forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Pjesme koje vam idu na onu stvar
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/07/2017 : 12:27:05  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Koje vam pjesme idu na onu stvar, mijenjate radio stanicu kada ih cujete itd...

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/07/2017 : 12:28:43  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Godinu za godinom, svakog decembra nastupa patnja za usi, traje sve do negdje 26.12. tada uzas prestaje i ponavlja se opet sljedece godine. Last Christmas mucenje


Edited by - King Warrior on 23/07/2017 12:32:28
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/07/2017 : 12:31:25  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ove godine na svakom koraku jedan od najgorih ljetnjih hitova ikad. Svi pjevuse nerazumljive rijeci poput Jave iz MM...mmmmrghm mmmrrghhh, a onda svi u glas DESPACITOOOOOO....pa opet do refrena mmmmrgh




Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11582 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 23/07/2017 : 12:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Oliver, Jole, Zečić, Grdović...

Have mercy
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/07/2017 : 12:36:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Na srecu ne slusam toliko radio stanice da bi mi Last Christmas mogao toliko zasmetati u onim danima
ali trenutno ... Despa...
te sve sto se vrti vise od 3 puta dnevno na istoj radio stanici


hmm, da razmislim, na onu stvar mi ide i ona zena ... sta je vec ... mah, na srecu sam (izgleda) vec zaboravio njezino ime


te oni izlizani hitovi velikih bandova koji imaju par tuceta boljih stvari (opet ne mogu trenutno nista iz glave na brzinu, valjda zbog vrucine ili manjka sivih stanica )



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 23/07/2017 : 12:44:18  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Iritantno do daske
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 23/07/2017 : 12:47:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
Despacito čisti cancer. Ima ih još hrpu, samo da ih se sjetim.
Svi hitovi od Gunsa, Bon Jovija i AC/DC-a. Dokle više? Tko to sluša? Klinci od deset godina.
Svih dvadeset pjesama što u totalu vrte na Otvorenom radiju.
Lana del Rey. Bljak.
Općenito ne volim cajke, možda imam 2-3 pjesme koje su mi guilty pleasure kad sam pijan k'o stoka.
Dubiozini hitovi.
Mrzim klape i tako. Općenito mi autohtona glazba ide na kurac. Lijepom našom? Lijepo gasim TV.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/07/2017 : 12:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Nista protiv Mostara, lijep gradic, ali ova pjesma mi ide tako na onu stvar, djuska se na Balkanu na sve strane...a bas para usi.

Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 23/07/2017 : 13:16:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golub

Svi hitovi od Gunsa, Bon Jovija i AC/DC-a. Dokle više? Tko to sluša? Klinci od deset godina.




Pobogu, što fali Gunsima i AC/DC?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 23/07/2017 13:17:19
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 23/07/2017 : 14:33:33  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Golub

Svi hitovi od Gunsa, Bon Jovija i AC/DC-a. Dokle više? Tko to sluša? Klinci od deset godina.




Pobogu, što fali Gunsima i AC/DC?



Meni je najmorbidniji dio guranje Gunsa i AC/DC u isti koš sa Bon Jovijen.
Ali kad već pitaš šta in fali, AC/DC nema pjevača već 37 godina.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 23/07/2017 : 14:34:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ja mijenjam kanal kad naletim na Crvenu jabuku, inače toliko je šunda na CMC-u da je teško ne promijenit kanal. Volim tamburicu!
Primjer: ovaj vikend u Zagrebu festival piva u Irish pubu svirao dj??? Al ajd bila je dobra piva, na svadbama kad peru cajke nema dobre pive, sve se preživi, meni spomenuti kliše oko božićnih pjesama i nije toliko iritantan

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 23/07/2017 : 14:36:19  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Ja mijenjam kanal kad naletim na Crvenu jabuku, inače toliko je šunda na CMC-u da je teško ne promijenit kanal. Volim tamburicu!
Primjer: ovaj vikend u Zagrebu festival piva u Irish pubu svirao dj??? Al ajd bila je dobra piva, na svadbama kad peru cajke nema dobre pive, sve se preživi, meni spomenuti kliše oko božićnih pjesama i nije toliko iritantan




Slažen se.
Jedini iritantniji bend od njih je njihova slavonska verzija Leteći odred.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 23/07/2017 : 15:27:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Joj, pa gdje Wham - Last Christmas, to mi je baš draga pjesma, vraća me u srednju i doba kad su ocjene zaključene, raspust počeo.

