forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Justice league of...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 18/11/2017 : 22:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
...Shit.
Upravo pogledah ovu nesreću od filma.
Katastrofa.

Wtf?

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 18/11/2017 : 23:35:15  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Ja gledao prije par dana na pretpremijeri...
Ne bih baš nazvao katastrofom, da se pogledati.
Daleko bolji od Batmana i Supermana.
Tu i tamo su im efekti malo u banani no,
bojao sam se goreg. Ja što sam očekivao
to sam i dobio i nije mi žao 2 sata
provedenih u kinu štoviše, u Ponedjeljak
idem s ženom i pogledati ću još jednom. ;)
Meni je recimo teški smor bio Građanski rat
i bila je ista reakcija nakon dolaska iz kina
kao sada tvoja.

Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 19/11/2017 : 00:20:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ne bih se složio. Meni je film jebački dobra zabava.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/11/2017 : 00:22:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by udarnik007


Daleko bolji od Batmana i Supermana.


Daleko bolji!!!
Pa meni je i Batman vs. Superman bio odličan. Jedva čekam pogledati...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 19/11/2017 : 04:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Ni ja ne razumijem toliko loše kritike, film mi je sasvim solidan.
Prije par godina bi čak bio i odličan,
ali u međuvremenu su neka žanrovski bolja ostvarenja digla letvicu
i s njima se uzevši sve u obzir ipak ne može nositi.
To, međutim, ne znači da je loš - daleko od toga.
Neću u detalje, da izbjegnem spojlere,
ali bih svakako preporučio pogledati i stvoriti vlastito mišljenje.

Meni osobno - čvrsta sedmica.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 19/11/2017 : 09:43:16  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Ma dajte ljudi ne laprdajte...
Priča katastrofa,upoznavanje glavnih likova sve rupa do rupe k'o na bosanskim cestama,
Glavni negativac izašao iz Teenage mutant ninja turtles crtića što se vrti ma Nickelodeon-u,one leteće baje vrijeđaju inteligenciju djece iz vrtića da ne nabrajam dalje...Govno od filma.

Wtf?

Edited by - bagi on 19/11/2017 09:44:18
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/11/2017 : 11:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Jučer sam gledao megaispljuvanog Valerijana i prijatno se iznenadio. Film je nalik na Peti element minus Bruce. Nije ni blizu toliko loš, koliko ljudi pričaju. Malo šarene zabave za oči u lijepo izmaštanom svemiru...
Očekivanja su nam postala prevelika.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 19/11/2017 11:01:35
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39132 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/11/2017 : 11:50:47  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Liga je odlican film. Ja sam uzivao dok sam gledao..
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 19/11/2017 : 12:25:21  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Jučer sam gledao megaispljuvanog Valerijana i prijatno se iznenadio. Film je nalik na Peti element minus Bruce. Nije ni blizu toliko loš, koliko ljudi pričaju. Malo šarene zabave za oči u lijepo izmaštanom svemiru...
Očekivanja su nam postala prevelika.



Za Valerijana palac gore, zaista dobar film.
Ne bih rekao da su očekivanja prevelika,
prije bih rekao da je stvar u zasićenosti...
A i ukusi su tu pa, tko što voli...
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 19/11/2017 : 13:39:54  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Ma dajte ljudi ne laprdajte...
Priča katastrofa,upoznavanje glavnih likova sve rupa do rupe k'o na bosanskim cestama,
Glavni negativac izašao iz Teenage mutant ninja turtles crtića što se vrti ma Nickelodeon-u,one leteće baje vrijeđaju inteligenciju djece iz vrtića da ne nabrajam dalje...Govno od filma.





Različita mišljenja i kriteriji -
čuo si za taj koncept?

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 19/11/2017 : 13:48:36  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Ma dajte ljudi ne laprdajte...
Priča katastrofa,upoznavanje glavnih likova sve rupa do rupe k'o na bosanskim cestama,
Glavni negativac izašao iz Teenage mutant ninja turtles crtića što se vrti ma Nickelodeon-u,one leteće baje vrijeđaju inteligenciju djece iz vrtića da ne nabrajam dalje...Govno od filma.



Možemo se ne slagati, no taj ti ton nije potreban. You mad, bro?

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/11/2017 : 14:14:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Jučer sam gledao megaispljuvanog Valerijana i prijatno se iznenadio. Film je nalik na Peti element minus Bruce. Nije ni blizu toliko loš, koliko ljudi pričaju. Malo šarene zabave za oči u lijepo izmaštanom svemiru...
Očekivanja su nam postala prevelika.



