forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA predstavlja ediciju RIZNICA BONELLI
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

anto
Advanced Member



Serbia
20632 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/11/2017 : 23:51:35  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
sajamska je bila 870 dinara - 54 kune
ali nemojte se buniti - vaše plate su bezmalo duplo veće

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6030 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 19/11/2017 : 09:01:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
E sada kakve su nase, a kakve vase place to neznam.
Ali jel zna netko mozda odgovor na moja 2 pitanja?
Pionire nepoznatog cekam da mi dodju, a izgubljenu planetu jos nisam procitao, doci ce na red malo kasnije.
Sto se izdanja tice, malo sam samo prolistao planetu i cini se super, samo su mooozda stranice pretanke, mozda je do toga sto sam navika na Fibrine amere kojim umjesto papira unutra kao da imaju karton za stranice :D

Ugl. simpaticno malo izdanje sa Ok cijenom, a ne kao LL nebuloze, ali oni ocito imaju svoju publiku.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10358 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/11/2017 : 12:08:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

sajamska je bila 870 dinara - 54 kune
ali nemojte se buniti - vaše plate su bezmalo duplo veće



nitko se ne buni zbog toga.
ja samo polazim od 89 kn i kazem da je bescijenje prema cijenama hr izdavaca.
i jos kad vidis da je kod vas eto svega 54, onda se zbilja zapitas tko koga jebe u zdrav mozak.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10358 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/11/2017 : 12:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
a papir je odlican, nije valjda da hocete ono nezgrapno cudo od prve ludensove knjige o zagoru, pa nije se moglo ni listati koliko je debeo i krut bio.
nije doduse sjajan i to mi je draže kod c/b stripova.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 19/11/2017 : 13:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

sajamska je bila 870 dinara - 54 kune
ali nemojte se buniti - vaše plate su bezmalo duplo veće



Preseli se ovdje pa preživi sa tom našom duplo većom plaćom
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20632 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/11/2017 : 15:42:33  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Westax

quote:
Originally posted by anto

sajamska je bila 870 dinara - 54 kune
ali nemojte se buniti - vaše plate su bezmalo duplo veće



Preseli se ovdje pa preživi sa tom našom duplo većom plaćom


ali su vam i troškovi duplo veći,pa dođe na isto.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20632 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/11/2017 : 21:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Oči i tama ide sledeće u Riznici Boneli.
(po Cobissu)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/11/2017 : 22:23:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Onda bih mogao to uzeti jer sam propustio u Libellus izdanju, a baš mi se ne daje 180 kn.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7583 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 27/11/2017 : 13:57:03  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Koliko je zasada stripova u ovoj ediciji u ITA?

I jel zna netko sto je i kada slijedece od ČK?




piše da bi trebalo 2017 ići oči i tama, tako da do kraja godine očekuj broj 3...inače, oči i tamu je izdao libelus i agarthi, ali u srbiji nije niko pa odatle da i ČK izdaje oči i tamu...

e sad, odgovor na prvo pitanje, u italiji nema ove edicije ''riznica boneli'' , ali ima nekoliko edicija iz koje bi mogli uzeti stripove i izdati ih u svojoj ediciji riznica boneli..
to su romanzi a fumeti, sa nekih 14-15 stripova, la miniserie sa 4 stripa, one shot sa 2 stripa, dalje tu se može i monolith izdati...sveukupno 20-ak stripova zasad u italiji koje bi se mogli izdati u ovoj ediciji, mada moramo računati, da je 10-ak u srbiji već izdano, što sama ČK, što PP 6 komada, VČ 1, i darkwood 1.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20632 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/01/2020 : 17:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote


Vijeti&Binjamini:Pioniri nepoznatog (Čarobna knjiga)

Od ovog romanzi a fumetti (iliti,romana u stripu) sam imao povisoka očekivanja sa obzirom da štujem i Vijetija i Binjaminija,ali i žanr viktorijanskog steampunka koji se u ovom stripu prepliće sa čistokrvnom Žilvernovskom avanturom,ali ubrzo po izlasku sam dobio pouzdanu dojavu da se na žalost radi o klasičnoj bonelijani,što sad mogu i sam da konstatujem.
U stvari,da sam tinejdžer,lako moguće da bih i otkinuo na Pionire,ovako,suvi prosek.

Mlada i odvažna Anabel Stokvud,angažuje prekaljenog oficira britanske vojske u penziji,da vodi ekspediciju kako bi pronašla oca,čuvenog istraživača i naučnika profesora Stokvuda,koji je nestao u zabitima neistraženih predela Nubijske pustinje.Vrlo brzo ćemo uvideti da se iza cele stvari stoji nešto mnogo krupnije,nešto što može da promeni lice sveta kakvog ga znamo.Tako će se za petama naših junaka naći misteriozna organizacija sa veoma živopisnim šefovima.
Priča se sastoji iz tri poglavlja,i prvo, te pola drugog su mi čak i korektni;jedna baš fina avanturica kulturiška nacrtana (mada bi ovde boja legla samo tako).Ali druga polovina stripa,a posebno treće poglavlje su mi već klasičan boneli mnjah scenario,te je krajnji dojam ne previše pozitivan.

2.5/5

ČK izdanje je jako dobro,ako izuzmemo mali format koji mi je, posle Čejena, opet zasmetao.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 26/01/2020 15:30:45
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6030 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 26/01/2020 : 10:53:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ajd kad je već tu tema, jel netko skužio da su do br 4 RB bile prošivene, a ove daljnje su samo lijepljene ala kiosk izdanja?
RB Grande su obje prošivene. Nije nešto, ali iskreno puno mi je draže kada je prošiveno.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 27/01/2020 11:06:28
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46451 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/01/2020 : 14:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Onda bih mogao to uzeti jer sam propustio u Libellus izdanju, a baš mi se ne daje 180 kn.

ne vidi ni pola tih novaca.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

eyepop
Starting Member



23 Posts

Member since 01/08/2020

Posted - 11/10/2020 : 18:40:15  Show Profile Show Extended Profile  Send eyepop a Private Message  Reply with Quote
Juče sam uzeo da čitam "Pionire", i to odmah posle sjajnog "Kelera", i meni je ovo piz-da-ri-ja. Jako pitko i zabavno štivo, tu sam negde na polovini, čekam samo da odnekle iskoče transformersi i nindže (mada oni ljudi-vrane donekle podsećaju na nindže) i ugođaj će biti kompletan.
Ovo je strip da ga čitaš uz king sajz kokice i neki sok s puno šećera i zamastiš mu strane, i usput se strava provedeš.
U svakom slučaju moraću da pazarim još neke knjige iz Riznice, sad sam se jako zainteresovao.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000