forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Premier League 2023/2024.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 276

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 16/08/2019 : 14:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
'United će osvojiti Premier ligu prije Liverpoola'

Legenda Manchester Uniteda Gary Neville smatra da Crveni vragovi imaju veće šanse da osvoje Premier ligu od Liverpoola.

Prošle sezone United je završio na šestom mestu, dok je Luverpoolu naslov izmaknuo za bod.

- Uočio sam da postoje ciklusi kada je riječ o uspjesima klubova. U prvih 18 godina svog života nisam mogao zamisliti da će United osvajati trofeje. Sljedećih 20 je bilo kao u snu. Sada je teško. Ipak, to me ne brine jer situacija se može značajno poboljšati uz dobre odluke uprave i malo uloženog novca - kazao je Neville.

- Ono što pokušavam reći je da su City, Liverpool i Tottenham imali lošu transfer politiku u prethodnih nekoliko godina. United sada prolazi kroz to. Međutim, uvjeren sam da će momčad ponovno pobjeđivati. I još će do naslova doći prije Liverpoola. Uz svo dužno poštovanje, vjerojatno će tako biti.

Crveni vragovi su sezonu počeli pobjedom nad Chelseajem od 4:0. Redsi su u Premier ligi svladali Norwich s 4:1, a onda su uzeli i Uefin superkup pobjedom protiv Plavaca nakon penala.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 31/08/2019 : 20:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Loš ManU danas, barem koliko sam vidio u trenutku kad su primili gol za 1-1. Još su neko vrijeme imali i igrača više, ali ništa..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 01/09/2019 : 10:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Loš ManU danas, barem koliko sam vidio u trenutku kad su primili gol za 1-1. Još su neko vrijeme imali i igrača više, ali ništa..


Čin su zadržali trenera znači da ih niko neće, nemaju više veliku momčad, postali su prosjek ekipa bez neke velike budućnosti.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 25/09/2019 : 11:23:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Javi Gracia očekivano prvi dobio otkaz, ne bi me iznenadilo da i nasljednik na klupi Watforda ne dočeka kraj sezone, mislim kako je Watford najbrži u davanju otkaza! Već je Watfordov novi trener Flores na trećem mjestu kladionica da će biti prvi sljedeći (na prvom mjestu je Evertonov Silva, na drugom Solskjaer).

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game

Edited by - tex2 on 25/09/2019 11:29:13
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 28/09/2019 : 15:25:46  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
U Championshipu Bilić prvi, jedini bez poraza.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 01/10/2019 : 10:40:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Roy Keane šokiran Unitedom i Arsenalom: To su zastrašujuće loše momčadi

MANCHESTER UNITED i Arsenal su sinoć na Old Traffordu remizirali 1:1 u posljednjoj utakmici 7. kola Premiershipa. United je poveo golom Scotta McTominaya u 45. minuti, a bod gostima donio je Pierre-Emerick Aubameyang u 58. minuti.
Nekad dvije najjače momčadi Premiershipa danas izgledaju kao osrednje ekipe kojima je zajedno trebalo 28 minuta za prvi udarac na gol. Utakmicu su u studiju Sky Sportsa pratili Roy Keane i Jamie Carragher, a legendarni kapetan Uniteda je u poluvremenu bio ogorčen igrom svoje nekadašnje momčadi.
"Ja ovo gledam i ne mogu doći sebi koliko je to sve skupa loše. Nema kvalitete na terenu, igrači se bore da ostanu na nogama, previše prekršaja i nikakve discipline. Najiskrenije, zastrašujuće je koliko su obje momčadi loše", rekao je Keane, koji je s kritikama na račun Arsenala i Uniteda nastavio i nakon utakmice.

