forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Anketa: stripska događanja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 07/09/2016 : 12:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Poll Question:
Treba mi za članak u odgovor na knjižničarsko pitanje pa kad biste bili ljubazni odgovoriti: što vas privlači stripovskim manifestacijama (ako na njih dolazite)?

Ne znam može li se zakvačiti više od jednog odgovora, pa elaborirajte ako vam se dade. Unaprijed hvala,

mcn

Choices:

Burza
Predstavljanje novih izdanja
Izložbe originala
Druženje/upoznavanje/socijalni aspekt
Razgovori s autorima
Potpisivanja/crtanja
Radionice
To mi je posao
Nešto drugo (što)?


Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29538 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/09/2016 : 13:23:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
četiri glavna razloga:
-burza (popusti + dostupnost puno stripova na istom mjestu)
-druženje (razlog broj 1 pa sam za njega i glasovao)
-potpisivanja (http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=37369&SearchTerms=posteri)
-razgovor sa autorima i izdavačima (vidjeti kako oni razmišljaju, doživljavaju strip scenu)
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4699 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 07/09/2016 : 14:14:41  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Interakcija s autorima, u biti. Nije mi bitno ako se festival održava u nekoj rupi, ali ako je npr. Macan prisutan, onda se mora biti tamo

Go kneel and weep
Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1181 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 07/09/2016 : 14:41:11  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote
Ovim redosljedom:

Izložbe originala i Razgovori s autorima

Predstavljanje novih izdanja + Potpisivanja/crtanja

Druženje/upoznavanje/socijalni aspekt

Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 07/09/2016 : 14:48:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Glasovao sam za burzu jer mi je dosad to bio najlakši način za razgledati hrpu izdanja uživo, do ove godine sam bio ograničen na online kupovinu.

Drugo bi bilo upoznavanje autora, ali po prirodi nisam nametljiv pa sam na tri MaFesta dosad upoznao Macana i Kerca. Stano mi je jedan od najdražih crtača ikad pa sam ga pustio da prođe kraj mene nekoliko puta jer nemam pojma što bih mu rekao :)

Donekle mi je bitno da upoznam i ljude s istim hobijem, ali sam prisustvovao situacijama kad se odrasli ljudi poprilično glasno svađaju tko je prije stao u red za crtež pa se ni tu nisam nešto posebno zadavao.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6581 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 07/09/2016 : 15:05:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Jeftiniji stripovi su jeftiniji stripovi

loading...
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 07/09/2016 : 15:11:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
Razgovori s autorima i Potpisivanja/crtanja - sve ovo ostalo može se dogoditi i bez ova dva i baš sam se zato odlučio za potpisivanja/crtanja, a da je moguće dodao bih još i razgovore s autorima.

Iako i socijalni aspekt kotira visoko...

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 07/09/2016 : 17:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
U anketi sam izabrao Druženje/upoznavanje/socijalni aspekt, jer mi to najviše znači. Ugodni razgovori uz pivo o stripu opčenito, bez nekih dubokih razmišljanja o teoriji stripa, budučnosti .....u prvoj vrsti zabava i razonoda. Baš ono kako ja doživljavam strip.

Da sam mogo odabrat više odgovora:

Razgovori s autorima (anekdote i zanimljivosti iz sveta stripa i detajli iz njihovog rada)
Potpisivanja/crtanja (najviše volim da mi nacrtaju ono što "najviše vole" ili junaka nekog drugog autora)
Event popusti izdavača

Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 07/09/2016 : 20:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Može se glasovati samo za jednu opciju, pa sam izabrao druženje/upoznavanje/socijalni aspekt.

Inače, podjednako su mi bitni razgovori s autorima i izdavačima (dakako, ovisno o autorima-gostima) te predstavljanja novih izdanja, a za nijansu manje burza.

Makar, burza se u pravilu svodi na onaj socijalni aspekt, druženja i upoznavanja novih ljudi za štandovima i oko njih, a i razgovori s autorima su nekakva druženja (osim ako se pod druženjima ne misli isključivo na čakule uz pivo ili kavu), tako da je praktički sve međusobno prožeto.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 07/09/2016 20:51:50
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10107 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/09/2016 : 21:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Druženje/upoznavanje/socijalni aspekt

Burza je br.2

Autori, potpisi, crteži, izložbe mi nisu interesantni.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1940 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 07/09/2016 : 21:28:35  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
Druženje/upoznavanje/socijalni aspekt
Razgovori s autorima
Potpisivanja/crtanja
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/09/2016 : 21:32:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Samo kupovina. Sve drugo 0 bodova što se mene tiče.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 07/09/2016 : 21:37:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
Druzenje

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20694 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/09/2016 : 21:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Druženje/upoznavanje/socijalni aspekt

Burza je br.2

Autori, potpisi, crteži, izložbe mi nisu interesantni.


isti slučaj!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000