forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 FIFA WORLD CUP : RUSSIA 2018.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 153

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 13/07/2018 : 18:40:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

Jedna zanimljivost za navijače Intera i Bayerna.
To su dva tima s predstavnicima u svakom finalu svjetskih prvenstava od 1982. do danas (ili točnije do preksutra).





Interesantan podatak.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 13/07/2018 : 18:40:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Bas nesto pratim, taljani su Perisica i Mandukica nazvali svojima. Italo-cro igracima. Nije mi zasmetalo, sta ce jadni, pate...ubilo ih je sto se nisu kvalificirali na ovo prvenstvo. Stvarno im je tesko palo.



Za Italijom na Svjetskom prvenstvu ne žalim. Žalim za Nizozemskom...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/07/2018 : 18:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Meni je žao što nisu nastupili Kamerun,Obala Bjelokosti,Gana,Burkina Faso.
Nizozemska je već par godina u silaznoj putanji,Talijani su mi dosta prepotentni i bahati, nešto slično kao i Englezi.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 13/07/2018 : 19:03:01  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Odličan je sudac, samo mi se čini da je jedan od onih koji ne koriste VAR.



do sada je tako dobro sudio da VAR nije ni trebao..
nadam se da bude i nastavio tako dobro sudit

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/07/2018 : 19:19:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by ivanl

Bas nesto pratim, taljani su Perisica i Mandukica nazvali svojima. Italo-cro igracima. Nije mi zasmetalo, sta ce jadni, pate...ubilo ih je sto se nisu kvalificirali na ovo prvenstvo. Stvarno im je tesko palo.



Za Italijom na Svjetskom prvenstvu ne žalim. Žalim za Nizozemskom...


I ja isto, Nizozemsku simpatiziram još od EP-a 1988., valjda su baš zato nakon tog naslova postali veliki luzeri.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/07/2018 : 19:23:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Bit će neobično pratiti prvenstvo pred kraj godine.

https://sportnet.rtl.hr/vijesti/514103/nogomet-sp-2018/infantino-golovi-iz-zaledja-sada-su-dio-proslosti-a-sp-u-katru-igrat-ce-se-na-zimu/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 13/07/2018 : 19:27:03  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by vronski 3

Srbija je bila pre tri godina prvak sveta u fudbalu na Novom Zelandu, divan je to osećaj zaista!


Da ali U-20 što nije isto sa seniorskom ekipom, pa čak se ne može ravnati ni s polufinalem.
Naravno to ne umanjuje uspjehe Srpske nogometne reprezentacije U-20.
Kad smo kod toga, što je s tim momcima?Očekivalo se da to prenesu i u seniorski staž, gdje su danas?


Pa bilo ih je dosta u ovom timu, ali na Novom Zelandu je bio dobar selektor.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/07/2018 : 19:27:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ovo sam nedavno pročitao u SN.
Stvarno zanimljivo a mislim da će biti puno bolje vrijeme nego ljeto.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/07/2018 : 19:28:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by vronski 3

Srbija je bila pre tri godina prvak sveta u fudbalu na Novom Zelandu, divan je to osećaj zaista!


Da ali U-20 što nije isto sa seniorskom ekipom, pa čak se ne može ravnati ni s polufinalem.
Naravno to ne umanjuje uspjehe Srpske nogometne reprezentacije U-20.
Kad smo kod toga, što je s tim momcima?Očekivalo se da to prenesu i u seniorski staž, gdje su danas?


Pa bilo ih je dosta u ovom timu, ali na Novom Zelandu je bio dobar selektor.


Zar je moguće da je samo zbog izbornika?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/07/2018 : 19:32:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Meni je žao što nisu nastupili Kamerun,Obala Bjelokosti,Gana,Burkina Faso.
Nizozemska je već par godina u silaznoj putanji,Talijani su mi dosta prepotentni i bahati, nešto slično kao i Englezi.


Dobri su taljani. Aj, malo puno leze po podu, kad dobijaju... ali plakali su sto nisu na smotri ajne...nekidan u Padovi, placu i kukaju mi, a onda nabrajaju nase igrace...sta ce...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/07/2018 : 19:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ja sam vidio par Talijana u Zadru u Hrvatskim dresovima, šokiralo me

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16192 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 13/07/2018 : 19:39:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Zar je moguće da je samo zbog izbornika?


Te mladje kategorije su irelevantne, kada je u pitanju seniorski status i seniorska takmicenja. Tamo uvek iskoci po neka reprezentacija koja nije fudbalska sila.
Vecina novozelandjana (tako mediji zovu momke koji su osvojili SP) jedva da igra u svojim klubovima. Dosta njih je na pozjamicama, neki greju klupe itd. U savezu ne postoji ideja za srpski fudbal, nista se ne radi planski, tako da svi ti klinci brzo potonu...

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/07/2018 : 19:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/07/2018 : 20:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by Tonka24

Zar je moguće da je samo zbog izbornika?


