forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor maxi 29 - Ubojice Indijanaca
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 04/10/2017 : 17:54:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Crtež i priča su odlična devetka. Tako da najave nisu razočarale.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 04/10/2017 : 18:18:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Dno dna je na što je Bure potrošio jedan od najboljih crteža u Zagoru ikada (naklon Priscu), i na što je sveo jednu vrhunsku liniju serijala.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 04/10/2017 : 18:45:08  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Odlican maxi...i prica i crtez...
dodao bih da uz DUGO PUTOVANJE i RATNICI najbolji maxi ikad objavljen....
kome se ovo ne sviđa nek se ostavi Zagora zauvjek i prešalta na neke druge samo dobre stripove....
PRISCO je kralj neviđen...ko Milazzo iz najboljih dana još poboljšan...
naklon do poda atorima BURE/PRISCO

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 05/10/2017 14:24:14
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 05/10/2017 : 14:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Dno dna je na što je Bure potrošio jedan od najboljih crteža u Zagoru ikada (naklon Priscu), i na što je sveo jednu vrhunsku liniju serijala.



pričaš gluposti...ozbilji se...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 05/10/2017 14:25:43
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/10/2017 : 19:12:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Odlican maxi...i prica i crtez...
dodao bih da uz DUGO PUTOVANJE i RATNICI najbolji maxi ikad objavljen....
kome se ovo ne sviđa nek se ostavi Zagora zauvjek i prešalta na neke druge samo dobre stripove.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/10/2017 : 22:22:27  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Telleru, valjda znaš da je Zagor strip za djecu, kako se ozbiljnim ljudima koji su to odavno spoznali uopće da to čitati, pa još i komentirati, a tamo čeka sva sila stripova ozbiljnih, za zrele ljude...

Ovo je dio foruma gdje treba pustiti djecu da se vesele liku sa orlom na grudima...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/10/2017 : 16:24:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Pa ima i velike djece. Nije to nuzno ni lose... a i jebes kucu tj. ormar, u kojem nije Zagorova majca, pa makar negdje na samom dnu skrivena...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

mesar
Junior Member

384 Posts

Member since 27/04/2015

Posted - 06/10/2017 : 19:23:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mesar a Private Message  Reply with Quote
I ja sam djete,živeo Zagor!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/10/2017 : 19:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Stripovi i zrelost, to je bila aktuelna tema osamdesetih godina, sada su dosla druga vremena. Stripovi su za sve uzraste.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 08/10/2017 : 12:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Stripovi i zrelost, to je bila aktuelna tema osamdesetih godina, sada su dosla druga vremena. Stripovi su za sve uzraste.


naravo, nekako treba opravdat tu svoju dijećju dušu u tijelu 50 godišnjaka...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/10/2017 : 12:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Pa i jeste tako, druze. Nekada su stripove prebacivali djeci kao djecija posla, a vidis i sam, danasnji klinci ne citaju stripove. Oni igraju igrice, dangube po internetu, najmanji broj njih cita stripove.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/10/2017 : 13:39:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Zadrzati djelic djecje duse, radoznalosti i posmatranja svjeta djecjim ocima; ima li sto ljepse? Jednom mi je jedan nas clan rekao da su stripovi i Mirko i Slavko i Hermannov album... ne bi se s tim slozio, treba imati neko vrednovanje kvalitete u stripovima, ali da su stripovi djecja posla, nije ni malo istina. To je vec malo vise od hobija, kad zades u neke godine. A bogme su masi ljudi i ozbiljan biznis i prilican novac. Slazem se da djeci treba pribliziti strip i pisanu rijec uopce, jer klinci nista ne citaju. I dozirati kolicinu ekrana, djeci, svakako...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 12/10/2017 : 20:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
pazario danas ovaj maxi i ona tri redovna ludensa sa priskom. kako lep crtez, odmara mozak dok se gleda. covek je razradio svoj stril, jes da mozda i nije crtao najbolje al nema veze. odlican
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/10/2017 : 07:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Samo da ga ne prešaltaju na Texa, čovjek ima "ono nešto" što naprimjer fali Della Monici, Prisco mi je dosta bolji od njega, iako je i DM odličan.

Ponoviti ću onu našu staru, eh, da je više ovakvih...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/10/2017 : 07:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Samo da ga ne prešaltaju na Texa


Prije nekoliko sedmica smo dobili obavijest da je Prisco "presaltan" na Texa. Da li samo kao pozajmica ili zauvijek, ce vidimo...
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 29/10/2017 : 10:27:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Ma kakav lijep crtež, ne znam bi li još uzeo čitati jer je dio trilogije pa malo listam i sad otvaram topic da vidim je li ovo 'Crtež: Prisco' greška. Lik je Chiarolla 2.0. Može li mi neki zagorolog ovako na prvu reći šta je izvjesni još crtao da malo usporedim. Valjda nije puno pa sam zaboravio ili se sličnost tek sad manifestirala.

loading...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/10/2017 : 10:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Može li mi neki zagorolog ovako na prvu reći šta je izvjesni još crtao da malo usporedim.


