forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Fibrini Amerikanci
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Shaner
Advanced Member

Croatia
6857 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 15/10/2017 : 17:37:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Poll Question:
Fibra izdaje (ili je izdala) sad već sasvim pristojan broj američkih serijala. Koji vam je od njih najbolji/najdraži i zašto baš taj?


Choices:

100 metaka
Bajke
Cudovište iz mocvare
Daredevil
Hellboy
Hitman
Kriminal
Propovjednik
Punisher
Saga
Sandman
Skalpirani
Transmetropolitan
Y, posljednji muškarac na svijetu
Živi mrtvaci


Who Can Vote? Only Members can vote. You need to register or be logged in to vote.

http://onlineimpressions.blogspot.com/

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 15/10/2017 : 17:52:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Imam dragih i manje dragih, ali Swamp Thing je više od stripa... ono kad završiš sa stripom i padneš u depresiju jer nema više.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 15/10/2017 : 17:55:59  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
Hellboy i Preacher još nisu izašli, a Batmana ne računaš?

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 15/10/2017 : 18:57:58  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Hellboy, Kriminal, 100 metaka...

Have mercy
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/10/2017 : 19:36:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Hellboy, Kriminal, 100 metaka...


Zivi mrtvaci, propovjednik
Jedino sam se namucio s cudovistom iz mocvare, jedva sam ga procitao... nije mi ni Dare devil, nesto. Oba su mi serijala lose nacrtana...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 15/10/2017 : 19:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Nezahvalno pitanje, meni su svi koje sam citao odlicni, ali kad vec moram rec samo jedan serijal onda je to TWD.

Hm zasto bas mrtvaci, pa neznam, nekako su mozda ipak najnapetiji, svidja mi se i c/b crtez, strip je konstantno sve bolji i bolji, obicno nekima opada kvaliteta sa godinama.

EDIT: I mrtvaci su jedini strip koji je moja draga procitala prije mene, i odusevljena je
Ne cita ih puno, mislim da je jos procitala samo bajke i sagu.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 15/10/2017 19:43:09
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 15/10/2017 : 22:11:37  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Rip Kirbi se tu ne računa?
(a sledeće godine će biti odrađen i Lokot i ključ).

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/10/2017 : 22:42:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Rip Kirbi se tu ne računa?
(a sledeće godine će biti odrađen i Lokot i ključ).


Bio sam ugodno iznenaden, procitavsi lokot i kljuc od Darkwooda. Prva liga... znaci ide i Fibrin, pretpostavljam integral...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6857 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 15/10/2017 : 22:51:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RadioClash

Hellboy i Preacher još nisu izašli, a Batmana ne računaš?



Nisu jos izasli ali uskoro ce, a vec postoje u domacem izdanju i stekao sam dojam da ih je dosta forumasa citalo pa su zato tu.

Sto se tice Batmana, poll ima samo 15 mjesta pa je nesto moralo ispasti. Kako su u pitanju ili kompletni serijali (Y,TWD itd.) ili samo run-ovi odredjenog autora na serijalu (ST,DD itd.), a Batman funkcionira po nekom principu odabranih prica, bilo mi je nekako najlogicnije njega izbaciti.

quote:
Originally posted by anto

Rip Kirbi se tu ne računa?
(a sledeće godine će biti odrađen i Lokot i ključ).



Dojma sam da Kirby i Ljubav i rakete nekako odskacu od ostalih navedenih pa sam ih, kako nema mjesta za sve, prve eliminirao.

Sto se L&K tice, on je ipak jos daleko. A i ne valja.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 16/10/2017 : 13:51:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Od ovih što su izašli: Mrtvaci.
Od izašlih + najavljeni: Hellboy.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/10/2017 : 18:53:34  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
od ovoga što sam čitao,TWD su mi apsolutni vrh.
Ima tu nekih stvari koje nisam čitao (Helboj,Y,Trans - mada će sva tri naslova do kraja godine biti barem započeti sa čitanjem),a neke sam tek pročitao po naslov,dva (Kriminal,Hitmen,Pričer),pa nisam baš nešto merodavan za glasanje,ali na osnovu pročitanog,moram reći da su mi svi čitani serijali sjajni,a posle Živih mrtvaca,moji glasovi bi išli Bajkama,Dardevilu i Sendmenu.Mada su i Skalpirani odmah tu negde.I Panišer.A od Kriminala(pročitao prva dva) i 100 metaka tek očekujem ono pravo,a i oni su tu blizu pobrojanih.
Saga mi je za sada jako dobra;Čudovište i Propovednik za sada na dnu lestvice (Pričera sam pročitao samo prvi trejd,a Čudovište mi varira od priče do priče - od odličnih do nekih prosečnih)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/10/2017 : 18:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner


Nisu jos izasli ali uskoro ce, a vec postoje u domacem izdanju i stekao sam dojam da ih je dosta forumasa citalo pa su zato tu.

