forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 20. Crtani romani šou - Zagreb Comic Con
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 16/05/2017 : 01:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Aj, nisan ni ja praznih ruku osta.



Manu Ginobili ? Fenomenalan crtež... Zavidim :)
Go to Top of Page

Manabo
New Member



259 Posts

Member since 28/08/2013

Posted - 16/05/2017 : 01:20:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Manabo a Private Message  Reply with Quote
Kratki rezime: Ovogodišnji CRŠ je bio ODLIČAN! Pohvala svima. Slavenu kao glavnom, autorima koji su bili vrlo susretljivi, Ozrenu koji odlično pliva u gužvi na crtanju, curama na štandu. I na promocijama je bilo zabavno od "pomno pripremljene" Petrušine, preko Bobove promocije stripova kojih nema, Biukove hiperprodukcije (u pozitivnom smislu) do smirenih profesionalaca Peke i Davidenka. Čekamo onda nestrpljivo Mister Mačka na MaFestu, nastavak Jomarovih pustolovina, povratak Seba Čamagajevca iz partizana da zaživi Parlight Starlov te ukazanje Milana Gloga.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/05/2017 : 07:58:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Tinton je postao sexy beast otkako su mu izvirili brčići...One četiri dlake razbacane oko labrnje hehehehe...



To su mlijecni brcici

EDIT: Jel mi more neko rec o kojoj striparnici je bilo rijec na CRŠ-u, decko se nalazio ravno prekoputa Fibrinog standa i imao je dalmatinski naglasak? Jos bi bolje bilo ako neko zna koji mu je nick tu na forumu?
Hvala ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 16/05/2017 09:00:50
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/05/2017 : 09:03:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
columbo?
Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1180 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 16/05/2017 : 09:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote
Nekoliko fotografija:













Uskoro još...
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 16/05/2017 : 10:40:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Istina, u svojoj županiji sam pobijedio na natjecanju, ali na državnome je Paro bio bez konkurencije.




Heh, sad bi me htio natjerat da hvalim tvoje europske uspjehe i lente. E pa nećeš razbojniče.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 16/05/2017 : 10:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Dal se na kraju pojavio selanne?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 16/05/2017 : 12:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat


Manu Ginobili ? Fenomenalan crtež... Zavidim :)

Je i je.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 16/05/2017 : 13:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
nažalost nisam bila, nasreću nisam srela nikog s foruma tak da 50:50.
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 16/05/2017 : 13:44:42  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bisley

Nekoliko fotografija:




Uskoro još...



he he he...moja mala se igra sa legićima....bio bih ti zahvalan ako imaš još koju sliku gdje si je ulovio da mi PM-aš....

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/05/2017 : 13:48:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Mrkva

Tintone, miči to pivo, tek si opunoljetio!
Dok dođeš do mojih godina, bit ćeš ko risbo :)


Kad te Slaven časti nečime, ne odbijaš, jer tko zna kad će se ponoviti.
Inače, ne moraš se brinuti, ne alkoholiziram se često tako da je sve u redu.



Ma tko je sad Slaven, pobogu...pretpostavljam paro. Nemojte mi ta kriptična građanska imena, nisam vas još građanski upoznala.
I pretpostavila sam da se ne uništavaš često, mozak ti je u top formi, čini mi se ;)


Je, je, a onda mu Slovenac uvalio sljedece (ili prijethodno) pivo i tako to ide ...



Ta Anka znaci neka politicarka? Valjda cim je Tinton tako radostan kraj nje.



Was, to je bio Zlotvor!? Ja mislio da je dosao predstavnik al Shabab ogranka AQ.



Selanne je bio (navodno ) na burzi stripova prije CRS-a. Steta da se nismo upoznali selanne, drukcije dvojica nasih idu za Mostar sljedeci tjedan ... ali ti si tu, u Mb tada?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1180 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 16/05/2017 : 14:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote
Nastavljam dalje sa fotografijama:











Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 16/05/2017 : 14:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Čupko na tribini od Petruše?
WTF?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 16/05/2017 : 14:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Pa u stripu je.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 16/05/2017 : 14:54:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Nemam pojma o tome

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1180 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 16/05/2017 : 15:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote
Još fotografija:











Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1180 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 16/05/2017 : 15:22:01  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote











Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/05/2017 : 15:43:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bisley

Nastavljam dalje sa fotografijama:





Nisam znao da je i Sniksi bio tamo.


A mike di drugdje nego kod Fibre ... a i supermark se rasirio ispred dcopica, to je onak trenutak o kom je Dario pisao.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 16/05/2017 : 16:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by www2

quote:
Originally posted by bisley

Nekoliko fotografija:




Uskoro još...



he he he...moja mala se igra sa legićima....bio bih ti zahvalan ako imaš još koju sliku gdje si je ulovio da mi PM-aš....





šta su ovo neke fore iz šindlerove liste
crveno u cb

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/05/2017 : 16:16:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bisley








markos i supermark na istoj slici
vrijednije od zlata
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 16/05/2017 : 16:21:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
A to je supermark! Ja mislila da je supermark onaj drugi, sto izgleda kao Viking...njega nisam vidjela na CRS-u. Ovog sam vidjela.
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 16/05/2017 : 16:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva
Zasto, oh zasto ja nisam dobila cugu? Jesam li preniska, ha, veberu Slavene?



Moraš više svojih fotki stavit na forum da te znaju počastit...

quote:
Originally posted by paro

Čupko na tribini od Petruše?
WTF?



Da samo u stripu... evo ga i na filmu...

https://www.youtube.com/watch?v=q9T6xs1spFw


Moj strip
Moje aukcije

Edited by - Spiderman on 16/05/2017 17:03:49
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/05/2017 : 17:08:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Mrkva

Tintone, miči to pivo, tek si opunoljetio!
Dok dođeš do mojih godina, bit ćeš ko risbo :)


Kad te Slaven časti nečime, ne odbijaš, jer tko zna kad će se ponoviti.
Inače, ne moraš se brinuti, ne alkoholiziram se često tako da je sve u redu.



Ma tko je sad Slaven, pobogu...pretpostavljam paro. Nemojte mi ta kriptična građanska imena, nisam vas još građanski upoznala.
I pretpostavila sam da se ne uništavaš često, mozak ti je u top formi, čini mi se ;)


Je, je, a onda mu Slovenac uvalio sljedece (ili prijethodno) pivo i tako to ide ...


Da, sljedeće, a prethodno je bila nagrada za kviz.

Ta Anka znaci neka politicarka? Valjda cim je Tinton tako radostan kraj nje.
Je, kao što rekoh prije više stranica, buduća gradonačelnica.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/05/2017 : 21:03:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

A to je supermark! Ja mislila da je supermark onaj drugi, sto izgleda kao Viking...njega nisam vidjela na CRS-u. Ovog sam vidjela.



Viking, iliti Ragnar, kako si ga nazvala prošlog interlibera, nije član foruma
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 16/05/2017 : 21:20:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Hahaha, a ja se citavo vrijeme ponasam kao da se ti i ja znamo s tog Interlibera jer smo "pricali" :)
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000