Meni je isto odličan. dao sam mu ocjenu 9/10.
Ljudi nemaju pojma :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Jesse_Pinkman
New Member



133 Posts

Member since 06/05/2017

Posted - 19/11/2017 : 15:19:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Jesse_Pinkman a Private Message  Reply with Quote
Batman VS Superman mi se nije svidio 6,5/10 za njega. Suicide Squad veliko razočarenje 6/10.
Za Justice League vjerujem da me neće toliko razočarati.Ukusi su različiti i mišljenja podjeljena.Recimo Ciwil War mi je odličan

Edited by - Jesse_Pinkman on 19/11/2017 15:20:01
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 19/11/2017 : 15:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by bagi

Ma dajte ljudi ne laprdajte...
Priča katastrofa,upoznavanje glavnih likova sve rupa do rupe k'o na bosanskim cestama,
Glavni negativac izašao iz Teenage mutant ninja turtles crtića što se vrti ma Nickelodeon-u,one leteće baje vrijeđaju inteligenciju djece iz vrtića da ne nabrajam dalje...Govno od filma.



Možemo se ne slagati, no taj ti ton nije potreban. You mad, bro?



Ju bet aj em...For vejsting tu aurs of maj lajf on dis fakin pis of šit muvi...

Wtf?

Edited by - bagi on 19/11/2017 15:39:32
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 19/11/2017 : 15:35:54  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

quote:
Originally posted by bagi

Ma dajte ljudi ne laprdajte...
Priča katastrofa,upoznavanje glavnih likova sve rupa do rupe k'o na bosanskim cestama,
Glavni negativac izašao iz Teenage mutant ninja turtles crtića što se vrti ma Nickelodeon-u,one leteće baje vrijeđaju inteligenciju djece iz vrtića da ne nabrajam dalje...Govno od filma.





Različita mišljenja i kriteriji -
čuo si za taj koncept?



Komp...kocn...kpc...ma koji penis ti je to?

Wtf?
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 19/11/2017 : 17:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ne znam što da vam kažem, većina je prijatelja koji su i filmofili i inače vole superjunački žanr rekli kako im film nije nešto. Jbg, svjestan sam nedostataka filma, ali meni je bio toliko zabavan da su me trnci prošli. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/11/2017 : 17:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Ne znam što da vam kažem, većina je prijatelja koji su i filmofili i inače vole superjunački žanr rekli kako im film nije nešto. Jbg, svjestan sam nedostataka filma, ali meni je bio toliko zabavan da su me trnci prošli. :)


Otkada su očekivanja gledateljstva jako porasla, a gladišta o kvaliteti filma postala vrlo različita, jedini sud do kojeg mi je stalo je vlastiti.

Nekad je bilo: Kakav je ovaj novi Indijana Jones? Odličan! I kraj priče. Svima je bio odličan.
Sada više ni Star wars ni Superman ni Batman mnogima ne valjaju... Uglavnom, mislim da ne postoji film o kojemu bi se netko očitovao da mu je potpuno sranje.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 19/11/2017 17:54:54
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 19/11/2017 : 19:48:54  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by vice

Ne znam što da vam kažem, većina je prijatelja koji su i filmofili i inače vole superjunački žanr rekli kako im film nije nešto. Jbg, svjestan sam nedostataka filma, ali meni je bio toliko zabavan da su me trnci prošli. :)


Otkada su očekivanja gledateljstva jako porasla, a gladišta o kvaliteti filma postala vrlo različita, jedini sud do kojeg mi je stalo je vlastiti.

Nekad je bilo: Kakav je ovaj novi Indijana Jones? Odličan! I kraj priče. Svima je bio odličan.
Sada više ni Star wars ni Superman ni Batman mnogima ne valjaju... Uglavnom, mislim da ne postoji film o kojemu bi se netko očitovao da mu je potpuno sranje.


Eto,meni kao okorjelom fanu superherojštine i sci-fi žanra uopće ovaj film je prkno. Nije mi jasno kako su uspjeli sastaviti ovako glupu priču pored tolikih mogućnosti i budžeta...Pa potrošili su jebenih 300 miliona šuški na negativca koji nema nikakvog identiteta i izgleda kao da je stvoren za God of war igru,koja u nekim scenama baj'd'vej ima bolje urađene efekte nego League...

Wtf?

Edited by - bagi on 19/11/2017 19:55:44
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 19/11/2017 : 19:55:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ja slično doživljavam sve kapetane amerike, avengerse, supermane, thorove, ant-mane itd. tako da očekujem da ću slično mišljenje imati i za ovaj justice league
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/11/2017 : 20:01:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
U principu, očekujem da će film biti slabiji od Marvel uspješnica tipa Avengers, Thor Ragnarok ili Captain America 2 i 3. Fali DC filmovima ono nešto što čini pravu magiju. Nikako da pronađu pravi recept. No, ipak očekujem da će mi se svidjeti...

