forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Upozorenje ostalima u vezi člana Zagor 16
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

sholleCro
Starting Member

27 Posts

Member since 08/09/2016

Posted - 08/08/2017 : 12:24:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sholleCro a Private Message  Reply with Quote
Dakle ovakvu neozbiljnost još nisam doživio na aukcijama. Pa da nebi prepričavao kopiram tekst koji mi je upravo stigao na mail od člana Zagor 16 koji je na mojim aukcijama osvojio 4 stripa u iznosu od 245,00kn

"pozdrav...skroz sam zaboravia na vas,izvinjavam se treba sam se javit ranije ali radim po cili dan kako je sezona,odusta bi od kupnje jer sam ima u planu pokupovat bar 30 alan fordova ali me onaj malibul ubia na aukcijama i kupia je sve zivo pa mi nema smisla kupit par brojeva a fali mi skoro sve sa 400...molim da se ne ljutite moja greska i nece se ponovit"

Dakle nemam riječi.........

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/08/2017 : 12:31:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sholleCro

Dakle ovakvu neozbiljnost još nisam doživio na aukcijama. Pa da nebi prepričavao kopiram tekst koji mi je upravo stigao na mail od člana Zagor 16 koji je na mojim aukcijama osvojio 4 stripa u iznosu od 245,00kn

"pozdrav...skroz sam zaboravia na vas,izvinjavam se treba sam se javit ranije ali radim po cili dan kako je sezona,odusta bi od kupnje jer sam ima u planu pokupovat bar 30 alan fordova ali me onaj malibul ubia na aukcijama i kupia je sve zivo pa mi nema smisla kupit par brojeva a fali mi skoro sve sa 400...molim da se ne ljutite moja greska i nece se ponovit"

Dakle nemam riječi.........


Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/08/2017 : 12:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

A nista, zaljepis mu negativne i ciao ragazzi!

A ako ti i on uzvrati sa negativnima, samo se javi sefu (Markosu) pa ce ti ih sigurno obrisati.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

sholleCro
Starting Member

27 Posts

Member since 08/09/2016

Posted - 08/08/2017 : 12:54:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sholleCro a Private Message  Reply with Quote
ma ok. negativna,nije ovo kraj svijeta, al šta očekivati od takvog člana ubuduće i kod drugih prodavača,dali će biti zadovoljan sa svojom kupovinom ili će odustati ako nije pokupovao sve što je mislio??!!!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 08/08/2017 : 13:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ono što ja na kapiram - tip ti osvoji samo 4 stripa za 245,- kn (?) - a šta bi bilo da je osvojio njih 15 za, recimo za 850?
Ili, kad je već pukao 245,- na samo njih 4 (dakle, bio je spreman i na veće iznose po primjerku) - kako je onda dopustio da ga je "malibul ubia"?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/08/2017 : 14:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nista jednostavnije;
Clan koji nije osvojio aukcije bida u zadnjim minutama, sekundama neke njemu prihvatljive cifre, koje nisu prosle, jer je osvajac aukcija davno postavio veliku cifru do koje ostali ne mogu "prismrdit" ni pod razno...
Jednostavno.
Igra velikih brojki. Tj. koliko si spreman ici daleko ili koliko ti je do necega stalo i najvaznije, koliko si "potkozen".

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 08/08/2017 : 14:53:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ma sve je to meni jasno, neke stvari i naknadno - pa kupio sam i ja aukciju-dvije do sada, ali opravdava li sve to odustajanje od na kraju kupljenih, samo zbog toga što je "ima u planu pokupovat bar 30" a ostao na 4?

Edit:
Tako će sutra postupiti i na tvojim aukcijama, prekosutra kod nekoga trećeg itd.
To ne da je neozbiljno nego bezobrazluk na kvadrat od neozbiljnosti.