Gary Neville, sukomentator u izravnom prijenosu, rekao je da je drugo poluvrijeme bilo dosta bolje, ali Keane se nije složio.
"Gary je očito gledao neku drugu utakmicu. Drugo poluvrijeme je također bilo šokantno loše. Arsenal je dobro reagirao nakon primljenog gola, ali United može žaliti što nije uzeo sva tri boda jer su im se gosti nudili. No nitko iz ove utakmice ne može izvući previše pozitivnih stvari", dodao je Keane.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 06/10/2019 : 10:56:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Everton jučer izgubio od Burnleya koji igra kao da ih vodi Murinho, dosadno. Silvi se trese stolica.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 07/10/2019 : 11:06:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Nakon Unitedovog poraza biti će veslo i Solskjaeru.

https://www.rezultati.com/nogomet/engleska/premier-league/tablica/

Za Newcastle zabio debitant Matthew Longstaff.

https://www.rezultati.com/igrac/longstaff-matthew/CGI0s8Kj/

https://www.rezultati.com/utakmica/GE5BMPAg/#postave;1

Edited by - Kruger on 07/10/2019 11:14:19
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 07/10/2019 : 12:06:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Mislim da Liverpool osvaja ali jeste li primijetili kako im daju ranije termine nego Cityju? I to nije svejedno. Ako ja imam -2 i ti dobiješ pa ja uoči meča imam -5 psihološki je veći pritisak i jedini mogući dobitak kola je "ostali smo na istom bodovnom zaostatku"... a izgubiti se može puno kao što smo vidjeli kad su gubili kod Norwicha i jučer. Neka, treba testirati i psihu, staviti igrače pod pritisak ali daj, Liverpool igrao meč u srijedu i stavljaš ga u subotu a City s Dinamom u utorak i igra dan poslije.
Sad, druga će strana reći da im liga na taj način otežava jer im kao daju malo odmora i to nije bez težine ali volio bih vidjeti stanje nakon što City 3 kola zaredom igra dan prije.

loading...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 07/10/2019 : 12:23:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Sljedeće kolo Liverpool igra poslije Cityja, ne vjerujem puno u takvo štimanje rasporeda, tako je jednostavno ispalo. Još uvijek nije sve gotovo, jest da ove dvije ekipe miljama odskaču od ostatka, ali uskoro će i prvi međusobni susret na Anfieldu, City je lani bio nezaustavljiv krajem sezone.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 07/10/2019 : 12:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Iako je dosta do kraja Liverpool je za sad pokazao najviše. City je glavni konkurent, vidjet ćemo. United i Totenham su loši, ne znam što bi se trebalo dogoditi kako bi došli sebi. Arsenal također ne igra bog zna kako. A jedini koji pokazuje dobru igru i koji bi se mogao boriti za naslov je Chelsea. Iako su izgubili s visokim rezultatom u prvom kolu od Uniteda Chelsea je igrao dobro, izgubili su i od Liverpoola, ali nisu bili loši. Daleko je do kraja a Chelsea ima dobar roster svi igrači koji dobiju priliku odrade svoje.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 07/10/2019 : 13:16:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ja mislim da je svejedno tko kad igra, jer to su obje ekipe (Lpool i City) koje su jako iskusne i koje na svakoj utakmici (protiv bilo koga) idu na pobjedu, jer one to mogu i imaju takav roster igrača i kadar, ali najvažnije, i igru za to.

Gledao sam jučer City, bili su oni blizu pogotka u određenim trenucima, tresla se i greda, a nekad baš i ne ide. A svakom tko uđe u završnicu utakmice, pogotovo kad prođe 70. minuta utakmice, a 0:0 je još na semaforu, svakom daljnom minutom onda raste pritisak. Ali mislim da su oni toliko profesionalni i imaju iskustva, da takav raspored i sl. uopće ne bi trebao utjecati na to, na njihovu prezentaciju u igri. A i još je puno do kraja, nije još ništa gotovo..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 07/10/2019 : 13:18:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Za Liverpool je svakako dobra vijest što je Ole izgleda preživio i jučerašnji debakl.

Tottenhamu dolazi na naplatu tanka klupa sve ove godine, u vrhu vidim i ja Chelsea, slažem se Kruger, a u vrhu vidim još Arsenal, Leicester i Burnley. Iako igraju zasad iznad očekivanja West Hamu i Crystal Palaceu predviđam pad. Možda i Wolvesi opet budu u vrhu.

Inače, najveće iznenađenje je Sheffield Utd, imaju momci drugu obranu lige, primili samo 7 golova, jedino je Liverpool primio manje (6).

