forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Interliber 2017.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 11/11/2017 : 21:06:19  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Sreo fikusa u civilki, izgleda kao da je u top formi.

Od buke baš nisam najbolje razumio, ali čini se da je rekao da zamjenjuje Čokolindu u OTAN paktu.




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 11/11/2017 : 21:19:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Peyo

Sreo fikusa u civilki, izgleda kao da je u top formi.

Od buke baš nisam najbolje razumio, ali čini se da je rekao da zamjenjuje Čokolindu u OTAN paktu.







Šala mala naravno, radi u inozemstvu.
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 11/11/2017 : 21:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
Moja kupovina sa Interlibera.
Uz ovo sa slike uzeo još kod Libellusa:
- Magični Vjetar: 26, 29, 37, 39, 40, 41, 42, 43 i 44.
- Nick Raider: 1, 2, 15, 18, 19, 20, 21 i 22.
Plus hrpu western knjiga za oca i par horor/trilera za majku.

Na Interliberu bio od 13:00 do 18:30, susreo stare znance Tintona (poslužuje pivu na Columbovom štandu), te Columba i Jakoga...kao i Cagea.
Upoznao Joleninhoa (odradili trejd), simpatičnog vjeran33, te vrlo ugodnog Dadu iz Makarske (glavna polovica Libellusa).
I najugodnije iznenađenje ovog Interlibera...upoznavanje risbozga ;)
Fibru nisam posjećivao, jer nažalost budžet mi je bio limitiran, a da sam tamo svratija, osta bi i bez gaća.
Tako da nažalost opet nisam upoznao supermarka...tj.žao mi je njega jer nije upoznao pravog navijača Barcelone :D

Btw.piva je bila hladna na Columbovom štandu...točno kakva i treba biti.

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 11/11/2017 : 21:47:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Piva je dobra, koliko je dobar i poslužitelj.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/11/2017 : 22:01:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Sta nude i pivu uz kupovinu? To se zove marketing. A Kolumbo ne pije pivu...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 11/11/2017 : 22:16:33  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH


Zao mi je sta nema vise Srpskih izdavaca stripova.


jbga,hrvatskih stripova je bilo na Sajmu kol'ko hoćeš;maltene jednako kao i onih od srpskih izdavača.Zato nekad sa pravom pizde i sa obzirom da im je često prodaja u kroaciji zanemarljiva,cepaju sa vremena na vreme i na ćirilici.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 11/11/2017 : 22:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

@ Dino
Ma samo Zekani i Salvatore. Ovo gore iznad Sage su knjige, i to brutalno zeljene i voljene pa ih nisam mogla izostaviti iz slike :)


pre svega, za Zekane.
ali za Boga miloga,pa zašto "ma samo" - Zekani su veći od života!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 11/11/2017 : 23:09:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Mrkva

@tinton
Javila bih se ranije, ali trebalo mi je određeno vrijeme da se slegne sinoćnji vrhunac kupljenja povraćotine s poda busa i majice jednog velikog dripca.



Nemoj tako oštrim vokabularom o sebi.
Jesi dripac, ali baš da si velika...

Inače, nema potrebe da se zahvaljuješ, tvoja mizantropija nije mana. Samo dodaje neočekivanu novu dimenziju tvome karakteru.



Pa ti si moje visine. Kaj ne? Jaki nas je oboje vidio, on mora reci, okej, ja sambila na stiklama, ali nisam valjda toliko luda - tu smo si negdje?


Bila si na štiklama?
Možda sam ja lud, koliko imaš inača?



Ma samo te sprdam prika. Ja imam jedva 158, u stiklama (da, bila sam u gleznjacama na petu cijeli dan jer Mrkva ain't goin nowhere osim do parkiralista bez stikli) 165. Naravno da si brutalno visi od mene, kao i svaka ziva osoba osim Slatke Marije koja je tocno moje visine, samo je ona nesto elegantnijih zglobova i sve u svemu prelijepo poslozenih kostiju i mesa, ilitiga laicki, divno izgleda pa joj stikla ne treba.
EDIT: @ Dino
Stavim knjige na Umjetnost cim procitam, al nema nit SF-a nit iceg zabimljivog za 90% forumske populacije:
Punomasni anđeo Franje Nagulova, Intimni dnevnik George Sand, Srednji spol Jeffreyja Eugenidesa, Ima vrijeme za sve Karla Ovea Knausgaarda, Rajska zajednica i drustveni pakao - socioloska razmatranja Vjerana Katunarica. Jbg, moj "posao" u fušu određuje dosta moje literature izvan foruma, a bome i debelo koristim preporuke s Umjetnosti za kojekakva sranja.
Jedino je mozda zanimljivo za forumasku zajednicu da sam zanovila Ubiqa, njega nisam stavila među novitete, a super je SF, jer sam odavno vec imala Ubiqua, ali skroz starog i odrpanog pa sam tog starog sad udomila, a novi je predivan u Vukovic-Runjic izdanju. Malo mi je i neugodno sto sam kupila tri izdanja Vukovic-Runjic, a debelo se ne slazem s njihovom aktivnoscu, ali kad su stvarno knjige tamo predivne.