Moje mišljenje: takve "kupce" treba u sekundi blokirati - svaki prodavač, pa na kraju i sam webmaster.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 08/08/2017 14:57:26
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/08/2017 : 14:56:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
To je druga stvar. Za to postoje pravila i regulative. Sve je jasno.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/08/2017 : 15:51:03  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sholleCro

ma ok. negativna,nije ovo kraj svijeta, al šta očekivati od takvog člana ubuduće i kod drugih prodavača,dali će biti zadovoljan sa svojom kupovinom ili će odustati ako nije pokupovao sve što je mislio??!!!


Na tebi je da mu daš negativni.
Ako se lik bude tako ponaša ubuduće vrlo brzo će skupit 4 negativna i bit zaključan.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 08/08/2017 : 17:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
Ma odustaje on zato sto je pretplatio onog alan forda za 170 kuna a ne zbog "samo cetiri stripa".
Negativni bez razmisljanja.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 08/08/2017 : 21:32:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Otto Kraus

Ma odustaje on zato sto je pretplatio onog alan forda za 170 kuna a ne zbog "samo cetiri stripa".
Negativni bez razmisljanja.


Trebao bi netko od moderatora da ga kontaktira i uputi da ispuni svoje obaveze po aukciji. Ako postoji opravdan razlog odustajanja, u redu. No, ako je u pitanju hir, ne bih čekao na 4 negativna komentara.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 08/08/2017 21:47:56
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 08/08/2017 : 22:52:54  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
Pod hitno uvesti financijski fer play za osobe koje imaju ispod barem 30 pozitivnih komentara,i to za kupovinu,a ne prodaju. Bilo da si osvojio jedan,deset ili pedeset aukcija-ako ih ne ispoštuješ dobijaš negativni,kao upozorenje,a za drugi takav negativni letiš van... A s obzirom da kupoprodaja nije obavljena-prodavaču ne računati proviziju,jer nije on kriv što se nije realiziralo...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 08/08/2017 : 23:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

Pod hitno uvesti financijski fer play za osobe koje imaju ispod barem 30 pozitivnih komentara,i to za kupovinu,a ne prodaju. Bilo da si osvojio jedan,deset ili pedeset aukcija-ako ih ne ispoštuješ dobijaš negativni,kao upozorenje,a za drugi takav negativni letiš van... A s obzirom da kupoprodaja nije obavljena-prodavaču ne računati proviziju,jer nije on kriv što se nije realiziralo...



treba zaposliti "library cop"-a, u našem slučaju "aUction cop"-a:

https://www.youtube.com/watch?v=D9tP9fI2zbE

svi koji se misle zajebavati sa aukcijama dva puta če razmisliti!
Go to Top of Page

Jesse_Pinkman
New Member



133 Posts

Member since 06/05/2017

Posted - 09/08/2017 : 00:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Jesse_Pinkman a Private Message  Reply with Quote
Negativna svakako i obaveno staviti na crnu listu. Osvoji 4 stripa za 245kn(što nije baš malo) i onda kao odustaje od kupovine
Osnovno pravilo je "Ne možeš stavljati ponude a nemati para za platiti osvojene aukcije".
Go to Top of Page

Jesse_Pinkman
New Member



133 Posts

Member since 06/05/2017

Posted - 09/08/2017 : 00:15:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Jesse_Pinkman a Private Message  Reply with Quote
Da još dodam na ovo "nije kupio sve što je htio". To je njegov problem mogao je staviti ponudu koju nitko neće nadmašiti i platiti samo kunu više od druge najveće ponude. I mene su X puta prestizali, i što sad. Neće biti kraj svijeta ako ne osvojim aukciju.
Go to Top of Page

PRIMOŠTEN 123
Junior Member



410 Posts

Member since 29/12/2009

Posted - 09/08/2017 : 01:37:08  Show Profile Show Extended Profile  Send PRIMOŠTEN 123 a Private Message  Reply with Quote
Evo meni se član hitchhiker nakon osvojene dvi aukcije uopće ne javlja.Član ima preko 90 poz. komentara i nijedan neg.Pravo mi je muka da mu zalipin negativni. Šta da se radi?
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 09/08/2017 : 05:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIMOŠTEN 123

Pravo mi je muka da mu zalipin negativni. Šta da se radi?

