forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibra - rasprodano/reprinti
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 15/07/2018 : 12:05:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Manny

I Aldebaran i Chaboute Omnibus je moguće, s vremena na vreme, naći na aukcijama za neku normalnu cenu.
Ja bih neke druge stvari:

quote:
Originally posted by Manny
Ljubav i rakete keca je nemoguće naći.
Prvih Orki (Tomov Bar, IvanPiire, Che, itd) nema nigde.
Prvog Blasta takođe.
Bilo jednom u Francuskoj isto (doduše, ovo je negde spominjano kao mogući reprint?!).





Ne bi se bas slozio. Pa Che covjek objavljuje na stripovima ko zna koji put (cini mi se po 150 kuna) i ne moze prodati. Imas ga i sad na aukcijama. IvanPiire sam taman narucio. Bilo jednom u Francuskoj se isto svako malo pojavi.
Tako da dobar dio rasprodatih izdanja se jos uvjek moze naci. Naravno ne po 20-30% ispod cijene.

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

Manny
Average Member



568 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 15/07/2018 : 22:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo
Ne bi se bas slozio. Pa Che covjek objavljuje na stripovima ko zna koji put (cini mi se po 150 kuna) i ne moze prodati. Imas ga i sad na aukcijama.



Naravno da sam video tu aukciju, ali taj prodavac je jedan od onih koji naglašavaju "Ne šaljem u inozemstvo!", što se svakako - a toga moraju biti svesni - odražava i na prodaju, jer maksimalno komplikuje nekome kao meni da kupi taj strip.
Isto važi i za neke druge aukcije.
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 16/07/2018 : 00:10:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Samo jedan od primjera. Che sam upratio par puta, a ne trazim ga. Dobar dio rasprodaih s vremenom naidju. Ne znam striktno Che, ali primjera od edivna sam uzeo 15'ak rasprodatih u zadnje 2 ture. Che imam pa ga nisam trazio :)

Naravno i ja trazim nekih 10'ak Fibrinih izdanja, ali kad sam poceo bilo ih je 40'ak :)

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 16/07/2018 : 01:00:41  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ja san prije Mafesta priko aukcija proda i Piirea i Tom's Bar. Stajali mi bezveze na polici, pa ih se odlučija riješit. :D

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 16/07/2018 : 10:59:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ja tražim Aldebarana i Mister No od 60 do 64 pa to stvarno nikako da se pojavi na aukcijama. Ako se i pojavi ide to u nebo koliko ljudi traži te brojeve, a nije ih toliko dugo već na aukcijama.
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 16/07/2018 : 12:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
vice legendo. I ja sam jedan od onih koji je trazio ta izdanja. Nabavio sam Piirea, sad trazim Tom's Bar, a mogao sam se uredno s tobom dogovoriti :)
Svako malo na facebook se neko hvali kako je nabavio Aldebaran, tako da i njega bude, iako cini mi se puno vise u Srbiji. sumohrvat jesi li konktaktirao Renky i rocco21. Kod njih se nadje rasprodatih Libellusa

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/07/2018 : 12:44:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ja tražim Aldebarana i Mister No od 60 do 64 pa to stvarno nikako da se pojavi na aukcijama. Ako se i pojavi ide to u nebo koliko ljudi traži te brojeve, a nije ih toliko dugo već na aukcijama.


MN 60-64 se moglo nac u onim "ostecenim" kutijama, bilo ih je bezbroj. Mozda ih jos ima.
Veci problem je naci MN 68 i jos par brojeva iza njega.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 16/07/2018 : 14:31:13  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

vice legendo. I ja sam jedan od onih koji je trazio ta izdanja. Nabavio sam Piirea, sad trazim Tom's Bar, a mogao sam se uredno s tobom dogovoriti :)
Svako malo na facebook se neko hvali kako je nabavio Aldebaran, tako da i njega bude, iako cini mi se puno vise u Srbiji. sumohrvat jesi li konktaktirao Renky i rocco21. Kod njih se nadje rasprodatih Libellusa



A baš mi je žaj, brale, stvarno je. To san prodava da skupin dovoljno love za Mafest, pa san iša priko aukcija i za bizarno niske cijene. Pošalji mi na pm šta ti još fali, ako slučajno iman, dogovorit ćemo se. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 16/07/2018 : 15:39:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Lako se s tobom dogovoriti :)

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 16/07/2018 : 23:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by sumohrvat

Ja tražim Aldebarana i Mister No od 60 do 64 pa to stvarno nikako da se pojavi na aukcijama. Ako se i pojavi ide to u nebo koliko ljudi traži te brojeve, a nije ih toliko dugo već na aukcijama.