Sto se tice Batmana, poll ima samo 15 mjesta pa je nesto moralo ispasti. Kako su u pitanju ili kompletni serijali (Y,TWD itd.) ili samo run-ovi odredjenog autora na serijalu (ST,DD itd.), a Batman funkcionira po nekom principu odabranih prica, bilo mi je nekako najlogicnije njega izbaciti.

Dojma sam da Kirby i Ljubav i rakete nekako odskacu od ostalih navedenih pa sam ih, kako nema mjesta za sve, prve eliminirao.

Sto se L&K tice, on je ipak jos daleko. A i ne valja.


u pravu si - mudra odluka i za Betmena i Ripa te Ljubav i rakete.

što se tiče L&K,da si ga ubacio na listu,opasno bi se dvoumio između njega i Mrtvaca;genijalan strip.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 16/10/2017 18:56:07
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6857 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 16/10/2017 : 22:14:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto


što se tiče L&K,da si ga ubacio na listu,opasno bi se dvoumio između njega i Mrtvaca;genijalan strip.



Znači preskačem Mrtvace.

Šalu na stranu, već smo pričali o L&K, mislim baš negdje u ovom podforumu. Znam da je većini to odličan serijal, ali eto. Meni će L&K, kada izađe, opasno konkurirati za najlošije Fibrino izdanje.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/10/2017 : 00:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Lokot i kljuc, totalno neobican i genijalan strip. I meni ce, ako ga Fibra objavi, kao sto Anto kaze, biti uz bok, zivim mrtvacima.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/10/2017 : 00:42:35  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Imam dragih i manje dragih, ali Swamp Thing je više od stripa... ono kad završiš sa stripom i padneš u depresiju jer nema više.




U potpunosti se slazem!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/10/2017 : 00:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Stvorenje iz mocvare je nesto najbolje sto sam ikada procitao!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/10/2017 : 03:00:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ocito je da je Swamp thing, jedna od onih stvari koje volis ili ne volis. Nema sredine. Ja sam se umorio i smorio dok sam ga citao.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Gru
Average Member



817 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 17/10/2017 : 17:44:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Dvoumih se između Bajki i Transmetropolitana, pa se odlučio za ovaj drugi. Moram priznati da dosta stvari s ovog popisa nisam ni čitao (100 metaka, Hellboy, Kriminal, Punisher, Saga, Sandman)...
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 19/10/2017 : 14:44:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Locke & Key je odličan strip.
Jedini bed mi je dupliranje, zato što imam američko izdanje, a šteta b bila ne kupiti to na hrvatskom.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 01/11/2017 : 10:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
1. Propovjednik
2. Saga
3. Zivi mrtvaci
4. Punisher
5. Hitman
Go to Top of Page

doom
stripovi.com suradnik



Argentina
720 Posts

Member since 28/07/2016

Posted - 02/11/2017 : 18:55:07  Show Profile Show Extended Profile  Send doom a Private Message  Reply with Quote
Sandman. Ta ljepota i prozetost rijeci, jednostavno odudara od bilo cega ostaloga. Caroban svijet koji nadilazi one opce, koji bi trebali biti veci od njega, a nisu.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/11/2017 : 23:44:49  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
@King a gde ti je Stvorenje iz mocvare?
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 03/11/2017 : 23:51:50  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

@King a gde ti je Stvorenje iz mocvare?


Nije u prvih pet.
Gledam ovu listu samo Kriminal nisam citao.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 04/11/2017 : 00:06:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Gledam ovu listu samo Kriminal nisam citao.


Mozda i najbolje na listi.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/11/2017 : 10:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Živi mrtvaci za korak ispred Sendmena,a odmah iza Dardevil,pa Saga i Y,potom Čudovište iz močvare,i onda Skalpirani sa tri glasa.
Dvojica su glasali za Bajke,Kriminal i Propovednika,a na začelju su Trans,Punisher,Helboj,Hitmen i 100 metaka.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/11/2017 : 13:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
U svakom slucaju ovo su sve vrlo kvalitetni serijali i sve ih treba procitati i imati u kolekciji.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000