forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 13.01.2017. - forumaši kreću na dijetu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 24/08/2017 : 17:17:38  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by risbozg

danas za ručak smazao "salatu" od hobotnice...savršeno zdravo i za dijetu..(da ne bi bilo suho pala je i koja buteljica )


Džaba sve to Boki, svaka dva mjeseca, kad 59 dana između ubijaju žuja i Karlovačko!



znam... ja sam vjenik..živim u vjeri da bum jednog dana i uspio skinut koju kilu..ako i ne uspijem pričat će o meni kao vjerniku ..čovjeku koj je vjerovao da bu smršavio ali vrijeme je bilo protiv..

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/08/2017 : 18:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

Awww hvala!
Bez brige, djeca i ja se slazemo, koliko se vec mozemo slagati, a da ja ne budem jedna mala budala :)
Sto se ishrane tice, tako je, kako je, meso ne jedem, a u ostalom placam danak svojim "godinama opasnog zivljenja". Ali naci cu valjda neku shemu gdje cu dobiti i ovce i novce :)



zašto ne jedeš meso?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 26/08/2017 : 19:30:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Mrkva

Awww hvala!
Bez brige, djeca i ja se slazemo, koliko se vec mozemo slagati, a da ja ne budem jedna mala budala :)
Sto se ishrane tice, tako je, kako je, meso ne jedem, a u ostalom placam danak svojim "godinama opasnog zivljenja". Ali naci cu valjda neku shemu gdje cu dobiti i ovce i novce :)



zašto ne jedeš meso?



Imam poremecaj iz spektra autizma pa mi se gadi tekstura mesa u ustima.

Ilitiga...misko, fak of :D
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/08/2017 : 20:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Mrkva

Awww hvala!
Bez brige, djeca i ja se slazemo, koliko se vec mozemo slagati, a da ja ne budem jedna mala budala :)
Sto se ishrane tice, tako je, kako je, meso ne jedem, a u ostalom placam danak svojim "godinama opasnog zivljenja". Ali naci cu valjda neku shemu gdje cu dobiti i ovce i novce :)



zašto ne jedeš meso?



Imam poremecaj iz spektra autizma pa mi se gadi tekstura mesa u ustima.

Ilitiga...misko, fak of :D



čisto me zanimalo jerbo u hr bar 20 posto stanovnika nema love za isto pa pitan.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 26/08/2017 : 20:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Mrkva

Awww hvala!
Bez brige, djeca i ja se slazemo, koliko se vec mozemo slagati, a da ja ne budem jedna mala budala :)
Sto se ishrane tice, tako je, kako je, meso ne jedem, a u ostalom placam danak svojim "godinama opasnog zivljenja". Ali naci cu valjda neku shemu gdje cu dobiti i ovce i novce :)



zašto ne jedeš meso?



Imam poremecaj iz spektra autizma pa mi se gadi tekstura mesa u ustima.

Ilitiga...misko, fak of :D



čisto me zanimalo jerbo u hr bar 20 posto stanovnika nema love za isto pa pitan.



Ma ja se isto sprdam lwoode, bez brige, nisam nazi vegezarijanka.
Ne jedem meso jer sam ga kupovala u Konzumu, a to mi je bilo jako lose u svakom slucaju. I onda si rekoh, ajde na soju. Inace nisam neki animal lover - ali nije mi mrsko kad pomislim da ne jedem nista sto nemam zeluca ubiti.
Mozda jednom i budem opet, ali ne opterecujem se. Mimozica jede povrce i gljive, kao prava mimozica ;)
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 24/09/2017 : 16:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
U skladu sa obavezom i odgovonosti građana prema sustavu demokracije, bio danas na glasovanju.
Prije 8 godina iz čiste znatiželje, prije 4 kvazi iz protesta, a danas, eto, jednostavno zbog želje za promjenom.
A sad, slijedeća obaveza, u smislu odgovornosti prema dijeti.


Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 18/03/2018 : 23:42:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Danas sam se pred društvom hvalio i frajerisao kako sam sa svojih trenutnih 120 kg u nevjerovatnoj kondiciji i formi, te da sam na ovom rekreativnom nogometu koji igram nedjeljom brži i spretniji od mlađih i lakših protivnika...i evo večeras mi se sve to još jednom obija u glavu.
Karoserija jednostavno nije izdržala svu tu “konjažu” koja ju pokreće i u jednom napadu sa naglim kočenjem i šutom opet se sve protreskalo i popucalo u ljevoj nozi, naravno zbog previše mase koja se naglo zaustavljala...
Na sreću nije tako strašno kao pred par godina, ali vjerovatno za mene neće biti igranja nogometa jedno dobro vrijeme.
Sada sam doma malo legao i ozbiljno razmišljam o tome da ne smijem imati više od 110 kg... kaže čovjek koji nikada u životu nije bio na dijeti....
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/03/2018 : 00:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
83 kile!!!


