forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Diabolik 1
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/07/2017 : 08:12:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Pa to mi i nije neka osobita fora. Ili cemo izdati/citati sve po redu, pa ma kakvi oni bili, ili uopce necemo... kakvi preskoci???

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Korg
Senior Member



Ireland
1037 Posts

Member since 23/02/2015

Posted - 05/07/2017 : 09:38:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Korg a Private Message  Reply with Quote
Diabolik oda-brane priče
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/07/2017 : 12:15:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Možda su prava za ove brojeve izašle u 12. mjesecu jeftinija pa zato Ludens preskače, predblagdanski popusti i te fore.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 09/07/2017 : 00:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
Još nekoliko naslovnica iz "novijeg doba"

48 god. Alan Forda u HR

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •

Edited by - DOMI on 09/07/2017 09:57:17
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 09/07/2017 : 10:14:58  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Diabolik je meni sasvim solidan strip ali ništa više od toga.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 10/07/2017 : 03:45:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

Diabolik je meni sasvim solidan strip ali ništa više od toga.



tak je ; dovoljno solidan da je zaslužio redovan izlazak jednom mjesečno (nadam se)

48 god. Alan Forda u HR

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

macca1985
New Member



Croatia
241 Posts

Member since 25/07/2010

Posted - 10/07/2017 : 09:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send macca1985 a Private Message  Reply with Quote
Kupio ga juče na autobusnom kolodvoru u Osijek. Solidna priča. Bio je ostao samo još jedan primjerak pa sa ga odmah uzeo. Nadam se da je to pozitivan znak i da će prvi broj biti dobro prodavan te će Diabolik redovito izlaziti svaki mjesec.

Zagor, Diabolik, Conan i Venom - best comics ever!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 10/07/2017 : 12:21:13  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

Diabolik je meni sasvim solidan strip ali ništa više od toga.


ja više i ne trebam...više mogu a nemam želje dobit od drugih izdavaća renomiranih....
za smor,emocije,depru postoji jedan specijalan u visine uzdignut izdavać.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 10/07/2017 12:21:39
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1228 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 10/07/2017 : 12:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Ja danas tražio u tri kioska, nemaju. Dobar znak
Potraga se nastavlja!

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/07/2017 : 20:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by vronski 3

Diabolik je meni sasvim solidan strip ali ništa više od toga.


ja više i ne trebam...više mogu a nemam želje dobit od drugih izdavaća renomiranih....
za smor,emocije,depru postoji jedan specijalan u visine uzdignut izdavać.


Ma daj...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 10/07/2017 : 22:29:45  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Prvi put sam se sreo neki dan s Diabolikom.
Ocekivanja nisu bila neka, dobio jos i manje.
Nema mi to nekog smisla i ne vjerujem da ce zazivit.
Crtez dosta slab, prica tanka.
Naravno, kupovat cu kao znak potpore izdavacu
i slagat na policu. Za citanje postoje neki
drugi izdavaci. ;)
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 15/07/2017 : 05:07:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Uzeo iz dosade prije par dana dok sam čekao neki dogovor u gradu. Tijekom čekanja ga i pročitao.
Nije baš ništa pametno niti nešto posebno kvalitetno, ali ok za ubiti 20-ak minuta slobodnog vremena. Naposljetku, upravo za takvu namijenu je Diabolik početno i stvoren. Vjerojatno bih ga inače bacio ili ostavio u parku na kojoj klupici, ali sam ga na kraju ponio kući i dao susjedovom sinu.

Inače, meni je izuzetno drago što je na našim kioscima (na stranu regularna Bonelli izdanja) napokon izašlo nešto "novijeg" datuma i što još uvijek izlazi u Italiji, a ne da se forsiraju (nažalost, opravdano) reprinti onih davno završenih, starijih i naivnih serijala koje je vrijeme davno pregazilo i koji preživljavaju samo zahvaljujući nostalgiji većine starijih stripofila. Mislim, nema ništa loše u tome, ali kao osoba koja nije odrasla na tim stripovima i koja se ni uz najbolju volju ne može natjerati čitati te stripove (jer me nimalo ne zanimaju), drago mi je što je na kioscima nakon dugo vremena izašlo nešto što barem mogu pročitati, pa makar to bio i lošnjikavi Diabolik. Svjestan sam kako postoji mala šansa da to preživi na duže staze, ali hej, dok izlazi, super.