MN 60-64 se moglo nac u onim "ostecenim" kutijama, bilo ih je bezbroj. Mozda ih jos ima.
Veci problem je naci MN 68 i jos par brojeva iza njega.





Ove brojeve nije sigurno. Moglo se među "oštećenima" naći 65 i 67 od tih na 60, ali ne i ove spomenute brojeve. Znam jer sam rovario po kutijama, a i osobno kontaktirao ekipu iz Libellusa.
A već neko vrijeme ih nema ni na aukcijama.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 16/07/2018 : 23:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

vice legendo. I ja sam jedan od onih koji je trazio ta izdanja. Nabavio sam Piirea, sad trazim Tom's Bar, a mogao sam se uredno s tobom dogovoriti :)
Svako malo na facebook se neko hvali kako je nabavio Aldebaran, tako da i njega bude, iako cini mi se puno vise u Srbiji. sumohrvat jesi li konktaktirao Renky i rocco21. Kod njih se nadje rasprodatih Libellusa


Onog Renkya već pola godine ganjam da mi pošalje podatke za uplatu Mister Noa kojih sam kupio kod njega još 2017.
Valjda ću mu donijet pare osobno na ruke na Interliber i počastit kralja nekom bocom domaće rakije.
A vidiš, Rocco21 bi mogao imati... makar vjerujem da bi već okačio na aukcije da su mu uletili.
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 29/04/2021 : 19:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
Jel zna neko koje su sve kolorke do sada bile reprintane?
Go to Top of Page

RaoulDuke
Junior Member



Croatia
426 Posts

Member since 02/05/2016

Posted - 29/04/2021 : 20:28:43  Show Profile Show Extended Profile  Send RaoulDuke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

Jel zna neko koje su sve kolorke do sada bile reprintane?



Vam, Aldebaran, Ubojica, Gospodari ječma, Bilo jednom u Francuskoj, Sedam zivota kopca, Potraga za pticom vremena

Nisam siguran za Svagdanju borbu
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 29/04/2021 : 22:36:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RaoulDuke

quote:
Originally posted by Edi B

Jel zna neko koje su sve kolorke do sada bile reprintane?



Vam, Aldebaran, Ubojica, Gospodari ječma, Bilo jednom u Francuskoj, Sedam zivota kopca, Potraga za pticom vremena

Nisam siguran za Svagdanju borbu


Reprintana je i Svagdanja borba, a i Indijansko ljeto, ako se ne varam. Mislim da bi to bilo to.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/04/2021 : 00:17:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Naša majka rat?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 30/04/2021 : 02:53:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
A jastreb?
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 30/04/2021 : 06:36:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Naša majka rat i Jastreb nisu reprintani (za sada). Ako sam dobro zapamtio, Marko je negdje napisao da će raditi reprint Jastreba kad bude radio nastavak.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 30/04/2021 : 07:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
Hvala. Naletio sam bio na aukciju Jastreba, kaže prvo izdanje, pa zato pitam.
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 25/08/2021 : 22:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
Ima li kakvih saznanja o mogucim reprintima rasprodanih kolorki?
A ako neko zna da neke sigurno nece biti reprintane, isto bi bio jako zahvalan da napiše koje ce bit a koje nece.
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1671 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 25/08/2021 : 22:39:41  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Imaju takvi izveštaji, šta je pri kraju da se rasproda i šta se planira u budućnosti da se reprintuje ili koja su izdanja u pripremi...
Ali, su mnogo skupi. Ne znam koliko se tebi isplati kupovati te informacije. Ja kada sam pitao Anta da mi da taj izveštaj, rekao mi da ga je to koštalo skoro 1000e... Ali, on se bavi preprodajom Fibri na veliko, pa mu se isplati.

