forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor Libellus i Zagor extra, ko je višak kod vas?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

teller
Advanced Member



Slovenia
18379 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/05/2017 : 19:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Nijedan Zagor nije višak...ni onaj peti duplikat.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 14/05/2017 : 00:31:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ja sad nabavljam i Zagore na finskom, nizozemskom, portugalskom... pa kako onda da mi ovi naši budu konkurencija jedni drugima :)
Go to Top of Page

hamzik
Junior Member



Sweden
406 Posts

Member since 27/04/2012

Posted - 14/05/2017 : 23:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send hamzik a Private Message  Reply with Quote
Libellus mi izgleda fino ali jedini Zagor u boji vrijedan para je americki od DJ:a. Priznajem, do sada sam uzeo samo Morsku stravu ali preznojavam se cekajuci Sveti breg.

Inace moram dati na znanje da su mi svi drugi stripovi mimo Zagora visak. Da, ja sam jedan od onih koji ne citaju stripove, nego citaju Zagora. Mislim imam ja manju kolekciju graphic novels. Klasicne Batman, Watchmen i tako koju. Naravno kompletnog Tintina. I najtezu knjizurinu na polici (zapravo cetiri preljepe knjige), kompletan Calvin & Hobbes. Ali mimo toga ja prosto vise ne citam stripove. A Zagoru sam se tek prije tri godine vratio. Iz pocetka od teske nostalgije ali sad vec u tome uzivam i odlucio sam se da polako i skupljam. Zato Extra ide ko broj 1 ako cemo gledati nazad. Volim da imam svaku naslovnicu iako sam dosta klasicnih prica vec uzeo u OP. Regularnu seriju pratim inace uz Veseli cetvrtak i jesam i razmisljo da krenem sa njihovim kolekcionarskim izdanjima. Ali zeznuto je kolekcionarstvo iz Svedske. Postarina ubija.
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 15/05/2017 : 07:56:03  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hamzik

Libellus mi izgleda fino ali jedini Zagor u boji vrijedan para je americki od DJ:a. Priznajem, do sada sam uzeo samo Morsku stravu ali preznojavam se cekajuci Sveti breg.




Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000