Te mladje kategorije su irelevantne, kada je u pitanju seniorski status i seniorska takmicenja. Tamo uvek iskoci po neka reprezentacija koja nije fudbalska sila.
Vecina novozelandjana (tako mediji zovu momke koji su osvojili SP) jedva da igra u svojim klubovima. Dosta njih je na pozjamicama, neki greju klupe itd. U savezu ne postoji ideja za srpski fudbal, nista se ne radi planski, tako da svi ti klinci brzo potonu...



Zato sam i napisao da nije to samo do izbornika, izgleda da vam fali jedan Mamić koji bi to sve povezao-govorim o stvarima koje njemu nitko ne može osporiti a to je " proizvodnja " mladih igrača i briga oko svega toga.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/07/2018 : 20:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by seinfeld







LEGENDARNO!!!!!

Eto, još materiala za prvi muzej provokacija/prcanja (za one kojima je provokacija preteška riječ), da se ovakve stvari ne zaborave a kada prođe određeno vrijeme svi če se skupa smijati!

a provokatori bi mogli da budu kustosi u muzeju i napokon da netko cijeni njihov rad!

Mogli bismo tražiti novac za takav muzej od EU fondova....

A što je najljepše, provokatori sa cijeloga svijeta bi mogli slati svoja umjetnička djela direktno u naš muzej, i najbolja djela bi objavili, pravili izložbe po segmentima (npr provokacije u sportu, provokacija u politici, provokacija u kulturi,...).

Mislim da tako nešto ne postoji i otvaranje ovakvog muzeja bi bila provokacija sama po sebi haha.

Vrijedi razmisliti!

Možda za par dana otvorim topik, pa čete moči slati ovakve stvari, da vidimo šta sve tu ima!

Edited by - 1Euro on 13/07/2018 20:24:31
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16192 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 13/07/2018 : 20:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Zato sam i napisao da nije to samo do izbornika, izgleda da vam fali jedan Mamić koji bi to sve povezao-govorim o stvarima koje njemu nitko ne može osporiti a to je " proizvodnja " mladih igrača i briga oko svega toga.


T mozda fali ovima koji navijaju za Srbiju, meni ne.
Veruj mi da je fudbalska mafija mnogo mocnija, nego nogometna.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/07/2018 : 20:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ma mislio sam u sportskom smislu, jer ti momci nisu sigurno bezveze bili prvaci svijeta prije tri godine.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16192 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 13/07/2018 : 20:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Ma mislio sam u sportskom smislu, jer ti momci nisu sigurno bezveze bili prvaci svijeta prije tri godine.

Znam da si na to mislio. Ali mafija ovde ne zeli uspeh fudbala, samo licnu korist. To je visegodisnja tenedencija, nema ni naznaka da ide ka gore. Novozelandjane su prodali, sada ove sto greju klupu pokusavaju opet, preko reprezentacije da prodaju. Igraci nisu fudbalski sazreli, jer su kao klinci otisli van, samo zbog cinjenice da su prvaci.. a vidi ih sad... cast izuzecima.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/07/2018 : 20:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Poznate su mi te priče o zrelosti iz Dinama.
Da sve je novac odnosno vlastita korist.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11677 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 13/07/2018 : 20:33:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Čestitke za finale.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 13/07/2018 : 20:37:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Hvala!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 13/07/2018 : 20:48:29  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by vronski 3

Srbija je bila pre tri godina prvak sveta u fudbalu na Novom Zelandu, divan je to osećaj zaista!


Da ali U-20 što nije isto sa seniorskom ekipom, pa čak se ne može ravnati ni s polufinalem.
Naravno to ne umanjuje uspjehe Srpske nogometne reprezentacije U-20.
Kad smo kod toga, što je s tim momcima?Očekivalo se da to prenesu i u seniorski staž, gdje su danas?


Pa bilo ih je dosta u ovom timu, ali na Novom Zelandu je bio dobar selektor.


Zar je moguće da je samo zbog izbornika?


Nije, ali ima dosta do toga. Problem je što savez sastavlja tim, pa dobri treneri ne pristaju da rade u tim uslovima.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 13/07/2018 : 21:13:05  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
I jos ona kao zabrana, mozda je samo bio prijedlog da se zgodne navijacice ne snimaju jer je kao seksizam.
Po meni bi trebale one setajuce reklame ukinuti jer imam osjecaj kad gledam igru vidim hyundai ganja loptu ili ide u kontra smjeru igre, pa se zamanta u glavi. Tucson u trecoj desno, Mandzo lijevo u sestoj brzini. ⚽

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 13/07/2018 21:14:29
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/07/2018 : 21:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Jel istina da su u Srbiji, tokom izvodenja hrvatske himne, na pocetku utakmice bile reklame? A potom, kad je bila himna suparnika, islo je uredno?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 13/07/2018 : 21:27:24  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Pomalo djeluje nevjerovatno da je Francuska sad najdominantnija, a jesenas kod kuće nije mogla da pobijedi Luksemburg.
Go to Top of Page
Page: of 153 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000