forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 FIFA WORLD CUP : RUSSIA 2018.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 153

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 12/07/2018 : 22:28:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Razmisljam.. zasto nije svirao opasnu igru kod gola Perisica, jer da je ono bilo na sredini terena, dunuo bi 100%.
Ima neko pravilo kada je 16-erac u pitanju?




To moraš njega pitati. Naboj, polufinale, a možda je razmišljao o 2008-oj.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 12/07/2018 : 22:40:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Caleb

Razmisljam.. zasto nije svirao opasnu igru kod gola Perisica, jer da je ono bilo na sredini terena, dunuo bi 100%.
Ima neko pravilo kada je 16-erac u pitanju?



Vjerovatno zato jer je išao sa strane, a ne džonom prema njemu. Tom logikom bi svake škarice trebalo suditi nekakav faul ili indirekt. Dojam pojačava i to što je Englez spustio glavu prema lopti. Po meni nije prekršaj.
To moraš njega pitati. Naboj, polufinale, a možda je razmišljao o 2008-oj.

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 12/07/2018 : 22:44:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Caleb

Razmisljam.. zasto nije svirao opasnu igru kod gola Perisica, jer da je ono bilo na sredini terena, dunuo bi 100%.
Ima neko pravilo kada je 16-erac u pitanju?



Vjerovatno zato jer je išao sa strane, a ne džonom prema njemu. Tom logikom bi svake škarice trebalo suditi nekakav faul ili indirekt. Dojam pojačava i to što je Englez spustio glavu prema lopti. Po meni nije prekršaj.
To moraš njega pitati. Naboj, polufinale, a možda je razmišljao o 2008-oj.





Da, ima tu svega, može se i tako objasniti, mada, mislim da je naboj i to što je polufinale možda presudilo.

Edited by - Kruger on 12/07/2018 22:44:47
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/07/2018 : 22:50:56  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
da da...spustio je glavu
onda bimogo klizeci glavom i sve bi bilo faul :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 12/07/2018 : 22:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Srbija je bila pre tri godina prvak sveta u fudbalu na Novom Zelandu, divan je to osećaj zaista!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 12/07/2018 : 23:05:52  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Nebitno sad je li moga ili ne svirat,po meni ipak ne.Mislim da je opcenito to sve previse zasticeno,gleda se na face,ne smis ga ni pogledat,a glume ko u prici.Jbg,lova preuzela i to.Di je nekadasnji Materazzi...

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/07/2018 : 23:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Da je bilo ikakvog kontakta prije samog udarca prema golu svirao bi prekršaj, a kako ga nije bilo sve je čisto.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/07/2018 : 23:50:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Finale Svjetskog prvenstva između Hrvatske i Francuske sudit će argentinski sudac Nestor Pitana!
Objavila je to FIFA, imenujući i ostale službene osobe za veliko finale: Pitanini pomoćnici bit će sunarodnjaci Hernan Maidana i Juan P. Belatti, dok je četvrti sudac Bjorn Kuipers iz Nizozemske.
Pitani će to biti peta utakmica na ovom Svjetskom prvenstvu, a zanimljivo je kako je dosad pravdu dijelio i hrvatskoj i francuskoj reprezentaciji.
Pitana je dijelio pravdu u susretu osmine finala između Hrvatske i Danske. On je dosudio onaj jedanaesterac na Anti Rebiću kojeg je Kasper Schmeichel obranio Luki Modriću.
Pet dana poslije tog susreta, Pitana je sudio četvrfinale Francuska - Urugvaj u kojem su Tricolori suvereno ušli u polufinale.
U grupnoj fazi natjecanja sudio je utakmice Rusija - Saudijska Arabija (5:0) i Meksiko - Švedska (0:3).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 12/07/2018 : 23:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

Srbija je bila pre tri godina prvak sveta u fudbalu na Novom Zelandu, divan je to osećaj zaista!


