forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Saga 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/11/2017 : 21:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote


SAGU su zajednički stvorili scenarist BRIAN K. VAUGHAN (Y: POSLJEDNJI MUŠKARAC NA SVIJETU, EX MACHINA) i hvaljena crtačica FIONA STAPLES (MYSTERY SOCIETY, NORTH 40) kao uzbudljivu pripovijest o mladoj obitelji koja se bori za svoje mjesto na raznim svjetovima. Kad se zaljube dva vojnika zaraćenih strana beskrajnog galaktičkog rata, riskiraju sve kako bi u opasni i stari svemir donijeli krhak novi život. U ovoj privlačnoj i subverzivnoj drami za odrasle, svojevrsnom spoju Zvjezdanih ratova i Igre prijestolja, fantasy i znanstvena fantastika pomireni su kao nikad prije.

Saga 2 • Saga: knjiga druga • 464 stranica • Kolor • 160 x 240 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Brian Vaughan • Crtež Fiona Staples • Prijevod Tatjana Jambrišak • Lektura i redaktura Josip Sršen • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 9.11.2017. • Cijena 250

http://www.fibra.hr/katalog/izdanja/saga-2-saga-knjiga-druga/472/

Trouble will find me

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 15/11/2017 : 21:58:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Fail.
I dalje zabavno eskapisticko stivo, ali nista vise od toga. Hocu li nastaviti kupovati u potrazi za zabavom? Damn right.
Hocu li ocekivati potezanje nekih vaznih slojeva mene da se sva prekobacim? Damn not right.
Cisti shit koji pod hitno treba pocistiti - zabavni shit nontheless, ali ako pocnes s nekom vecom idejom, nemos mi ubacit hrpu akcijskih scena u sljedecih milijardu nastavaka i ocekivati da ce mi to biti dovoljno.
Sve skupa - Alanin i Markov odnos (ozbiljno suspektan i lose ispripovijedan), naroksani Volja, Princevo dijete koje u sumnjivom vremenskom razdoblju vec zna hodati i loviti - pa dajte me nemojte j*bati. Skroz isiljeno i lose. Dajte nazad pa opet.
Ali kazem, zabavno. Uvijek zabavno, samo je sad vec kic naspram onoga sto je oretendiralo i moglo biti.

Edit: PREtendiralo, ocito. Ima tu jos gresaka, al opet, nemojte zamjerit, na mobitelu sam i ostrascena ljutnjom prem Vaughanu...covjece, sto nam ucini? Da tako ugrozis nasu vezu...

Edited by - Mrkva on 15/11/2017 22:02:06
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 15/11/2017 : 22:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
Nije zabavno.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/11/2017 : 02:54:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nek ide... crtez mi je dobar.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/11/2017 : 05:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

Fail.
I dalje zabavno eskapisticko stivo, ali nista vise od toga. Hocu li nastaviti kupovati u potrazi za zabavom? Damn right.
Hocu li ocekivati potezanje nekih vaznih slojeva mene da se sva prekobacim? Damn not right.
Cisti shit koji pod hitno treba pocistiti - zabavni shit nontheless, ali ako pocnes s nekom vecom idejom, nemos mi ubacit hrpu akcijskih scena u sljedecih milijardu nastavaka i ocekivati da ce mi to biti dovoljno.
Sve skupa - Alanin i Markov odnos (ozbiljno suspektan i lose ispripovijedan), naroksani Volja, Princevo dijete koje u sumnjivom vremenskom razdoblju vec zna hodati i loviti - pa dajte me nemojte j*bati. Skroz isiljeno i lose. Dajte nazad pa opet.
Ali kazem, zabavno. Uvijek zabavno, samo je sad vec kic naspram onoga sto je oretendiralo i moglo biti.

Edit: PREtendiralo, ocito. Ima tu jos gresaka, al opet, nemojte zamjerit, na mobitelu sam i ostrascena ljutnjom prem Vaughanu...covjece, sto nam ucini? Da tako ugrozis nasu vezu...




