forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Interliber 2017.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 12/11/2017 : 17:36:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by sumohrvat

Koja logika je Čarobne Knjige da dođe na Interliber sa cijenama 50 % VIŠIM ??? nego što su redovne cijene ??? Što nije smisao sajma da se promoviraš, ponudiš čitatelju povoljnije svoja izdanja ?????



To si vjerovatno vidio na standu Begena te odlicne sajamske cijene.
Steta bas steta, ja pogledao i odsetao dalje...


tako je bilo i lani-odvratno skupi...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 12/11/2017 : 17:38:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote

Da, na njihovom štandu....
Pazi, redovna cijena Riznice Bonelli preračunata u kune im je otprilike 65 kn ako se ne varam. I umjesto da dođeš na Sajam s nekakvom promo cijenom od 45, 50 kn ti bubneš 95 kn ???? Baš sam mislio kupiti oba, a ovako ću ih naručiti id Osma po normalnim cijenama...
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 12/11/2017 : 18:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
Ove godine nista od stripova, samo knjige.
Ocekivao sam puno vecu guzvu posto je nedjelja, ali bilo je sasvim ok.
Skoro cijeli budzet za interliber sam ostavio kod Hangara7


"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 12/11/2017 : 18:47:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrej

Skoro cijeli budzet za interliber sam ostavio kod Hangara7



Hangar 7 je isto kao i Begen. Pogledao i produžio dalje sa namjerom da se više ne vratim
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 12/11/2017 : 18:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Westax

quote:
Originally posted by Andrej

Skoro cijeli budzet za interliber sam ostavio kod Hangara7



Hangar 7 je isto kao i Begen. Pogledao i produžio dalje sa namjerom da se više ne vratim


Pa ne bih bas rekao. Sve knjige u njihovom izdanju su bile snizene, i jos sam dobio dodatan popust na kupovinu + poklon tako da sam zadovoljan

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/11/2017 : 18:56:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

A, vidi! Imas MR viska. Mozda onda s tobom nesto dogovorim. Posto me prijatelj (nije teller!) zamolio da mu uzmem VG 113-119, a ja ih nigdje na IL nasao. Cak ni nikoga tko bi ih kupovao (ili citao). Pa kamo to Van Gogh uopste salje!? OK, za sada pokusavam sa Columbom, mada vidim da nije procitao poruku vec cjeli dan ... kakva neprofesionalnost!




Moram sam sebi replicirati, ipak smo na forumu, pa ponekad neke stvari nisu jasne. Ovo u vezi "neprofesionalnosti" je naravno bila sala. Mislim, poruku sam poslao malo prije ponoci, a svi znamo kakva guzva je na IL. Ali posto sam dobio odziv da ovo nije najkorektnije i najjasnije, da pojasnim ...

I da, dobio kod Columba jucer i ove Tellere za prijatelja, koji je sada sav ushicen. Eto koliko malo je treba pravim kitolovcima.
Drukcije samo pohvale za Columba , nasao sam i vecinu jos nedostajucih mi Texova SD, tako mi sada fali samo jos jedan broj (50 mislim).



Vecina novorođencadi sa ovog Interlibera (a i salona stripa i sajma knjige u BeGe) je vec poslozena na police, barem ono sto ide na citanje u ... "kratkome" (do 2019 recimo).



Veliki zli lisac mi i dalje izgleda brutalno simpaticno!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 12/11/2017 : 19:05:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrej

Ove godine nista od stripova, samo knjige.
Ocekivao sam puno vecu guzvu posto je nedjelja, ali bilo je sasvim ok.
Skoro cijeli budzet za interliber sam ostavio kod Hangara7





Hah i knjige imaju omnibuse?
Ja sam hyperiona uzeo jednog iz antikvarijata a jednog novog pred kakvih 1-2 godine, u izdanju izvora (mislim na Hyperion i Pad Hyperiona).
Endymion sam cuo da je los pa nisam nabavljao.
Sram me priznat, ali nisam ih jos procitao