I to je bila prvak na način da je sve 4 utakmice u eliminacijskom dijelu dobila nakon produžetaka ili penala ako se ne varam ? Ponovilo se dabogda ;)
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 13/07/2018 : 00:01:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Nebitno sad je li moga ili ne svirat,po meni ipak ne.Mislim da je opcenito to sve previse zasticeno,gleda se na face,ne smis ga ni pogledat,a glume ko u prici.Jbg,lova preuzela i to.Di je nekadasnji Materazzi...



Nije ga morao svirati i nije pogriješio. Jutros je to pravilo objasnio nogometni sudac, kolumnist u Slobodnoj Dalmaciji.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/07/2018 : 00:03:09  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Finale Svjetskog prvenstva između Hrvatske i Francuske sudit će argentinski sudac Nestor Pitana!
Objavila je to FIFA, imenujući i ostale službene osobe za veliko finale: Pitanini pomoćnici bit će sunarodnjaci Hernan Maidana i Juan P. Belatti, dok je četvrti sudac Bjorn Kuipers iz Nizozemske.
Pitani će to biti peta utakmica na ovom Svjetskom prvenstvu, a zanimljivo je kako je dosad pravdu dijelio i hrvatskoj i francuskoj reprezentaciji.
Pitana je dijelio pravdu u susretu osmine finala između Hrvatske i Danske. On je dosudio onaj jedanaesterac na Anti Rebiću kojeg je Kasper Schmeichel obranio Luki Modriću.
Pet dana poslije tog susreta, Pitana je sudio četvrfinale Francuska - Urugvaj u kojem su Tricolori suvereno ušli u polufinale.
U grupnoj fazi natjecanja sudio je utakmice Rusija - Saudijska Arabija (5:0) i Meksiko - Švedska (0:3).



Ovaj Nestor Pitana nakon meča za jednu reprezentaciju može postati Putana...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/07/2018 : 06:48:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@DODSFERD - bas mi se i ne svidja taj sudac, ali nadam se da on nece biti u prvom planu.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 13/07/2018 : 07:27:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Odličan je sudac, samo mi se čini da je jedan od onih koji ne koriste VAR.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/07/2018 : 07:43:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Pita francuz, engleza; zasto places?
Plakat ces i ti u nedjelju, kaze...
(ovo sam cuo djecu na igralistu...kobogda bili u pravu.)

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/07/2018 : 09:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro













eto, nek se zna da sam ja 1Euro več 6.6.2018 prje samog početka mundiala znao da če Hrvatska daleko dogurati.
Ovo j ebilo napravljeno u šaljivom tonu ali nije daleko od istine jer koliko sam pročitao npr Clint Eastwood, Mark Wahlberg,....tražili su Hrvatski dres, Kolinda Grabar Kitarovič je donjela dresove Theresi may, Trumpu,....a ja sam več prije svih onih napravio reklamu za Hrvatsku. Mislim da bi bilo super da me predložite za neki orden časti Republike Hrvatske.
Ovaj topik je dogurao da 141 stranice, dok se ovaj moj post može pronači več na 6 stranici!!!!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/07/2018 : 10:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
u ovu reprezentaciju smo prije samog početka vjerovali jedino ja i Čiro Blažević! I pogledajte sada!!! Finale svijetskog prvenstva!!!
A HNS nije zvao ni mene ni Čira Blaževića u Moskvu,....
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/07/2018 : 11:10:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Em si rekao da smo na srecu prosli grupu, em si rakao da necemo dalje u nokaut fazi. Pa da nas ne vidis dalje od osmine i jos da smo se mucili, bili dosadni itd.itd. .

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 13/07/2018 : 12:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ma 1Euro vas voli zezat, ne uzimajte svaku njegovu ka srcu. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/07/2018 : 12:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Em si rekao da smo na srecu prosli grupu, em si rakao da necemo dalje u nokaut fazi. Pa da nas ne vidis dalje od osmine i jos da smo se mucili, bili dosadni itd.itd. .



