forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Saga 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 17/04/2019 : 09:20:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Znači Saga ide dalje....samo ne znamo kada, meni jedan od najdražih serijala :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3648 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 22/04/2019 : 20:52:15  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Procitao nedavno, nastavlja se u vrlo dobrom tempu i kome se svidjela 1.knjiga ovo je must read. Meni osobno mrvicu slabije od 1.dijela, mozda vise nije sve tako novo i nevideno kao na pocetku, ali definitivno se veselim daljnjim avanturama.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2422 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 29/10/2019 : 23:49:38  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Treba mi pomoc u vezi ovog serijala, ako neko zna:
Da li su Fibra knjiga 1 i 2 = ČK knjige 1,2,3,4,5 i 6?
Posto imam te ČK knjige, koja nece izgleda nastavljati, da li se najavljena Fibrina knjiga 3 nastavlja na ovo od ČK?
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 30/10/2019 : 00:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

Treba mi pomoc u vezi ovog serijala, ako neko zna:
Da li su Fibra knjiga 1 i 2 = ČK knjige 1,2,3,4,5 i 6?
Posto imam te ČK knjige, koja nece izgleda nastavljati, da li se najavljena Fibrina knjiga 3 nastavlja na ovo od ČK?


Jesu.
Nego, odakle ti info da Čarobna neće nastaviti?

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2422 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 30/10/2019 : 00:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Pitao par puta u njihovoj striparnici, uglavnom davali neke neodredjene odgovore, s poslednji put su mi rekli "paaa..najverovatnije da neće.."
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2422 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 30/10/2019 : 12:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

Pitao par puta u njihovoj striparnici, uglavnom davali neke neodredjene odgovore, s poslednji put su mi rekli "paaa..najverovatnije da neće.."



Evo sad i zvanicno:

Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 30/10/2019 : 22:37:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
Da, i ja sam jučer dobio isti odgovor.

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 31/10/2019 : 19:19:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pa dobro, fino uzmete Fibrinu knjigu br 3 i sve 5, taman se nastavlja.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Manny
Average Member



568 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 01/11/2019 : 10:22:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

quote:
Originally posted by jagodanbg

Pitao par puta u njihovoj striparnici, uglavnom davali neke neodredjene odgovore, s poslednji put su mi rekli "paaa..najverovatnije da neće.."



Evo sad i zvanicno:





A gde je to rečeno? (Ne sumnjam da jeste, nego me samo interesuje gde to odgovaraju na pitanja)
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2422 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 01/11/2019 : 10:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Kako mislis gde!? Pa odgovorili ljudi na email, iz redakcije, kao sto mozes videti na ovom screenshot-u iz mog email inbox-a :)
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 01/11/2019 : 15:21:08  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
ne moze se ugasiti serijal ni da si bog otac
Go to Top of Page

Manny
Average Member



568 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 01/11/2019 : 16:38:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

Kako mislis gde!? Pa odgovorili ljudi na email, iz redakcije, kao sto mozes videti na ovom screenshot-u iz mog email inbox-a :)



Nisam znao da je to slika tvog inboksa.
OK, hvala.
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3429 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 04/04/2023 : 22:43:12  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Jedino pozitivno što mogu reći za drugi tom je ubacivanje u priču novog lika - Denga, koji mi je skroz OK, i moram priznati da sam se par puta uspeo solidno nasmejati (King Robot koji umesto glave ima ogroman LCD, dok je žezlo dizajnirano kao daljinski)

Ali sve ono što je vredelo u prvom tomu je bačeno u zapećak i priča kreće da teče u nekom drugom ritmu gde se SF epopeja pretvara u sapunjaru one najgore vrste. Priča nepotrebno ide u preveliku širinu, ali se stiče utisak da fokus ne može biti uži i da se radnja vrti u krug, što je porazno za strip jer čitaoci mogu steći utisak da gube vreme čitajući serijal koji gubi vreme na nepotrebne stvari. Autor svoj neuspeh u nadogradnji SF postavke pokušava da kompenzuje sa čestom upotrebom vulgarnosti, seksom, i psovkama. Ubijanje likova u Game of Sagas maniru mi je bilo interesantno u prvom tomu, ali sad kada je interesovanje opalo deluje negativno po strip jer se uklanjaju svi zanimljivi likovi, a ostaju oni manje zanimljivi. The Will kao jedan od najupečatljivijih likova se praktički uopšte ne pojavljuje, osim na samom kraju. Moram napomenuti i da mi počinje da smeta naracija koju vodi Hazel jer ne vidim kakvu vrednost dodaje delu osim što spojluje šta će se desiti u budućnosti.

Vaughanu se mora odati priznanje za talenat kako je uspeo da za kratko vreme drastično sroza kvalitet serijala.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000