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 12/11/2017 19:06:47
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 12/11/2017 : 19:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Andrej

Ove godine nista od stripova, samo knjige.
Ocekivao sam puno vecu guzvu posto je nedjelja, ali bilo je sasvim ok.
Skoro cijeli budzet za interliber sam ostavio kod Hangara7





Hah i knjige imaju omnibuse?
Ja sam hyperiona uzeo jednog iz antikvarijata a jednog novog pred kakvih 1-2 godine, u izdanju izvora (mislim na Hyperion i Pad Hyperiona).
Endymion sam cuo da je los pa nisam nabavljao.
Sram me priznat, ali nisam ih jos procitao



Ovaj omnibus sadrzava upravo te prve dvije knjige.
Steta jedino sto nisu imali obje knjige prostranstva u tvrdim koricama tako da sam ipak uzeo sa mekim.
Imali su takoder i cijeli expanse serijal na engleskom, ali eto da podržim hrvatsko izdanje

"War will cease when we refuse to fight"

Edited by - Andrej on 12/11/2017 19:12:46
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 12/11/2017 : 19:29:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Koja logika je Čarobne Knjige da dođe na Interliber sa cijenama 50 % VIŠIM ??? nego što su redovne cijene ??? Što nije smisao sajma da se promoviraš, ponudiš čitatelju povoljnije svoja izdanja ?????


Pa koliko je meni poznato, Čarobna knjiga kao izdavač (u smislu riječi) i nije bila prisutna na liberu.
Distribuciju pojedinih njihovih izdanja vršile su poneke druge tvrtke (među ostalom i Begen) - onako usput.
E sad, da li “direktno” (u smislu suradnje, pa tako i promicije novih stvari) ili pak indirektno (u smislu preprodaje i zarade na svoj račun) - to ne znam.
Ako je “indirektno” onda oni mogu tražiti koliko im je volja. A tko će po tim cijenama kupovati, to je opet druga priča.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 12/11/2017 : 19:33:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Andrej

Ove godine nista od stripova, samo knjige.
Ocekivao sam puno vecu guzvu posto je nedjelja, ali bilo je sasvim ok.
Skoro cijeli budzet za interliber sam ostavio kod Hangara7





Hah i knjige imaju omnibuse?
Ja sam hyperiona uzeo jednog iz antikvarijata a jednog novog pred kakvih 1-2 godine, u izdanju izvora (mislim na Hyperion i Pad Hyperiona).
Endymion sam cuo da je los pa nisam nabavljao.
Sram me priznat, ali nisam ih jos procitao



Cijela Hyperion/Endimion sega je odlična i spada u vrh SF književnosti i književnosti uopće tako da slobodno pročitaj sve.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/11/2017 : 20:11:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Aha! Jucer bilo par nasih na IL i pokupili mi jos par stripova, te donesli aukcije ... i tako u jednoj vrecici dobijem "Tracak nade", Govor Hazreti Mirze Masroor Ahmada (Svjetskog poglavara Ahmadija muslimanskog dzamata), Zlatna nacela za postizanje mira u svijetu. Sad, da li je to neka poruka meni ili fora ili ... slucajnost, tko ce ga znati. Ali pogledat cu. Vidim da se u uvodu spominje ISIS i njihovo barbarstvo te radikalizacija mladih, Boko Haram i Al Shabab, a i daljni tekstovi izgledaju dobro.
U vrecici sa stripovima ...
Kao prije par godina jedan katolicki kalendarcic uz osvojene aukcije. Magnet sam!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 12/11/2017 : 20:19:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Aha! Jucer bilo par nasih na IL i pokupili mi jos par stripova, te donesli aukcije ... i tako u jednoj vrecici dobijem "Tracak nade", Govor Hazreti Mirze Masroor Ahmada (Svjetskog poglavara Ahmadija muslimanskog dzamata), Zlatna nacela za postizanje mira u svijetu. Sad, da li je to neka poruka meni ili fora ili ... slucajnost, tko ce ga znati. Ali pogledat cu. Vidim da se u uvodu spominje ISIS i njihovo barbarstvo te radikalizacija mladih, Boko Haram i Al Shabab, a i daljni tekstovi izgledaju dobro.
U vrecici sa stripovima ...
Kao prije par godina jedan katolicki kalendarcic uz osvojene aukcije. Magnet sam!






