forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Alert: Clan Marko Antunovic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/11/2017 : 14:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Narucio od mene stripove, narucio i kupovinu iz Darkwooda sa moje strane, koju sam platio. I onda me blokirao na FB-u. Na mail nije odgovorio. Definicija prevare i bezobrazluka! Ukoliko se desi neko cudo, pa se ovo ispravi javicu!

joeprdekana
Starting Member



7 Posts

Member since 12/10/2007

Posted - 18/11/2017 : 15:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Send joeprdekana a Private Message  Reply with Quote
nemoj me strašit...upravo sam usred transakcije s čovjekom...za sad sve izgleda ok...provjerit ću u ponedjeljak je li sjela uplata pa javim
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/11/2017 : 16:13:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Meni je rekao da ce sve platiti, sve super i odjednom blok i ni “a” od njega. Dok ne plati nista ne radi.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 18/11/2017 : 16:31:30  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Jesi li ti njemu i poslao sve to prije nego te blokirao? Ako jesi, svaka čast na naivnosti.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/11/2017 : 16:51:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Nisam, ali bih da me nije blokirao.. Sreca pa je to uradio pre.. A postarina za Nemacku bi me izasla ko zna koliko...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 18/11/2017 : 17:01:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Člana koji ima nick Marko Antunovic nema ni na darkwoodu ni na stripovi.com, ali imenom i prezimenom ih ima vjerovatno malo više, pa budi precizniji😉

...evo samo ja ih znam dvojicu:
Prvi ima nick po mjestu iz Homerove Ilijade i adresu u Njemačkoj - sa njime sam poslovao često i nikada ni najmanjeg problema.
Drugi ima adresu u Hrvatskoj i ne mogu se trenutno sjetiti nicka ni što sam s njim tržio, ali mi je ostao u pamćenju po istom imenu i prezimenu kao i prvospomenuti...no ako je to bilo na aukcijama, naći ću ga ako si dam malo truda jer aukcije sve pamte...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 18/11/2017 : 17:02:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Eh, evo sada vidim da je ipak prvospomenuti...eto, nikada ni najmanjeg problema s njime.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/11/2017 : 17:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ma ne pada mi na pamet da ga kontaktiram vise. Da jurim nekog ko me blokirao.. Necu ja propasti za to malo para.. Mrzi me sad da kacim screen shotove prepiske ali da je trun nagovestaja bio pa da kaze covek...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/11/2017 : 17:23:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Kontam ja da on nije klasican prevarant i da svakog zezne, ali majku mu.. Ko ovo radi?
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/11/2017 : 17:28:07  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
koji si ti levat hahha
imas vremena volje i zivaca za ta sranja

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/11/2017 : 17:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Sto je najgore niti imam vremena niti zivca. Ne znam cega mi vise nedostaje
Go to Top of Page

osmo
Average Member

Bosnia and Herzegovina
645 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 18/11/2017 : 18:44:20  Show Profile Show Extended Profile  Send osmo a Private Message  Reply with Quote
Ako je Marko Antunović sa kojim ja surađujem neće biti nikakvih problema.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/11/2017 : 19:07:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da je mene zeznuo pretpostavljajuci da sam neki nepoznat lik u ovoj ekipi..
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/11/2017 : 20:35:00  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
e jesi levat
kako ti se da pomagati bogatasima u njemackoj :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/11/2017 : 21:58:14  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Sta cu, otimam siromasnima da bih dao bogatima :)
Go to Top of Page

troja
Starting Member

11 Posts

Member since 10/07/2011

Posted - 19/11/2017 : 09:43:42  Show Profile Show Extended Profile  Send troja a Private Message  Reply with Quote
Ljudi ,evo ja sam taj ljevak i prevarant kako pise o meni!!
1.ja te nisam blokiro!!!vec kako ti dule odgovorio,sin mi bio na laptop i igro se bio i na facebook ,blokiro mi oko 30 ljudi i izbrisao!
2.ja sam dosada kupovo kod svakoga vec,platio 100 % novac nije upitanje
3. privatni mail nisam dobio,sorry

Ali ovo sad stvarno djeciji vrtic zbog jedno 100 evra ukupno.

Go to Top of Page

joeprdekana
Starting Member



7 Posts

Member since 12/10/2007

Posted - 19/11/2017 : 10:33:30  Show Profile Show Extended Profile  Send joeprdekana a Private Message  Reply with Quote
eto, svi sretni i zadovoljni...osim možda marka...al kažu da je i loša reklama bolja od nikakve
ps.
long john silver kreće put švabije u ponedjeljak
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/11/2017 : 10:56:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by troja

Ljudi ,evo ja sam taj ljevak i prevarant kako pise o meni!!
1.ja te nisam blokiro!!!vec kako ti dule odgovorio,sin mi bio na laptop i igro se bio i na facebook ,blokiro mi oko 30 ljudi i izbrisao!
2.ja sam dosada kupovo kod svakoga vec,platio 100 % novac nije upitanje
3. privatni mail nisam dobio,sorry

Ali ovo sad stvarno djeciji vrtic zbog jedno 100 evra ukupno.




