forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Kolorka specijal 13 - Mi, mrtvi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Tonto
Advanced Member



7787 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 22/03/2020 : 12:03:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ah. Koliko je meni Kordej bolji crno bijeli... neopisivo.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Chui
Average Member



935 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 13/07/2021 : 20:18:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
Nakon što sam isposuđivao Mi mrtvi frednovima amo tamo napokon mi je došao nazad pod ruke, i bacio čitanac nakon dužeg vremena, već sam bio zaboravio kako ovo je tako sočan strip s toliko šuga mljac mljac.
Da produžim misao: Macan i Kordej su odličan tandem. Dobri su i u Maršalu Basu al tu su još bolji. Kod Maršala su se ipak uz svoj potpis i želju da osvježe western strip morali dosta nasloniti na tradiciju istog zbog komercijalnosti, dok su ovdje imali priliku napraviti još slobodniji uradak po njihovoj nekoj viziji što bi mogao biti komercijalni i zabavni strip. Osim što je jako zabavan, jako je i duhovit i njegova plitička nekorektnost samo dodaje još više šuga na cijelu priču. Danas 6 godina poslije nakon invazije političke korektnosti Mi mrtvi bi vjerovatno bi naišao na žešću kritiku izvan francuske.

Edited by - Chui on 14/07/2021 14:44:07
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.4 seconds. Snitz Forums 2000