Slažem se za ovog "Despacita", dosta slabašno, nije mi jasno koliki broj pregleda ali dobro, živimo u vremenu kad svatko ima internet i velik broj pregleda ne znači da se pjesma velikoj većini svidjela. Inače, volim pjesme sa španjolskog govornog područja, imam ih dosta dragih.

CMC nudi dosta smeća ali dobro, čim nude puno toga i nastoje pokriti sve u Hrvatskoj jasno je da je veća vjerojatnost da je više smeća, kvazi rock bendovi su mi najmrži.

Crvena jabuka mi je, uvjeravaju me, prvi omiljeni bend, navodno sam si s 2 i pol godine znao ubaciti kasetu u radio i pustiti njihove pjesme. Ovo novo što pjevaju je slabije ali teško da kod nekog s tako dugim stažom nije došlo do pada kvalitete.

Više volim pjesme koje pjevaju muškarci dok kod žena možemo pronaći više smeća, sad mi kao tri najmrže padaju na pamet "Gas gas", "Da li si za seks" i "Insomnia". Općenito mi se gadi tendencija ulaska nekakvih DJ-eva u pjesme.

Strane pjesme slabo slušam i ne pratim izlaske albuma i nekakvih nazovi hitova ali sam otvoren za svaku dobru pjesmu iz bilo kojeg doba i žanra. Kad naletim da je čujem na radiju, kavani, ovdje-ondje i svidi mi se onda je i skinem na netu.

Volim glazbu i imao sam preko 4000 pjesama na bivšem laptopu, onda hard disk riknuo i... sad imam 200-300, nemam živaca sve nanovo.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 23/07/2017 15:30:59
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/07/2017 : 15:32:07  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
rejn men
i vil survive
stejin alajv
u svim izvedbama

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1583 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 23/07/2017 : 16:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
Kosa mi se na glavi diže kad čujem najvećeg plagijatora ikad - Dinu Dervišhalidovića a.k.a Dinu Merlina.

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 23/07/2017 : 16:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Potpisujem solara za Human. Gasim radio dok ne prođe.

Ali slican efekt izaziva Christina Aguilera, Maroon 5 i James Blunt.

Dok recimo Coco Jumbo i takva sranja slusam na najjace.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/07/2017 : 16:57:52  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Da li mi verujete da ja još nijednom nisam čuo tu Despacito ili kako već pesmu?

Od onih koje me nerviraju: sve od Olivera, Rozge i Pisarovićke. Pa ondak, Life is life, Eye of the tiger, skoro sve od AcDc...ima još

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 23/07/2017 : 16:58:52  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Od glasa Tereze Kesovije me prolaze žmarci.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 23/07/2017 : 17:00:24  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Da li mi verujete da ja još nijednom nisam čuo tu Despacito ili kako već pesmu?

Od onih koje me nerviraju: sve od Olivera, Rozge i Pisarovićke. Pa ondak, Life is life, Eye of the tiger, skoro sve od AcDc...ima još



Ja ti virujen jer ni ja neznan šta je to.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 23/07/2017 : 17:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by manhunter

Da li mi verujete da ja još nijednom nisam čuo tu Despacito ili kako već pesmu?

Od onih koje me nerviraju: sve od Olivera, Rozge i Pisarovićke. Pa ondak, Life is life, Eye of the tiger, skoro sve od AcDc...ima još



Ja ti virujen jer ni ja neznan šta je to.



Statisticki su sanse da je niste culi negdje u prolazu gotovo pa nikakve.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 23/07/2017 : 17:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Oduvijek Kiss, AC/DC etc.
Razne klape, ansambli kojekakvih tamburaša, Oberkrajneri, Severina, turbofolk etc. i, naravno, Thumpson.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 23/07/2017 : 17:40:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Golub

Svi hitovi od Gunsa, Bon Jovija i AC/DC-a. Dokle više? Tko to sluša? Klinci od deset godina.




Pobogu, što fali Gunsima i AC/DC?



Znao sam da ću nekome stati na žulj s time.

Šta ja znam, nije to moj tip rock glazbe, slušati kako se Axl Rose teli i glumi pozera. Smeta mi kad ljudi govore da je to vrh žanra. Priznajem, nije sad da sam išao slušati redom albume Gunsa i AC/DC-a, siguran sam da tu ima dobrih stvari, ne znam, ali ovo što se vrti po radijskim postajama je žešći smor.

