forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Stanje foruma
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 21/11/2017 : 18:04:42  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by usagi77

quote:
Originally posted by Markos

Ma na Gandovom forumu ga je ovaj gnjavio godinama



I onda sam nakon dvije godine došao na ovaj forum, tako da moj dolazak nema veze s onodobnim Gandovim odlaskom, a pogotovo ne brisanjem upisa. Jedini koji je prijetio odlaskom zbog mojeg dolaska je bio Rommel, ali i s njim sam sjeo na gemišt i riješio nesporazume. I s Gandom je odavnom sve izglađenom, te sam i dalje sam aktivan na popcornu.
Toliko od mene!



A evo i uskličnika!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39129 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/11/2017 : 18:33:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Da nisu poštovali pravila.
I da ih nisu htjeli poštovati pa su otišli.
malac znam da ti je fora napadati autoritete (iako su ti "autoriteti" zapravo modovi na stripovskom forumu:)) ali ne da mi se više raspravljati s tobom.
Uglavnom, ako ne sad shvatićeš za jedno desetak godina



Kome si ti autoritet? Kakvo si ti znanje i iskustvo da bi nekome rekao da je glup ali da ce skontati za 10 godina? Takav stav je problem.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 21/11/2017 : 18:41:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Autoritet kao nekakva "vlast" isl. Namjerno sve krivo interpretiraš jer ti nisam simpatičan pa onda zapravo hoćeš svađu pa onda mojim izjavama dajes drugo značenje a meni se ne da svađati s tobom i objašnjavati stvari koje su svima jasne pa i tebi.

Imaš pravo na svoje mišljenje o meni naravno, kao što i ja imam o tebi.

Uživaj.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 21/11/2017 18:50:47
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 21/11/2017 : 21:24:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tonka24


Postavio sam pitanje u punisheru, pa evo i ovdje,što je to fibra?


Fibra znaci vrucica, fibrasi su ljudi koji su do juce citali Kapetana Mikija pa su uzeli jednu Fibru u ruke, zatim dobili vrucicu od koje su pomislili da su dobili duhovno prosvjetljenje, u stvari su to halucinacije. Zato neki od njih pricaju nerazumljivim jezikom i ne znaju da saberu misli u dvije-tri recenice, kao i svaki drugi normalni dzentlmen.



Prije bih rekao da se je s Kapetana Mikija prelazilo na Zagora, a ne na Fibru. Prelazak s Mikija direkt na Fibru izgleda mi gotovo nevjerojatno, barem koliko Ja poznajem stripovsku scenu zadnjih desetljeća
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/11/2017 : 21:53:56  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ah, Kapetan Miki...Sjecam se kada sam sa neke cetiri godine uzeo po prvi put taj strip u ruke, pogledao i pomislio "kakvo je ovo sranje za djecu". Zatvorio sam strip i odmah presao na ozbiljnije i kvalitetnije stvari, tj. Zagora, kojeg citam i dan danas. Samo zahvaljujuci njemu postao sam toliko pametan i mudar, plemenit i sva ostala sranja sto uz to idu.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 21/11/2017 : 22:45:12  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tonka24


Postavio sam pitanje u punisheru, pa evo i ovdje,što je to fibra?


Fibra znaci vrucica, fibrasi su ljudi koji su do juce citali Kapetana Mikija pa su uzeli jednu Fibru u ruke, zatim dobili vrucicu od koje su pomislili da su dobili duhovno prosvjetljenje, u stvari su to halucinacije. Zato neki od njih pricaju nerazumljivim jezikom i ne znaju da saberu misli u dvije-tri recenice, kao i svaki drugi normalni dzentlmen.



