forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 FIFA WORLD CUP : RUSSIA 2018.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 153

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/12/2017 : 13:05:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Evo otvoriću topic za komentiranje nadolazećeg svjetskog prvenstva u nogometu.
Ždrijeb je jučer održan a grupe su slijedeće:

Grupa A:

Rusija
S.Arabija
Egipat
Urugvaj


Grupa B:

Portugal
Španjolska
Maroko
Iran


Grupa C:

Francuska
Australija
Danska
Peru


Grupa D:
Argentina
Island
Hrvatska
Nigerija


Grupa E:
Brazil
Švicarska
Kostarika
Srbija


Grupa F

Njemačka
Mexico
Švedska
Mexico
J. Korea


Grupa G:
Belgija
Panama
Tunis
Engleska


Grupa H
Poljska
Senegal
Kolumbija
Japan


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 02/12/2017 13:10:19

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 02/12/2017 : 16:22:05  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Mexico, Korea? Na kom je to jeziku? Ako su ostali nazivi država napisani kako treba, ispravi i to dvoje.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/12/2017 : 17:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
U "F", grupi je Mexico zastupljen dva puta...a inace, jedva cekam, Mundial je prava stvar. "D", grupa je poprilicno teska, ali brate, nebi ni trebalo biti lako na svjetskom prvenstvu. Tu i nema losih ekipa. U prolaz grupe sam uvjeren.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/12/2017 : 18:50:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Baš si nešto razmišljam, ako bi slučajno Peru bio izbačen zbog politike u sportu tko bi išao umjesto njega, kako se u toj skupini već nalazi Australija vjerojatno bi Novi Zeland izvisio.
Na stranu to što se Australija natječe u azijskim kvalifikacijama, ostaje činjenica da se nalazi na istom kontinentu kao i Novi Zeland. Zato mislim da bi FIFA navela upravo taj razlog da ih ne ubaci umjesto Perua već bi izabrala nekog drugog.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 02/12/2017 : 19:41:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
Osminafinala:

1. A1 - B2
2. C1 - D2

3. E1 - F2
4. G1 - H2


5. B1 - A2
6. D1 - C2

7. F1 - E2
8. H1 - G2
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 03/12/2017 : 00:35:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Baš si nešto razmišljam, ako bi slučajno Peru bio izbačen zbog politike u sportu tko bi išao umjesto njega, kako se u toj skupini već nalazi Australija vjerojatno bi Novi Zeland izvisio.
Na stranu to što se Australija natječe u azijskim kvalifikacijama, ostaje činjenica da se nalazi na istom kontinentu kao i Novi Zeland. Zato mislim da bi FIFA navela upravo taj razlog da ih ne ubaci umjesto Perua već bi izabrala nekog drugog.


2. ekipa Danske u pripremnosti.
Imaju već iskustva s tim.
Uostalom, kad već i Mexico ima dva tima....

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 03/12/2017 : 09:00:21  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Evo ko bi po mom misljenju trebao/mogao da prodje dalje:

Grupa A:

Rusija
Urugvaj

Grupa B:

Portugal
Španjolska


Grupa C:

Francuska
Peru

Grupa D:
Argentina
Island ili Hrvatska


Grupa E:
Brazil
Srbija ili Svajcarski internacionalni tim mala Evropa


Grupa F

Njemačka
Švedska


Grupa G:

Belgija
Engleska

Grupa H

Poljska
Kolumbija


S tim sto je grupa H teska tuga, stvarno steta da bilo ko od njih prodje dalje.


Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/12/2017 : 11:47:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Zapravo su Španjolci i Portugalci najbolje prošli, odigraju 0:0 prvo kolo i druge dvije bi trebali dobiti i laganini. Ne znam zašto svi otpisuju Costa Ricu, super golman, super prošli nastup, super kvalifikacije, mogu proći! Od Japana isto očekujem da budu dobri, Afrikanci: uvijek netko dogura daleko kao i južnoamerikanci (osim Brazila i Argentine od kojih se uvijek i očekuje vrh)

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 03/12/2017 : 12:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2
Ne znam zašto svi otpisuju Costa Ricu, super golman, super prošli nastup, super kvalifikacije, mogu proći!


