forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 MAFEST prijevoz
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/05/2017 : 09:39:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ja se možda zaletin u subotu ujutro ali iz Splita.
znači eventualno možete nekog iskrcat na st groblju pa ga pokupin.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/05/2017 : 09:39:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Tko je uopće vozač u ovoj šarolikoj ekipi?



Niki Lauda?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/05/2017 : 09:45:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Tko je uopće vozač u ovoj šarolikoj ekipi?




Mi smo računali na to da ti voziš
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 22/05/2017 : 10:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Hmmm...ja sam razmisljao ic tj draga i ja, pa kad sve ''bacio na papir''...skuzio da je vremenski i novcano to ipak mozda malo tu mac.
E sad, vidim da ste svi iz ZG, kakve su sanse da vam se negdje po putu prikrpam (vj sam bez drage jer mislim da ona ''mora'' odradit djevojacku od frendice) posto sam iz Rijeke(npr na Bosliljevu, tamo je cvoriste za Dalmaciju sta ne?)?
Ili jos bolje ako ima Rijecana koji su voljni da se dogovorimo oko svega?

Ajd javit se ovdje, moze i na PM, pa da probamo nesto izmajmunirat.


Kod mene bi (eeeeventualno) bilo moguće jer, ukoliko budem uspio/stigao voziti, a to ovisi o par još predstojećih termina, svakako ću preko Rijeke (dolazeći iz Pule).
Ukoliko bude dogledno da mogu, a to će biti najkasnije do četvrtka navečer, rado i pravovremeno ti se javljam na PM.

No kao što napisah, odlučit će se kratkoročno i spontano pa tako - senza garanzia.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Humbert Coe
Average Member

Croatia
590 Posts

Member since 17/02/2005

Posted - 22/05/2017 : 11:10:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Humbert Coe a Private Message  Reply with Quote
Ovi dogovori oko organizacije uvijek su prilika onima koji baš ne čitaju puno da nadoknade. Nikad kratko.
Vidimo se, vozimo se!
(Samo me dvojica na svijetu zovu Aco. Oba Marka, a redovito pohode Interliber!) 😂

Humbert Coe
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/05/2017 : 12:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Humbert Coe

Ovi dogovori oko organizacije uvijek su prilika onima koji baš ne čitaju puno da nadoknade. Nikad kratko.
Vidimo se, vozimo se!
(Samo me dvojica na svijetu zovu Aco. Oba Marka, a redovito pohode Interliber!)


Svi te zovu Aco, samo kad ti ne slušaš.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 22/05/2017 : 13:49:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Hmmm...ja sam razmisljao ic tj draga i ja, pa kad sve ''bacio na papir''...skuzio da je vremenski i novcano to ipak mozda malo tu mac.
E sad, vidim da ste svi iz ZG, kakve su sanse da vam se negdje po putu prikrpam (vj sam bez drage jer mislim da ona ''mora'' odradit djevojacku od frendice) posto sam iz Rijeke(npr na Bosliljevu, tamo je cvoriste za Dalmaciju sta ne?)?
Ili jos bolje ako ima Rijecana koji su voljni da se dogovorimo oko svega?

Ajd javit se ovdje, moze i na PM, pa da probamo nesto izmajmunirat.


Kod mene bi (eeeeventualno) bilo moguće jer, ukoliko budem uspio/stigao voziti, a to ovisi o par još predstojećih termina, svakako ću preko Rijeke (dolazeći iz Pule).
Ukoliko bude dogledno da mogu, a to će biti najkasnije do četvrtka navečer, rado i pravovremeno ti se javljam na PM.

No kao što napisah, odlučit će se kratkoročno i spontano pa tako - senza garanzia.



O pa to bi bilo idealno, doletim na zoabilaznciu na pumpu Vrata Jadrana ili tako nesto. Ako kojim slucajem bude, PM-aj me pa se dog oko svega.

@ostali: Nije bed za vasu ekipu, mislio sam da je ovo onako opceniti topic za zicanje prijevoza pa sam se zakacio.

Ako ima neko iz Ri, mozemo se dog.
Sve ponude su otvorene doke ne zapecatim dogovor s nekim, ili ako se na kraju sa nikim ne dog. nebudem ni isao

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 22/05/2017 : 15:53:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Plašim se da moram već sad odustati!
Evo globinjo pročitao o mojoj namjeri dolaska pa me odmah nešto "napada", umjesto da kaže: "Piće već čeka"!

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/05/2017 : 16:56:40  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by tinton

Tko je uopće vozač u ovoj šarolikoj ekipi?




Mi smo računali na to da ti voziš



Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 23/05/2017 : 14:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Dule je otpao, tako da i dalje cekam nekog iz Ri da se javi, nemoguce da niko iz mog sela nebi isao na Mafest?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/05/2017 : 16:05:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Zar nema autobusa iz Rijeke za Makarsku?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 23/05/2017 : 16:21:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Zar nema autobusa iz Rijeke za Makarsku?



ima, vozi 25 godina

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 23/05/2017 : 16:33:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pa nije u tome problem, imam ja i auto.
Poanta je u dijeljenju troskova, racunao sam da bi za autoput plus naftu morao dat 700-900kn sto mi je ipak malo tu mac samo za put za 1 dan.
A zasto ne podijelit sa nekim?
Sve sam gledao, bus, vlak i brod, sve skuplje ili jednako kao s autom, ali duze traje put (racunam da cura ide samnom jer sam samcat nebi isao).
Plus naravno mislim i kupit stripova tamo ako stogod nadjem, e onda i njih treba teglit...sa autom je sve lakse :D

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 23/05/2017 16:35:21
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 23/05/2017 : 16:56:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Baš tako, DiSkAch!
A i nije neka fora putovati sam na takva okupljanja.
Meni je stvarno nevjerovatno žao što me neki glupi planovi s'ebaše!
Da sam ikako mogao sve na vrijeme riješiti, ma nema sile koja bi me ove godine spriječila, a u auto bih usput natovario i 10-ero suputnika, pa makar troje njih pjevali otraga u gepeku!
Kad samo pomislim: em imam zvaničan poziv na kafu i trač partiju, em je Дражен Ковачевић među gostima, a ja.....? Ja ćumim ovdje i natežem se oko svakakvih gluposti!

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/05/2017 : 19:29:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
šta ti je toliki problem ič sam?
opališ Uriah Heep i lagano magistralon

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 24/05/2017 : 19:48:57  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Kad se dolazi Ko dolazi Tinton mi je obeća da če mi platit piće ,pa da znam ,volija bi popit jedan Pipi
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 24/05/2017 : 21:00:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Vampiru, hajd' ti bolje pošalji ljudima neku kočiju i brze konje vrane, a za piće ćete lako.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 24/05/2017 : 21:13:54  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Posla bi ali će im biti previše stresno pa će mi doć blidi, bez kapi krvi
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/05/2017 : 11:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

šta ti je toliki problem ič sam?
opališ Uriah Heep i lagano magistralon


A moze i recimo, Judas Priest, jedno, 7 albuma do Makarske!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 25/05/2017 : 12:31:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/05/2017 : 14:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by lwood

šta ti je toliki problem ič sam?
opališ Uriah Heep i lagano magistralon


A moze i recimo, Judas Priest, jedno, 7 albuma do Makarske!



odličan izbor

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000