Zapravo se i ne radi toliko o kvaliteti. Takve je bendove pregazilo vrijeme, ne poznajem nikoga u zrelim godinama da ih aktivno sluša, ili se radi o ekipi koja je odrastala za vrijeme njihove najveće slave pa su nostalgični ili o, bliže mojim generacijama (iako više ni to nije toliko blizu), klincima iz viših razreda osnovne što sazriju pa otkriju kvalitetniju glazbu u srednjoj školi. Uvijek neka basic glazba izlizana do te mjere da je izgubila onaj prvotni punch kojega je nekad imala. Isto kao što ne mogu smisliti Prljavo Kazalište.

Slična je stvar kao kad ti netko kaže da intenzivno sluša hip hop i onda ti pusti Changes ili neku drugu od posthumnih "zarađujem-lovu-preko-mrtvaca" Pacovih pjesama koje su čisti užas kao i radijske stanice koje to smatraju vrhuncem hip hopa kojega mogu pustiti. Kad ćeš dočekati da ti neki radio pusti Wu ili The Chronic? Neku pjesmu Gansa koja nije Welcome to the Jungle ili Paradise City?

Sad kad sve ovo govorim, općenito se previše recikliraju sranja i premalo se kultiviraju nove generacije. Nije ni čudo što mlade generacije većinom slušaju smeće od muzike. Sada zvučim kao starac, ali istina je.
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 23/07/2017 : 17:43:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by manhunter

Da li mi verujete da ja još nijednom nisam čuo tu Despacito ili kako već pesmu?

Od onih koje me nerviraju: sve od Olivera, Rozge i Pisarovićke. Pa ondak, Life is life, Eye of the tiger, skoro sve od AcDc...ima još



Ja ti virujen jer ni ja neznan šta je to.



Statisticki su sanse da je niste culi negdje u prolazu gotovo pa nikakve.



Baš. Toliko se pušta da ti se čini kao da prekidaju pjesmu na pola samo da bi ju mogli opet pustiti ispočetka . Jučer sam pričao s frendom o tome kako ju je on u nekom shopping mallu čuo triput u sat vremena. Ej!

Hvala Bogu pa mi nikada nije ušla u uho, a mnogo sranja je prošlo kroz njih u svoje vrijeme.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 23/07/2017 : 17:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golub

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Golub

Svi hitovi od Gunsa, Bon Jovija i AC/DC-a. Dokle više? Tko to sluša? Klinci od deset godina.




Pobogu, što fali Gunsima i AC/DC?



Znao sam da ću nekome stati na žulj s time.

Šta ja znam, nije to moj tip rock glazbe, slušati kako se Axl Rose teli i glumi pozera. Smeta mi kad ljudi govore da je to vrh žanra. Priznajem, nije sad da sam išao slušati redom albume Gunsa i AC/DC-a, siguran sam da tu ima dobrih stvari, ne znam, ali ovo što se vrti po radijskim postajama je žešći smor.

Zapravo se i ne radi toliko o kvaliteti. Takve je bendove pregazilo vrijeme, ne poznajem nikoga u zrelim godinama da ih aktivno sluša, ili se radi o ekipi koja je odrastala za vrijeme njihove najveće slave pa su nostalgični ili o, bliže mojim generacijama (iako više ni to nije toliko blizu), klincima iz viših razreda osnovne što sazriju pa otkriju kvalitetniju glazbu u srednjoj školi. Uvijek neka basic glazba izlizana do te mjere da je izgubila onaj prvotni punch kojega je nekad imala. Isto kao što ne mogu smisliti Prljavo Kazalište.



Toliko si u krivu da mi se ne da objašnjavat zašto si u krivu.
Prljavo kazalište bez Bogovića ni ja ne mogu smislit.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 23/07/2017 : 17:56:22  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Nista protiv Mostara, lijep gradic, ali ova pjesma mi ide tako na onu stvar, djuska se na Balkanu na sve strane...a bas para usi.





Pero Defformero svira električni bas
Btw, bit će da se krećeš u takvim krugovima, ja ovo prvi put čujem.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 23/07/2017 : 18:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Sve i jedna cajka može na popis što se mene tiče. Ali ima jedna koja mi je zadnje vrijeme toliko postala iritantna da boli. Ne znam naziv pjesme (a ni pjevačicu), ali tekst je nešto u stilu da nju neki lik zove u grad a ona da takvih kao on ima hrpa i da nije ništa posebno. Svaki dan 15 puta na radijskim postajama, pa još svaku noć na HTV2. ubija u pojam. Apsurd je da prvi put nije ni zvučala loše, ali nakon 500 puta što je dosta dosta je.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000