Istina, bolestan sam već skoro tri i pol' tjedna, pa je to glavni razlog:))
Uglavnom, imam dobru novu dijetu - Virusna dijeta
Ubrizgajte si virus gripe, budite u bolnici i krevetu doma i smršaviti ćete. Kakvo trčanje, kakvi bakrači :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/03/2018 : 13:49:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

S dietom nema nekih pomaka (mozda sam na nekih cca 75-76 kg), ali sam zato prvi put porastao u posljednjih 20 godina.
Danas na ljecnickom pregledu za posao (svakih 5 godina), ona mi izmjerila 185 cm, dok sam prije imao 183 ili mozda 184. A dva puta me mjerila. Nesto cudno...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 19/03/2018 : 16:42:13  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood
čisto me zanimalo jerbo u hr bar 20 posto stanovnika nema love za isto pa pitan.



Nekako mi se čini da je to u moderno doba postala jedna od jeftinijih namirnica, barem ako je suditi prema TV reklamama gdje ga ima od 20kn pa na dalje.

A što će tek biti sad kad krenu pravi primjerci direktno iz 3D printera.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 30/07/2018 : 22:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
78 kila!!!

Sutra i slika!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 31/07/2018 : 18:39:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Opasno se približavaš mojoj kilaži, čuvaj se!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/07/2018 : 18:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
184 visina. 43 godine
Imam 86.5 kg. To je drugo najviše u životu. Imao sam prije 20 godina 87.5 kg. pa sam za 4 mjeseca trčanjem (ništa drugo) spustio na 76 kg.
Malo ću pazit šta jedem, to meni u pravilu skine 1-2 kg. mjesečno.
A kada zahladi, kreće operacija "Orbitrek"...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 31/07/2018 : 18:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Yeah!


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 31/07/2018 : 18:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Koliko si otprilike pretrčao u ta četiri mjeseca kada si izgubio desetak kila? Je li to bilo onih 20km svaki drugi dan ili?!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 31/07/2018 : 18:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

Opasno se približavaš mojoj kilaži, čuvaj se!



da sad ne tražim po topicu - koliko si ti nakupio?:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/07/2018 : 18:55:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

Koliko si otprilike pretrčao u ta četiri mjeseca kada si izgubio desetak kila? Je li to bilo onih 20km svaki drugi dan ili?!


Da to je bilo to. Mada je 20 km. svaki drugi dan bilo možda zadnjih mjesec do dva. Na početku je bilo 10 km. pa sam povećavao. Majica mi je znala biti toliko mokra kao da si ubacio u vodu. Nisam ništa pazio šta jedem.
Ispada nekih 900 kilometara (15x60)

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 31/07/2018 18:57:20
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 31/07/2018 : 18:58:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast!
Onda ljudi misle smršaviti trčanjem dva puta tjedno po deset minuta. Poznajem neke takve. Oni bi za četiri mjeseca skinuli pola kile!
Nema ništa bez većih napora ili pravilna prehrana, naravno.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 31/07/2018 : 19:02:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by dcopic

Opasno se približavaš mojoj kilaži, čuvaj se!



da sad ne tražim po topicu - koliko si ti nakupio?:D



Imam cca 74kg. Dva sporta treniram i još dva povremeno, teško mogu narasti u kilaži, a uzimam dodatno proteine da mi ne padne kilaža!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/07/2018 : 19:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

Svaka čast!
Onda ljudi misle smršaviti trčanjem dva puta tjedno po deset minuta. Poznajem neke takve. Oni bi za četiri mjeseca skinuli pola kile!
Nema ništa bez većih napora ili pravilna prehrana, naravno.


Otrče jedan-dva kruga i ne oznoje se. Pa razočarenje što se nije smršavilo. Moraš se oznojit da sve curi sa tebe. Valjda onda iscuri i mast usput.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 31/07/2018 19:04:53
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 31/07/2018 : 19:10:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
U pravu si!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 31/07/2018 : 21:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Respekt. Sve se moze, kada imas volju ili motivaciju.
Sad odrzi to i preko zime i navici ces.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/08/2018 : 10:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Jos malo pa ce nas biti cjeli bataljon sa slicnom kilazom. :D

I ja bi skinuo koji kilu, dve-tri, ali bez prave odluke nece se nista desiti samo od sebe. :/


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 01/08/2018 : 10:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
U jbte Mladjo, prepolovio si se :O
ja na standardnih 90kg
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 01/08/2018 : 10:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Lako je s kilama kad imaš 30 i manje godina. Tada sam imao 70-75 i nisam trebao nikakve dijete a jeo ko međed.

Vidićemo vas kada imate 50 na grbači.

Have mercy
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.37 seconds. Snitz Forums 2000