forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: MARŠAL BASS 1
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/11/2017 : 10:12:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
A olika cijena bi odavala 1000 komada naklade za integral (140 str.)od dva bd albuma?

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 29/11/2017 10:16:11
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 03/12/2017 : 11:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Jučer napokon dojaha Maršal Bass iz Tarantule. Sinoć oko ponoći na miru sam pročitao 1. album. Drugi neću odmah čitati, nešto mi žao.

Kakav western!
Onakav kakav, po meni, i treba biti, brutalan, žestok, bez milosti a opet nekako ljudski. Kakve likove su osmislili Macan i Kordej, koji dijalozi se ovdje vode, desetak puta sam se u sebi onako nasmijao. A crtež - od prve do zadnje table čisto uživanje.

Mislim da sam pročitao sve značajnije europske westerne, i stare i ove nove, Maršal Bass bi, sudeći po prvom albumu, mogao u rang s najvećim! Propovijednik je pičkin dim za ovo.

Visoko je postavljena ljestvica, vidićemo kakav je drugi album a onda i oni što slijede, peti, deseti...

Izdanje godine po meni. Čestitke Macanu, Kordeju a i Fibri koja je ovo objavila!

Aleluja!

Have mercy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/12/2017 : 13:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko
Mislim da sam pročitao sve značajnije europske westerne, i stare i ove nove, Maršal Bass bi, sudeći po prvom albumu, mogao u rang s najvećim! Propovijednik je pičkin dim za ovo.


Misliš valjda Pogrebnik?

quote:
Originally posted by izivko
Visoko je postavljena ljestvica, vidićemo kakav je drugi album a onda i oni što slijede, peti, deseti...


Meni je drugi album bolji od prvog.

Trouble will find me
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 03/12/2017 : 16:19:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
I meni je drugi bolji. A i mene je ovaj western totalno odusevio!
Drago mi je da nas ima kojima se ovo svidja :)
I cisto da ponovim, nadam se da cemo citat o jos puno Bassovih dogodovstina!

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 03/12/2017 : 17:13:28  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos


Misliš valjda Pogrebnik?


dobro da nije rekao Skalpirani!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/12/2017 : 17:23:33  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
cu overim za koji dan ovo, da proverim ove hvalospeve
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 03/12/2017 : 20:38:36  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by izivko
Mislim da sam pročitao sve značajnije europske westerne, i stare i ove nove, Maršal Bass bi, sudeći po prvom albumu, mogao u rang s najvećim! Propovijednik je pičkin dim za ovo.


Misliš valjda Pogrebnik?

quote:
Originally posted by izivko
Visoko je postavljena ljestvica, vidićemo kakav je drugi album a onda i oni što slijede, peti, deseti...


Meni je drugi album bolji od prvog.


Jasno, mislio sam na Pogrebnika.
Propovijednik je nešto drugo.

Have mercy
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/12/2017 : 13:28:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ok strip.Nisam odusevljen a ni razocaran.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 06/12/2017 : 22:26:52  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
procitao, onako. sav taj neki tvrd pristup me ne inteseruje, al ko voli uzivace.
pogrebnik bolji
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 15/12/2017 : 14:18:05  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Splitter najavio za svibanj 2018.




Have mercy
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/12/2017 : 14:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

A zasto ne Schwarz & Weiss?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 15/12/2017 : 14:33:25  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Po meni je bolje ovako. Nisu ni Francuzi mijenjali.
Mogli su i u Fibri ostaviti

Have mercy
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2329 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 15/12/2017 : 19:37:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Pročitah pre par dana.
Odličan strip, Kordej izuva crtežom...

Carpe diem
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 16/12/2017 : 14:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by izivko
Mislim da sam pročitao sve značajnije europske westerne, i stare i ove nove, Maršal Bass bi, sudeći po prvom albumu, mogao u rang s najvećim! Propovijednik je pičkin dim za ovo.


Misliš valjda Pogrebnik?

quote:
Originally posted by izivko
Visoko je postavljena ljestvica, vidićemo kakav je drugi album a onda i oni što slijede, peti, deseti...


Meni je drugi album bolji od prvog.


