forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Premier League 2023/2024.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 276

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 11/08/2017 : 23:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
Arsenal je odigrao tipičnu utakmicu. Prime glupi gol i onda pred kraj utakmice spašavaju bodove. Ipak za razliku od prošlih sezona kad su u startu redovito gubili bodove ovaj put su odlično ušli u prvenstvo. Budući da ove godine ne igraju LP ne bi ih otpisao iz borbe za naslov, ali moraju popraviti igru u obrani (doduše falilo im je pola obrane večeras). Lacazette mi se čini kao dobro pojačanje.
Leicester je na trenutke podsjećao na stare dane, ali fali im malo svježe krvi.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 11/08/2017 : 23:40:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
Ja ne znam zašto ljudi govore po internetu da će se Leicester boriti za opstanak. Dapače, mogli bi biti i bolji u ligi nego prošle sezone jer ne igraju Europu, a nema pobune protiv trenera (barem zasad). Ako nastave ovako, neće namučiti samo Arsenal.

Inače, prekrasna utakmica. Može meni netko reći da je engleski nogomet sranje u Europi, da je dosadan itd... Ali za ovakve se tekme živi. Nema boljeg osjećaja nego kad cijelo popodne provedeš uz nogometni NBA. :)
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 12/08/2017 : 00:16:57  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
Odlična utakmica, Lacazette odlično pojačanje. Arsenal jedan od favorita za osvajanje, ako će imati sreće s ozljedama, plus ne igraju Ligu prvaka
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 12/08/2017 : 10:38:26  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
Tipujem na MAN CITY ili MAN UTD za prvaka - bice to lijepa "borba". Tottenham i Chelsea TOP 4 a planove ovim moze "zamrskati" jasno Arsenal i Liverpool.

Sto se izpada tice - bice jako tezko novim klubovima, koji su usli.

U Championshipu navijam za LEEDS
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16189 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 12/08/2017 : 11:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Meni je Junajted najveci favorit za titulu. Totnem odmah iza njih. Za Celsi mi se cini da ima prekratku klupu (mada, ima jos do krala prelaznog roka). Nadam se da Liverpul moze da se umesa za vrh (nadam se svake godine ), pod uslovom da ne kiksaju na malim utakmicama. Arsenal ce opet biti onaj stari - standardno nekonstantan.
Siti mi je enigma, bice zanimljivo videti kako ce Gvardiola posloziti ekipu.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 12/08/2017 : 11:24:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Slažem se za manchesterske ekipe, glavni favoriti za naslov, njima jedino fali uigranosti (pogotovo Cityju) što imaju ostali pretendenti na vrh, Chelsea, Tottenham, Liverpol i Arsenal su uigranije ekipe od manchesterskog dvojca, a to zna biti prednost. Tako da ja ne vidim zašto Chelsea ako ga zaobiđu ozljede kao lani ne bi opet bio prvak, očekujem puno od Liverpoola, a iznenađenje bi trebao biti Everton i Leicester.
Za ostanak će se boriti Swansea, Huddersfield i Burnley. Newcastle i Brighton bi trebali opstati.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 12/08/2017 : 11:28:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Arsenal će kao i jučer puno zabijati i puno primati, po meni nedovoljno za naslov, ako uhvate CL mogu biti sretni iako su prognoze nezahvalne.
Tottenham nakon dvije sjajne sezone se ne smije potcijeniti!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16189 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 12/08/2017 : 15:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Votford deluje vrlo dobro.
Liverpul vec godinama prima smesne golove. Kao da su ukleti, a odbranu nikako da srede.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 12/08/2017 : 15:34:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Naon katastrofalnog prvog poluvremena u drugom su morali Redsi dokrajčiti Watforda, ali opet prime ukleti gol iz offsidea i ništa nova!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 12/08/2017 : 15:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
3-3 je fer rezultat, Watford nije uopće loše igrao, sviđa mi se taj Marco Silva. Liverpool klasika, trapavi Mignolet i pogreške u obrani.
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 12/08/2017 : 16:43:51  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
Šokantna utakmica - Chelsea: Burnley - trenutno 0 : 3 i još domačini bez jednog igrača
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 12/08/2017 : 16:45:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Da, prvaci pred porazom i to od ekipe koja lani nije mogla nikoga dobiti vani, Huddersfield u debiju vidi 0:2 kod Crystal Palacea!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 12/08/2017 : 16:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Nisam gledao sinoć ali kakvo loše suđenje danas. Mislim da ćemo se lako složiti da je Watfordov gol za 3-3 zaleđe i nepravedan crveni Cahillu a po meni je i greška penal Liverpoolu. Što se tiče rezultata sramota gubiti nakon 45 minuta 0-3 od Burnleyja, pa i da su ima 3 igrača isključena.

loading...
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16189 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 12/08/2017 : 16:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Slazem se za prva dva, ali penal za Liv je ocigledan.
Kejhil je zasluzio crveni protiv Arsenala u superkupu, kada je Mertezakeru poklonio 9 kopci iznad oka, ali izgleda da je sada doslo na naplatu....

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 16/08/2017 : 10:52:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ovo je jubilarna 25 sezona, ajmo se sjetiti omiljenih igrača i utakmica.