Nevalja kazes?!
Kupio sam i ja, al ce mrvu pricekat citanje, imam par prioriteta.
A sto se tice pravopisnih gresaka, welcome to my world

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 16/11/2017 : 06:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
@ DiSkAcH
Ne gubi nadu, okej je, samo sam ja imala prevelika ocekivanja. Sad sam citajuci imala dojam da se nista zapravo ne događa, iako se stalno nesto događalo. Zanima me kako ce se tebi svidjeti, mozda sam ja poludjela sto mi ovo nije kul.

@ nika
Vidjela sam vec da si rekla na interliberskom topiku da te ne zanima nista od novih Fibrica i da je to za "standardnu" publiku. Zato me cudi da si ipak procitala na kraju. Sto te motiviralo? I kud bas Saga, pa svatko bi ti od nas rekao da ti se nece svidjeti to?

@ ivanl
Da, meni je i dalje crtez super - npr. strasno sam uzivala u pogledu na svijetlece objekte u stripu (kad mala ide na ples pa naganja one zvjezdice, pogled na tu slicicu me bas usrecio). A Alana i Marko su oboje nenormalno zgodni, cak malo i sumnjivo zgodni: da njoj skines krila, a njemu rogove, dobio bi mlade urbane modele za zimsku kolekciju H&M-a.
Al eto, ja padam na to tako da se zabuljim u Alanine papuce za plazu i mislim si "moram si nabaviti takve natikace!" umjesto da pratim dosadnjaru od situacije u kojoj su se nasli.
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 16/11/2017 : 08:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
Meni vrh......jedan od najboljih SF stripova (iako mu to i nije glavna premisa....slobodno je mogao biti i vestern ili šta ti ja znam šta).

Svakako mu je pomoglo što sam u vrijeme kad je izašao prvi broj i ja u tom trenu dobio prvo dijete (curicu isto) tako da mi je sve bilo dva puta bolje.

Hmmmmm.....što se tiče odnosa njih dvoje, a i svih ostalih, meni je odličan. Općenitu u svim Vaughanovim stripovima karakterizacija likova mi je ono što je kod njega najjače.

Od mene svaka preporuka i kod mene ima 9/10
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 16/11/2017 : 10:21:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote

Mrkvo pa sve što si rekla odnosi se i na prvih 20 knjižica sage koju nažalost jesam pročitala. Zašto bih očekivala da se išta promijenilo u nastavcima? Tako da nisam i ne mislim čitat.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/11/2017 : 11:37:24  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
drago mi je da se Mrkvi ova dvojka ne sviđa,jer to povećava šanse da se meni dopadne više nego kec.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/11/2017 : 18:34:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

@ DiSkAcH
Ne gubi nadu, okej je, samo sam ja imala prevelika ocekivanja. Sad sam citajuci imala dojam da se nista zapravo ne događa, iako se stalno nesto događalo. Zanima me kako ce se tebi svidjeti, mozda sam ja poludjela sto mi ovo nije kul.

@ nika
Vidjela sam vec da si rekla na interliberskom topiku da te ne zanima nista od novih Fibrica i da je to za "standardnu" publiku. Zato me cudi da si ipak procitala na kraju. Sto te motiviralo? I kud bas Saga, pa svatko bi ti od nas rekao da ti se nece svidjeti to?

@ ivanl
Da, meni je i dalje crtez super - npr. strasno sam uzivala u pogledu na svijetlece objekte u stripu (kad mala ide na ples pa naganja one zvjezdice, pogled na tu slicicu me bas usrecio). A Alana i Marko su oboje nenormalno zgodni, cak malo i sumnjivo zgodni: da njoj skines krila, a njemu rogove, dobio bi mlade urbane modele za zimsku kolekciju H&M-a.
Al eto, ja padam na to tako da se zabuljim u Alanine papuce za plazu i mislim si "moram si nabaviti takve natikace!" umjesto da pratim dosadnjaru od situacije u kojoj su se nasli.


A cuj, odavno, tja, od davnina smatram da je strip osnovno/prvnstveno vizualni medij, i rijetko mi losiji scenarij bude primat nad dobrim/odlicnim crtezom. Puno mi vise smeta losiji crtez u odlicnoj prici. Masa je primjera, prvenstveno Americkih izdanja. Tu je puno genijalnih storija popraceno idi mi/dodi mi crtezom. U Evropi je to oduvjek drugacije. Crtez je primaran, pa jos kad je uredan...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 16/11/2017 : 21:32:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

drago mi je da se Mrkvi ova dvojka ne sviđa,jer to povećava šanse da se meni dopadne više nego kec.



