forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Tvrđa Parada
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

izivko
Advanced Member



Germany
11581 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 25/11/2016 : 17:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Generalno Tvrđe. Ja se zasitio

Have mercy
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 25/11/2016 : 17:59:31  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
a reci mi,čitaš li ih u Fibrinom izdanju,ili neke folks-dojčerske?
i ako ti je odgovor pod b),koliko si ih pročitao?Kad je počelo zasićenje?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11581 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 25/11/2016 : 18:23:30  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Čitam ja to redovito i pročitao sam manje-više sve, i redovnu seriju i paradu i čudovišta.
Nije to dosadno ali kod mene je došlo do nekog zasićenja, što je mislim normalno.

Nisam čitao fibrina izdanja, čitam na njemačkom.

Have mercy
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 25/11/2016 : 21:30:00  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Čitam ja to redovito i pročitao sam manje-više sve, i redovnu seriju i paradu i čudovišta.
Nije to dosadno ali kod mene je došlo do nekog zasićenja, što je mislim normalno.

Nisam čitao fibrina izdanja, čitam na njemačkom.


kapiram te.
sa obzirom da je serijal u jednom trenutku gotovo stao,verujem da nisi jedini koji je osetio zasićenje.
Zato mi je i drago da je serijal priveden kraju,a da se Trondi bacio na nešto drugo,tj. Ralpha Azhama.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 07/01/2017 : 15:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Dobro sam se zabavio čitajući Paradu. Crtež je odličan, a prve četiri priče su zaista dobre. Peta priča nije na razini ostalih i mislim da je Anto bio velikodušan s ocjenom.
Ukupno gledajući, nije na razini priča iz Zenitha, ali to je vjerojatno pretjeran zahtjev. Apsolutna preporuka.

Kad će nove Tvrđe?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/01/2017 : 16:01:40  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

Dobro sam se zabavio čitajući Paradu. Crtež je odličan, a prve četiri priče su zaista dobre. Peta priča nije na razini ostalih i mislim da je Anto bio velikodušan s ocjenom.
Ukupno gledajući, nije na razini priča iz Zenitha, ali to je vjerojatno pretjeran zahtjev. Apsolutna preporuka.

Kad će nove Tvrđe?


ha,ha,ha,ha,ha,....bravo majstore,provalio si me!
posle prvog čitanja sam bio prilično razočaran ovom epizodom,i u tom trenutku bih je dao maksimalno granitnu 7/10
ali nisam imao srca za tako nešto,pa sam pročitao ovu epizodu još jednom (ili čak dva puta??),i nekako ubedio sebe da ipak zaslužuje tu ocenu koju sam je na kraju dao.
Jbga,to je bilo jače od mene.

Markos nam ne odgovara na pitanje kad će nove Tvrđe,tako da sam siguran da ih ove godine nećemo videti.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 07/01/2017 16:05:52
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/01/2017 : 16:07:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Dogodine, da!

Trouble will find me
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 07/01/2017 : 19:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto


ha,ha,ha,ha,ha,....bravo majstore,provalio si me!
posle prvog čitanja sam bio prilično razočaran ovom epizodom,i u tom trenutku bih je dao maksimalno granitnu 7/10
ali nisam imao srca za tako nešto,pa sam pročitao ovu epizodu još jednom (ili čak dva puta??),i nekako ubedio sebe da ipak zaslužuje tu ocenu koju sam je na kraju dao.
Jbga,to je bilo jače od mene.

Markos nam ne odgovara na pitanje kad će nove Tvrđe,tako da sam siguran da ih ove godine nećemo videti.


nemoj sad tako baš kad sam kupio svih 9 Tvrđi (Pačje srce po drugi put).
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/01/2017 : 20:41:12  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by trolodtroje

quote:
Originally posted by anto


ha,ha,ha,ha,ha,....bravo majstore,provalio si me!
posle prvog čitanja sam bio prilično razočaran ovom epizodom,i u tom trenutku bih je dao maksimalno granitnu 7/10
ali nisam imao srca za tako nešto,pa sam pročitao ovu epizodu još jednom (ili čak dva puta??),i nekako ubedio sebe da ipak zaslužuje tu ocenu koju sam je na kraju dao.
Jbga,to je bilo jače od mene.

Markos nam ne odgovara na pitanje kad će nove Tvrđe,tako da sam siguran da ih ove godine nećemo videti.


nemoj sad tako baš kad sam kupio svih 9 Tvrđi (Pačje srce po drugi put).


to je samo jedna pričica na 30 stranica;ostalih petstotinak stranica razbijaju.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1192 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 07/01/2017 : 20:53:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
Imam sve NBM-jeve sveske sa dve epizode u jednoj, njih 17. Po mome je početak bolji od završetka. Priče mi postanu do neke mjere konfuzne.

www.maconcomics.com
Go to Top of Page

Zula
Average Member

669 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 14/10/2021 : 14:28:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
Počelo je Pačjim srcem pa sam oduševljen kupio prvih 8 albuma... I došlo je malo do zasićenja.
Pauza...
Sad sam konačno pročitao Fortissimo... To je genijalno! Opet bih nove Tvrđe!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/10/2021 : 17:30:25  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
čuj zasićenja

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000