forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mister no-Libellus
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 17/10/2017 : 15:52:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Bez almanaha, ili?
I, broj 1i 2 prva izdanja?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 17/10/2017 : 17:00:53  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Isti mi vrag jel prvo ili drugo izdanje. Kao da je ikakva razlika. Osim što sitno piše da je drugo izdanje
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 17/10/2017 : 17:32:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Bez almanaha, ili?
I, broj 1i 2 prva izdanja?

Ajd sad ti pozuri s bidanjem dok ti nisam pokvario posao.
Cijena je vise nego ok.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 17/10/2017 : 19:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

quote:
Originally posted by Dukidule

Bez almanaha, ili?
I, broj 1i 2 prva izdanja?

Ajd sad ti pozuri s bidanjem dok ti nisam pokvario posao.
Cijena je vise nego ok.


Jeste, bez sumnje, ali je ipak još iznad one „moje“.
A pošto za drugi, treći itd. komplet ne bih da platim više.....;)

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 17/10/2017 : 20:49:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Gdje je ivanl s prethodne stranice, evo mu prilike. Mislim da povoljnije nece biti. Ko je zagrijan za komplet, ne bi trebao propustiti ovu priliku za 10000 kn.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 17/10/2017 : 23:33:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
ivanl sve bliži Amazoniji.
Eno ga već u Singapuru.
Možda se vrati do kraja aukcije. :D

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 18/10/2017 : 09:02:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je cijena poštena jer prodaje se zbog poštenog razloga, pomažem(o) prijatelju koji nije imao sreće i trenutno ima puno većih briga od stripova. Pa da mu bar malo olakšamo situaciju. Samo toliko o tome, sve ostalo što je relevantno piše u opisu aukcije.

Brojevi 1 i 2 su prvo izdanje.
Almanaha (zasad) nema..ako uspijemo nabaviti u međuvremenu, javim ovdje i ići će kao gratis, naravno.

Zamjena za druge stripove i komplete za ovu aukciju nije moguća.


Bond.James Bond.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15620 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/10/2017 : 16:01:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

Gdje je ivanl s prethodne stranice, evo mu prilike. Mislim da povoljnije nece biti. Ko je zagrijan za komplet, ne bi trebao propustiti ovu priliku za 10000 kn.


Evo me druze, i na ovoj "stranici", ali u zbilji sam predaleko, tako da nista od ove prilike...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15620 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/10/2017 : 16:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

ivanl sve bliži Amazoniji.
Eno ga već u Singapuru.
Možda se vrati do kraja aukcije. :D


I da se, da prostis, zajebavas...
Daleko i predaleko sam.
Vracam se pocetkom slijedece godine gospodnje, 2018-te...
Da nisam imao neke gadne transakcije, ovo bi uzeo...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 20/10/2017 : 18:33:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Isplati li se uzimati od striparnica?
Mislim na pojedinačno ili više pa dogovoriti nekakav popust.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2279 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 20/10/2017 : 21:34:53  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
Naravno da se isplati,ja sam najviše zadovoljan sa Asteroidom B612(bivši Libellus),samo sve pohvale....
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 23/10/2017 : 21:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Preporuka po kvaliteti,koje knjige od libellusa nabaviti?
Tek sam počeo,pa sam cijeli izgubljen u svemu tome,nekako bi počeo od afrike nabavljati pa dalje...samo trebam vašu pomoć,tj. popis priča koje su dobre tj.knjige?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/10/2017 : 00:22:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Završila je afrička avantura,što sada slijedi SD period?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/10/2017 : 00:38:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Idu još 3 priče prije toga; Muzika maestro, Povratak u Manaus i jubilarac Sedmorica sa Santa Cruza.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/10/2017 : 00:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Idu još 3 priče prije toga; Muzika maestro, Povratak u Manaus i jubilarac Sedmorica sa Santa Cruza.