Zalipiš mu šamarčinu i nema više muke.
Ilii kod doktora zbog mučnine.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

PRIMOŠTEN 123
Junior Member



410 Posts

Member since 29/12/2009

Posted - 09/08/2017 : 09:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Send PRIMOŠTEN 123 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by PRIMOŠTEN 123

Pravo mi je muka da mu zalipin negativni. Šta da se radi?

Zalipiš mu šamarčinu i nema više muke.
Ilii kod doktora zbog mučnine.

Go to Top of Page

hitchhiker
Starting Member



53 Posts

Member since 01/08/2010

Posted - 09/08/2017 : 12:12:32  Show Profile Show Extended Profile  Send hitchhiker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIMOŠTEN 123

quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by PRIMOŠTEN 123

Pravo mi je muka da mu zalipin negativni. Šta da se radi?

Zalipiš mu šamarčinu i nema više muke.
Ilii kod doktora zbog mučnine.






Oladite malo momci - ili kako kažu u vašoj blizini 'Samo opušteno'

@ Primošten123: u večini slučajeva čekam da se isteknu sve aukcije od prodavača pa onda pokušavamo odraditi sve zajedno. Pošto smo več imali
kontakta (te uspešno zaključene poslove) možemo i ovo zaključiti preko mailova.

@ Dukidule: Ah ta vručina...




Edited by - hitchhiker on 09/08/2017 12:13:18
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 09/08/2017 : 13:03:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
Kod mene je prije nekih dva mjeseca osvojio 85 stripova za ukupno 3318 kn (LMS brojevi 400-699), uredno se javio, dogovorili smo se za realizaciju, ubacio sam mu još par poklona u paketić i realizirali smo bez ikakvih problema. Tada je imao reputaciju 0 ili 1. Ostavio sam mu pozitivnu ocjenu i nisam imao nikakvih zamjerki na suradnju. Čuli smo se kasnije i telefonski, jer je greškom hrvatske pošte, paktić zapeo par dana na skladištu na njegovoj pošti i nije isporučen kad je zaprimljen niti mu je bila poslana obavijest, pa smo i to riješili ekspresno.

A istovremeno mi je jedan drugi kupac odustao od kupovine jednog stripa kojeg je osvojio za 70 kn, jer navodno je htio ponuditi puno manje ali je greškom upisao neku astronomsku cifru, a strip cijenom otišao u nebo (baš mu zagor 16 probijao rezervnu cijenu sve dok nije odustao na 70 kn)... pa je isto bilo, sorry nisam htio, odustajem i neće se ponoviti.
Ali nisam mu dao negativnu.
Svakako je red da se osvojene aukcije realiziraju bez obzira koliko komada u pitanju i koja cijena.

Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/08/2017 : 13:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

I sam sam par puta izbidao neki strip iz meni jos faluce kolekcije, koju bi "skoro istovremeno" na drugoj aukciji popunio na nacin da kupim cjelu kolekciju jer se tako prodavala, a dok sam bidao za prvu (recimo za samo jedan strip) ove druge jos nije bilo. Ali nikada nisam ni pomislio da onda ne bih platio tog stripa. Sta cu, sad ga trebam sam prodati ali to je moj problem.
Ili kad greskom bidas za strip kojeg vec imas u kolekciji (ono, desi se kad si rastresen ili ne drzis vise situaciju nad gomilajucom se kolekcijom - bolest je to, znam), opet ces ispostovati kraj aukcije, pa ako si osvojio strio, platit ces za njega. Najnormalnije. Ili se pokusavas dogovoriti sa prodavacem, ali jos uvijek znas da je to samo dobra volja prodavaca ili ako ti sam u međuvremenu ne nađes vec novogo kupca.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/08/2017 : 13:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
bolest je kad kupujes
bolest je kad ne platis sto si bidao
i bolest je ne znati sto imas a bidas

provjeri ljencino
gazda napravi spisak pa provjeri prije bidanja

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

PRIMOŠTEN 123
Junior Member



410 Posts

Member since 29/12/2009

Posted - 09/08/2017 : 17:40:13  Show Profile Show Extended Profile  Send PRIMOŠTEN 123 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hitchhiker

quote:
Originally posted by PRIMOŠTEN 123

quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by PRIMOŠTEN 123

Pravo mi je muka da mu zalipin negativni. Šta da se radi?