E, onda smo isti. Ja isto tako neobjasnjivo nasla "Velikog zlog lisca" u vrecici prekjucer pa si mislim, mozda nesto trebam vratiti Fibri jer mi je slucajno dano? A onda si mislim, ma ne, oni to dijele ovako jer su dobri :)
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 12/11/2017 : 20:27:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Andrej

Ove godine nista od stripova, samo knjige.
Ocekivao sam puno vecu guzvu posto je nedjelja, ali bilo je sasvim ok.
Skoro cijeli budzet za interliber sam ostavio kod Hangara7





Hah i knjige imaju omnibuse?
Ja sam hyperiona uzeo jednog iz antikvarijata a jednog novog pred kakvih 1-2 godine, u izdanju izvora (mislim na Hyperion i Pad Hyperiona).
Endymion sam cuo da je los pa nisam nabavljao.
Sram me priznat, ali nisam ih jos procitao



Cijela Hyperion/Endimion sega je odlična i spada u vrh SF književnosti i književnosti uopće tako da slobodno pročitaj sve.


Knjigu sam uzeo na preporuku, odnosno ne znam nista o prici...
No cuo sam da je cijela trilogija jednako dobra,tj. da serijal ne opada u kvaliteti...

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 12/11/2017 : 20:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
@ Andrej
Krajnje je vrh SF knjizevnosti, apsolutna preporuka.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 12/11/2017 : 20:53:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Endymion bilogija nije tako dobra kao Hyperion bilogija, ali ionako nema puno SF romana koji su bolji od Hyperiona.
Ako je ova Čuvarica duše prijevod romana Paladin of Souls, to je isto dobra kupovina. Po meni, to je najbolja Bujoldičina knjiga.
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 12/11/2017 : 20:59:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

Endymion bilogija nije tako dobra kao Hyperion bilogija, ali ionako nema puno SF romana koji su bolji od Hyperiona.
Ako je ova Čuvarica duše prijevod romana Paladin of Souls, to je isto dobra kupovina. Po meni, to je najbolja Bujoldičina knjiga.



Osobno sam vec fan Vorkosigan sage, ali potpuno podrzavam prijevod, kupnju, sve, jer rijec je o odlicnoj kupovini i sreca je da (tek sad!) postoji na trzistu.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 12/11/2017 : 21:45:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Interliberasi, da li je neko mozda uzeo kontakt likova koji nabavljaju Warcraft knjige na engleskom? Videh negde na netu da je bilo na jednom standu 10-ak razlicitih pa mi treba mail da ih pitam za cene itd.
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 12/11/2017 : 21:54:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by Ernie Pike

Endymion bilogija nije tako dobra kao Hyperion bilogija, ali ionako nema puno SF romana koji su bolji od Hyperiona.
Ako je ova Čuvarica duše prijevod romana Paladin of Souls, to je isto dobra kupovina. Po meni, to je najbolja Bujoldičina knjiga.



Osobno sam vec fan Vorkosigan sage, ali potpuno podrzavam prijevod, kupnju, sve, jer rijec je o odlicnoj kupovini i sreca je da (tek sad!) postoji na trzistu.