Misko, znamo da si orgazmirao na jedinicu, a sad tu treses dude da ce ti dvojka biti bolja.
Isto sranje, isto pakovanje, srce :)
Al evo radoznalosti radi, posalji mi svoju adresu, posaljem ti dvojku skroz bespla, samo ako ces iskreno ocijeniti. Jel imamo dogovor?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/11/2017 : 09:48:26  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva


Misko, znamo da si orgazmirao na jedinicu, a sad tu treses dude da ce ti dvojka biti bolja.
Isto sranje, isto pakovanje, srce :)
Al evo radoznalosti radi, posalji mi svoju adresu, posaljem ti dvojku skroz bespla, samo ako ces iskreno ocijeniti. Jel imamo dogovor?


Lutko,hvala ti na ponudi,ali ne živimo u istoj državi pa će te poštarina podosta koštati (a i mene kad ti ga budem slao natrag);bez brige,planiram i sam nabaviti primerak,pa ću ga (kao i uvek) iskreno oceniti - a nemam ja tu nekih velikih očekivanja osim dobre zabave.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 21/11/2017 : 08:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by www2

Meni vrh......jedan od najboljih SF stripova (iako mu to i nije glavna premisa....slobodno je mogao biti i vestern ili šta ti ja znam šta).

Svakako mu je pomoglo što sam u vrijeme kad je izašao prvi broj i ja u tom trenu dobio prvo dijete (curicu isto) tako da mi je sve bilo dva puta bolje.

Hmmmmm.....što se tiče odnosa njih dvoje, a i svih ostalih, meni je odličan. Općenitu u svim Vaughanovim stripovima karakterizacija likova mi je ono što je kod njega najjače.

Od mene svaka preporuka i kod mene ima 9/10




+1
Ja sam ga jucer procitao u sutu. Jednostavno je prezarazan.
Saga je i dalje odlican serijal!
Predivan i saren crtez, jako mastoviti i razradjeni likovi, napeta prica, sve super.
Zasada sve sto sam kupio na IL i procitao me bas odusevljava

Mrkva me bas prepala, na svu srecu, meni nije dosadio.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 27/01/2018 : 17:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Saga tek s drugom knjigom dobiva puni značaj svoga imena. Imao sam osjećaj da se cijelo vrijeme u prvoj knjizi postavljaju figure da bi ovdje to eksplodiralo. Osim što to nije tako. Jer ipak je ovo Saga, priče nekamo ide ali je manje bitno da li će i stići. Malo manje vau efekt, da li zbog toga jer ih ima manje (iznenađenja) ili jer me prva knjiga previše razmazila. U svakom slučaju nije loše ali je euforija malo splasnula.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/02/2018 : 15:24:53  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Vaughan&Staples:Saga,knjiga prva (Fibra)
Vaughan&Staples:Saga,knjiga druga (Fibra)

Kod čitanja Sage vam prvo preporučujem da nekako isplanirate vreme tako da ga odvojite nešto više i pročitate ovih 6 trejdova spakovanih u 2 knjige (iliti 36 sveske) u cugu - efekat je tek onda full HD.Jbga,ima tu dosta likova i događaja,i sve se tu nešto isprepliće,i čak i kad se pročita odjednom,morate se često vraćati da razjasnite neke stvari - ko je sad sa kim u društvu,gde se ko nalazi u ovom trenutku,šta se zadnje desilo sa tim i tim...

Sam strip je SF/Fanntasy sa elementima akcije,drame,romanse...U galaksiji traje vekovni rat između stanovnika plenete Odron i njenog meseca,Venca;i u svoj toj neverovatnoj mržnji dvoje mladih sa zaraćenih strana se zaljubljuju,venčavaju i dobijaju dete - nešto što nikom ne odgovara - i tako to...
Fiona je sjajan crtač,maštovit,sa dobrim kadriranjem,a Von je majstor svog zanata - ni u jednom trenutku vam strip nije dosadan;dinamika,mašta,scenografija...sve za 5.

