forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Forumaš godine 2016. - finale
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10111 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 13/02/2017 : 09:49:23  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Neki se svojski trude i ulizuju , ulizuju ........
Ko zna možda se i uspiju oženit



Nemoj, na taj nacin vrijeđaš samo mene, a ne njih - jer meni je stalo da se ne insinuira da sam na forum došla muža naci, a njih baš briga.
Ja ću drage volje predati naslov telleru, i sami kažete, da je Dodo ovdje, i da ja nisam bacila svoj glas, pobijedio bi.
A i tako je pravedno.



Ti si ono moje o traženju muža ozbiljno shvatila???
Koliko si se oko toga uspizdila reka bi čovik da san pogodija.

I priznaj da si kod odluke koju labilnu grupu muškaraca odabrati kao lovinu igrala en-ten-tini između stripovi.com i foruma FER-a.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 13/02/2017 : 10:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Neki se svojski trude i ulizuju , ulizuju ........
Ko zna možda se i uspiju oženit



Nemoj, na taj nacin vrijeđaš samo mene, a ne njih - jer meni je stalo da se ne insinuira da sam na forum došla muža naci, a njih baš briga.
Ja ću drage volje predati naslov telleru, i sami kažete, da je Dodo ovdje, i da ja nisam bacila svoj glas, pobijedio bi.
A i tako je pravedno.



Ti si ono moje o traženju muža ozbiljno shvatila???
Koliko si se oko toga uspizdila reka bi čovik da san pogodija.

I priznaj da si kod odluke koju labilnu grupu muškaraca odabrati kao lovinu igrala en-ten-tini između stripovi.com i foruma FER-a.



Nisam se uopće uspizdila. Znam da ti se sviđam pa si se morao nevješto braniti kad te anto za to prozvao ;) Ali nemaš brige, i ti se meni sviđaš, tako da manje-više imaš imunitet za sve.

Samo sam upozorila, u meni svojstvenom, vrlo razumnom i mirnom stilu, da mi je pun kuki stalnog naglašavanja da sam ja zensko - i to ne tvog. Ali nećemo više rovati po toj temi, prihvaćam tvoju ispriku :)

EDIT: FERovci su najčešće premladi za moj ukus pa je to odigralo najveću ulogu.

Edited by - Mrkva on 13/02/2017 10:07:43
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10111 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 13/02/2017 : 10:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Neki se svojski trude i ulizuju , ulizuju ........
Ko zna možda se i uspiju oženit



Nemoj, na taj nacin vrijeđaš samo mene, a ne njih - jer meni je stalo da se ne insinuira da sam na forum došla muža naci, a njih baš briga.
Ja ću drage volje predati naslov telleru, i sami kažete, da je Dodo ovdje, i da ja nisam bacila svoj glas, pobijedio bi.
A i tako je pravedno.



Ti si ono moje o traženju muža ozbiljno shvatila???
Koliko si se oko toga uspizdila reka bi čovik da san pogodija.

I priznaj da si kod odluke koju labilnu grupu muškaraca odabrati kao lovinu igrala en-ten-tini između stripovi.com i foruma FER-a.



Nisam se uopće uspizdila. Znam da ti se sviđam pa si se morao nevješto braniti kad te anto za to prozvao ;) Ali nemaš brige, i ti se meni sviđaš, tako da manje-više imaš imunitet za sve.

Samo sam upozorila, u meni svojstvenom, vrlo razumnom i mirnom stilu, da mi je pun kuki stalnog naglašavanja da sam ja zensko - i to ne tvog. Ali nećemo više rovati po toj temi, prihvaćam tvoju ispriku :)

EDIT: FERovci su najčešće premladi za moj ukus pa je to odigralo najveću ulogu.




Ja ti se nigdi nisan ispriča.
Ne zato šta mi se problem ispričat, nego ne vidin potrebu jer te nidgi nisan uvridija.

Inače, neznan kako na muškom geekovskom forumu misliš da kao žena možeš proć nezamijećeno i da ti ekipa to svako malo neće spominjat.
Dobar dio ekipe ovde ti je ka oni iz Teorije velikog praska a ima i nešto ocvalih jebača.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46507 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/02/2017 : 10:46:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Neki se svojski trude i ulizuju , ulizuju ........
Ko zna možda se i uspiju oženit



Nemoj, na taj nacin vrijeđaš samo mene, a ne njih - jer meni je stalo da se ne insinuira da sam na forum došla muža naci, a njih baš briga.
Ja ću drage volje predati naslov telleru, i sami kažete, da je Dodo ovdje, i da ja nisam bacila svoj glas, pobijedio bi.
A i tako je pravedno.



Ti si ono moje o traženju muža ozbiljno shvatila???
Koliko si se oko toga uspizdila reka bi čovik da san pogodija.

I priznaj da si kod odluke koju labilnu grupu muškaraca odabrati kao lovinu igrala en-ten-tini između stripovi.com i foruma FER-a.




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 13/02/2017 : 10:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
A jesi tvrdoglav...znam da se nisi ispričao, našalila sam se s percepcijom tvoje osobnosti na ovom forumu (pomalo neuspješno).

Ne mislim proći nezamijećeno, ali vrag me odnio ako ću odšutjeti baš svaki pokušaj svodništva i svaki komentar. Gledam svakodnevno takvo ponašanje u Kohorti i vidim da "odšutjeti" nije baš polučilo rezultate. Ti me slobodno stavi na block ako takvih komentara bude previše :) Ali nadam se da ćeš imati razumijevanja: scom nije jedino mjesto na kojem sam u manjini.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10111 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 13/02/2017 : 12:00:00  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

A jesi tvrdoglav...znam da se nisi ispričao, našalila sam se s percepcijom tvoje osobnosti na ovom forumu (pomalo neuspješno).

Ne mislim proći nezamijećeno, ali vrag me odnio ako ću odšutjeti baš svaki pokušaj svodništva i svaki komentar. Gledam svakodnevno takvo ponašanje u Kohorti i vidim da "odšutjeti" nije baš polučilo rezultate. Ti me slobodno stavi na block ako takvih komentara bude previše :) Ali nadam se da ćeš imati razumijevanja: scom nije jedino mjesto na kojem sam u manjini.



Ma razumimo se.
Sve OK.
Jedino bi mi bilo žao da si se naljutila na ono o ženidbi jer je bila zajebancija.



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000