forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Boro Pavlović-Stripaški kružok 25.11.2016. Split
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

miamaltese
Junior Member



Croatia
343 Posts

Member since 03/04/2007

Posted - 23/11/2016 : 09:51:16  Show Profile Show Extended Profile  Send miamaltese a Private Message  Reply with Quote
Boro Pavlović u petak, 25. studenog, u 20 sati gostuje u Klubu Zona! Gostovanjem velikog imena svjetske strip scene počinje nova sezona Stripaških kružoka - druženja zaljubljenika u strip uz razgovor o stripu.

- Teže je uspjeti u Splitu nego u Parizu - jednom je prigodom Pavlović objasnio zašto hrvatska javnost ne zna za njegov zavidan opus poznat diljem svijeta. Strip karijeru započeo je 1985. te još uvijek crta za inozemna tržišta. U suradnji sa velikim francuskim izdavačem Les Humanoides Associés te s Cristianom Perrisinom 2002. godine kreirao je svjetski poznat serijal El Nino koji je preveden na 16 jezika i tiskan na tri kontinenta.

Rođen je 1954. u Tuzli, diplomirao je u Ljubljani na Akademiji likovnih umjetnosti, a trenutno živi u Splitu. Na gostovanju u Klubu Zona sa domaćinom Ivanom Svagušom pričat će o svojoj karijeri te otkriti detalje o novom stripu na kojem radi.

Tribina sa Borom će se održati u Info zoni(Jerina 1-na Šperunu) u 20h.
Nadam se da se vidimo :)

Bucni stripovi-Svagi

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/11/2016 : 12:13:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
A jbg.bas mi je zaj sta nisan doma. S guston bi bacija cakulu sa sjor Borom. Predobar mi je crtac. Nista, svaka cast na pozvanom gostu i svemu oko stripa i o stripu na Sperunu. Veliki pkzdrav imenjace!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

miamaltese
Junior Member



Croatia
343 Posts

Member since 03/04/2007

Posted - 25/11/2016 : 12:28:53  Show Profile Show Extended Profile  Send miamaltese a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

A jbg.bas mi je zaj sta nisan doma. S guston bi bacija cakulu sa sjor Borom. Predobar mi je crtac. Nista, svaka cast na pozvanom gostu i svemu oko stripa i o stripu na Sperunu. Veliki pkzdrav imenjace!



Šteta, al bit će toga još, Boro stalno crta nove stripove pa će sigurno opet gostovat. Hvala na podršci!

Veliki pozdrav!!!

Bucni stripovi-Svagi

Edited by - miamaltese on 25/11/2016 12:29:56
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 25/11/2016 : 15:49:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Mogu li i ja dati podrsku od doma?:)
Rado bi dosa ali cili dan mi smjena pa opet sutra isto tako.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

miamaltese
Junior Member



Croatia
343 Posts

Member since 03/04/2007

Posted - 27/11/2016 : 23:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send miamaltese a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Mogu li i ja dati podrsku od doma?:)
Rado bi dosa ali cili dan mi smjena pa opet sutra isto tako.




Jaki, podrška prihvaćena :)

Bucni stripovi-Svagi
Go to Top of Page

djdjuro
New Member



Croatia
104 Posts

Member since 27/09/2011

Posted - 28/11/2016 : 10:01:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit djdjuro's Homepage  Send djdjuro a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast za organizaciju. Bilo je odlično slušati Boru!!
Za njega samo mogu reći da je živuća legenda Bravo Boro i bravo Klub Zona/Svagi!!! Samo nastavite tako
Go to Top of Page

miamaltese
Junior Member



Croatia
343 Posts

Member since 03/04/2007

Posted - 05/12/2016 : 13:40:04  Show Profile Show Extended Profile  Send miamaltese a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djdjuro

Svaka čast za organizaciju. Bilo je odlično slušati Boru!!
Za njega samo mogu reći da je živuća legenda Bravo Boro i bravo Klub Zona/Svagi!!! Samo nastavite tako



Hvala na dolasku, podršci, interesu. Nema kraja!

Bucni stripovi-Svagi
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000