Zalipiš mu šamarčinu i nema više muke.
Ilii kod doktora zbog mučnine.






Oladite malo momci - ili kako kažu u vašoj blizini 'Samo opušteno'

@ Primošten123: u večini slučajeva čekam da se isteknu sve aukcije od prodavača pa onda pokušavamo odraditi sve zajedno. Pošto smo več imali
kontakta (te uspešno zaključene poslove) možemo i ovo zaključiti preko mailova.

@ Dukidule: Ah ta vručina...

Evo čovik se javija sve 5 blaženi forum.



Go to Top of Page

hitchhiker
Starting Member



53 Posts

Member since 01/08/2010

Posted - 09/08/2017 : 18:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send hitchhiker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIMOŠTEN 123

quote:
Originally posted by hitchhiker

quote:
Originally posted by PRIMOŠTEN 123

quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by PRIMOŠTEN 123

Pravo mi je muka da mu zalipin negativni. Šta da se radi?

Zalipiš mu šamarčinu i nema više muke.
Ilii kod doktora zbog mučnine.






Oladite malo momci - ili kako kažu u vašoj blizini 'Samo opušteno'

@ Primošten123: u večini slučajeva čekam da se isteknu sve aukcije od prodavača pa onda pokušavamo odraditi sve zajedno. Pošto smo več imali
kontakta (te uspešno zaključene poslove) možemo i ovo zaključiti preko mailova.

@ Dukidule: Ah ta vručina...

Evo čovik se javija sve 5 blaženi forum.








epilog:

- hvala Elvisu na strplenju-čovjek poslao tri poruke več od pre N-dana
- "hvala" Outlooku za filtar koji je bacio sve tri gornje poruke u spam
- hvala prijatelju, koji me obavestio za tekst na forumu
- sredili sve za cca 10 min i setili se divne 2011 kad smo vec suradjivali :)
- "z Duletom pa bova ob priliki spila pivo" i popričati kako beše ono o šamarčinama :) :)

cheers,
hh

Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 09/08/2017 : 19:38:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
A jbt., koji ja ljakse ispade!
Ne da se sad vadim ali moram priznati da sam čitao traljavo i nepažljivo da gore ne može.
Nisam ni primjetio da je "Primošten 123" pisao o aukcijama člana hitchhiker nego (valjda nekako podsvjesno?) snimio da se i on nadovezao na dotičnog kvazi kupca "Zagor 16" pa tek sad - čitajući ovaj zadnji post, skontao u čemu je stvar.
Dakle, Hitchhiker, moje najiskrenije isprike!!!
Ne da se bojim piva ali zaslužio sam sad tu šamarčinu i sam!

Edit: Jeste - garant je do te vrućine!
I ne šaljem ti svjesno PM nego se ispričavam ovdje, za sve vidljivo.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 09/08/2017 19:42:29
Go to Top of Page

hitchhiker
Starting Member



53 Posts

Member since 01/08/2010

Posted - 09/08/2017 : 23:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Send hitchhiker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

A jbt., koji ja ljakse ispade!
Ne da se sad vadim ali moram priznati da sam čitao traljavo i nepažljivo da gore ne može.
Nisam ni primjetio da je "Primošten 123" pisao o aukcijama člana hitchhiker nego (valjda nekako podsvjesno?) snimio da se i on nadovezao na dotičnog kvazi kupca "Zagor 16" pa tek sad - čitajući ovaj zadnji post, skontao u čemu je stvar.
Dakle, Hitchhiker, moje najiskrenije isprike!!!
Ne da se bojim piva ali zaslužio sam sad tu šamarčinu i sam!

Edit: Jeste - garant je do te vrućine!
I ne šaljem ti svjesno PM nego se ispričavam ovdje, za sve vidljivo.




ni krize - cheers,
hh
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000