Jasno, mislio sam na Pogrebnika.
Propovijednik je nešto drugo.



propovjednik je isto vestern
odnosno, uz sve ostalo je i vestern

a što se bassa tiče, odličan je
kao i svima koji su se izjasnili, i meni je drugi album bolji, ali i prvi je jako dobar
crtež je sjajan, klasičan, ali jako detaljan, smirena i jednostavna montaža table, a onda paf, scena preko dvije stranice iz ptičje perspektive
duhovita mi je bila scena gdje bass u saloonu ruča i jede grgeča, a bass na engleskom znači grgeč
ja mislim da će to ubuduće biti još bolje i da se dinamični duo još zagrijava

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 16/12/2017 : 15:13:47  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by izivko
Mislim da sam pročitao sve značajnije europske westerne, i stare i ove nove, Maršal Bass bi, sudeći po prvom albumu, mogao u rang s najvećim! Propovijednik je pičkin dim za ovo.


Misliš valjda Pogrebnik?

quote:
Originally posted by izivko
Visoko je postavljena ljestvica, vidićemo kakav je drugi album a onda i oni što slijede, peti, deseti...


Meni je drugi album bolji od prvog.


Jasno, mislio sam na Pogrebnika.
Propovijednik je nešto drugo.



propovjednik je isto vestern
odnosno, uz sve ostalo je i vestern

a što se bassa tiče, odličan je
kao i svima koji su se izjasnili, i meni je drugi album bolji, ali i prvi je jako dobar
crtež je sjajan, klasičan, ali jako detaljan, smirena i jednostavna montaža table, a onda paf, scena preko dvije stranice iz ptičje perspektive
duhovita mi je bila scena gdje bass u saloonu ruča i jede grgeča, a bass na engleskom znači grgeč
ja mislim da će to ubuduće biti još bolje i da se dinamični duo još zagrijava


Ja u prvi trenutak pomislih neka greška ili nije dobro odrezana tabla

Have mercy
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 17/12/2017 : 08:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Scene preko dve strane su sve i jedna odlicne!
A aporpos Fibrinog prijevoda naslova...pa nebi me cudilo da je to tako jer je Macan tako htio, pa ipak je on autor ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 20/12/2017 : 15:23:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
Boje - fenomenalne! Usudio bih se reći da, po svim segmentima, ovaj strip spada u remek djelo devete umjetnosti!

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/12/2017 : 15:29:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Scene preko dve strane su sve i jedna odlicne!
A aporpos Fibrinog prijevoda naslova...pa nebi me cudilo da je to tako jer je Macan tako htio, pa ipak je on autor ;)


I to i Š u Maršal.

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/12/2017 : 15:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pa tako je na hrvatskom.Zar je trebalo drukčije?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 20/12/2017 : 15:33:47  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Onda je Alles klar.

Have mercy
Go to Top of Page

Fiju
New Member



Croatia
170 Posts

Member since 03/01/2003

Posted - 21/12/2017 : 12:16:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Fiju's Homepage  Send Fiju a Private Message  Reply with Quote
Maršal kod nas oznacava vojni cin, odnosno pocasnu titulu.
Kod njih, odredjene vrste policijskih sluzbenika.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 21/12/2017 : 12:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fiju

Maršal kod nas oznacava vojni cin, odnosno pocasnu titulu.
Kod njih, odredjene vrste policijskih sluzbenika.



kod nas se dobro zna što je i tko je maršal

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 21/12/2017 : 12:28:31  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Neznam,nisam jos uzeo..a mozda i necu..previse mi je brutalan,..ne volim citat smrskane glave...Pogrebnik je klasu bolji sudeci po previu..na prvo me odusevio ali sam se ohladio..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 21/12/2017 12:30:50
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 21/12/2017 : 12:47:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
Pa ti si telleru bas postao troll par exelans.

Inače neki dan pročitao - slažem se - drugi album bolji, Kordej mi je vrh kao i inače, priča je fora, čekamo dalje :) Kojim brzinom suradili Mi, mrtvi - vj će ići brzo nastavci

There can be only one, me!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/12/2017 : 19:52:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

kod nas se dobro zna što je i tko je maršal



nemoj,molim te.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000