forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mek Koj (Darkwood)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 02/08/2017 : 20:19:33  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by I like girlz

zar se zaista moralo u svakoj mogućnoj prilici deklinirati lična imena, tako mi para oči i uši ono "dakle, mek koje?" i sl. zar nije ljepše i fonetski pravlinije "dakle, mek koj?"

sve super, ali ovo mi baš para oči i uši.



Meni bi važniji bio bolji tisak.

Iako nije loš, nažalost nije onakav kakvom sam se nadao.

Manjka mi oštrine. Ne znam koji je razlog (tiskara, nešto drugo?), na previewu mi je izgledao OK.

Ne bi mi to bilo toliko bitno da nije u pitanju izvanredni Palacios. Netko to možda nije ni zamjetio ili mu nije toliko bitno, ali meni kao kolekcionaru je to važno.




Stoji ovo za tisak, nedostaje oštrine.
Pogledaj ovdje njemačko izdanje, ima kratak preview. Rekao bih da je ispalo bolje.
http://www.avant-verlag.de/comic/mac_coy

Have mercy
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 02/08/2017 : 21:51:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
sto posto.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 02/08/2017 : 22:01:35  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by I like girlz

zar se zaista moralo u svakoj mogućnoj prilici deklinirati lična imena, tako mi para oči i uši ono "dakle, mek koje?" i sl. zar nije ljepše i fonetski pravlinije "dakle, mek koj?"

sve super, ali ovo mi baš para oči i uši.



Možda po nekom drugom pravopisu.

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7741 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 03/08/2017 : 15:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by I like girlz

zar se zaista moralo u svakoj mogućnoj prilici deklinirati lična imena, tako mi para oči i uši ono "dakle, mek koje?" i sl. zar nije ljepše i fonetski pravlinije "dakle, mek koj?"

sve super, ali ovo mi baš para oči i uši.



Meni bi važniji bio bolji tisak.

Iako nije loš, nažalost nije onakav kakvom sam se nadao.

Manjka mi oštrine. Ne znam koji je razlog (tiskara, nešto drugo?), na previewu mi je izgledao OK.

Ne bi mi to bilo toliko bitno da nije u pitanju izvanredni Palacios. Netko to možda nije ni zamjetio ili mu nije toliko bitno, ali meni kao kolekcionaru je to važno.





zar je gori nego na onom pdf isječku?

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 03/08/2017 : 16:12:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Vidiš da su to i drugi primijetili. PDF preview je meni bio OK, ali krajnji rezultat je slabiji.

Isto i kod Valerijana.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 09/08/2017 : 14:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Meni je izdanje prekrasno.
I naravno, dok je vokativ još uvijek živ, mora se deklinirati.
Samo naprijed, DarkwoodE!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 11/08/2017 : 15:38:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Uspio sam se natjetati pročitati sedamdesetak stranica, dalje neću, jednostavno nije moj tip stripa.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 11/08/2017 : 20:09:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
A ja sam progutao svih 166 u jednom dahu.
Ima nešto malo lošijeg prijevoda, čudno za Darkwood, ali opet su daleko najbolji na srpskome govornom području.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 11/08/2017 : 22:03:47  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Uspio sam se natjetati pročitati sedamdesetak stranica, dalje neću, jednostavno nije moj tip stripa.



+1

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000