forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Otvoreno o forumašima
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/11/2017 : 17:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ma ja sam perfidno pokušao sakriti da sam manhuntera napao bez razloga.
I istovremeno se probao vratiti na thread (sarkazam je zbog Dwayneovog replya da mi svi vjernici idu na živce).

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Raging Dragon Lord of Icewind Island in the North
Starting Member



20 Posts

Member since 28/02/2018

Posted - 06/03/2018 : 13:49:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Raging Dragon Lord of Icewind Island in the North a Private Message  Reply with Quote
Ja sam nov ovde, nisam puno pisao do sad, ali i pre nego što sam se registrovao, čitajući po forumu, recimo, Poli mi je simpatičan dečko, Tonka24 mi deluje ok, Vlaadisha isto.

A vidim da dosta ljudi nije aktivno na forumu, da nekih nema odavno. Čitao sam starije postove pojedinih članova, i baš mi onako nekako žao, što ja tad nisam bio na forumu. Baš se oseća neka nostalgija, mislim da se više cenio strip pre 10-15 godina. Postovi su bili kvalitetniji, i više su se gotivili forumaši, sad kad pogledam iz ove perspektive, stičem takav utisak.

Je l' vama tako dođe neki osećaj kad čitate starije postove iz nekog vremena, pa se setite, kako je bilo u tom momentu, desi li vam se neki nalet emocija?

I kad se osvrnete na odsustvo značajnijih forumaša, je l' bi voleli da se koji od njih vrate, i da se vrate, šta mislite da l' bi to imalo isti osećaj kao onda, pre nego što su otišli?

Iskreno, voleo bih da ova tema malo zaživi, mislim da je super, i da je bolje od onog napucavanja između sebe na Punisheru i slično. Bolje je međusobno se poštovati, praviti pollove i evocirati uspomene i anegdote na stare forumaše i one koji više nisu aktivni na forumu, zašto su bili dobri ili loši, markantni, šokantni... nego ono na Punisheru, ovaj pljune ovog, onaj ovog, uskoči moderator, upozerenje, ban i tako u krug.

Živi bili i radosni mi ostali!

Ljubi vas čika Sreten.


Heavy metal or no metal at all whimps and posers leave the hall!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/03/2018 : 13:57:38  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
zar se to ime daje omladini?

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 06/03/2018 : 13:59:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ako nije tajna, koliko imas godina?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 06/03/2018 : 14:19:10  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Zbog tebe se dakle proširio ovaj stupac Last Post.

Nije mogao duži nick?

Have mercy
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 06/03/2018 : 15:05:38  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Ja bi volio da se vrati mrkva
Mrkvo mrkvo nocas sam te snivo
Ko ti kupus ja te progunjivo
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 06/03/2018 : 15:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raging Dragon Lord of Icewind Island in the North

Ja sam nov ovde, nisam puno pisao do sad, ali i pre nego što sam se registrovao, čitajući po forumu, recimo, Poli mi je simpatičan dečko, Tonka24 mi deluje ok, Vlaadisha isto.

A vidim da dosta ljudi nije aktivno na forumu, da nekih nema odavno. Čitao sam starije postove pojedinih članova, i baš mi onako nekako žao, što ja tad nisam bio na forumu. Baš se oseća neka nostalgija, mislim da se više cenio strip pre 10-15 godina. Postovi su bili kvalitetniji, i više su se gotivili forumaši, sad kad pogledam iz ove perspektive, stičem takav utisak.

Je l' vama tako dođe neki osećaj kad čitate starije postove iz nekog vremena, pa se setite, kako je bilo u tom momentu, desi li vam se neki nalet emocija?

I kad se osvrnete na odsustvo značajnijih forumaša, je l' bi voleli da se koji od njih vrate, i da se vrate, šta mislite da l' bi to imalo isti osećaj kao onda, pre nego što su otišli?

Iskreno, voleo bih da ova tema malo zaživi, mislim da je super, i da je bolje od onog napucavanja između sebe na Punisheru i slično. Bolje je međusobno se poštovati, praviti pollove i evocirati uspomene i anegdote na stare forumaše i one koji više nisu aktivni na forumu, zašto su bili dobri ili loši, markantni, šokantni... nego ono na Punisheru, ovaj pljune ovog, onaj ovog, uskoči moderator, upozerenje, ban i tako u krug.

Živi bili i radosni mi ostali!

Ljubi vas čika Sreten.





5 za trud, ali...



hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/03/2018 : 15:47:48  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote


Genijalno!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 06/03/2018 : 17:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
Kaj ste uspeli i još jednu djevojku sterat s foruma? fijuuuuu... majstori


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/03/2018 : 18:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu smislit forumaša Zyklon007 - ako ćemo otvoreno.
Zyklone, ako ovo čitaš, znaj da dolazim po tebe.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 06/03/2018 18:46:26
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/03/2018 : 08:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
da, Zyklon je trn u oku mnogih forumaša
Prijateljski savjet Zyklonu - spavaj s jednim okom otvorenim
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 07/03/2018 : 10:44:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
...imao sam ja do prošle godine jednog crvenog zyklona doma...upravo ovog:
https://youtu.be/N1x_MwBFigs
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 07/03/2018 : 10:47:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
...dao sam ga kasnije nekom jer mi je previše prašio, tako da ni ja nisam zyklonov fan.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/03/2018 : 11:03:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ja poznajem ovog Zyklona. Sad, meni nije prasio (odnosno, je :D), ali cujem da i to moze.
https://i.ytimg.com/vi/6T-_6ZNChBE/maxresdefault.jpg



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000