Meni je najomiljeniji igrač svakako Alan Shearer, 1997. Newcastle je gostovao u Zagrebu, ali je Shearer bio nažalost ozljeđen, tada je malo falilo da Englezi ispadnu, danas nakon 20 godina liga i ekipe su nemjerljivo jače, zvučnije, kvalitetnije.

Najluđa utakmica zadnje kolo kad je City osvojio naslov u zadnjim sekundama.

Treneri Ferguson i Wenger, nisu mi dragi, ali su obilježili Premierleague.

Tko se sjeća obrane Arsenala Dixon, Keown, Winterburn, Adams....

Legendarni veznjaci Gerrard, Beckham, Giggs, Cantona, Scholes, Lampard, Wise, napadači Drogba, Rooney, Henry, Bergkamp, Torres, Zola, Owen, Fowler, Heskey, Lineker....
Vratari Schmeichel, Seaman, James, danas su još najkvalitetniji vratari
Spektakl!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 16/08/2017 : 15:16:37  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
Gylfi Sigurdsson i službeno u Everton
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16189 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 20/08/2017 : 18:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Jbt, Totnem nadmocan, a uspeo je da izgubi.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 20/08/2017 : 20:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
Velika pobjeda Chelsea.
Nebi rekao da je Tottenham bi puno bolji, imali su jedan period odlične igre i pritiska od 30. do 45. minute, ali nisu zabili gol. Chelsea je dobro ušao u drugo poluvrijeme i odlično obranom nije Tottenhamu dopusti da nastavi prijetiti. Tottenham svoje prilike nije iskoristio, Chelsea je. Dva udarca u okvir i dva gola, talijanska škola.

Bakayoko imao solidan debi, sigurno je da mu treba još utakmica da se privikne na novu ligu i novu momčad. Morata loš, a Christensen odigrao vrlo dobro.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 22/08/2017 : 12:09:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
Sinoć su "briljirala" dva po meni najprecjenjenija pojačanja ove sezone: Walker kod Cityja i Sigurdsson kod Evertona. Dok City i mogu nekako razumjeti jer imaju para, a Englezi su u pravilu duplo skuplji ja se nikako ne mogu načuditi upravi Evertona da je tolike novce dala za jednog prosječnog PL igrača.
Što se utakmice tiče City izgleda poprilično moćno, a Everton unatoč izborenom remiju po meni se osramotio jer počet drugo poluvrijeme s prednošću od 1:0 i imat igrača više, a onda te protivnik razvali, posjed lopte 65:35 za ekipu s igračem manje i barem 5-6 stvorenih stopostotnih šansi.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 22/08/2017 : 12:25:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Pad je počeo čim je Williams izašao, a zamjene Klaasen i Gylfi veliko ništa, od Gylfija možda nešto i bude, a za Klaasena sumnjam.
Svaka čast Cityju, pritisnuli Everton sa igračem manje junački, čak je i Danilo bio odličan! Neće City puno bodova prosipati, svakako jedan od glavnih kandidata za naslov! Odlični su po bokovima i napadački, + Silva i de Bruyne, obrana osnažena, moralo bi to biti vrlo dobro za City.
Everton također vidim u vrhu, kako su samo pali pred kraj susreta, ima tu puno mladosti i iskustva + širok kadar, trebali bi se još više priključiti vrhu ove sezone + Koeman mi je super trener!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 22/08/2017 : 15:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Pad je počeo čim je Williams izašao, a zamjene Klaasen i Gylfi veliko ništa, od Gylfija možda nešto i bude, a za Klaasena sumnjam.
Svaka čast Cityju, pritisnuli Everton sa igračem manje junački, čak je i Danilo bio odličan! Neće City puno bodova prosipati, svakako jedan od glavnih kandidata za naslov! Odlični su po bokovima i napadački, + Silva i de Bruyne, obrana osnažena, moralo bi to biti vrlo dobro za City.
Everton također vidim u vrhu, kako su samo pali pred kraj susreta, ima tu puno mladosti i iskustva + širok kadar, trebali bi se još više priključiti vrhu ove sezone + Koeman mi je super trener!

Rekordno pojačanje u povijesti i možda nešto bude od njega Čitam danas da Koeman očekuje još dva pojačanja, nekog ljevaka da uskače u slučaju ozljeda i napadača. Potrošili brdo para za Gylfia i sad im fale pare za pristojnog centarfora.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 24/08/2017 : 07:14:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/sport/clanak/kaos-na-stamford-bridgeu-abramovic-potjerao-contea-i-vec-mu-pronasao-zamjenu/990000.aspx

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 24/08/2017 : 11:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
Sumnjam da je istina, pogotovo što niti jedan ozbiljniji medij nije prenijeo tu vijest, ali ako je, to je veliki gubitak za Chelsea.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 26/08/2017 : 22:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
West Ham startao s 3 poraza.

Koji je koeficijent na Bilića da će prvi dobiti otkaz?


Have mercy
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 27/08/2017 : 11:18:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

West Ham startao s 3 poraza.

Koji je koeficijent na Bilića da će prvi dobiti otkaz?




Možda 1,15?
U vrh glave.
U slučaju boda protiv Huddersfielda, poraste možda na 1,19.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page
Page: of 276 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000