Prije bih rekao da se je s Kapetana Mikija prelazilo na Zagora, a ne na Fibru. Prelazak s Mikija direkt na Fibru izgleda mi gotovo nevjerojatno, barem koliko Ja poznajem stripovsku scenu zadnjih desetljeća



Ako se ne varam. Fibra odnosno danas smo svi ovdje jer je Markos htio obnoviti onaj dječački feel good osjećaj čitanja stripova odnosno u njegovu slučaju - Mister Noa. Bio neki članak u Jutarnjem listu u kojem Marko govori kako je počela ta s.com zajednica i Fibra. Nakon godina nečitanja, naletio je na opet na Mister Noa, ljubav ponovno planula i evo nas.

Fibra i sve što je izašlo iz toga je taj Markov pokušaj da se vrati onaj stari feel good osjećaj čitanja, listanja i općenito guštanja u avanturama junaka iz prašnjavih stranica Zlatne serije.

Ergo, "samo dobri stripovi" je u biti "što bi sve dao da mogu ponovno biti dječak i čitati Bonelli"!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39129 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/11/2017 : 09:28:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Autoritet kao nekakva "vlast" isl. Namjerno sve krivo interpretiraš jer ti nisam simpatičan pa onda zapravo hoćeš svađu pa onda mojim izjavama dajes drugo značenje a meni se ne da svađati s tobom i objašnjavati stvari koje su svima jasne pa i tebi.

Imaš pravo na svoje mišljenje o meni naravno, kao što i ja imam o tebi.

Uživaj.



Ja ne interpretiram vec govorim kako jeste. Naravno da mi nisi simpatican, ali ne zbog tvoje pojave vec zbog stava i ponasanja na forumu. Takodje, ne pokusavam da se svadjam vec da kazem ono sto mislim, jer tome forum i sluzi. Samo sto za razliku od tebe ja direktno kazem a ne uvijam da bih se posle mogao vaditi.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 23/11/2017 : 10:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton



Osim toga, koliko je ljudi otišlo sa foruma (crtača,izdavača...) upravo zbog nekontroliranih svađa?

Koliko?


Marko "nodice" Stojanovic
Bane "catclaw" Kerac
Dusan "DusMan" Mladenovic (Vč)
Dado A i Dado R iz Libellusa
Darko "mcn" Macan

Ovako, na prvu.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 23/11/2017 : 13:24:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by tinton



Osim toga, koliko je ljudi otišlo sa foruma (crtača,izdavača...) upravo zbog nekontroliranih svađa?

Koliko?


Marko "nodice" Stojanovic
Bane "catclaw" Kerac
Dusan "DusMan" Mladenovic (Vč)
Dado A i Dado R iz Libellusa
Darko "mcn" Macan

Ovako, na prvu.


http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=49063
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=38411&whichpage=98

Ovako, na drugu.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 23/11/2017 : 13:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
A, to mu je sve gdje se, uopće, javi. Sjećanje na prošlost i memorabilije...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 23/11/2017 : 15:33:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

A, to mu je sve gdje se, uopće, javi. Sjećanje na prošlost i memorabilije...


Pa šta očekuješ?
I to je znak da čovjek još uvijek rado navrati.

Kao što nekoliko puta biješe pomenuto, godine polako sustižu, razne druge obaveze mijenjaju prioritete (djeca, kod nekih već i unačad itd.), pa tako valjda ni od Baneta ne možeš očekivati da danju-noću visi po raznim forumima i prati gotovo svaki post, reagira na komentar ili odgovara na pitanje svakog današnjeg klinca koji raspolaže slobodnim vremenom na pretek.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 23/11/2017 15:34:54
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/11/2017 : 16:11:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Prorijedilo mu se pisanje, to je sasvim normalno.
Odlazak s foruma je nešto drugo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/11/2017 : 16:18:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pa i mcn se javlja, tu i tamo ili mi se samo pricinilo. Mada ne kao mcn (ali sta ces kada ti je status postao: 6666 Posts ).



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 23/11/2017 16:23:39
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 23/11/2017 : 16:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Pa i mcn se javlja, tu i tamo ili mi se samo pricinilo. Mada ne kao mcn (ali sta ces kada ti je status postao: 6666 Posts ).