Još više mi je drago ako će tempo izlaženja doita biti svakih mjesec dana (barem neko vrijeme) jer se osobno najviše mogu uživiti u neki serijal ako se objavljuje redovno/kontinuirano u jednakim razmacima, i to što je moguće kraćim. Da Tex ima mjesečni tempo, vjerojatno bih i njega kupovao svaki broj na isti način umjesto da kao i do sada svakih godinu ili dvije uzmem pokoju kompletnu priču. Zadnji serijal u koji sam se baš mogao uživjeti i s nekim većim zanimanjem pratiti je bio Morgan Lost, ali samo zato jer sam ga punih godinu dana mogao čitati na više-manje mjesečnoj razini. Sad polako gubim interes za njime, prvenstveno zbog usporavanja. Ista je stvar bila i s Fibrinim Rat-manom dok je izlazio na kioscima.

Ono što hoću reći je da je meni drago što na KIOSCIMA napokon izlaze stripovi IZDANI NOVIJEG DATUMA koje mogu ČITATI. Ne nužno skupljati, već samo pročitati, onako iz dosade, poput kakvih dnevnih novina ili časopisa. Osobno ću i dalje nastaviti uzimati Diabolika, ne toliko u znak podrške izdavaču ili kako bih ga skupljao (vjerojatno ću ga i dalje nastaviti davati susjedovom sinu) već upravo zato da mogu pročitati nešto novije (izašlo u posljednjih 5 godina), i to po mogućnosti svakog mjeseca.
I iskreno se nadam kako će u budućnosti neki od domaćih izdavača još koji put probati izdati neki kraći i manje poznati serijal novijeg datuma.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 15/07/2017 : 05:59:13  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

Uzeo iz dosade prije par dana dok sam čekao neki dogovor u gradu. Tijekom čekanja ga i pročitao.
Nije baš ništa pametno niti nešto posebno kvalitetno, ali ok za ubiti 20-ak minuta slobodnog vremena. Naposljetku, upravo za takvu namijenu je Diabolik početno i stvoren. Vjerojatno bih ga inače bacio ili ostavio u parku na kojoj klupici, ali sam ga na kraju ponio kući i dao susjedovom sinu.

Inače, meni je izuzetno drago što je na našim kioscima (na stranu regularna Bonelli izdanja) napokon izašlo nešto "novijeg" datuma i što još uvijek izlazi u Italiji, a ne da se forsiraju (nažalost, opravdano) reprinti onih davno završenih, starijih i naivnih serijala koje je vrijeme davno pregazilo i koji preživljavaju samo zahvaljujući nostalgiji većine starijih stripofila. Mislim, nema ništa loše u tome, ali kao osoba koja nije odrasla na tim stripovima i koja se ni uz najbolju volju ne može natjerati čitati te stripove (jer me nimalo ne zanimaju), drago mi je što je na kioscima nakon dugo vremena izašlo nešto što barem mogu pročitati, pa makar to bio i lošnjikavi Diabolik. Svjestan sam kako postoji mala šansa da to preživi na duže staze, ali hej, dok izlazi, super.