Kakve su te epizode?
I kakve su ove iza SD perioda?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4268 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 29/10/2017 : 07:11:01  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
prvih 200 originalnih mister noa ti je ono najbolje....posle broja 200 sledi lagani pad (ima i tu dobrih epizoda) pa onda sledi novi pravac od broja 241 (americka saga) i sve veci i veci pad...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/10/2017 : 08:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ove dvije prije jubilarca se slabo sjećam iz perioda Dnevnika, a broj 200 mi je ostavio dobar dojam, bolji nego 100.
Većina brojeva nakon SD perioda meni nisu dobro sjeli, a negdje oko 245 u ono vrijeme sam bio potpuno prestao pratiti serijal zbog razočaranja.
Tada sam rasprodao sve SD/SA brojeve, sada mi je žao zbog toga, ali budem pokušao ispratiti Libellus izdanje barem dok ne uslijedi veći pad.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/10/2017 : 11:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Sve vise sam na tom da idem dalje sa pilotom...
On,Zagor i Tex su mi uz Tellera i staru gardu prioritet...
Volio bi imati pilota komplektnog u LL izdanju...jebes to sarenilo pa SD,Ludens,ma maxi,izmisljeni,pola specijala.....
Mislim da ko voli pilota i zeli ga kako spada objavljenog docekati jos za zivota...Libellus je jedina opcija...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12168 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/10/2017 : 12:56:55  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Sve vise sam na tom da idem dalje sa pilotom...
On,Zagor i Tex su mi uz Tellera i staru gardu prioritet...
Volio bi imati pilota komplektnog u LL izdanju...jebes to sarenilo pa SD,Ludens,ma maxi,izmisljeni,pola specijala.....
Mislim da ko voli pilota i zeli ga kako spada objavljenog docekati jos za zivota...Libellus je jedina opcija...



koliko ti Dade plačaju?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/10/2017 : 13:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Možda ipak Mister No biblioteka ne bude izgubila puno kupaca kada krene sa SD periodom.
Baš vidim da je zadnji Martin Mystere rasprodan po brzom postupku iako je u pitanje epizoda objavljena od strane SD, a treba uzeti u obzir da je Mister No kvalitetniji serijal i vjerojatno ima više fanova.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/10/2017 : 13:22:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

prvih 200 originalnih mister noa ti je ono najbolje....posle broja 200 sledi lagani pad (ima i tu dobrih epizoda) pa onda sledi novi pravac od broja 241 (americka saga) i sve veci i veci pad...


Pad kvalitete priča?
Kažem čitao sam samo SD period i iskreno jako mi je dobar,kupio sam afričku sagu(tj. trebam nabaviti jer sam naručio),polako ću ostalo iza afričke sage skupljati.
Zanima me taj period poslije afričke sage i poslije SD.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/10/2017 : 13:23:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ove dvije prije jubilarca se slabo sjećam iz perioda Dnevnika, a broj 200 mi je ostavio dobar dojam, bolji nego 100.
Većina brojeva nakon SD perioda meni nisu dobro sjeli, a negdje oko 245 u ono vrijeme sam bio potpuno prestao pratiti serijal zbog razočaranja.
Tada sam rasprodao sve SD/SA brojeve, sada mi je žao zbog toga, ali budem pokušao ispratiti Libellus izdanje barem dok ne uslijedi veći pad.


Nemamo isti ukus to sam primjetio još na Zagoru.
Tebi je vrh koliko mi se čini ZS period i ne voliš SD period, meni je SD period vrhunski i ove neke novije priče.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12168 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/10/2017 : 13:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ove dvije prije jubilarca se slabo sjećam iz perioda Dnevnika, a broj 200 mi je ostavio dobar dojam, bolji nego 100.
Većina brojeva nakon SD perioda meni nisu dobro sjeli, a negdje oko 245 u ono vrijeme sam bio potpuno prestao pratiti serijal zbog razočaranja.
Tada sam rasprodao sve SD/SA brojeve, sada mi je žao zbog toga, ali budem pokušao ispratiti Libellus izdanje barem dok ne uslijedi veći pad.


Nemamo isti ukus to sam primjetio još na Zagoru.
Tebi je vrh koliko mi se čini ZS period i ne voliš SD period, meni je SD period vrhunski i ove neke novije priče.



SVI znaju da je prvih 200 epizoda Pilota vrh a onda slijedi pad, bilo o kakvom okusu se radi, to je tako...glupo je početi sa sakupljanjem NAKON Afričke sage jer su PRIJE TOGA puno bolje priče....ako ti se sviđa period nakon Afričke Sage, 10000000000 posto više če ti se sviđati i priče prije Afričke sage, osim ako si ti taj jedan jedini koji se ne slaže sa svim ostalima.....
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/10/2017 : 13:45:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Nabavljati ću i te priče svakako,samo pomalo,jer sada sam nabavio cijelu afričku sagu od libellusa,što je koštalo...
A taj period SD mi je baš lijepo legao.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.

Edited by - Tonka24 on 29/10/2017 13:46:19
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/10/2017 : 13:55:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Sigurno da i u SD periodu ima dobrih priča.
Meni je veći problem bio onda kada je preuzeo Strip Agent, sjećam se da sam uzeo brojeve Otok izgubljenih dana i Opasne igre, tu mi je puknuo film i odustao od daljnjeg praćenja.
To se dogodilo negdje 2009. (nedugo nakon mog povratka stripovima) pa može biti da su mi previše teško pale promjene u odnosu na priče iz vremena Dnevnika, možda bi mi sada ostavile bolji dojam.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000