forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Clan hogar_5
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 06/11/2016 : 16:44:48  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
Zanima me zna li neko gdje je ovaj clan?
Sta je sa njim??
U junu je osvojio stripove na mojim aukcijama(koje sam usput da kazem ponovo danas postavio na aukcije),i nakon pet mjeseci cekanja nikakvog kontakata s njim,pa me zanima da li neko zna nesto o njemu!?
O realizaciji nema vise ni govora,samo me zanima da li je sa njim sve u redu!

Dwayne_Looney
Advanced Member



6589 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 06/11/2016 : 17:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Ne uzimaj kao činjenicu/istinu ili nešto potvrđeno ali mislim da je njegova priča slična onoj Rosencrantzovoj, vjerojatno je otišao s brdovitog Balkana i/ili promijenio biznis.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 06/11/2016 17:10:00
Go to Top of Page

osmo
Average Member

Bosnia and Herzegovina
646 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 07/11/2016 : 07:36:44  Show Profile Show Extended Profile  Send osmo a Private Message  Reply with Quote
Da li se radi o Emiru iz Travnika ?
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 07/11/2016 : 08:05:39  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
Da,da,Emir iz Travnika-Bosna i Hercegovina.
Go to Top of Page

osmo
Average Member

Bosnia and Herzegovina
646 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 07/11/2016 : 08:57:22  Show Profile Show Extended Profile  Send osmo a Private Message  Reply with Quote
Koliko ja znam on se povukao iz priče oko stripova.
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 07/11/2016 : 10:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Mogu samo potvrditi Osmu, neki dan svratio do njega i rece mi da se povlaci. Stranica hogarcafe ugasena, iz radnje je povukao sve stripove, nove naslove nece nabavljati. Ali ima jos dosta stripova na stanju pa ako kome sta fali...
Uglavnom ziv je i zdrav.

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 07/11/2016 : 10:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
Ako se dobro sjećam, od mene je 2012 g. dobio negativan komentar upravo iz istih razloga.

Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/11/2016 : 10:59:14  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
fin lik dok je trajalo
imao sam nekoliko poslova s njim njegov jaran mi bukvalno pred vrata donosio stripove
ali kvaka je što to možeš dva tri puta
onda se umori i čovjek i jaran i kupac :D

stalno se nešto novo mora unositi u život inače dojadi
isto je i sa dilanjem stripova...

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 07/11/2016 : 11:28:30  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barney

Ako se dobro sjećam, od mene je 2012 g. dobio negativan komentar upravo iz istih razloga.




Dobro se sjecas, kao po loju sto bi se reklo nije mi nikad s njim islo, ali reko haj, bolje ikako nego nikako.
Docim, ovaj put ipak nikako, pa posto je ziv i zdrav znaci, kako se ovdje procitati moze, zakljucujem da je jednostavno nerealizovano, sto znaci automatski negativni komentari.
Ne radi mog zadovoljstva, nego radi buducih potencijalnih radnji ovog clana, u smislu da se ljudi informisati mogu i pogledati kako je sa njim ponekad odnos poslovni.
Inace sam alergican na ovakav ili bolje receno nikakav nacin dogovora i komunikacije.
Ako sam odustao od svega, javi se da sam odustao, izvini se kaze ili bar necu ih, pa nek se zna, ne ovako ili nikako
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 07/11/2016 : 12:00:53  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je i zaboravio na te aukcije, posalji mu poruku. Razletio se na sve strane, ima i privatni biznis pored stripova. Inace je ok lik.

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 08/11/2016 : 14:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gerilac1

Mislim da je i zaboravio na te aukcije, posalji mu poruku. Razletio se na sve strane, ima i privatni biznis pored stripova. Inace je ok lik.



Ako je u gužvi na stotinu strana, nitko ga ne tjera da licitira stripove. Niti da se upliće na aukcije od kune niti da licitira po fiksnoj cijeni.
Ako je već odlučio da licitira, onda ne može i ne smije zaboraviti na realizaciju.
Ako netko prodaje stripove, pogotovo kad idu aukcije od 1 kune, možda je nekom logikom prodavač pustio od kune iz razloga jer mu treba lova u nekom određenom roku pa nema više vremena vrtjet aukcije po fiksnoj cijeni, na koje nitko ne trza.
I šta sad.... dođe, uplete se drugim kupcima u licitiranje, osvoji nešto stripova.... i onda mjesec dana zaboravi platiti i odgovarati na mail.
Tko je tu lud?




Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 08/11/2016 : 18:43:08  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Samo iznosim neku svoju pretpostavku. Nit me zanima da li ce platiti ili dobiti negativan komt.. Ne vidim razloga za diskusiju.

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 08/11/2016 : 21:27:10  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
u danasnjim modernim vremenima
drzati nekoga na ledu 24 sata je nekulturno
a kamoli sta vise ili duze
znaci dobro imate zivaca
ljudi bidaju zbog zabave uzbudjenja natjecvanja
ali kad treba platiti
kurtko????

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000