hehe, sve je to istina ali treba mi priznati na entuzijazmu i to prije samo početka, dok se još ništa nije znalo.
Sve to sam rekao, istina, ali baš zbog toga jer sam prije prvenstva imao velika očekivanja pa mi se onda tokom prvenstva učinilo da ne igrate kako sam ja očekivao. Ono jedenajsterci, Vida,.. itd...ali nema veze oduševili ste me na meču sa Engleskom, što sam i priznao.
Da se radi o nekoj reprezentaciji na koju sam ravnodušan, npr Saudska Arabija ne bi ništa ni komentirao.
Nek se zna da sam ja ove zabivake sa Hrvatskom zastavom slao svima svojima prijateljima 6.6.2018 i dosta njih mi se smijalo, neki su mi slali nazad sa Brazilskom zastavom ili Njemačkom,...no ja sam slao sa Hrvatskom i to mi nitko ne može uzeti.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/07/2018 : 13:03:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by ivanl

Em si rekao da smo na srecu prosli grupu, em si rakao da necemo dalje u nokaut fazi. Pa da nas ne vidis dalje od osmine i jos da smo se mucili, bili dosadni itd.itd. .



hehe, sve je to istina ali treba mi priznati na entuzijazmu i to prije samo početka, dok se još ništa nije znalo.
Sve to sam rekao, istina, ali baš zbog toga jer sam prije prvenstva imao velika očekivanja pa mi se onda tokom prvenstva učinilo da ne igrate kako sam ja očekivao. Ono jedenajsterci, Vida,.. itd...ali nema veze oduševili ste me na meču sa Engleskom, što sam i priznao.
Da se radi o nekoj reprezentaciji na koju sam ravnodušan, npr Saudska Arabija ne bi ništa ni komentirao.
Nek se zna da sam ja ove zabivake sa Hrvatskom zastavom slao svima svojima prijateljima 6.6.2018 i dosta njih mi se smijalo, neki su mi slali nazad sa Brazilskom zastavom ili Njemačkom,...no ja sam slao sa Hrvatskom i to mi nitko ne može uzeti.


Ajde neka, fala...
Jbg. prijo, Danska i Rusija su igrali teski disciplinirani bunker. I bili su jako dobri u tome. Nije to lako probit. Narocito Rusija. Ono je bilo tesko do bola. Svaka im cast. Noseni fanatizmom domacinstva. Onako oni vise nece igrat nikada u zivotu. Sto se Engleske tice, nista se nisam bojao. Oni jednostavno moraju jos uciti boriti se sa strasnim pritiskom. Mladi su i nakon 50 minuta nije ih nigdje bilo. Po meni bili su zreli za 3 komada. Moje je misljenje da je i Island bolje od njih igrao.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

zovko
New Member

200 Posts

Member since 21/08/2012

Posted - 13/07/2018 : 13:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Send zovko a Private Message  Reply with Quote
Evo ga još jedan koji treba da pati ili da ide onamo odakle je došao
https://www.slobodnaevropa.org/a/intervju-boris-dezulovic/29359734.html

Edited by - zovko on 13/07/2018 13:14:23
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/07/2018 : 13:19:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Negdje sam pročitao da na ljestvici najviše pretrčanih kilometara po susretu prvih 5 mjesta drže ruski igrači, ako je to stvarno istina onda ne treba čuditi što je bilo toliko muke s njima.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 13/07/2018 : 16:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Jedna zanimljivost za navijače Intera i Bayerna.
To su dva tima s predstavnicima u svakom finalu svjetskih prvenstava od 1982. do danas (ili točnije do preksutra).

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/07/2018 : 17:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Bas nesto pratim, taljani su Perisica i Mandukica nazvali svojima. Italo-cro igracima. Nije mi zasmetalo, sta ce jadni, pate...ubilo ih je sto se nisu kvalificirali na ovo prvenstvo. Stvarno im je tesko palo.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14515 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/07/2018 : 17:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

Srbija je bila pre tri godina prvak sveta u fudbalu na Novom Zelandu, divan je to osećaj zaista!


Da ali U-20 što nije isto sa seniorskom ekipom, pa čak se ne može ravnati ni s polufinalem.
Naravno to ne umanjuje uspjehe Srpske nogometne reprezentacije U-20.
Kad smo kod toga, što je s tim momcima?Očekivalo se da to prenesu i u seniorski staž, gdje su danas?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page
Page: of 153 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.59 seconds. Snitz Forums 2000