Ja nisam bio spreman da dam tolike pare, pa čekam da Marko zvanično nešto objavi, pa saznam kad i svi.

Ako ipak hoćeš da znaš Fibrin plan unapred, obratiš se ili Markosu (al taj je tvrd na informacijama) Ili Antu (al, taj je skup).

Resistance is futile.
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 25/08/2021 : 22:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
Pa recimo da za te pare mogu nabavit sve rasrodane kolorke koje mi fale, tako da mi je bolje čekat.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 26/08/2021 : 00:16:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

Ima li kakvih saznanja o mogucim reprintima rasprodanih kolorki?
A ako neko zna da neke sigurno nece biti reprintane, isto bi bio jako zahvalan da napiše koje ce bit a koje nece.


To zna samo Marko, a nama preostaje da se igramo pogađanja.

Jedino što je potvrđeno (pod pretpostavkom da se gazda nije u međuvremenu predomislio) je reprint Jastreba kad bude išao drugi ciklus. Ja bih rekao da će istu sudbinu doživjeti Sami kad bude išla treća knjiga, a pošto je već izašao reprint Aldebarana ne bi me čudilo da se reprintaju i nastavci. Od one-shotova mi djeluju sigurni samo Dani što nestaju i Nikopol. Sve ostalo mi se čini malo vjerojatno, ali opet, s Markom se nikad ne zna.

Btw, što ti fali od rasprodanih Kolorki?


http://onlineimpressions.blogspot.com/

Edited by - Shaner on 26/08/2021 00:17:07
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/08/2021 : 00:44:08  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by borg

Imaju takvi izveštaji, šta je pri kraju da se rasproda i šta se planira u budućnosti da se reprintuje ili koja su izdanja u pripremi...
Ali, su mnogo skupi. Ne znam koliko se tebi isplati kupovati te informacije. Ja kada sam pitao Anta da mi da taj izveštaj, rekao mi da ga je to koštalo skoro 1000e... Ali, on se bavi preprodajom Fibri na veliko, pa mu se isplati.

Ja nisam bio spreman da dam tolike pare, pa čekam da Marko zvanično nešto objavi, pa saznam kad i svi.

Ako ipak hoćeš da znaš Fibrin plan unapred, obratiš se ili Markosu (al taj je tvrd na informacijama) Ili Antu (al, taj je skup).



Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1050 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 26/08/2021 : 10:52:11  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by borg

Imaju takvi izveštaji, šta je pri kraju da se rasproda i šta se planira u budućnosti da se reprintuje ili koja su izdanja u pripremi...
Ali, su mnogo skupi. Ne znam koliko se tebi isplati kupovati te informacije. Ja kada sam pitao Anta da mi da taj izveštaj, rekao mi da ga je to koštalo skoro 1000e... Ali, on se bavi preprodajom Fibri na veliko, pa mu se isplati.

Ja nisam bio spreman da dam tolike pare, pa čekam da Marko zvanično nešto objavi, pa saznam kad i svi.

Ako ipak hoćeš da znaš Fibrin plan unapred, obratiš se ili Markosu (al taj je tvrd na informacijama) Ili Antu (al, taj je skup).


Ma nemoguće.
A i za Antona sam mislio da je samo pošten momak i veliki fan Tvrđe.
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 27/08/2021 : 04:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Edi B

Ima li kakvih saznanja o mogucim reprintima rasprodanih kolorki?
A ako neko zna da neke sigurno nece biti reprintane, isto bi bio jako zahvalan da napiše koje ce bit a koje nece.


To zna samo Marko, a nama preostaje da se igramo pogađanja.

Jedino što je potvrđeno (pod pretpostavkom da se gazda nije u međuvremenu predomislio) je reprint Jastreba kad bude išao drugi ciklus. Ja bih rekao da će istu sudbinu doživjeti Sami kad bude išla treća knjiga, a pošto je već izašao reprint Aldebarana ne bi me čudilo da se reprintaju i nastavci. Od one-shotova mi djeluju sigurni samo Dani što nestaju i Nikopol. Sve ostalo mi se čini malo vjerojatno, ali opet, s Markom se nikad ne zna.

Btw, što ti fali od rasprodanih Kolorki?




Poslano u inbox
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000