forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Besna kobila: Erik Krik Među borovima
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Besna kobila
Starting Member



24 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 28/09/2016 : 21:16:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Besna kobila's Homepage  Send Besna kobila a Private Message  Reply with Quote


Za Međunarodni salon stripa u Beogradu stiže i, sedma po redu, stripčina iz naše istoimene edicije – Među borovima, 5 balada o zločinima. Autor je Erik Krik, jedan od najznačajnijih holandskih strip crtača i ilustratora, našoj publici dobro poznat po adaptaciji Lavkraftovih priča (S one strane i druge priče) koju smo objavili pre dve godine.

Već decenijama su balade o zločinima duboko ukorenjenje u američkoj izvornoj muzici. Tradicionalne pesme pripovedaju o, istinitim ili izmišljenim, zločinima i drugim strahovitim događajima. To su sirove priče prepune neuzvraćenih ljubavi, prevara i izdaja, života i smrti.

Grafički roman Među borovima je dosad objavljen u Holandiji, Francuskoj, Nemačkoj, Italiji i Španiji. Za koji dan biće i u Srbiji, nešto pre švedskog i engleskog izdanja.

Pretplatnici mogu preuzeti svoj primerak na Salonu stripa, ostalima šaljemo u najkraćem mogućem roku.


U striparnicama i knjižarama od 10. oktobra.

Erik Krik
Među borovima, 5 balada o zločinima
prevela s holandskog Bojana Budimir
Edicija STRIPČINE, broj 7
134 strane, duoton, format B5, tvrdi povez

Ogledni odlomak ovde:

https://www.scribd.com/document/325403426/Erik-Krik-Me%C4%91u-borovima-5-balada-o-ubistvima-ogledni-odlomak

Edited by - Besna kobila on 28/09/2016 21:19:06

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/09/2016 : 22:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
E ovo mi izgleda ludilo, dapaće daje mi na Caveove murder ballads...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/09/2016 : 23:19:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Meni pak neizbježno vuče na Poea i gotički horor. Jako zanimljivo.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000