U silaznoj su putanji, kako golman koga Real hoće što prije da se trsi, tako i cijeli tim. A i takvi rezultati kao na prošlom SP takvim ekipama se baš ne ponavljaju. Uporedi s ostalim iznenađenjima koja su stizala do četvrtfinala, to je bilo jednom i nema više.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/12/2017 : 12:19:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by DODSFERD

Baš si nešto razmišljam, ako bi slučajno Peru bio izbačen zbog politike u sportu tko bi išao umjesto njega, kako se u toj skupini već nalazi Australija vjerojatno bi Novi Zeland izvisio.
Na stranu to što se Australija natječe u azijskim kvalifikacijama, ostaje činjenica da se nalazi na istom kontinentu kao i Novi Zeland. Zato mislim da bi FIFA navela upravo taj razlog da ih ne ubaci umjesto Perua već bi izabrala nekog drugog.


2. ekipa Danske u pripremnosti.
Imaju već iskustva s tim.
Uostalom, kad već i Mexico ima dva tima....


Ne znaš ti Meksikance, napucali se droge pa poslali pojačanje jer žele da rasture sve gringose koji im se nađu na putu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 04/12/2017 : 16:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote

Dobro Real ga se hoće riješiti jer je e Gea bolji, ali koliko.ih je puta spasio, puno! Ovo sa iznenađenjima se slažem, ali kao što rekoh lakoćom prošli kvalifikacije, još si mislim kako na ovom SP ne bude puno golova, onda im sjajan golman zlata vrijedi, ma skoro svi mogu proći, kako su Talijani kiksali u kvalifikacijama, tako netko veliki može u grupi. Što se Srbije tiče ne znam koliko su korišteni zlatni klinci, oni bi mogli biti jaka karta

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by tex2
Ne znam zašto svi otpisuju Costa Ricu, super golman, super prošli nastup, super kvalifikacije, mogu proći!


U silaznoj su putanji, kako golman koga Real hoće što prije da se trsi, tako i cijeli tim. A i takvi rezultati kao na prošlom SP takvim ekipama se baš ne ponavljaju. Uporedi s ostalim iznenađenjima koja su stizala do četvrtfinala, to je bilo jednom i nema više.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

iggyk23
New Member

281 Posts

Member since 02/09/2014

Posted - 05/12/2017 : 12:12:58  Show Profile Show Extended Profile  Send iggyk23 a Private Message  Reply with Quote
svi mi imamo slicna predvidjanja timova koji ce proci grupu ali trebali su i na proslom proci engleska i/ili italija pa sta se desilo
slazem se sa svime osim sto mislim da ce meksiko proci, nisu ispali u grupi od sredine 80tih mislim

Edited by - iggyk23 on 05/12/2017 12:13:42
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/12/2017 : 12:27:22  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Evo, uložiti sve na Panamu.

quote:
Brazil 5/1
Germany 5/1
France 11/2
Spain 6/1
Argentina 8/1
Belgium 10/1
England 16/1
Portugal 25/1
Uruguay 28/1
Colombia 33/1
Russia 33/1
Croatia 40/1
Poland 50/1
Denmark 80/1
Mexico 100/1
Sweden 100/1
Switzerland 100/1
Egypt 150/1
Senegal 150/1
Serbia 200/1
Iceland 250/1
Iran 250/1
Japan 250/1
Nigeria 250/1
Peru 250/1
Australia 500/1
Costa Rica 500/1
Morocco 500/1
South Korea 750/1
Tunisia 750/1
Panama 1500/1
Saudi Arabia 1500/1
Go to Top of Page

iggyk23
New Member

281 Posts

Member since 02/09/2014

Posted - 05/12/2017 : 12:41:37  Show Profile Show Extended Profile  Send iggyk23 a Private Message  Reply with Quote
i ja da se kladim stavio bi falcaa medju top strijelce, zadnjih par godina je u spici a i bez njega su bili u cetvrtfinalu, opet imaju laganu grupu gdje se da zabijat golova
gledao sam sad gol koji im je ponisten protiv brazila, zbog ofsajda koji se desio jedno 15 sekundi ranije i ne bi nikad bio sviran da nisu zabili gol
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/12/2017 : 13:06:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