Dobro,Saga puca od političke korektnosti sa pederima,po nekim trandžom,crncima i žutima,... i tako dalje;ali ništa nije savršeno.Bilo mi je smešno kad Marko gađa svoju ženu kesom sa namirnicama,pa se onda tako pokaje za svoju agresiju (a ova se prethodno nadrogirala)i prosto ne može dugo da se smiri za takav ispad,a par sati nakon toga čitam kako matori Luka Toreli siluje klinku ne dajući za to ni dva cvonjka.

Vidim da (kao i kod nekih drugih serijala) ljudi kukaju kako je nakon tog i tog čeptera priča otišla u kurac,ali to su,iz mog ugla,gluposti - Saga vozi samo tako od prve do poslednje strane.

A opet se nadam da će Von ovo privesti kraju bez mnogo razvlačenja.Kao što i očekujem od Čarobne knjige da izbaci što pre sedmi i osmi (koji je nedavno izašao) trejd,da ne čekam godinu i kusur na treću Fibrinu knjigu (koju ću blagovremeno nabaviti zbog uniformnosti kolekcije ).

5/5

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 04/02/2018 : 17:16:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto


Kod čitanja Sage vam prvo preporučujem da nekako isplanirate vreme tako da ga odvojite nešto više i pročitate ovih 6 trejdova spakovanih u 2 knjige (iliti 36 sveske) u cugu - efekat je tek onda full HD.




Živa istina. Sedmi i osmi trejd su možda malo sporijeg tempa (ili mi se tako čini jer ih nisam čitao u cugu s ostalima), ali kvaliteta je na razini. I dalje je u pitanju najbolji ongoing američki mainstream strip.

Za one nestrpljive - nova sveska izlazi krajem mjeseca!


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 04/02/2018 : 21:38:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Vaughan&Staples:Saga,knjiga prva (Fibra)
Vaughan&Staples:Saga,knjiga druga (Fibra)

Kod čitanja Sage vam prvo preporučujem da nekako isplanirate vreme tako da ga odvojite nešto više i pročitate ovih 6 trejdova spakovanih u 2 knjige (iliti 36 sveske) u cugu - efekat je tek onda full HD.Jbga,ima tu dosta likova i događaja,i sve se tu nešto isprepliće,i čak i kad se pročita odjednom,morate se često vraćati da razjasnite neke stvari - ko je sad sa kim u društvu,gde se ko nalazi u ovom trenutku,šta se zadnje desilo sa tim i tim...

Sam strip je SF/Fanntasy sa elementima akcije,drame,romanse...U galaksiji traje vekovni rat između stanovnika plenete Odron i njenog meseca,Venca;i u svoj toj neverovatnoj mržnji dvoje mladih sa zaraćenih strana se zaljubljuju,venčavaju i dobijaju dete - nešto što nikom ne odgovara - i tako to...
Fiona je sjajan crtač,maštovit,sa dobrim kadriranjem,a Von je majstor svog zanata - ni u jednom trenutku vam strip nije dosadan;dinamika,mašta,scenografija...sve za 5.

Dobro,Saga puca od političke korektnosti sa pederima,po nekim trandžom,crncima i žutima,... i tako dalje;ali ništa nije savršeno.Bilo mi je smešno kad Marko gađa svoju ženu kesom sa namirnicama,pa se onda tako pokaje za svoju agresiju (a ova se prethodno nadrogirala)i prosto ne može dugo da se smiri za takav ispad,a par sati nakon toga čitam kako matori Luka Toreli siluje klinku ne dajući za to ni dva cvonjka.

Vidim da (kao i kod nekih drugih serijala) ljudi kukaju kako je nakon tog i tog čeptera priča otišla u kurac,ali to su,iz mog ugla,gluposti - Saga vozi samo tako od prve do poslednje strane.

A opet se nadam da će Von ovo privesti kraju bez mnogo razvlačenja.Kao što i očekujem od Čarobne knjige da izbaci što pre sedmi i osmi (koji je nedavno izašao) trejd,da ne čekam godinu i kusur na treću Fibrinu knjigu (koju ću blagovremeno nabaviti zbog uniformnosti kolekcije ).