Za 100 evra se kod nas radi tjedan dana tako da nije za šalu...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/11/2017 : 11:31:09  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by troja

Ljudi ,evo ja sam taj ljevak i prevarant kako pise o meni!!
1.ja te nisam blokiro!!!vec kako ti dule odgovorio,sin mi bio na laptop i igro se bio i na facebook ,blokiro mi oko 30 ljudi i izbrisao!
2.ja sam dosada kupovo kod svakoga vec,platio 100 % novac nije upitanje
3. privatni mail nisam dobio,sorry

Ali ovo sad stvarno djeciji vrtic zbog jedno 100 evra ukupno.





1. OK, nisi me ti blokirao, slucajno se desilo da bas mene blokiras. Ja da trebam nekog blokirati sad, morao bih da se potrudim. Druga stvar u vezi ovoga, znas da sam ti trebao poslati stripove pa ti je valjda trebalo pasti na pamet da pitas dokle se stiglo? Ili ja gresim?
2. To sto si ti vecini platio meni ne znaci nista jer meni nisi a ja sam iz ljudskosti platio striparnici za par stripova koji mi ne trebaju da bih tebi ucinio a nikad te nisam ni cuo ni video pre ovog.
3. Sad proverih i mail je otisao, tako da i tu nesto postaje slucaj za Moldera i Skali.

Takodje, nije ti palo na pamet da se javis prvo meni, izvinis pa da ispeglamo ovo nego “sto evra, oko cega se pravi problem”.
Go to Top of Page

troja
Starting Member

11 Posts

Member since 10/07/2011

Posted - 19/11/2017 : 11:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Send troja a Private Message  Reply with Quote
vako gospodine sawitch kako ste pisali nemam vremena i zivaca majke mu...
nebi vako ni ispalo de ne odmah neku uzbunu i paniku u sajtovima na face napravili.
ispicavam se dobio sam mail (bilo je u spam)
i izpravljam 100 evra nije vrjednost sta ste mi narucili mozda 10 - 15 evra ,sljedece je bilo privatni odkup i posiljka postom
za nabavku napisite mi iznos platicu odmah,netreba te slati nista
nemam ni volje vise bilo kaki poslova da imamo.
Hvala
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/11/2017 : 12:29:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
1. Sin mi blokirao kontakte na FB-u
2. Nisam se setio da se javim nekom sa kim imam dogovor dok me ljudi nisu kontaktirali.
3. Mail otisao u spam
4. Nisam se javio nakon svega jer je napisano da se nema vremena ni zivaca
5. Trazim podatke za uplatu koje imam ali izgleda se i to obrisalo

Pas mi pojeo domaci izgovori. Ne trebas nista da placas jer ja sigurno necu uzeti pare a zadrzati stripove. Samo ovako da se blamiras pred ljudima, a ne zbog gramatike, nije mi jasno zasto..
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/11/2017 : 13:30:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ljudi svađom nećete postići ništa. Završite raspravu, obavite ono što ste prvobitno dogovorili i nemajte poslije toga više posla međusobno.
Iz iskustva znam da vam je to najbolje.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/11/2017 : 13:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Kako Obi? Vidis da je on jos uvredjen.. Pa i odustao od onog sto je bukirao..
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/11/2017 : 14:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Jesi li ti njemu i poslao sve to prije nego te blokirao? Ako jesi, svaka čast na naivnosti.


Čemu ovo?
Meni je dosta ljudi poslalo prije nego sam uplatio.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/11/2017 : 14:19:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by troja

Ljudi ,evo ja sam taj ljevak i prevarant kako pise o meni!!
1.ja te nisam blokiro!!!vec kako ti dule odgovorio,sin mi bio na laptop i igro se bio i na facebook ,blokiro mi oko 30 ljudi i izbrisao!
2.ja sam dosada kupovo kod svakoga vec,platio 100 % novac nije upitanje
3. privatni mail nisam dobio,sorry

Ali ovo sad stvarno djeciji vrtic zbog jedno 100 evra ukupno.




Opet mala škola da nisu stvari kakve se čine na prvu,treba malo pričekati prije nego se odluči nešto i sprovede.
100e je u hrv dosta novaca,dosta ljudi radi za taj novac 7 radnih dana,da ne spominjem kakva je situacija u bih,srb i mkd,dakle još gore.
Ja živim u njem pa znam kako je to.
Dođeš " dole " 100 e-pih sitnica...kad sam bio dole 50e mi je bio velik novac.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

troja
Starting Member

11 Posts

Member since 10/07/2011

Posted - 19/11/2017 : 17:15:28  Show Profile Show Extended Profile  Send troja a Private Message  Reply with Quote
vako jos jednom gospodin sawitch
1.gramatika mi taka kaka je ja nisam odrastao dole
2.zivaca i vremena to je vas bio izvjestaj
3.podatke za uplatu imam jos,ali sam ljepo napisao da mi iznos napisete da uplatim

hvala na razum
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000