I, kada igraju Azuri?

Valjda kad i Slovenija.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/12/2017 : 13:24:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Rusija ima kurac od ekipe i samo zahvaljujući domaćinstvu kladioničari ih stavili u prvu trećinu po koeficijentu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/12/2017 : 13:38:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Grupa A:

Rusija solidan golman i obrana
S.Arabija nepoznanica
Egipat čudesni Mo Salah
Urugvaj odlična ekipa dobro pokrivena svuda, napad fantazija

prolaz Urugvaj, Rusija, eventualno Egipat

Grupa B:

Portugal
Španjolska
Maroko
Iran

Sve osim prolaska Portugala i Španjolske bilo bi iznenađenje, iako Portugal se mučio na prošlom EP i jedva prošao grupu, a onda otišao do kraja

Grupa C:

Francuska
Australija
Danska
Peru


Prolaz Francuska i Danska


Grupa D:

Argentina
Island
Hrvatska
Nigerija

po kvaliteti Argentina i Hrvatska prolaze, ali i Island i Nigerija su sposobni proći i neće biti lagan protivnik ni za koga

Grupa E:

Brazil
Švicarska
Kostarika
Srbija

Brazil prolazi, a izjednačeno za drugo mjesto, svi imaju svoje adute, podjednake reprezentacije

Grupa F

Njemačka
Mexico
Švedska
Mexico
J. Korea

Prolaz Njemačka i Meksiko,

Grupa G:

Belgija
Panama
Tunis
Engleska

Prolaz Belgija i Engleska

Grupa H

Poljska
Senegal
Kolumbija
Japan

Prolaz Kolumbija i Japan, ovo je najizjednačenija skupina po meni, svi mogu proći, vjerujem u Vahu i Japan!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 05/12/2017 : 15:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2
Grupa F

Njemačka
Mexico
Švedska
Mexico
J. Korea

Prolaz Njemačka i Meksiko


Možda će proći dva Meksika
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/12/2017 : 15:26:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Gadno je tu ista prognozirat. Ima papirnatih favorita, naravno, ali na Mundijalu grizu svi...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 05/12/2017 : 15:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by iggyk23

svi mi imamo slicna predvidjanja timova koji ce proci grupu


Da, kao što smo to većina nas imali i u slučaju lige prvaka, a na kraju:

Besiktas ubjedljivo ispred Porta a kamoli Monaca.
Basel skoro sigurno dalje a Benfica nula bodova,
Roma ispred Atletica (ok, za mene osobno nije iznenađenje),
Shakhtar dalje - Napulj puši,
a Borussia Dortmund u 5 tekmi jedva dva boda
itd. itd.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/12/2017 : 15:44:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Jedan od dva bi morao proći😊

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by tex2
Grupa F

Njemačka
Mexico
Švedska
Mexico
J. Korea

Prolaz Njemačka i Meksiko


Možda će proći dva Meksika


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/12/2017 : 15:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
I uvijek će biti tako, nikad neće svi favoriti proći, ali realno ih je gurati u poziciju favorita!

quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by iggyk23

svi mi imamo slicna predvidjanja timova koji ce proci grupu


Da, kao što smo to većina nas imali i u slučaju lige prvaka, a na kraju:

Besiktas ubjedljivo ispred Porta a kamoli Monaca.
Basel skoro sigurno dalje a Benfica nula bodova,
Roma ispred Atletica (ok, za mene osobno nije iznenađenje),
Shakhtar dalje - Napulj puši,
a Borussia Dortmund u 5 tekmi jedva dva boda
itd. itd.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 07/12/2017 : 00:22:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Treba vremena za prokomentirati grupe.
Ima dosta zanimljivih reprezentacija.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 07/12/2017 : 16:58:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Grupa A

Urugvaj
Egipat
Rusija
S.Arabija

Urugvaj bi mogao daleko na ovom prvenstvu,dosta su jaki.
Egipat vidim u drugom krugu pod uvjetom da suci ne guraju Rusiju.
Salah je u odličnoj formi.
S.Arabija nema što tražiti,za njih svaki bod je dobar.

Grupa B

Španjolska
Portugal
Maroko
Iran

Bilo bi čudo sve osim prolaska dvije europske reprezentacije.
Potajno se nadam da Maroko može iznenaditi,Iran još teža situacija od S.Arabije u grupi A.

Grupa C

Frnacuska
Peru
Danska
Australija

Francuzi uvjerljivo prvi.
Mislim da bi Peru mogao srušiti Dance,dosta su fanatični i to bi moglo upaliti.
Australija nema kvalitetu da bi pratili ostale.

Grupa D

Hrvatska
Argetina
Nigerija
Island

Hrvatska bi mogla biti prva, mislim da će se Argetina mučiti kao u kvalifikacijama,oni godinama nisu tim već pojedinci.
Nigerija ako smanje pogreške u obrani,svedu na minimum,mogli bi iznenaditi,Island je isto dosta opasan,to je i pokazao u kvalifikacijama.

Grupa E

Brazil
Švicarska
Srbija
Kostarika

Brazil protutnjava ovom skupinom,bit će borba između Švicaraca i Srba, mislim da su u ovom trenutku Švicarci bliže prolasku.
Kostraika možda može nekome otkinuti bodove,za nešto više jako teško.

Grupa F

Njemačka
Meksiko
Švedska
J.Korea

Njemačka kao Brazil,uvjerljivi prolaz.Meksiko je po meni konkretniji od Švedske koja je izbacila Italiju.Korea bi uz malo sreće mogla upasti u borbu za prolaz.

Grupa G

Belgija
Engleska
Tunis
Panama

Lagani prolazi Belgije i Engleske,Tunis i Panama su u ovoj grupi samo topovsko meso.

Grupa H

Kolumbija
Senegal
Poljska
Japan

Vrlo,vrlo raznolika i zanimljiva grupa,reprezentacija skoro sa svih kontinenata.
Mislim da Kolumbija prolazi poprilično sigurno a velika borba biti će između Senegala i Poljske,budu li Senegalci fanatični kao na zadnjem prvenstvu,mogli bi biti prvi.
Japan također može iznenaditi sve, no dajem im najmanje šanse.


If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/12/2017 : 19:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nogometna reprezentacija Perua igrat će na Svjetskom prvenstvu u Rusiji bez svog kapetana Paola Guerrera kome je u petak FIFA izrekla kaznu od godinu dana suspenzije zbog pozitivnog testa na kokain.
Odluku o kazni donijela je Disciplinska komisija FIFA-e koja je potvrdila da je prilikom testiranja uoči kvalifikacijskog ogleda s Argentinom 5. listopada u Buenos Airesu 33-godišnji napadač brazilskoga Flamenga bio pozitivan na metabolit kokaina benzoilekognin.
Guerrera je tada FIFA privremeno suspendirala na 30 dana pa nije igrao obje utakmice interkontinentalnog baraža u kojima je Peru prošao Novi Zeland (0-0, 2-0). Guerrero je daleko najpoznatiji peruanski igrač, najbolji je strijelac nacionalne momčadi, a igrao je za Bayern i HSV.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 08/12/2017 : 21:21:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
Peru i kokain... :D
Go to Top of Page
Page: of 153 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000