Još više mi je drago ako će tempo izlaženja doita biti svakih mjesec dana (barem neko vrijeme) jer se osobno najviše mogu uživiti u neki serijal ako se objavljuje redovno/kontinuirano u jednakim razmacima, i to što je moguće kraćim. Da Tex ima mjesečni tempo, vjerojatno bih i njega kupovao svaki broj na isti način umjesto da kao i do sada svakih godinu ili dvije uzmem pokoju kompletnu priču. Zadnji serijal u koji sam se baš mogao uživjeti i s nekim većim zanimanjem pratiti je bio Morgan Lost, ali samo zato jer sam ga punih godinu dana mogao čitati na više-manje mjesečnoj razini. Sad polako gubim interes za njime, prvenstveno zbog usporavanja. Ista je stvar bila i s Fibrinim Rat-manom dok je izlazio na kioscima.

Ono što hoću reći je da je meni drago što na KIOSCIMA napokon izlaze stripovi IZDANI NOVIJEG DATUMA koje mogu ČITATI. Ne nužno skupljati, već samo pročitati, onako iz dosade, poput kakvih dnevnih novina ili časopisa. Osobno ću i dalje nastaviti uzimati Diabolika, ne toliko u znak podrške izdavaču ili kako bih ga skupljao (vjerojatno ću ga i dalje nastaviti davati susjedovom sinu) već upravo zato da mogu pročitati nešto novije (izašlo u posljednjih 5 godina), i to po mogućnosti svakog mjeseca.
I iskreno se nadam kako će u budućnosti neki od domaćih izdavača još koji put probati izdati neki kraći i manje poznati serijal novijeg datuma.


sve na kioscima je blagoslovljeno....ako upotrebim crkveni termin...
to je ono pravo, striparnice su nužno zlo...jer na kioscima sve ne preživljava...
kupujte na kioscima, pa bio to "samo" lošljikavi Diabolik ili 3 reprint Zagora...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 15/07/2017 05:59:53
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 15/07/2017 : 07:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Daleko od toga da je Diabolik vrh stripovske umjetnosti,ali "mrzi" me da dio forumasa upotrebljava izraz "naivni" ili "naivno".Ako je ono bilo naivno vrime i naivni stripovi,sta je ovo danas?
Danas je doslo bezobrazno naivno vrime,a i stripovi.
Bilo je i onda "ozbiljnih" stripova,a bilo je i malo manje ozbiljnih,ali ih je bilo.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/07/2017 : 23:33:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Sarghan

Uzeo iz dosade prije par dana dok sam čekao neki dogovor u gradu. Tijekom čekanja ga i pročitao.
Nije baš ništa pametno niti nešto posebno kvalitetno, ali ok za ubiti 20-ak minuta slobodnog vremena. Naposljetku, upravo za takvu namijenu je Diabolik početno i stvoren. Vjerojatno bih ga inače bacio ili ostavio u parku na kojoj klupici, ali sam ga na kraju ponio kući i dao susjedovom sinu.

Inače, meni je izuzetno drago što je na našim kioscima (na stranu regularna Bonelli izdanja) napokon izašlo nešto "novijeg" datuma i što još uvijek izlazi u Italiji, a ne da se forsiraju (nažalost, opravdano) reprinti onih davno završenih, starijih i naivnih serijala koje je vrijeme davno pregazilo i koji preživljavaju samo zahvaljujući nostalgiji većine starijih stripofila. Mislim, nema ništa loše u tome, ali kao osoba koja nije odrasla na tim stripovima i koja se ni uz najbolju volju ne može natjerati čitati te stripove (jer me nimalo ne zanimaju), drago mi je što je na kioscima nakon dugo vremena izašlo nešto što barem mogu pročitati, pa makar to bio i lošnjikavi Diabolik. Svjestan sam kako postoji mala šansa da to preživi na duže staze, ali hej, dok izlazi, super.

Još više mi je drago ako će tempo izlaženja doita biti svakih mjesec dana (barem neko vrijeme) jer se osobno najviše mogu uživiti u neki serijal ako se objavljuje redovno/kontinuirano u jednakim razmacima, i to što je moguće kraćim. Da Tex ima mjesečni tempo, vjerojatno bih i njega kupovao svaki broj na isti način umjesto da kao i do sada svakih godinu ili dvije uzmem pokoju kompletnu priču. Zadnji serijal u koji sam se baš mogao uživjeti i s nekim većim zanimanjem pratiti je bio Morgan Lost, ali samo zato jer sam ga punih godinu dana mogao čitati na više-manje mjesečnoj razini. Sad polako gubim interes za njime, prvenstveno zbog usporavanja. Ista je stvar bila i s Fibrinim Rat-manom dok je izlazio na kioscima.

