forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Krcko, integrali 2 i 3
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2642 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 05/02/2017 : 21:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by El Morisco

Gdje je ono u stara vremena objavljen Krcko? Biser strip ili sl. tada sam prvi put čitao, ali se gotovo ništa ne sjećam. Prije sada koliko, 7 godina, sam pročitao 1. Integral i kao i dvojka - jako sam zadovoljan.



Jozzinelli je napravio popis:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=46357

Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18397 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 06/02/2017 : 08:12:38  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

nisam do sada imao kontakta sa ovim krcom, da li preporucujete? tj. da li je ovo stivo za one koji su citali krcka i ranije?
napomena: jesam nostalgicar, al ne toliki


mene zanima isto...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 06/02/2017 : 08:30:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by kasper

nisam do sada imao kontakta sa ovim krcom, da li preporucujete? tj. da li je ovo stivo za one koji su citali krcka i ranije?
napomena: jesam nostalgicar, al ne toliki


mene zanima isto...



Rekao bih da to ovisi o vašem odgovoru na pitanje:

Da li i dalje volite/želite čitati stripove kao što su: Lucky Luke, Asterix, Gil Jourdan, Natacha i sl.?
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18397 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 06/02/2017 : 08:46:37  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by kasper

nisam do sada imao kontakta sa ovim krcom, da li preporucujete? tj. da li je ovo stivo za one koji su citali krcka i ranije?
napomena: jesam nostalgicar, al ne toliki


mene zanima isto...



Rekao bih da to ovisi o vašem odgovoru na pitanje:

Da li i dalje volite/želite čitati stripove kao što su: Lucky Luke, Asterix, Gil Jourdan, Natacha i sl.?



DAAAAA!!!!!!!!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 06/02/2017 : 08:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by kasper

nisam do sada imao kontakta sa ovim krcom, da li preporucujete? tj. da li je ovo stivo za one koji su citali krcka i ranije?
napomena: jesam nostalgicar, al ne toliki


mene zanima isto...




+1



Edited by - kasper on 06/02/2017 08:53:38
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 06/02/2017 : 08:53:18  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by kasper

nisam do sada imao kontakta sa ovim krcom, da li preporucujete? tj. da li je ovo stivo za one koji su citali krcka i ranije?
napomena: jesam nostalgicar, al ne toliki


mene zanima isto...



Rekao bih da to ovisi o vašem odgovoru na pitanje:

Da li i dalje volite/želite čitati stripove kao što su: Lucky Luke, Asterix, Gil Jourdan, Natacha i sl.?



asteriks i talicni da, al samo gosini, imam sve od njega. ovo posle me ne interesuje koliko je lose
za zila, pa cekam neko lepse izdanje, ono bg mi je bas bas
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 06/02/2017 : 09:24:15  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
moze li se nekako preskociti krcko integral 1, ne bih da kupujem ono
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18397 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 06/02/2017 : 09:57:41  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
sečam se ga u magli..tog Krcka u BISER STRIPU, prekrasno izdanje...
Talični, Asterix,Mac Coy,Komanča,Plave bluze....ma kvragu zemlja i vremena u kojoj jedno takvo izdanje nebi preživjelo na kioscima.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 06/02/2017 : 10:48:23  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

KRCKO 2&3 (Strip-Agent)

...




zar ne citas texa?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/02/2017 : 14:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Raymond Macherot:Krcko,integral 2 (Strip-Agent)
Raymond Macherot:Krcko,integral 3 (Strip-Agent)

"Macherotov svet je svet detinjstva,
stvoren rukom odraslog čoveka koji je
sačuvao dušu i srce deteta"


Osamdesetih godina prošlog veka,u gornjomilanovačkoj strip reviji Biser strip,mogli smo čitati prave bisere franko-belgijansko (+malo i američkog,ali i domaćeg) stripa;od 18.broja,žanra strogo humorističkog. Osim opštepoznatih,te opštepriznatih Asteriksa i Taličnog,otkrivali smo i razne druge junake,koji su nas kaktkad više impresionirali nego Gošinijeve strip ikone.Sećam se da su neki otkidali na Žil Žurdana,neki na Spirou,Crnobradog,Rundu,Popaja,..A dobar deo nas se "zaljubio" u Krcka.Predivni životinjski svet Grbavice,i avanture živopisnih likova su nas jednostavno opčinile.
Strip-Agent nam je u tri integrala doneo sabrane Krckove zgode i nezgode,i to samo one koje je kreirao veliki Rejmond Mašerot (našoj publici poznat i kao tvorac Kliftona i Sibilin).U prvoj knjizi Krcko i Minimum (Malecki u srpskom prevodu) su u prirodnom okruženju Mirne doline i lokalnog grada,ali u ove dve knjige njihove avanture su smeštene na relaciji Siromaška (iliti Grbavice po starom prevodu) i pomenute doline.

