forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor klasik 45 - Nestalo pleme
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 26/04/2017 : 17:31:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Nema veze, jedan svakako treba odmah za čitanje i to je onda taman taj. 😉

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

mesar
Junior Member

384 Posts

Member since 27/04/2015

Posted - 26/04/2017 : 19:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mesar a Private Message  Reply with Quote
Da nemaš ti slučajno koju drugaricu u kiosku...?
Go to Top of Page

Kontrast 2
Senior Member

2264 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 26/04/2017 : 19:58:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
Koliko strana ima zadnji deo ove priče, Krilati osvetnik - 96 ili...?

Edited by - Kontrast 2 on 26/04/2017 19:58:53
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/04/2017 : 20:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ima 104 stranice.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Kontrast 2
Senior Member

2264 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 26/04/2017 : 20:12:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ima 104 stranice.




Hvala ti Dod - to me je zbunjivalo već duže vreme.
Znači da je ova priča poslednja koja je imala povećan broj strana.
Posle Nolitinog perioda, takvih pojava nije bilo.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/04/2017 : 21:07:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je taj broj posljednji koji je imao više od standardnih 96 stranica, barem kada su u pitanju ovi koji su izašli u extra seriji.
Meni je taj povećani broj stranica praktičniji nego kada recimo priča završi na 10-oj stranici iduće sveske, a sjećam se da je bilo i takvih slučajeva.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 28/04/2017 : 08:29:08  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Nema veze, jedan svakako treba odmah za čitanje i to je onda taman taj. 😉


Evo i ja kupio jadan bijedni primjerak.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/04/2017 : 10:01:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Danas sam igrom slučaja u gradu pa ću pogledati na kiosku ima li prve naslovnice.
Htio bih pročitati ovu priču malo ranije da baš ne čekam pola mjeseca, a nije mi užitak tražiti extra brojeve po polici.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 28/04/2017 : 11:27:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by Dukidule

Nema veze, jedan svakako treba odmah za čitanje i to je onda taman taj. 😉


Evo i ja kupio jadan bijedni primjerak.


Neka si. Svaki pojedinačni primjerak je zlata vrijedan.
Nego, da nije to baš onaj jedan što je iza mene ostao na kiosku?
Teta ih imala 6 a samo jedan sa malim utorima (što je za kiosk Tiska inače fenomenalna kvota!) pa tako mi bar olakšala izbor koji ću uzeti za čitanje. ;)

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 28/04/2017 : 13:34:40  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Samo mi nemoj reć da je tete zgodna pohotna plavuša u tridesetim , koja je imala teško djetinjstvo i zaljubljeno te gleda pauče.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 28/04/2017 : 13:51:22  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by Dukidule

Nema veze, jedan svakako treba odmah za čitanje i to je onda taman taj. 😉


Evo i ja kupio jadan bijedni primjerak.


Neka si. Svaki pojedinačni primjerak je zlata vrijedan.
Nego, da nije to baš onaj jedan što je iza mene ostao na kiosku?
Teta ih imala 6 a samo jedan sa malim utorima (što je za kiosk Tiska inače fenomenalna kvota!) pa tako mi bar olakšala izbor koji ću uzeti za čitanje. ;)


Ma nigdi felera,ni za lika.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/04/2017 : 14:15:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nisam očekivao da ću na kiosku naći ovako dobar primjerak, skoro pa savršeni glancer iako je ženska uzela prvog koji je bio na dohvatu ruke.
Nije ni trebala dugo tražiti jer sam joj na mobitelu pokazao koju naslovnicu želim, koliko samo pomognu ove najave Tromislawskog.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/04/2017 : 14:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Samo mi nemoj reć da je tete zgodna pohotna plavuša u tridesetim , koja je imala teško djetinjstvo i zaljubljeno te gleda pauče.


Ne znam je li pohotnica, ali ova na kiosku gdje sam ja uzimao je stvarno bila plavuša (sa kratkom kosom) u tridesetima.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 28/04/2017 : 15:58:32  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
I meni je iz prve bija glancer , čudno od kad Todorić nije na čelu Tiska stripovima se poboljša život

Još će ispast da je Todorić mrzija stripove i namjerno u noći prije distribucije ih steza , pravija im uši , gužva , skaka po njima , i vika ko vas j...ka i one koji vas čitaju .

Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 28/04/2017 : 16:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Samo mi nemoj reć da je tete zgodna pohotna plavuša u tridesetim , koja je imala teško djetinjstvo i zaljubljeno te gleda pauče.


Ma teta (ona "standardna") ima sina skoro pa mojih godina a navodno i on kupuje stripove što na kraju meni ide u prilog, jer mi teta uvijek izabere najbolje primjerke, bez one klasične primjedbe: "Pa svi su Vam isti", ili onog legendarnog komentara: "To Vam je od trake za uvezivanje, oni nam to tako pošalju."