Ono što hoću reći je da je meni drago što na KIOSCIMA napokon izlaze stripovi IZDANI NOVIJEG DATUMA koje mogu ČITATI. Ne nužno skupljati, već samo pročitati, onako iz dosade, poput kakvih dnevnih novina ili časopisa. Osobno ću i dalje nastaviti uzimati Diabolika, ne toliko u znak podrške izdavaču ili kako bih ga skupljao (vjerojatno ću ga i dalje nastaviti davati susjedovom sinu) već upravo zato da mogu pročitati nešto novije (izašlo u posljednjih 5 godina), i to po mogućnosti svakog mjeseca.
I iskreno se nadam kako će u budućnosti neki od domaćih izdavača još koji put probati izdati neki kraći i manje poznati serijal novijeg datuma.


sve na kioscima je blagoslovljeno....ako upotrebim crkveni termin...
to je ono pravo, striparnice su nužno zlo...jer na kioscima sve ne preživljava...
kupujte na kioscima, pa bio to "samo" lošljikavi Diabolik ili 3 reprint Zagora...


Ima tome neko vrijeme, jedan stari forumas i kolekcionar i prodavac stripova, kaze mi; vidis stripovi su ti i Mirko i Slavko,(one tanasne svescice, sjecate se) i album od Hermana. Nisam se dugo mislio, da mu odgovorim da je u pravu, ali ipak, pa prvi su teska naivnost a potonji prava umnetnost, jel?
Cjelo sam djetinjstvo kupovao stripove na trafici, ali sam bogami sanjao o albumima tvrdih korica, ono malo, nesto Decjih novina, Safira i rijetkih drugih iz Juge mi niposto nije bilo dosta... zato pozdravljam svu silu danasnjih izdavaca knjiga u stripu, ili stripa u knjigama. Pa makar i u svojevrsnoj, trenutnoj hiperprodukciji... neka ih. Za svakog, ponesto. A Fibri, najveci pljesak na otvorenoj sceni, dizajn, izbor stripova, pa ako hocete i cijene, nema im ravnog izdavaca...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/07/2017 : 17:02:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Pročitao danas ovu epizodu i mogu reći da nije takvo sranje.
Mislim, dobra je za prekratiti vrijeme, a od ovoga stvarno više ni ne tražim.
Čim su ga prvi puta uhvatili imao sam osjećaj da je onaj tip u stvari Vuk. Jedino sam očekivao neko bolje rješenje od podvojene ličnosti zbog majke koja je bila luda za rubinima.
Možda se čak odlučim da napišem recenziju, ako me netko ne pretekne.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/07/2017 : 17:30:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nemoguće da je Nemogući bijeg već na kioscima.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 26/07/2017 : 21:01:40  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Nema ga jos ali bi trebao skoro....

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 27/07/2017 : 14:55:59  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Je li ovo ide po redu ili preskacu?

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/07/2017 : 20:04:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Sljedeći će biti preskok od 12 originalnih brojeva.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 27/07/2017 : 23:22:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

Uzeo iz dosade prije par dana dok sam čekao neki dogovor u gradu. Tijekom čekanja ga i pročitao.
Nije baš ništa pametno niti nešto posebno kvalitetno, ali ok za ubiti 20-ak minuta slobodnog vremena. Naposljetku, upravo za takvu namijenu je Diabolik početno i stvoren. Vjerojatno bih ga inače bacio ili ostavio u parku na kojoj klupici, ali sam ga na kraju ponio kući i dao susjedovom sinu.

