forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Premier League 2023/2024.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 276

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 09/05/2018 : 23:49:10  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
Da, šteta što je Swansea ispo, ni naredne sezone nećemo gledat derbi s Cardiffom
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 10/05/2018 : 06:27:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Žao mi Swanseaja, teško će se tako skoro vratiti. Svi koji su ušli se spasili i svi dobili Manchester United. Kakav spas Huddersfielda, za spas odnijeli bod kod Cityja i Chelseaja! Novi prvoligaši su puni novca, pa će starosjediocima biti teže opstati!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 10/05/2018 : 07:02:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/sport/clanak/mocni-city-slomili-brighton-i-srusili-jos-jedan-rekord-premiershipa/1043860.aspx

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 15/05/2018 : 21:30:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Jučer fantastična utakmica doigravanja za Premierleague Fulham-Derby County 2:0, nevjerojatan tempo, goste je na životu držao prvo poluvrijeme nekadašnji reprezentativni vratar Carson, u nastavku Fulham zasluženo zabio i slavio, Fulham izborio finale na Wembleyu, a utakmicu odlučio sedamnaestogodišnji klinac Sessegnon sa golom i asistencijom, mladac bi mogao završiti ina SP ove godine, a dogodine sigurno neće biti u Fulhamu, veliki je talent u pitanju!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 16/05/2018 : 00:05:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Jučer fantastična utakmica doigravanja za Premierleague Fulham-Derby County 2:0, nevjerojatan tempo, goste je na životu držao prvo poluvrijeme nekadašnji reprezentativni vratar Carson, u nastavku Fulham zasluženo zabio i slavio, Fulham izborio finale na Wembleyu, a utakmicu odlučio sedamnaestogodišnji klinac Sessegnon sa golom i asistencijom, mladac bi mogao završiti ina SP ove godine, a dogodine sigurno neće biti u Fulhamu, veliki je talent u pitanju!


Gledao sam, ali večeras mi je još bolje sjela utakmica Ville i Boroa. Iako završio 0:0 odavno nisam gledao napetiju utakmicu, fantastična atmosfera, i jedni i drugi dušu dali za prolaz.

Kako mi fale ovakve utakmice tijekom sezone, jednostavno smo prezasićeni utakmicama iz liga petice. Ovakve utakmice sa srcom i dušom se rijetko mogu naći tijekom sezone, jedino možda u nekim gradskim derbijima.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 16/05/2018 : 10:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Arsenal je sve bliže odabiru novog menadžera i nasljednika Arsena Wengera koji je nakon 22 godine napustio klupu Topnika.

Daily Mail navodi kako je sve izglednije da će to biti Španjolac Mikel Arteta, bivši igrač Arsenala i aktualni pomoćnik Pepa Guardiole u Manchester Cityju.
Navodno je upravo Španjolac prvi izbor izvršnog predsjednika Ivana Gazidisa i Josha Kroenkea, sina vlasnika Stana koji obnaša direktorsku ulogu.

Massimiliano Allegri, Luis Enrique i Joachim Löw ugledna su imena koja su posljednjih dana redom ispadala iz utrke za preuzimanje Arsenala.
Englezi tvrde da Arsenal želi imenovati novog menadžera prije početka Svjetskog prvenstva u Rusiji, a igračima u klubu rečeno je da je 90% sigurno da će to biti upravo 36-godišnji Španjolac kojem bi Arsenal bio prvi klub kojeg će voditi trenerskoj karijeri.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 16/05/2018 : 10:39:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Arsenal je sve bliže odabiru novog menadžera i nasljednika Arsena Wengera koji je nakon 22 godine napustio klupu Topnika.

Daily Mail navodi kako je sve izglednije da će to biti Španjolac Mikel Arteta, bivši igrač Arsenala i aktualni pomoćnik Pepa Guardiole u Manchester Cityju.
Navodno je upravo Španjolac prvi izbor izvršnog predsjednika Ivana Gazidisa i Josha Kroenkea, sina vlasnika Stana koji obnaša direktorsku ulogu.

Massimiliano Allegri, Luis Enrique i Joachim Löw ugledna su imena koja su posljednjih dana redom ispadala iz utrke za preuzimanje Arsenala.
Englezi tvrde da Arsenal želi imenovati novog menadžera prije početka Svjetskog prvenstva u Rusiji, a igračima u klubu rečeno je da je 90% sigurno da će to biti upravo 36-godišnji Španjolac kojem bi Arsenal bio prvi klub kojeg će voditi trenerskoj karijeri.