Ta objašnjenja ostalih teta u međuvremenu više ne mogu ni slušati.
Ono, kao da si klinac koji je upravo dobio prvi mjesečni džeparac pa krenuo kupiti i prvi strip u životu.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/04/2017 : 17:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kada netko kaže da su svi primjerci isti treba mu odvratiti da je jedan različitiji od ostalih pa neka ga traži.
Uh, što volim kada epizoda počne Chicovim forama sa kruljenjem u želucu, to mi popravi dan.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 28/04/2017 : 22:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Kada netko kaže da su svi primjerci isti treba mu odvratiti da je jedan različitiji od ostalih pa neka ga traži.
Uh, što volim kada epizoda počne Chicovim forama sa kruljenjem u želucu, to mi popravi dan.



I mene Čiko uvih nasmije , odakle im više tih ideja .Bez njega bi i Zagor bija osakaćen .Evo palo mi je napamet ono u Magic Batu kad je Čiko upa zajedno sa onom ludom mačkom koja ga je sva izgramfala a on njoj prije toga govori ono u ustilu "Stani , radimo za istu firmu"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/04/2017 : 17:35:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Pročitao i podsjetio se detalja koji su bili izašli iz sjećanja.
Iako se ne može mjeriti sa Kraljem orlova, ovo je sasvim dobra klasična Nolittina priča. Naravno da se krilati čovjek može svrstati u jednu vrstu naivnosti, ali sličnih nemogućih stvari ima u serijalu koliko hoćeš, i to u svim fazama.
Meni je veća zamjerka na Ludensov odabir imena epizode, puno bolje bi odgovalo Krilati osvetnik nego Nestalo pleme. Vidim da je takav slučaj i sa najavom sljedećeg klasika, umjesto Posljednji Viking ili eventualno Putovanje bez povratka neki biser je odabrao naslov Banditi bez lica. Ma kakvi crni banditi, kao da je taj početak najbitnija stvar u cijeloj priči.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/04/2017 : 17:58:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Jest da mu je žena, ali opet nisam očekivao da će je uhvatiti za sisu pred svojim plemenom.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 30/04/2017 : 18:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Pročitao i podsjetio se detalja koji su bili izašli iz sjećanja.
Iako se ne može mjeriti sa Kraljem orlova, ovo je sasvim dobra klasična Nolittina priča. Naravno da se krilati čovjek može svrstati u jednu vrstu naivnosti, ali sličnih nemogućih stvari ima u serijalu koliko hoćeš, i to u svim fazama.
Meni je veća zamjerka na Ludensov odabir imena epizode, puno bolje bi odgovalo Krilati osvetnik nego Nestalo pleme. Vidim da je takav slučaj i sa najavom sljedećeg klasika, umjesto Posljednji Viking ili eventualno Putovanje bez povratka neki biser je odabrao naslov Banditi bez lica. Ma kakvi crni banditi, kao da je taj početak najbitnija stvar u cijeloj priči.



Slažem se, baš glup odabir naslova, ajde za ovu epizodu... Ali za slijedeću je stvarno nevjerojatno da su odabrali "Banditi bez lica", to je elementarno nepoznavanje Zagorovog svijeta...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/04/2017 : 21:28:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ako naslove bira Ana Gašpar onda nije ni čudo što su promašeni, iako mi nema logike da bi joj plaćali samo za to kada već imaju gotove prijevode iz extra izdanja.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/03/2022 : 14:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Očaj...

Ovu priču sam samo dosad pročitao jedanput u extri a sad sam posudio klasik da je ponovo pročitam a bolje bi bilo da nisam.

Radnje em je glupa em nelogična a crtež Ferrija slabašan u pola stripa a da ne govorimo o crtanju kaktusa u pustinji u sjeveroistoćnoj americi i drugim Ferrijevim generičnim crtežima okolice,prirode,naselja pa i ljudi.

Dnevnik nam je nenamjerno učinio uslugu preskakanjem ovog nedjela.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

murdo
Average Member



Christmas Island
919 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 22/03/2022 : 15:41:56  Show Profile Show Extended Profile  Send murdo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Očaj...

Ovu priču sam samo dosad pročitao jedanput u extri a sad sam posudio klasik da je ponovo pročitam a bolje bi bilo da nisam.

Radnje em je glupa em nelogična a crtež Ferrija slabašan u pola stripa a da ne govorimo o crtanju kaktusa u pustinji u sjeveroistoćnoj americi i drugim Ferrijevim generičnim crtežima okolice,prirode,naselja pa i ljudi.

Dnevnik nam je nenamjerno učinio uslugu preskakanjem ovog nedjela.



Lako za kaktuse, neke druge stvari puno više bodu oči.. Nažalost su se krilati indijanci i Kralj orlova vratili još jednom.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 22/03/2022 : 16:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
A tek traperi kentauri. Ih! 😐

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/03/2022 : 16:35:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
A i taj Hellingen nisam davno čitao.
Bojim se...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.15 seconds. Snitz Forums 2000