Inače, meni je izuzetno drago što je na našim kioscima (na stranu regularna Bonelli izdanja) napokon izašlo nešto "novijeg" datuma i što još uvijek izlazi u Italiji, a ne da se forsiraju (nažalost, opravdano) reprinti onih davno završenih, starijih i naivnih serijala koje je vrijeme davno pregazilo i koji preživljavaju samo zahvaljujući nostalgiji većine starijih stripofila. Mislim, nema ništa loše u tome, ali kao osoba koja nije odrasla na tim stripovima i koja se ni uz najbolju volju ne može natjerati čitati te stripove (jer me nimalo ne zanimaju), drago mi je što je na kioscima nakon dugo vremena izašlo nešto što barem mogu pročitati, pa makar to bio i lošnjikavi Diabolik. Svjestan sam kako postoji mala šansa da to preživi na duže staze, ali hej, dok izlazi, super.

Još više mi je drago ako će tempo izlaženja doita biti svakih mjesec dana (barem neko vrijeme) jer se osobno najviše mogu uživiti u neki serijal ako se objavljuje redovno/kontinuirano u jednakim razmacima, i to što je moguće kraćim. Da Tex ima mjesečni tempo, vjerojatno bih i njega kupovao svaki broj na isti način umjesto da kao i do sada svakih godinu ili dvije uzmem pokoju kompletnu priču. Zadnji serijal u koji sam se baš mogao uživjeti i s nekim većim zanimanjem pratiti je bio Morgan Lost, ali samo zato jer sam ga punih godinu dana mogao čitati na više-manje mjesečnoj razini. Sad polako gubim interes za njime, prvenstveno zbog usporavanja. Ista je stvar bila i s Fibrinim Rat-manom dok je izlazio na kioscima.

Ono što hoću reći je da je meni drago što na KIOSCIMA napokon izlaze stripovi IZDANI NOVIJEG DATUMA koje mogu ČITATI. Ne nužno skupljati, već samo pročitati, onako iz dosade, poput kakvih dnevnih novina ili časopisa. Osobno ću i dalje nastaviti uzimati Diabolika, ne toliko u znak podrške izdavaču ili kako bih ga skupljao (vjerojatno ću ga i dalje nastaviti davati susjedovom sinu) već upravo zato da mogu pročitati nešto novije (izašlo u posljednjih 5 godina), i to po mogućnosti svakog mjeseca.
I iskreno se nadam kako će u budućnosti neki od domaćih izdavača još koji put probati izdati neki kraći i manje poznati serijal novijeg datuma.



Potpuno se slažem. Meni je općenito na kioscima velika želja Dragonero (teško) i Nathan Never (kiosk izdanje, nemoguće).
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 04/08/2017 : 17:56:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Broj 2 stigao u snk, ovog puta korice nisu plastificirane.
https://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.7780c7fbdaae4456b99c7ccccdad1b65.diabolik-2-nemoguci-bijeg.aspx

Idući broj:
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/08/2017 : 18:07:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ma to je vjerojatno neka greška kakva se svojevremeno dogodila kod 2. broja Malog rendžera.
Nakon što je uvide trebali bi otisnuti određen broj primjeraka sa plastificiranim koricama.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 04/08/2017 : 21:05:55  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Opet preskočene epizode , ovaj put tri preskočene .
Definitivni imamo Odabrane priče Diabolik.
Od ove tri preskočene ,dvi naslovnice su mi odlične.
Al dobro ,priče se mogu samostalno čitati
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 05/08/2017 : 01:06:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Opet preskočene epizode , ovaj put tri preskočene .
Definitivni imamo Odabrane priče Diabolik.
Od ove tri preskočene ,dvi naslovnice su mi odlične.
Al dobro ,priče se mogu samostalno čitati



možda odabiru BOLJE epizode kako bi strip stekao bazu publike, možda
nisam u pravu, ali ne vidim posebno drugačiji razlog ?!

48 god. Alan Forda u HR Diabolik 3 početkom rujna

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000