Inače na imdb-u Batman vs. Superman je dobio 6.6 ocjenu, a Wonder woman 7.6
Meni to jednostavno nije tako. A kako mi se svidio B vs S, vjerovatno će i Liga pravde.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 19/11/2017 20:10:33
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 19/11/2017 : 20:14:08  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by vice

Ne znam što da vam kažem, većina je prijatelja koji su i filmofili i inače vole superjunački žanr rekli kako im film nije nešto. Jbg, svjestan sam nedostataka filma, ali meni je bio toliko zabavan da su me trnci prošli. :)


Otkada su očekivanja gledateljstva jako porasla, a gladišta o kvaliteti filma postala vrlo različita, jedini sud do kojeg mi je stalo je vlastiti.

Nekad je bilo: Kakav je ovaj novi Indijana Jones? Odličan! I kraj priče. Svima je bio odličan.
Sada više ni Star wars ni Superman ni Batman mnogima ne valjaju... Uglavnom, mislim da ne postoji film o kojemu bi se netko očitovao da mu je potpuno sranje.


Eto,meni kao okorjelom fanu superherojštine i sci-fi žanra uopće ovaj film je prkno. Nije mi jasno kako su uspjeli sastaviti ovako glupu priču pored tolikih mogućnosti i budžeta...Pa potrošili su jebenih 300 miliona šuški na negativca koji nema nikakvog identiteta i izgleda kao da je stvoren za God of war igru,koja u nekim scenama baj'd'vej ima bolje urađene efekte nego League...



Bagi, što kažeš na posljednju post credits scenu (ne mislim na trku nego onu iza nje)? Pa valjda te barem ona nahajpala?

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 19/11/2017 : 21:22:35  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Neš' vjerovati ali nemam pojma o čemu pričas...Izletio sam van dok je film završio...

Wtf?

Edited by - bagi on 19/11/2017 21:29:10
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 19/11/2017 : 21:29:27  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Neš' vjerovati ali nemam pojmao čemu pričas...Izletio sam van dok je film završio...



Šteta, ali očito si bio jako ljut.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 23/11/2017 : 19:20:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Kako vidim, film je po zaradi dosta podbacio u Americi.
Samo 94 milijuna za ono što su trebali biti DC-jevi Avengersi.
Go to Top of Page

doom
stripovi.com suradnik



Argentina
720 Posts

Member since 28/07/2016

Posted - 24/11/2017 : 21:27:55  Show Profile Show Extended Profile  Send doom a Private Message  Reply with Quote
Justice league je uistinu los, da ne kazem katastrofalan film. Uistinu mi nije jasno kako je netko odobrio toliki budzet na takvo nesto. Danas jednostavno krivi ljudi rade na krivim filmovima. Nadam se da ce se netko drugi okusati u predstojecim dc filmovima jer je ovo postalo blacenje citave superherojstine.

Spoileri!

Snyder je ocito opsjednut scenama sa krsom i makljazom pa tako nismo ni ovdje bili postedjeni kao ni u bvs, iako ovdje u dosta manjoj mjeri. Prica je bezvezna, kao da je napisana tamo 70ih i jednostavno nema tog opravdanja za ovakvo nesto. Djelovanje pojedinih (ma sta pojedinih, svih!) likova nije nicim opravdano, ovi su dobri, ovaj jedan ispao iz neke igrice je jednostavno los. Samo formiranje grupe je naivno, diletantski odradjeno, sama struktura vec vidjena. Ponovno seme sa potragom za nekim predmetom koji cijeli svijet moze baciti u bananu, negativcem lisenim motivacije, spasavanjem svijeta koje je najvece dosad da bi kasnije u sljedecem nastavku saznali da ipak nije.
Supermenovo uskrsnuce bez ikakvog znacenja, onda prvih pet minuta supermen nalema ligu, betmena bi ubio da nije dosla louis lane i odjednom je sve rijeseno jer je eto kao nju prepoznao, otada smo znali citav nastavak filma: liga ce se boriti za rogonjom, ovaj izgleda da ce ih pobjedit, a onda superman u zadnji tren spasit stvar.

Ima i simpaticnih scena sa aquamanom (vizualno odlican) i flashom, ali nista sto bi moglo pomoci ovoj muci. Ovako nesto nazadno nije smjelo ugledati svjetlo dana.

Zbilja mi nije jasno tih 300 mil, a jos i film traje manje od 2 sata, bar smo postedjeni daljnje agonije.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 24/11/2017 : 22:44:20  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Prema FORBESU, Warner bi mogao izgubiti izmedju 50 i 100 milijuna na Justice Leagueu.

http://uproxx.com/hitfix/justice-league-box-office-bomb/

These pretzels are making me thirsty...

Edited by - dante on 24/11/2017 22:44:32
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000