I ako bi se to pokazalo točnom informacijom, još jedan dokaz kako Arsenal odavno gubi konture velikog kluba. Arteta? Ako je suditi po njegovim igračkim dosezima, onda...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 16/05/2018 : 10:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Bolji izbor od Luisa Enriquea svakako, koji je bio prvi izbor, a onda tražio bolesno puno novaca, pa zasluženo izvisio. Arteta je bio dugo u Arsenalu, au zadnje vrijeme i u Cityju, pa bi s te strane bio dobar izbor, a uspoređivati igračku i trenersku karijeru nema smisla, ne znači Extra igrač da će i biti Extra trener, uostalom jako je malo Extra trenera uopće, pa mnogi posežu za bivšim igračima, ja bi rađe nekog iskusnijeg, ali velim mali je izbor.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 16/05/2018 : 11:43:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Everton smijenio bijesnog Big Sama: "Šokiran sam i gadi mi se"

TRENER engleskog prvoligaša Evertona Sam Allardyce smijenjen je u srijedu nakon što je momčad vodio šest mjeseci i doveo je do osmog mjesta na ljestvici Premier League.

Bivši engleski izbornik Allardyce, koji je na klupi Evertona zamijenio Nizozemca Ronalda Koemana u studenom kada je klub bio 13. na ljestvici s pet bodova više od zone ispadanja u drugu ligu, smijenjen je godinu dana prije isteka ugovora.

Marco Silva, bivši trener Watforda o kojem se govorilo kao o mogućem nasljedniku Koemana, najizgledniji je kandidat za klupu kluba iz Merseysidea u čijim redovima igra hrvatski nogometaš Nikola Vlašić.
Allardyce je izgubio živce jučer na dodjeli nagrade za 1000 utakmica odrađenih na trenerskoj klupi, kada je saznao da je Everton najavio rekonstrukciju momčadi počevši od struke.

"Šokiran sam, razočaran i gadi mi se što klub nije imao pristojnosti reći meni, mom sportskom direktoru i stožeru za promjene. Čini se da to već planiraju neko vrijeme, ali nisu rekli ni meni ni članovima stožera. Gadi mi se. Došao sam u klub koji se borio, završili smo osmi na tablici. Više sam nego zadovoljan poslom koji smo napravili otkada smo stigli", rekao je Allardyce.

Velik dio fanova Evertona ipak podržava promjenu na klupi, a britanski mediji javljaju da je smjena trenera znak i da će Wayne Rooney ostati u Liverpoolu usprkos ponudama iz SAD-a.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 16/05/2018 : 14:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Bolji izbor od Luisa Enriquea svakako, koji je bio prvi izbor, a onda tražio bolesno puno novaca, pa zasluženo izvisio. Arteta je bio dugo u Arsenalu, au zadnje vrijeme i u Cityju, pa bi s te strane bio dobar izbor, a uspoređivati igračku i trenersku karijeru nema smisla, ne znači Extra igrač da će i biti Extra trener, uostalom jako je malo Extra trenera uopće, pa mnogi posežu za bivšim igračima, ja bi rađe nekog iskusnijeg, ali velim mali je izbor.



Slažem se da prosječan igrač ne znači i preduvjet postajanja prosječnog trenera. Međutim, jednom Arteti, kao početniku, dati u ruke jedan Arsenal da se uči trenerskom zanatu je i više nego neozbiljno.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 22/05/2018 : 11:15:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
West Ham ruši klupski rekord za bivšeg Cityjeva trenera


BIVŠI trener Villarreala, Reala i Manchester Cityja ovih dana bi trebao biti potvrđen kao novi menadžer West Hama.
Manuel Pellegrini (64), koji je zadnje dvije godine bio u kineskom Hebei China Fortuneu, doletio je na pregovore u London i, prema pisanju Gurdiana, sve dogovorio s West Hamom.
Čileanac će postati najplaćeniji trener u povijesti West Hama s godišnjom plaćom od 3,3 milijuna funti. Londonski klub je po završetku sezone najavio da će dovesti neko veliko trenersko ime. Prva opcija bio je Rafa Benitez, no nakon što je Španjolac izjavio da ostaje u Newcastleu, West Ham se odlučio za Pellegrinija.