Zna li netko hoće li Algoritam objaviti zadnji nastavak Džentlmen Jole i Crvena kraljica?
Prije par mjeseci su rekli da je u planu, ali nisam baš siguran sa svime što se dogodilo Algoritmu.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 12/11/2017 : 21:59:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Aha! Jucer bilo par nasih na IL i pokupili mi jos par stripova, te donesli aukcije ... i tako u jednoj vrecici dobijem "Tracak nade", Govor Hazreti Mirze Masroor Ahmada (Svjetskog poglavara Ahmadija muslimanskog dzamata), Zlatna nacela za postizanje mira u svijetu. Sad, da li je to neka poruka meni ili fora ili ... slucajnost, tko ce ga znati. Ali pogledat cu. Vidim da se u uvodu spominje ISIS i njihovo barbarstvo te radikalizacija mladih, Boko Haram i Al Shabab, a i daljni tekstovi izgledaju dobro.
U vrecici sa stripovima ...
Kao prije par godina jedan katolicki kalendarcic uz osvojene aukcije. Magnet sam!





Poli, to je definitvno poruka usmjerena na tvoju adresu - da se kaneš onog topika “Poraz osovine zla” etc., al’ pristigla ti sa zakašnjenjem. ;)
A ti vaši koji su jučer bili došli...?
Ma došao Dare legenda i usretio pola Hrvatske.....(!).....plus iseserina.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 12/11/2017 22:00:33
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/11/2017 : 22:54:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrej

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Andrej

Ove godine nista od stripova, samo knjige.
Ocekivao sam puno vecu guzvu posto je nedjelja, ali bilo je sasvim ok.
Skoro cijeli budzet za interliber sam ostavio kod Hangara7





Hah i knjige imaju omnibuse?
Ja sam hyperiona uzeo jednog iz antikvarijata a jednog novog pred kakvih 1-2 godine, u izdanju izvora (mislim na Hyperion i Pad Hyperiona).
Endymion sam cuo da je los pa nisam nabavljao.
Sram me priznat, ali nisam ih jos procitao



Cijela Hyperion/Endimion sega je odlična i spada u vrh SF književnosti i književnosti uopće tako da slobodno pročitaj sve.


Knjigu sam uzeo na preporuku, odnosno ne znam nista o prici...
No cuo sam da je cijela trilogija jednako dobra,tj. da serijal ne opada u kvaliteti...



Ne dobra, vrhunska! I nije trilogija, vec kako se kaze, kvadrologija... Vrh! Udri po tome, preporuka!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 13/11/2017 : 05:30:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Još se jedno stripovsko izdanje moglo kupiti na sajmu.

Nakon Muncha, V.B.Z. je objavio novu biografiju slikara, u ovom slučaju Vincenta van Gogha.

Strip, jednostavnog naslova Vincent, djelo je nizozemske autorice Barbare Stok.

Moguće jest da je ovo izdanje objavljeno tijekom Interlibera, jer još nije navedeno ni na stranici V.B.Z.-a.


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 13/11/2017 : 06:28:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by Ernie Pike

Endymion bilogija nije tako dobra kao Hyperion bilogija, ali ionako nema puno SF romana koji su bolji od Hyperiona.
Ako je ova Čuvarica duše prijevod romana Paladin of Souls, to je isto dobra kupovina. Po meni, to je najbolja Bujoldičina knjiga.



Osobno sam vec fan Vorkosigan sage, ali potpuno podrzavam prijevod, kupnju, sve, jer rijec je o odlicnoj kupovini i sreca je da (tek sad!) postoji na trzistu.







Jedan bivsi kolega mi je rekao da se ovo smatra dnom dna i da je to ''SF za kucanice'', a posto ja jesam kucanica jer peglam, perem, kuham...ocito mi se zato ovo i svidjelo.


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 13/11/2017 : 08:17:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Moram priznati da prvi put čujem za tu kategoriju :D Nisam uopće stekao takav dojam po internetu, da se Vorkosigan saga smatra dnom dna (što bi značilo valjda da je takvo uobičajeno mišljenje među fanovima SF-a)
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 13/11/2017 : 09:21:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
A tako nesto je on meni ispricao. Ja nisam nista istrazivao, uzeo sam knjige na preporuku frenda kojem vjerujem, a procitao sam pripravnik za ratnika i zapalio se.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 13/11/2017 : 09:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Ma kolega nema pojma, Vorkosigan je zakon :)
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.51 seconds. Snitz Forums 2000