integral 2:
Proždirači - na putu za jug,K&M doživljavaju brodolom,i dospevaju na ostrvo na kome nema ljudi ni divljih zveri,pa su se obične životinje kroz godine razvijale u naučno-tehnološkom pogledu,i imaju automobile,železnicu,telefone,obučene su,...Samo ostrvo je okupano suncem sa blagom mediteranskom klimom,prelepo osmišljeno i nacrtano.
K&M sticajem okolnosti prisustvuju kada dve zveri dospevaju na ostrvo,a doveo ih je, ni manje ni više,nego stari neprijatelj Antracit,koji je među viđenijim stanovnicima Siromaška 4.5/5
Zezaton strašni - na Mitrona XIII-og,kralja Siromaška,je izvršen arentat.K&M,koji rade za novine kreću u istragu. 5/5
Krcko se vraća - K&M se vraćaju u Mirnu dolinu kod svojih prijatelja,ne bi li im pomogli da prebrode oštru zimu izrađujući im odeću,koristeći iskustvo sa Siromaška.Krcko jednog dana nestaje. 3.5/5

integral 3:
Antracitova osveta & Krcko igra i dobiva - na Siromašku je nastupio mir nakon prethodnih događaja sa Antracitom.Čak je pronađena i moćna atomska bomba (od sode-bikarbone).Međutim,Antracit beži iz zatvora i kreće u pljačkaške pohode,tokom kojih će mu pomenuta bomba doći u ruke.Dolaze crni dani za stanovništvo ostrva. 5+/5
Feretka sladokusac - Mirnu dolinu i životinje u njoj maltretiraju braća Gizdelini.K&M koji su u poseti dolini im se suprostavljaju i ponižavaju,a braća rešavaju da unajme lasicu (feretku) kako bi se osvetili. 4/5
Krcko dolazi u pomoć - kralj Mitron prima u posetu kralja Paprenjaka,vladara susednog ostrva Kinocefalije,na kome žive samo majmuni.Tokom ulične parade,neko pogađa Paprenjaka tortom,na šta sujetni vladar odgovara objavom rata Siromašku.Da stvari budu gore,Antracit beži iz zatvora 5/5

Na žalost,između Mašerota i urednika Tintina, Leblanka,došlo je do izvesnih nesuglasica,jer je nešto slobodnije ismejavanje ljudskih mana,institucija,dvoličnosti,gluposti,.. nailazilo na svojevrsno negodovanje dela čitalaštva (ah,ta licemernost) i time ograničavalo Mašerotovu slobodu izražavanja,što se završilo okončavanjem rada na francuskom Dizniju,čime smo sigurno ostali uskraćeni za još poneko remek delo.

"Macherot nije moralist,on je odmetnik.
Njegove životinje često izgovaraju drske reči
i veselo šibaju građanski moral,praveći se
istovremeno da mu se klanjaju."

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 06/02/2017 23:23:01
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/02/2017 : 14:50:15  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
*ova dva integrala su sjajno odrađeni - od prednje do zadnje korice!
Boje odlične,prevod jako dobar - jedino ne znam otkud ono Zezaton Strapni umesto Zizanona Strašnog - cenim da zizanion ima značenje zezanje.Veoma dobri predgovori.Oni Mašerotovi stripovi na kraju mi i nisu nešto potrebni,ali kad su već tu ne smetaju.

*meni su ova dva krcka klasični masthev;treći integral mi se čak izborio za najboljih deset strip albuma u prošloj godini.Ima tu sigurno i nostalgije,ali verujem mnogo više suvog kvaliteta.Samo mi je neopisivo žao što nema još Krckovih avantura na Siromašku.Ovo sve nakon povlašenja Mašerota me ni najmanje ne interesuje.Pogotovu što vidim da se nijedna priča više ne odvija na ostrvu.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5276 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 08/02/2017 : 07:24:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

*ova dva integrala su sjajno odrađeni - od prednje do zadnje korice!
Boje odlične,prevod jako dobar - jedino ne znam otkud ono Zezaton Strapni umesto Zizanona Strašnog - cenim da zizanion ima značenje zezanje.Veoma dobri predgovori.Oni Mašerotovi stripovi na kraju mi i nisu nešto potrebni,ali kad su već tu ne smetaju.