5/5


Pozeru
Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 08/02/2018 : 03:15:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message  Reply with Quote
Ja sam pokusao nekoliko puta zbog silnih 5 zvjezdica na raznim netovima ali jednostavno mi ne ide sto zbog (meni) loseg senarija, dosadnog crteza (meni naravno) nekako sve uradjeno lijeno kompjuterom ali ko zna mozda nekad u buducnosti pokusam opet pa promijenim misljenje ali sumnjam ne stima mi buducnost a rade se neke stvari kao da je sadasnjost i onda danasnje vulgranosti itd u buducnosti, nosnja itd..ne stima mi pa ne stima
Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 08/02/2018 : 14:13:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Ja sam pokusao nekoliko puta zbog silnih 5 zvjezdica na raznim netovima ali jednostavno mi ne ide sto zbog (meni) loseg senarija, dosadnog crteza (meni naravno) nekako sve uradjeno lijeno kompjuterom ali ko zna mozda nekad u buducnosti pokusam opet pa promijenim misljenje ali sumnjam ne stima mi buducnost a rade se neke stvari kao da je sadasnjost i onda danasnje vulgranosti itd u buducnosti, nosnja itd..ne stima mi pa ne stima


Sve isto i za mene, od reči do reči.

A ovo za dosadan, lenji kompjuterski crtež je sto posto tačno. A u to sam se uverio kad sam čitao epizodu stripa Northlanders, koja se zove ''The Sea Road'' a koju je radila isto dotična Staples. Sto puta lepše i detaljnije od one gluposti u Sagi, a isto je reč o kompjuterskom crtežu (čini mi se). Poređenje ta dva je što kažu, ''pametnom dosta''.


Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 08/02/2018 : 19:51:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Jedan od, ako ne najgorih, onda naj-neukusnih stripova svih vremena. (debilizam)na 2.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 09/02/2018 : 11:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pa meni se u Sagi izmedju ostalog bas svidja i taj jednostavan i presaren crtez :)
A opet mi se svijda i crtez u Hard Boiled-u gdje svaku slicicu mozes promatrat satima i trazit lude detalje:


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 09/02/2018 11:01:48
Go to Top of Page

Unngenant
Junior Member



Serbia
393 Posts

Member since 28/02/2012

Posted - 07/05/2018 : 11:07:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Unngenant a Private Message  Reply with Quote
Konacno zavrsih oba dela...Ovo je cist ultimativni pop hit, game of thrones hype itd....Dakle na koncu negde tamo za 10-ak godina ova forma sto ovaj strip pruza ce ili biti nesto sasvim uobicajno sto autori stancuju ili totalni literally full of shit zaboravljen od svih...

O da, ovo sadrzi sve ono made of dreams da vam drzi paznju, poput svetla Las Vegasa...ali zaista na kraju...pa...
Da me pogresno ne shvatite i ja sam znam da budem najprostiji konzument zeljan cheap thrills, i u tu svrhu kapa dole autorima stripa.

S toga zbog toga sada slaba 4 od 5.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 26/10/2018 : 07:30:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Malo o Fioni

http://www.vulture.com/2018/10/saga-comics-artist-fiona-staples-sketches-script.html

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 26/10/2018 07:30:50
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 14/04/2019 : 00:32:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Dakle, Saga će biti duga 108 brojeva. Sada smo na pola puta.

https://ew.com/books/2019/04/12/cover-exclusive-details-massive-saga-comic-collection/

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

RaoulDuke
Junior Member



Croatia
426 Posts

Member since 02/05/2016

Posted - 14/04/2019 : 09:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Send RaoulDuke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Dakle, Saga će biti duga 108 brojeva. Sada smo na pola puta.

https://ew.com/books/2019/04/12/cover-exclusive-details-massive-saga-comic-collection/



Znači 6 ovakvih Fibrinih knjiga
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 14/04/2019 : 10:54:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Lijepe vijesti. Jedino ne znam čemu to gigantsko izdanje, ali dobro.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000