On će na klupi naslijediti Davida Moyesa koji je dobio otkaz nakon slabih rezultata. Pellegrini je u prvoj sezoni u Villarrealu bio treći u prvenstvu i ušao u Ligu prvaka gdje ga je tek u polufinalu izbacio Arsenal. "Žuta podmornica" je u uzvratnoj utakmici u 90. minuti imala penal za produžetak, ali ga je Juan Roman Riquelme promašio.
S Villarrealom je bio drugi 2008. godine, a u ljeto 2009. je preuzeo Real, no s Madriđanima ništa nije napravio. Otišao je u Malagu, koju je 2013. godine odveo do četvrtfinala Lige prvaka. Izbacila ga je Borussia Dortmund s dva gola u sudačkoj nadoknadi u uzvratnoj utakmici u Dortmundu.
Pellegrini je potom prešao u Manchester City i u prvoj sezoni je osvojio naslov prvaka i Liga kup, a u ljeto 2016. otišao je u Kinu.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 22/05/2018 : 14:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Je li to Arsenal dobio novog trenera? I to nekog koji nije baš za bacit? Emery?
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 22/05/2018 : 21:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovo bas iznenadjenje. Nit' se pominjao Emeri, nit' mi deluje kao trener za Arsenal. Nekako sam prizeljkivao Artetu, resetovanje posle Vengera, par godina uigravanja i sazrevanja, pa da krene ka Fergi '93. i pise istoriju.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 22/05/2018 : 22:06:32  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
FABIO CAPELLO has apparently emerged as a shock contender to become the new Arsenal boss.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 23/05/2018 : 10:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Pitanje je na kraju tko će biti trener Arsenala, ne znam ni ja koga bi postavio da sam vlasnik Arsenala?

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 23/05/2018 : 11:04:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Meni je ovo bas iznenadjenje. Nit' se pominjao Emeri, nit' mi deluje kao trener za Arsenal. Nekako sam prizeljkivao Artetu, resetovanje posle Vengera, par godina uigravanja i sazrevanja, pa da krene ka Fergi '93. i pise istoriju.



Nije loš Emery, nije nimalo. Naravno, trebalo bi provjetriti svlačionicu orkanskom burom, a ne proljetnim lahorom...
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 23/05/2018 : 11:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Pitanje je na kraju tko će biti trener Arsenala, ne znam ni ja koga bi postavio da sam vlasnik Arsenala?



Rođaka?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/05/2018 : 11:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Arsenal potvrdio: Unai Emery nasljednik Arsenea Wengera
Unai Emery dobio je podršku i krenut će u novu eru s Arsenalom. Nakon što je Arsene Wenger 22 godine vodio Arsenal, pronađena je zamjena u španjolskom stručnjaku koji je itekako dokazano ime, ali u Premiershipu koji je specifična liga, nema iskustva.
U Arsenalu se nadaju kako će Emery u njihovom klubu povećati brojku osvojenih trofeja, riječ je o treneru koji zna kako puniti vitrine trofejima i to u kontinuitetu.
S 46 godina Emery je prepun iskustva, radio je kao trener u Almeriji, Valenciji, moskovskom Spartaku, Sevilli i na kraju PSG-u.
Njegova karijera krenula je u nebo nakon dolaska u Sevillu početkom 2013. godine kada je uručen otkaz Michelu, a Emery je Sevillu odveo do tri uzastopna trofeja pobjednika Europske lige.
Nakon trećeg trofeja u Sevilli, došla je ponuda iz PSG-a i Emery preuzima bogati klub iz francuske metropole. S PSG-om je osvojio dva Kupa Francuske i Liga kupa te titulu samo u posljednjoj sezoni, sezonu ranije bolji je bio Monaco.
U Arsenalu neće imati jednostavan posao, posljednjih sezona Topnici nisu u najužem krugu kandidata za naslov prvaka Engleske, a tamo žele doći pod svaku cijenu. Nakon Wengerove ere, definitivno će biti pod povećalom, ali ako ga igrači budu slijedili i uspije posložiti momčad po svom ukusu, mogao bi to biti uspješan put.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 23/05/2018 : 11:57:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Teško je reći kako će se snaći, ako uđe u top 4 zadržati će posao, a sad da li će uspjeti, teško je reći. Vjerojatno će odmah u kupovinu, a vjerojatno i Uprava Arsenala više ne bude tako strpljiva sa trenerima. Ne djeluje mi kao tip koji zna sa igračima, bar sudeći po PSG priči, vidjet ćemo?

