forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 "Mister Mačak u Oroslavju" 8.12.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Manabo
New Member



259 Posts

Member since 28/08/2013

Posted - 30/11/2017 : 17:11:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Manabo a Private Message  Reply with Quote


"Mister Mačak u Oroslavju"

Promocija strip albuma "Mister Mačak - Postanak" te ugodno druženje s vrhunskim hrvatskim strip autorima Robertom Solanovićem, Goranom Sudžukom, Franom Strukanom i Valentinom Briški u Gradskoj knjižnici Oroslavje u petak 8. prosinca od 19 sati. Nakon predstavljanja i stripovskih razgovora autori će za publiku potpisivati albume i stripove, a vrlo vjerojatno i nešto nacrtati za uspomenu. Dobrodošli!

Ljubitelji stripa iz Hrvatskog zagorja zaista nemaju nikakvu ispriku da se ne pojave. Netko se nedavno žalio kako u Zagrebu ima svašta, a u Splitu skoro pa ništa. A kako je onda u Zagorju? Sto puta manje od Splita. Bilo bi lijepo da dođete, pa da nam cijenjeni autori možda dođu i neki drugi put.

Za one koji bi došli, a nisu još bili u Oroslavju, malo prometnih činjenica. Ako je netko zainteresiran doći iz Zagreba, prvo treba reći da nije daleko. Iz zapadnih dijelova grada (Podsused, Gajnice, Vrapče) ili onih iz kojih je moguće brzo izaći na autoput (tipa Lanište) do Oroslavja ima tridesetak minuta vožnje, ovisno o gustoći prometa i cesti koju izaberete, a ima ih tri-četiri. Ako možda netko od stripovskih prijatelja iz Slovenije ima volje doći, onda mu od graničnog područja (Bistrica ob Sotli ili Rogatec) treba pedesetak minuta. Celje je na nekih sat i pol.

Facebook event: https://www.facebook.com/events/272399613283778/

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/11/2017 : 18:30:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Tja, ja sam se zalio, a i opet bih mogao, jer sve je to malo i nista... u Splitu mislim...par entuzijasta koji jurisaju na vjetrenjace, al hvala im...
A sto reci, super. Bob i Dzuka... vec je to super. Svako dobro!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1276 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 30/11/2017 : 20:01:02  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message  Reply with Quote
Bravo za Oroslavje!

"How long, not long, 'cause what you reap is what you sow!"
Go to Top of Page

klaudye
Starting Member



76 Posts

Member since 02/12/2014

Posted - 30/11/2017 : 21:04:34  Show Profile Show Extended Profile  Send klaudye a Private Message  Reply with Quote
Super Zagorci! Vidime se!
Go to Top of Page

Manabo
New Member



259 Posts

Member since 28/08/2013

Posted - 08/12/2017 : 12:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Manabo a Private Message  Reply with Quote
Vidimo se večeras u Oroslavju!
Go to Top of Page

klaudye
Starting Member



76 Posts

Member since 02/12/2014

Posted - 09/12/2017 : 10:00:34  Show Profile Show Extended Profile  Send klaudye a Private Message  Reply with Quote
Lijepa i ugodno provedena stripovska večer u Oroslavju.
Gosti su bili fenomenalni, otvoreni, pristupačni i zanimljivi, vrijeme je proletjelo. Na kraju su nam poklonili potpise i crteže. Valentina, Džuka, Bob i Fran hvala na svemu.
Hvala i ravnateljici knjižnice koja je ustupila prostor i podržala ovaj događaj, te bila pravi domaćin.
Najdraže od svega mi je što sam svjedočio prisutstvu lijepom broju klinaca i mlađe publike.
Naravno, najveće hvala ide Manabu (Sebastijanu) i njegovoj boljoj polovici na ideji i organizaciji eventa. Također, moram mu čestitati na dobrom i smislenom vođenju razgovora s gostima, odradio si to profesionalno

Mogu reći da sam baš zadovoljan.
I za kraj ću samo reći- vidimo se dogodine (ili prije)!
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 09/12/2017 : 12:54:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message  Reply with Quote
Bilo je sjajno! Hvala Sebastijanu i svima ostalima sto su nas pozvali i tako ljepo ugostili! Definitivno dolazimo opet! :)

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

Manabo
New Member



259 Posts

Member since 28/08/2013

Posted - 09/12/2017 : 13:16:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Manabo a Private Message  Reply with Quote
Hvala našim cijenjenim autorima koji su se odazvali na poziv i još jednom nam pokazali da je hrvatska strip scena možda mala, ali obiluje otvorenim, srdačnim i prijateljski nastrojenim ljudima. Hvala posjetiteljima koji su došli i strpljivo nas slušali više od sat vremena, ali su zato nagrađeni po svojim željama plakatima, stripovima, potpisima, crtežima, a bome i Mister Mačak lizaljkama i keksima.
Drago mi je da su svi bili zadovoljni. Nadam se da ćemo nešto slično uspjeti ponoviti u dogledno vrijeme.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000