*meni su ova dva krcka klasični masthev;treći integral mi se čak izborio za najboljih deset strip albuma u prošloj godini.Ima tu sigurno i nostalgije,ali verujem mnogo više suvog kvaliteta.Samo mi je neopisivo žao što nema još Krckovih avantura na Siromašku.Ovo sve nakon povlašenja Mašerota me ni najmanje ne interesuje.Pogotovu što vidim da se nijedna priča više ne odvija na ostrvu.


Nije mi bio još na spisku za nabavku ali sad ide pod hitno...stari dobri Krcko
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/10/2018 : 20:07:04  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by anto

*ova dva integrala su sjajno odrađeni - od prednje do zadnje korice!
Boje odlične,prevod jako dobar - jedino ne znam otkud ono Zezaton Strapni umesto Zizanona Strašnog - cenim da zizanion ima značenje zezanje.Veoma dobri predgovori.Oni Mašerotovi stripovi na kraju mi i nisu nešto potrebni,ali kad su već tu ne smetaju.

*meni su ova dva krcka klasični masthev;treći integral mi se čak izborio za najboljih deset strip albuma u prošloj godini.Ima tu sigurno i nostalgije,ali verujem mnogo više suvog kvaliteta.Samo mi je neopisivo žao što nema još Krckovih avantura na Siromašku.Ovo sve nakon povlašenja Mašerota me ni najmanje ne interesuje.Pogotovu što vidim da se nijedna priča više ne odvija na ostrvu.


Nije mi bio još na spisku za nabavku ali sad ide pod hitno...stari dobri Krcko


nabavi li ih na kraju,žistise?

@strip agent (ili neko od upućenih)
Šta bi sa prvom knjigom?

vidim da je ona prva rasprodata.
Ili se barem ne mogu naći u srpskim striparnicama.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 14/10/2018 20:08:25
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3130 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 15/10/2018 : 00:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Ja sam keca u više navrata mogao uzeti za pristojnu cenu, ali čekam i dalje reizdanje. 2 i 3 su toliko dobri i boje i papir da je greota onakve jedinice. Nadam se da se nisam zeznuo i da ću dočekati kad tad.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5276 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 15/10/2018 : 12:04:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by anto

*ova dva integrala su sjajno odrađeni - od prednje do zadnje korice!
Boje odlične,prevod jako dobar - jedino ne znam otkud ono Zezaton Strapni umesto Zizanona Strašnog - cenim da zizanion ima značenje zezanje.Veoma dobri predgovori.Oni Mašerotovi stripovi na kraju mi i nisu nešto potrebni,ali kad su već tu ne smetaju.

*meni su ova dva krcka klasični masthev;treći integral mi se čak izborio za najboljih deset strip albuma u prošloj godini.Ima tu sigurno i nostalgije,ali verujem mnogo više suvog kvaliteta.Samo mi je neopisivo žao što nema još Krckovih avantura na Siromašku.Ovo sve nakon povlašenja Mašerota me ni najmanje ne interesuje.Pogotovu što vidim da se nijedna priča više ne odvija na ostrvu.


Nije mi bio još na spisku za nabavku ali sad ide pod hitno...stari dobri Krcko


nabavi li ih na kraju,žistise?

@strip agent (ili neko od upućenih)
Šta bi sa prvom knjigom?

vidim da je ona prva rasprodata.
Ili se barem ne mogu naći u srpskim striparnicama.


Ne jos u pm...uzeo Plave bluze
Uzecu sigurno ali id ove poplave dobrih stripova nikako da uzmem "zaistatke". Tako sam se zajebao za Tangija...kad sam se ja smislio vec nestao kec
Go to Top of Page

alaniusfordius
Senior Member

1005 Posts

Member since 10/04/2017

Posted - 15/10/2018 : 14:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Send alaniusfordius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by anto

*ova dva integrala su sjajno odrađeni - od prednje do zadnje korice!
Boje odlične,prevod jako dobar - jedino ne znam otkud ono Zezaton Strapni umesto Zizanona Strašnog - cenim da zizanion ima značenje zezanje.Veoma dobri predgovori.Oni Mašerotovi stripovi na kraju mi i nisu nešto potrebni,ali kad su već tu ne smetaju.

*meni su ova dva krcka klasični masthev;treći integral mi se čak izborio za najboljih deset strip albuma u prošloj godini.Ima tu sigurno i nostalgije,ali verujem mnogo više suvog kvaliteta.Samo mi je neopisivo žao što nema još Krckovih avantura na Siromašku.Ovo sve nakon povlašenja Mašerota me ni najmanje ne interesuje.Pogotovu što vidim da se nijedna priča više ne odvija na ostrvu.