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/05/2018 : 23:56:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
http://sportnet.rtl.hr/vijesti/511745/nogomet-engleska/unai-emery-veliki-je-izazov-ispred-mene-zelimo-biti-najbolji/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 01/06/2018 : 09:41:33  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Lampard preuzeo Derbi.
Pozvao Terija da mu se pridruzi u ulozi trener/igrac.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 01/06/2018 : 14:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

Lampard preuzeo Derbi.
Pozvao Terija da mu se pridruzi u ulozi trener/igrac.



Toliko o "ozbiljnim kombinacijama" da trener bude Igor Štimac...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 06/06/2018 : 14:44:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Fred stiže na Old Trafford, a vrijednost transfera je čak 52 milijuna funti.

"Crveni vragovi" su tako nastavili politiku trošenja novca na zvučna pojačanja, što posebno važi za eru Jose Mourinha, od čijeg dolaska je klub uložio više stotina milijuna funti na transfere.
Fredov transfer je jedan od pet najvećih u povijesti kluba, a podsjetimo se top 5 transfera.

POGBA, 89.3 milijuna funti
Francuz je otkupljen od Juventusa 2016. godine, u tada rekordnom transferu svjetskog nogometa, i vratio se u klub iz koga je prethodno otišao 2012.
ROMELU LUKAKU, 75 milijuna
Godina dana nakon Pogbe, još jedan igrač kojeg zastupa Mino Raiola stigao je na Old Trafford, Lukaku se tako ponovo udružio sa Mourinhom, koji ga je vrlo kratko trenirao i u Chelseaju.
ANGEL DI MARIA, 59.7 milijuna
Možda i najveći promašaj u povijesti Uniteda, Di Maria je počeo solidno, ali nije opravdao novac koji je uložen u njega, pa je prodan nakon godinu dana.
FRED, 52 milijuna
Transfer Freda četvrti je po visini svih vremena, kada je ManUtd u pitanju. Brazilac bi trebalo pojačati vezni red, i parira Pogbi i Matiću.
JUAN MATA, 37.1 milijuna
Španjolac je došao iz Chelsea u zimu 2014. kao spasitelj Moyesa, ali je tek dolaskom Mourinha pokazao ono najbolje u dresu "Vragova"

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 06/06/2018 : 17:45:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Mladi portugalski nogometaš Diogo Dalot potpisao je za Manchester United za iznos od 19 milijuna funti, a na Old Traffordu provest će sljedećih pet sezona...


Ono što se najavljivalo ranije ovog tjedna danas je dobilo i službeno potvrdu. Diogo Dalot stigao je u Manchester United i tako postao prinova Jose Mourinha za novu sezonu.
Dalot je 19-godišnji portugalski nogometaš koji je prošao sve mlade nacionalne selekcije, a u dresu Porta prošle sezone odigrao je šest utakmica. Prošao je liječnički pregled i potpisao petogodišnji ugovor uz opciju dodatnog produženja na iznos od 19 milijuna funti.
"Pridružiti se Manchesteru nevjerojatna je prilika za mene. Odrastao sam u Portovoj akademiji i zahvalan sam na svemu što su učinili, ali šansa biti u najvećem klubu na svijetu ne može se odbiti. Veselim se radu s Joseom Mourinhom i svemu što ću naučiti", kazao je Dalot po potpisu ugovora.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 07/06/2018 : 20:59:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Kapetan Švicarske i službeno novi igrač Arsenala

Iz Arsenala je stigla potvrda o dolasku iskusnog Švicarca Stephana Lichtsteinera kojem je istekao ugovor s Juventusom i u London stiže kao slobodan igrač...


Arsenal je pojačao konkurenciju na poziciji desnog beka gdje je Hectoru Bellerinu pridružio iskusnog Švicarca Stephana Lichtsteinera.
Ovaj transfer bio je izvjestan neko vrijeme, a nakon obavljenog liječničkog pregleda stavljen je potpis na ugovor čime je Lichtsteiner postao prvo pojačanje pristiglo u klub nakon dolaska Unaija Emeryja.
"Sretan sam i počašćen što sam dio Arsenala. Radit ću snažno i strastveno iz dana u dan kako bi ostvarili ciljeve i osvajali trofeje", poručio je Švicarac nakon potpisa ugovora.
Lichtsteiner je u dresu Juventusa skupio više od 250 nastupa, a u švicarskoj reprezentaciji četvrti je po broju nastupa u povijesti i nosi kapetansku traku.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page
Page: of 276  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.52 seconds. Snitz Forums 2000