forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 270 - Ubojica od kamena
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 13/02/2017 : 18:19:37  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by ike666

Ovo Zagorovo doba koje slijedi u Extri jedno je od najboljih, ako ne i najbolje uopće. Scenaristi Toninelli, Sclavi, Capone, a crtači Ferri, Toricelli, Peppe... Koje jake priče! Sjećam se kao i danas čekanja ZS na kioscima. Kasne su osamdesete, mi bezbrižni klinci i nismo još ni slutili što nas čeka


mada meni taj Pepe nikad nije legao.



Ni meni,,,ike je zaboravio Donatelija
Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 13/02/2017 : 19:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by senokute

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by ike666

Ovo Zagorovo doba koje slijedi u Extri jedno je od najboljih, ako ne i najbolje uopće. Scenaristi Toninelli, Sclavi, Capone, a crtači Ferri, Toricelli, Peppe... Koje jake priče! Sjećam se kao i danas čekanja ZS na kioscima. Kasne su osamdesete, mi bezbrižni klinci i nismo još ni slutili što nas čeka


mada meni taj Pepe nikad nije legao.


Sasvim slučajno! Naravno tu je i Grande Franco D.

Ni meni,,,ike je zaboravio Donatelija


Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

Džedson
Average Member



532 Posts

Member since 29/04/2008

Posted - 14/02/2017 : 12:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Džedson a Private Message  Reply with Quote
heh, kao da govorite o članu obitelji, takva je to privrženost toj epohi. ja sam se uvijek pitao zašto meni to ne predstavlja takvu emociju ali vjerojatno je odgovor u tome da sam nešto mlađi i da nisam čekao ništa na kioscima ili bio bezbrižan : ) ja sam to skupio od uličnih prodavača, ni dan danas mi nije jasno na koju foru, sve iznad ZS 600 i podosta i ispod toga broja tamo negdje između 1992. i 1994.
recimo da bi takvu emociju kod mene imali crtići He-Man i Gospodari Svemira : )

ovdje nam se ukazao atmosFerri. inače, zgadilo mi je tu riječ i pretjerano korištenje na ovom forumu, ali daleko više novinarski retardi i idiokrati koji svakom prilikom i neprilikom moraju pitati "kakva je atmosfera"

no atmosFerri je u troskoku priča Hagot, Demoni ludila i Sveti brijeg očito došao na svoje. sigurno je dolaskom pepea i torricellija bilo više vremena. tu je u zenitu.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16861 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/02/2017 : 16:16:02  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Da, pričali smo o "zlatnom" Ferriju iz 70-ih, Zimska Zmija, Supermike i sl., a baš sve epizode od ove pa do kraja ZS razdoblja je nacrtao baš briljantno.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000