Za ostanak će biti gužve, iako je jučer slavio Newcastle mi ne izgleda dobro, Watford bi mogao lako ispasti, Norwichu će se nadam se naplatiti hrabra, napadačka igra! Sveci i Brighton su enigma. A još jednom pohvala za sve što Howe radi sa Bournemouthom!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 07/10/2019 : 13:21:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ako itko nema pritiska to je City, jednostavno im se i lani dogodio takav ulazak u sezonu, neće lopta u gol!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 07/10/2019 : 13:27:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Prošla sezona je to dosta pokazala, ne znam koje kolo je bilo, možda 2-3 prije kraja kad su stalno nadoknađivali onaj bod razmaka. Pa ona utakmica možda 2 kola prije kraja protiv Leicestera, lopta nikako u gol i onda Kompany zabije onaj pobjednički pogodak u 70', čudo jedno kako je pogodio Tu da je ostalo 0:0, izgubio bi City prvenstvo.




"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 07/10/2019 13:27:57
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 07/10/2019 : 13:34:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ja kažem da je ostao ove sezone Kompany ne bi bila ovakva razlika! I tu je razlika između Kloppa i Guardiole, Pep se riješi Ibrahimovića, Kompanyja i mnogih drugih, a Klopp uvjeri svakog da je najbitniji kotačić!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game

Edited by - tex2 on 07/10/2019 13:48:15
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 07/10/2019 : 13:49:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Inače, Bilić još uvijek prvi u Championshipu, gdje je prvih 12 u 6 bodova!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 07/10/2019 : 14:16:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
ReemCP

Mislim da bi se Cityju moglo dogoditi zasićenje. Nije isto kad ti u napadu igra Jesus ili Aguero. Ako nema Silve tu je Marez, u zadnjoj utakmici su igrali zajedno. Vidljivo je da im je i obrana bitna, a i ozljeda De Bruynea se može pokazati vrlo bitnim.

tex2

Slažem se Arsenal je uvijek tu negdje prvi vrhu, ali mislim da neće ugroziti prvu poziciju ostalim konkurentima. Newcastle doista jest solidna momčad ali što reći za ovog mladog Longstafa, pukne na gol, prečka, pa onda iako je debitant zabije gol, a ima muda se nagurivati sa zvjezdicama Uniteda iako je klinjo. Wolvesi bi mogli napraviti nešto bitno. Slažem se da će Crystal Palaceu i Westham vjerojatno pasti. Crystal je pametno uzeo McCarthya i Cahilla. Iako je Cahill igrač pri kraju karijere, a McCarthy je sad dobrano iskusan igrač.
Burnley, ne znam što bi rekao, igraju tako dosadno, no imaju dosta kompaktnu momčad, a i nekako su to sad već dosta iskusni igrači oko 30te, u nekakvom naponu snage. Leichster bi po meni mogao pasti. Vidjet ćemo.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 07/10/2019 : 14:33:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
+ Burnley je ekipa sa najviše Engleza, nekad i sa devetoricom započinju susret + igraju sa 2 napadača, tako da

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 07/10/2019 : 14:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Slažem se, to stoji, i meni su simpatični zbog toga što imaju uglavnom Engleze u momčadi. Ali igraju pomalo dosadnjikao kao da ih je igrati nogomet učio Murinho.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 25/10/2019 : 21:23:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Leicester nakon 19 minuta vodi 0:3 kod Southamptona, ako ovako nastave bit će to potop Svetaca! Rodgers složio sjajno Lisice! Mogli bi završiti u top 4, imaju strašni vezni red sa Maddisonom i Perezom.

Edit: 5:0 poluvrijeme.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game

Edited by - tex2 on 25/10/2019 21:55:21
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 25/10/2019 : 22:53:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Uffff
Na kraju 0-9
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/10/2019 : 23:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
I taj Leicester ne zna iskoristiti šansu, zar nije mogao još malo stisnuti gas da postigne taj jedan gol koji je falio do apsolutnog rekorda.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 26/10/2019 : 10:34:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

I taj Leicester ne zna iskoristiti šansu, zar nije mogao još malo stisnuti gas da postigne taj jedan gol koji je falio do apsolutnog rekorda.




u 94. minuti su dali deveti gol...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 26/10/2019 : 10:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Čovjeku zaduženom za transfere u Leicesteru treba spomenik dići, svi su očekivali pad nakon naslova, a evo ekipa je danas moćna i mogu birati zaradu ili konkurentnost par sezona. Upitnik je i Rodgers, kako je zbrisao iz Celtica mogao bi i iz Leicestera. Unitedu bi to bio bingo!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page
Page: of 276  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.58 seconds. Snitz Forums 2000