Edited by - Mrkva on 11/11/2017 23:23:49
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 11/11/2017 : 23:18:53  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 11/11/2017 : 23:29:54  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

za beogradski sajam knjiga srpski strip izdavači su izbacili 43 naslova,od kojih tek nekoliko boneli svezaka,a sve drugo su strip albumi.

za interliber fibra izdaje 18 noviteta i libelus 8;ludens 4 stripa - ukupno 30 komada.
strip agent,bookglobe,tino,neko drugi?
šta bi sa 5 astera?

da nije fibre,pomalo bernarda i delimično libelusa (kažem delimično jer rade minimalne tiraže,pa ...),hrvatska scena je pukla k'o šišarka


hrvatski izdavači su ipak premašili srpske - 46 izdanja.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 12/11/2017 10:11:51
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 11/11/2017 : 23:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Mrkva

@tinton
Javila bih se ranije, ali trebalo mi je određeno vrijeme da se slegne sinoćnji vrhunac kupljenja povraćotine s poda busa i majice jednog velikog dripca.



Nemoj tako oštrim vokabularom o sebi.
Jesi dripac, ali baš da si velika...

Inače, nema potrebe da se zahvaljuješ, tvoja mizantropija nije mana. Samo dodaje neočekivanu novu dimenziju tvome karakteru.



Pa ti si moje visine. Kaj ne? Jaki nas je oboje vidio, on mora reci, okej, ja sambila na stiklama, ali nisam valjda toliko luda - tu smo si negdje?


Bila si na štiklama?
Možda sam ja lud, koliko imaš inača?



Ma samo te sprdam prika. Ja imam jedva 158, u stiklama (da, bila sam u gleznjacama na petu cijeli dan jer Mrkva ain't goin nowhere osim do parkiralista bez stikli) 165. Naravno da si brutalno visi od mene, kao i svaka ziva osoba osim Slatke Marije koja je tocno moje visine, samo je ona nesto elegantnijih zglobova i sve u svemu prelijepo poslozenih kostiju i mesa, ilitiga laicki, divno izgleda pa joj stikla ne treba.


Ok, bez prenemaganja samo molim. :)
I nemoj me plašiti, još će ljudi misliti da sam visok kao Mrkva.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/11/2017 : 03:31:41  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Sad je sluzbeno:dani diska su definitivno iza mene!Doduse zna san i prije ali sad je potvrdjeno.

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 12/11/2017 03:32:05
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/11/2017 : 04:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Što? I noćas si se vucarao po gay barovima?
Mogao si sa mnom na Kuzmu i Shaka Zulua. Iako ni to ne bi bilo manje gay.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/11/2017 : 09:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Sta ces,nemos istirat gejstinu iz mene:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

karlitos
New Member



243 Posts

Member since 29/10/2016

Posted - 12/11/2017 : 11:18:30  Show Profile Show Extended Profile  Send karlitos a Private Message  Reply with Quote
Pošto svi ovdje objavljuju kupovinu, i ja ću.
Go to Top of Page

Illidan
Starting Member



Croatia
1 Posts

Member since 20/04/2015

Posted - 12/11/2017 : 11:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Illidan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karlitos

Pošto svi ovdje objavljuju kupovinu, i ja ću.




Na kojem standu si nabavio zoru zivih mrtvaca i kolika je bila cijena?
Go to Top of Page

karlitos
New Member



243 Posts

Member since 29/10/2016

Posted - 12/11/2017 : 11:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Send karlitos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Illidan

quote:
Originally posted by karlitos

Pošto svi ovdje objavljuju kupovinu, i ja ću.




Na kojem standu si nabavio zoru zivih mrtvaca i kolika je bila cijena?


Na štandu strip izdavača Tino, bila je 15 kuna.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 12/11/2017 : 12:14:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Sta ces,nemos istirat gejstinu iz mene:)


Petar te čeka raširenih ruku i nogu
Uvik je govorija
Doci ce i taj dan

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 12/11/2017 : 13:26:42  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by jaki

Sta ces,nemos istirat gejstinu iz mene:)


Petar te čeka raširenih ruku i nogu
Uvik je govorija
Doci ce i taj dan



bome se vidjelo a pogotovo čulo da te nema ....iduće godine ima da se nacrtaš da imamo koga zaj....

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 12/11/2017 : 14:27:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Da
Znam
I žene su kidale vene
Joj kak nam fali dalmoš

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 12/11/2017 : 14:45:41  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

Da
Znam
I žene su kidale vene
Joj kak nam fali dalmoš



je i mali dragaš je pital...bude došel tata tovar

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 12/11/2017 : 16:16:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Koja logika je Čarobne Knjige da dođe na Interliber sa cijenama 50 % VIŠIM ??? nego što su redovne cijene ??? Što nije smisao sajma da se promoviraš, ponudiš čitatelju povoljnije svoja izdanja ?????
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/11/2017 : 16:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Sad je sluzbeno:dani diska su definitivno iza mene!Doduse zna san i prije ali sad je potvrdjeno.


Znaci uvalilo ti neki zajeb, navecer od diska. Boje da si isa na Brayana Adamsa, je to danas pederska fora, al moga si cut barenko , summer of 69, run to you, heaven, somebody... te su mu bezvremenske...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

RaoulDuke
Junior Member



Croatia
426 Posts

Member since 02/05/2016

Posted - 12/11/2017 : 17:08:04  Show Profile Show Extended Profile  Send RaoulDuke a Private Message  Reply with Quote
evo i mog ulova :)

Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 12/11/2017 : 17:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Koja logika je Čarobne Knjige da dođe na Interliber sa cijenama 50 % VIŠIM ??? nego što su redovne cijene ??? Što nije smisao sajma da se promoviraš, ponudiš čitatelju povoljnije svoja izdanja ?????



To si vjerovatno vidio na standu Begena te odlicne sajamske cijene.
Steta bas steta, ja pogledao i odsetao dalje...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.53 seconds. Snitz Forums 2000