forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Interliber 2017.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 21/11/2017 : 14:08:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
A pa meni je i specijalan gust citat na moru.
Samo na more ipak ne nosim nesto od fensi-smensi HC stripova, ali kiosk izdanja su stvorena za to, pogotovo kad se fino od topline rastopi lijepilo i pocnu otpadat stranice :D :P

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15618 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/11/2017 : 18:32:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Diskac, zna se sta se nosi na more... istini za volju, kurac smo znali da LMS i ZS, koje smo nosili smotane u zadnjem dzepu rebatinki, skracenih do bedara ili koljena,(kako ko),(jer koce dati bermuda tada),da ce danas vrijediti tisuce kuna... kako se sve promjeni, upsidedown, u 30 godina... mozda i ovi iz remitende, (Texovi sto sam ih citao na sugamanu u Postirama), budu vrijedili mojim sinovima isto tako... cisto sumnjam. Zna se gdje se cita album a gdje roto stampa/stripovi. Ili mozda ne? Sudeci po cijenama stripova danas, koje sam onomad placao par dinara. Eh da sam prorok bio, sad bi se obogatio...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 21/11/2017 : 22:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by ivanl

Nikad dosta... kad doden doma u sijecnju a 4-5 paketa stripova ceka... vani zima,bura,brzo padajuci mrak, pa pod dekicu, kad zavrse dnevne obveze s klincima i udri na citanje... ajme...


nema veceg gusta,,.jebes komp.tv.nogomet, u birtiji,klince,zenu...
Uronis u onaj drugi ljepsi svet crtanih slicica..i uzivas....
Smile mi se danas klinci koji ne citaju nista na papiru...i corave na elekt.napravama.



Svaka ti je zlatna
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000