http://www.stripovi.com/index.asp?page=search&header=0&Name=&Heroes=&What=WL&Publisher=All&ITPublisher=SOL&Author=496&list=off&sort=Hero%2CPublisher%2CNum&cnt=All&submit=Tra%9Ei
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/10/2017 : 11:20:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Meni je Prisco bio vrlo dobar u maxiju Ratnici.
Već u Mumiji s Anda to izgleda slabije, a možda je dojam pojačala i prilično blesava priča.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/10/2017 : 11:20:24  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Ma kakav lijep crtež, ne znam bi li još uzeo čitati jer je dio trilogije pa malo listam i sad otvaram topic da vidim je li ovo 'Crtež: Prisco' greška. Lik je Chiarolla 2.0. Može li mi neki zagorolog ovako na prvu reći šta je izvjesni još crtao da malo usporedim. Valjda nije puno pa sam zaboravio ili se sličnost tek sad manifestirala.


ajme,,sa takvim ukusom sve su ti fibrice maestralno crtane,,i one sa crtezom iz vrtica...,Prisco los?.ja izvalim glyposti ali ti sa sa takvom car careva...
Procitaj njegov maxi Ratnici,najbolje crtan Zagor maxi ikad...jest da je taj zadnji sa njegove strane malo zbrzan ali jos uvjek vrhunsko...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 29/10/2017 11:22:20
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 29/10/2017 : 12:12:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Ma kakav lijep crtež, ne znam bi li još uzeo čitati jer je dio trilogije pa malo listam i sad otvaram topic da vidim je li ovo 'Crtež: Prisco' greška. Lik je Chiarolla 2.0. Može li mi neki zagorolog ovako na prvu reći šta je izvjesni još crtao da malo usporedim. Valjda nije puno pa sam zaboravio ili se sličnost tek sad manifestirala.


ajme,,sa takvim ukusom sve su ti fibrice maestralno crtane,,i one sa crtezom iz vrtica...,Prisco los?.ja izvalim glyposti ali ti sa sa takvom car careva...
Procitaj njegov maxi Ratnici,najbolje crtan Zagor maxi ikad...jest da je taj zadnji sa njegove strane malo zbrzan ali jos uvjek vrhunsko...




To pričaš jer je tebi Chiarolla užasan, za neku ocjenu 2-3, pa gledaš moj komentar iz svog kuta. Meni je za njega prosjek 6 pa ako sam rekao da je Prisco Chiarolla 2.0 onda je ocjena mršava 7. Uglavnom, da, ništa što obara s nogu i dosta podsjeća na Chiarollu, što je glavno naravno.
Također vidim da nema neki veći rad na Zagoru, a posebno za mene pošto sam od ovih epizoda s Kingovog linka čitao samo "Omču za Gambit".
I preporučio bih ti da prestaneš ubacivat Fibru u svaki drugi post, nekad je to zabavno i simpatično al sad totalno besmisleno.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 29/10/2017 12:21:57
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/10/2017 : 13:55:09  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Chiarolla je meni odlican..nikad,bas nikad mu nisam prigovarao..nadji takav moj post...ako je ta usporedba misljena kao kompliment...slazem se..
A Fibra? I tu si u pravu...to je izgleda moja opcesija...svako ima svoju drogu...moja je Fibra...
Kritikovat fibrin program je meni bolje od svakog svrsavanja...pa 80% programa je smece obicno...
A da se to netko usudi nazvat "samo dobri itd" je idiotarija ili fetisizam erste klase...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 29/10/2017 13:55:43
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 29/10/2017 : 14:30:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
U redu, onda je rješenje u tom da si mislio da je meni Chiarolla za 2-3. Uglavnom, moje je da sam začuđen zadivljenošću većine Priscovim crtežom jer je meni "ništa posebno" i čak sličan Chiarollinom. Imam osjećaj da mu ruka radi 200 na sat.

A za Fibre ti nemam šta reći, ja sam bonellijevac, tek par ih imam.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 29/10/2017 14:31:37
Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 02/11/2017 : 22:06:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
Solidno, na trenutke mi je bilo i vrlo dobro, osobito na prvoj polovini priče pa sve do zadnje trećine. Onda Bure opet ubija ritam s predugim flashbackom u kojem pojašnjava kako je zlato završilo u USA i kako su Englezi i Španjolci ratovali oko toga (koga boli za to :)i slijedi zbrzani kraj, naravno kada je potrošio sav papir na flashback.
Bure izgleda ima fetiš na engleske kraljeve i plemiće, u svaku priču ubaci neki davež s njima.
Prisco je najbolji dio ovoga. Iako je stilski daleko od Ferrijevog Zagora, usporedba njega s Chiarollom mi je pomalo komična.

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

Kontrast 2
Senior Member

2264 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 02/11/2017 : 23:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ike666


Prisco je najbolji dio ovoga. Iako je stilski daleko od Ferrijevog Zagora, usporedba njega s Chiarollom mi je pomalo komična.





Pa baš je Prisko crtač sa stilom najbližim Maestrovom.
Ono što vas buni je nešto drugačiji izgled Zagora, koji vam isključivo služi za procenu "stila", pa ste tako Vernija sa početka karijere, koji je bio 95 % Donatelijevski crtač - proglasili za Ferijanskog crtača, a on to još ni dan danas nije.

Bio sam ubedjen da će on (Prisko) postati pravi naslednik Maestra - ali ga Sauron uze u svoju ekipu.
Šteta za Zagorov serijal.





Edited by - Kontrast 2 on 03/11/2017 00:07:34
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/11/2017 : 11:24:02  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
posle ne znam ti ja koliko godina dobar maksi, mozda je moglo malo vise akcije u drugome delu da se presece silna prica i potraga tamo vamo.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.59 seconds. Snitz Forums 2000