Onda nam i Dodsferd uskoro nestaje?
Valjda kod 33.333, odn. početkom 2018-e?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 23/11/2017 : 23:18:48  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
Gand, Rommel, Boddhisatva, bosancicigor, Bagi, Johnny D, Just Charlie, mr murdoc.....dugo jih nije bilo i ne znam zašto, ali evo još nekolko boljih članova: fikus, mairosu, conspirito, djule.

i otišla ona mladjina izjava "Strogo će se paziti na duple nickove" u kurac za tri sekunde zbog kojekakvih interesa vlasnika, admina....
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 24/11/2017 : 00:22:34  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Rommel je tu, barem ga se može vidjeti na topicu o Bosoni. Bosancicigor je dobio ban od samog admina kad su se nešto zakačili. JD ne želi maknuti avatar i zato bojkotira forum (ima u Punisheru par stranica ranije njegovih posljednjih postova). Za ostale ne bih znao. Bagi koliko znam nije napustio forum, samo možda nema vremena. Fikus je sam spomenuo da ga neko vrijeme neće biti zbog obaveza. Eto...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/11/2017 : 20:56:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Rommel je tu, barem ga se može vidjeti na topicu o Bosoni. Bosancicigor je dobio ban od samog admina kad su se nešto zakačili. JD ne želi maknuti avatar i zato bojkotira forum (ima u Punisheru par stranica ranije njegovih posljednjih postova). Za ostale ne bih znao. Bagi koliko znam nije napustio forum, samo možda nema vremena. Fikus je sam spomenuo da ga neko vrijeme neće biti zbog obaveza. Eto...


Markosa ili nekoga od moderatora?
Osobno mi fale forumaši mr murdoc i forumašica Just Charlie.
S njima sam imao dobrih razgovora.
Još mi nedostaju Zlotvor,naša prepucavanja oko nogometa i ponekad Pijani Patak,slabo dolazi na forum.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 26/11/2017 : 19:36:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
pa i ja sam prorijedio upise na forum. zasićenje a i ne da mi se raspravljati... nekad bespotrebno :D


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 26/11/2017 : 21:43:29  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tonka24


Postavio sam pitanje u punisheru, pa evo i ovdje,što je to fibra?


Fibra znaci vrucica, fibrasi su ljudi koji su do juce citali Kapetana Mikija pa su uzeli jednu Fibru u ruke, zatim dobili vrucicu od koje su pomislili da su dobili duhovno prosvjetljenje, u stvari su to halucinacije. Zato neki od njih pricaju nerazumljivim jezikom i ne znaju da saberu misli u dvije-tri recenice, kao i svaki drugi normalni dzentlmen.


care, kralju, visokosti...tako se govori, nek si jim ti reko, kad mene ne slušaju.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 26/11/2017 21:43:58
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/12/2017 : 17:01:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Zadnjih 15 dana je forum malo živnuo i u stripovskom djelu i ispod.
Drago mi je vidjeti pomak

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 08/12/2017 : 10:43:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
Nema Mrkve
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 08/12/2017 : 13:28:17  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

Nema Mrkve



Pojeo je zeko ...

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 12/12/2017 : 19:46:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Tu je.
Šta je, zar Mrkva nema pravo na godišnji?
Mrkvu netko nazvao "kurvetinom" preko foruma pa se povukla jer je mlada i krhka i boji se sve nešto da nije stvarno kurvetina na kvadrat :). A i ne čita baš stripove u posljednje vrijeme.
Pročitala neke dvije Fibrice, nije to za forumaše dosta. Mrkva piše nešto za novce pa ne moze dostići pisati nešto za forum. Smirite se, polako se bu Mrkva vratila.
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 12/12/2017 : 20:46:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/12/2017 : 21:16:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
hocemo slike forumasica

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000