Nije mi bio još na spisku za nabavku ali sad ide pod hitno...stari dobri Krcko


nabavi li ih na kraju,žistise?

@strip agent (ili neko od upućenih)
Šta bi sa prvom knjigom?

vidim da je ona prva rasprodata.
Ili se barem ne mogu naći u srpskim striparnicama.


Ne jos u pm...uzeo Plave bluze
Uzecu sigurno ali id ove poplave dobrih stripova nikako da uzmem "zaistatke". Tako sam se zajebao za Tangija...kad sam se ja smislio vec nestao kec



Tangi 1 (ne secam se koji jos preko toga) i Krcko 1 su tako bzvz odradjeni da ti ne trebaju uopste... Uostalom kritikovao sam SA po tom pitanju na temi za nove integrale Sibylline ( http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=49904 )

Edited by - alaniusfordius on 15/10/2018 15:58:33
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5276 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 15/10/2018 : 16:12:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alaniusfordius

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by anto

*ova dva integrala su sjajno odrađeni - od prednje do zadnje korice!
Boje odlične,prevod jako dobar - jedino ne znam otkud ono Zezaton Strapni umesto Zizanona Strašnog - cenim da zizanion ima značenje zezanje.Veoma dobri predgovori.Oni Mašerotovi stripovi na kraju mi i nisu nešto potrebni,ali kad su već tu ne smetaju.

*meni su ova dva krcka klasični masthev;treći integral mi se čak izborio za najboljih deset strip albuma u prošloj godini.Ima tu sigurno i nostalgije,ali verujem mnogo više suvog kvaliteta.Samo mi je neopisivo žao što nema još Krckovih avantura na Siromašku.Ovo sve nakon povlašenja Mašerota me ni najmanje ne interesuje.Pogotovu što vidim da se nijedna priča više ne odvija na ostrvu.


Nije mi bio još na spisku za nabavku ali sad ide pod hitno...stari dobri Krcko


nabavi li ih na kraju,žistise?

@strip agent (ili neko od upućenih)
Šta bi sa prvom knjigom?

vidim da je ona prva rasprodata.
Ili se barem ne mogu naći u srpskim striparnicama.


Ne jos u pm...uzeo Plave bluze
Uzecu sigurno ali id ove poplave dobrih stripova nikako da uzmem "zaistatke". Tako sam se zajebao za Tangija...kad sam se ja smislio vec nestao kec



Tangi 1 (ne secam se koji jos preko toga) i Krcko 1 su tako bzvz odradjeni da ti ne trebaju uopste... Uostalom kritikovao sam SA po tom pitanju na temi za nove integrale Sibylline ( http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=49904 )


Ma znam ali volim od pocetka
A i nisam toliki perfekcionista, mnogo vise me razveselilo sto sam opet dobio Krcka koga sam obozavao kao klinac
Go to Top of Page

Caldera
New Member



Croatia
250 Posts

Member since 12/09/2007

Posted - 22/11/2018 : 23:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caldera's Homepage  Send Caldera an AOL message  Send Caldera an ICQ Message  Send Caldera a Yahoo! Message  Send Caldera a Private Message  Reply with Quote
Da li su ovi integrali rasprodani? Pitam jer ih ne mogu pronaći u ponudi na stranici Strip-agenta, kao ni na bilo kojoj drugoj stranici od striparnica.

----Mjesto za oglas----
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 22/11/2018 : 23:55:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caldera

Da li su ovi integrali rasprodani? Pitam jer ih ne mogu pronaći u ponudi na stranici Strip-agenta, kao ni na bilo kojoj drugoj stranici od striparnica.


Bilo ih je na Interliberu, na Strip-agentovom štandu.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1767 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 09/12/2020 : 07:30:36  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je vreme za reprint drugog integrala. Mnogo ljudi trazi drugi integral pa se nadam da ce nam Bernard ispuniti zelju.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 09/12/2020 : 17:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
nadam se da neće

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

alaniusfordius
Senior Member

1005 Posts

Member since 10/04/2017

Posted - 09/12/2020 : 18:08:19  Show Profile Show Extended Profile  Send alaniusfordius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

nadam se da neće



Moze, al' kad se zavrsi Zil Zurdan i Badi Longvej
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 09/12/2020 : 19:28:53  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
i Maslin Granko.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1767 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 09/12/2020 : 20:26:53  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

nadam se da neće



Nadam se da ti pop vise nece dati.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 09/12/2020 : 21:04:15  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
juče sam ja dao njemu 1000 dinara

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000