forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA predstavlja OČI I TAMA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Melusine
Junior Member



350 Posts

Member since 17/05/2017

Posted - 12/12/2017 : 12:26:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Melusine a Private Message  Reply with Quote



Oči i tama, novo izdanje edicije Riznica Bonelli, je uzbudljiva gotička priča u detektivskom “sosu” i na tragu priča Edgara Alana Poa i Iz pakla Alana Mura.

Milano, 1908. Dok slikar Alesandro Simoneti pokušava da prenese svoje demone na platno, u gradu se događa niz svirepih zločina koji podstiču maštu jednog novinara. Rađa se Pub Herc, neuhvatljivi, nemilosrdni junak crne hronike. Komesar Mateo de Vitalis, zapovednik prve jedinice Naučne policije u gradu, kreće u potragu za ubicom…

Autor: Simeoni, Điđi / Format: 14,5x20,5 /Br. str: 304 / Leteći start (13-16.12) 870 RSD. Cena u klubovima, striparnicama i na sajtu posle Letećeg starta 1.000 RSD a u knjižarama: 1.299,00 RSD

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2329 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 12/12/2017 : 13:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Po meni bespotrebno izdanje.
Strip već postoji u izdanju Phoenix press-a i Libellusa, i nije ni blizu rasprodaji...

Carpe diem
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/12/2017 : 13:44:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DzekDenijels

Po meni bespotrebno izdanje.
Strip već postoji u izdanju Phoenix press-a i Libellusa, i nije ni blizu rasprodaji...



Da li je do whiskeyja ili ... ali mislim da si zamenio PP sa Agarthi Comics? ;D

Znaci, odgovor izdavaca bi bio "Posto jos nije objavljen u Srbiji". Imamo ga u Hr i BiH, ali to valjda nista ne znaci? Hja, nadam se da su dobro preracunali koliko potenc. kupaca bi mogli imati.





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/12/2017 : 14:37:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Od Agarthija ne želim više ništa imati ni besplatno, Libellusovo izdanje sa svojih 180 kn je malo preskupo, tako da ovo svakako dolazi u obzir kod mene.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Agarthi Comics
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
323 Posts

Member since 01/03/2012

Posted - 12/12/2017 : 14:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Agarthi Comics's Homepage  Send Agarthi Comics a Private Message  Reply with Quote
Poštovani, imate od nas na poklon Oči i tama, samo recite gdje će te..


quote:
Originally posted by DODSFERD

Od Agarthija ne želim više ništa imati ni besplatno, Libellusovo izdanje sa svojih 180 kn je malo preskupo, tako da ovo svakako dolazi u obzir kod mene.


https://agarthicomics.ba/
www.stripovi.ba
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/12/2017 : 15:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Od Agarthija ne želim više ništa imati ni besplatno, Libellusovo izdanje sa svojih 180 kn je malo preskupo, tako da ovo svakako dolazi u obzir kod mene.


Ha, cuj, meni bi ipak dobro dosli brojevi 2 i 3 od Jana Dixa, posto ih tada kada su izasli nisam nigdje dobio (a nije se jos ni znalo, da ce se sve ohladiti kasnije).
Dobro, znam da je i Dagda isla s njim, ali po kvaliteti sam bio zadovoljan AC izdanjem. Steta samo sto nisu isli dalje.


Drukcije, da bude ontopic, Oci i tama su mi sasvim dobar (odlican bih cak rekao) SBE strip. Isto vazi i za Vjesticu.

Zanimljivost - u Jedna doba, jedan prica imamo svojevrstan "nastavak" stripa Oci i tama. Namjerno sam stavio navodnike u nastavak (nije pravi nastavak naravno), oni koji su je procitali znaju.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 12/12/2017 15:10:36
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 12/12/2017 : 15:08:38  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
kad ce nova granica
oci i tama je ok strip
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 12/12/2017 : 15:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Imam libellus, preporuka.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 12/12/2017 : 15:51:10  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Agarthi Comics

Poštovani, imate od nas na poklon Oči i tama, samo recite gdje će te..


quote:
Originally posted by DODSFERD

Od Agarthija ne želim više ništa imati ni besplatno, Libellusovo izdanje sa svojih 180 kn je malo preskupo, tako da ovo svakako dolazi u obzir kod mene.




ma manite se vi okica i tame..nastavite Zagora gdje ste stali i...sve zaboravimo, bar ja.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/12/2017 : 16:51:51  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Od Agarthija ne želim više ništa imati ni besplatno, Libellusovo izdanje sa svojih 180 kn je malo preskupo, tako da ovo svakako dolazi u obzir kod mene.


odlično je Agartijevo izdanje Oči i tame;i strip je ok.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 12/12/2017 : 17:28:53  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
imam agarthijevo izdanje, i magnetic istog, i ne bih sad samo zbog numeracije na hrbatu bacao pare...jeste da je ovo HC, za razliku od agarthija, ali radije cu uzeti nesto sto nemam u kolekciji...inace, uz vjesticu, najbolji romanzi..
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 12/12/2017 : 17:39:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Agarthi Comics

Poštovani, imate od nas na poklon Oči i tama, samo recite gdje će te..


quote:
Originally posted by DODSFERD

Od Agarthija ne želim više ništa imati ni besplatno, Libellusovo izdanje sa svojih 180 kn je malo preskupo, tako da ovo svakako dolazi u obzir kod mene.




Hajde, Dods, gukni gdje. :D
Možeš navesti i moju adresu, ja ga uzimam. ;)

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 12/12/2017 : 18:03:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Zapamtio sam samo da je strip dobar a o čemu se uopće radi i scenarij sam zaboravio.

I kakvo je ovo javljanje Agarthia, ugasili ste se i prospite se pepelom umjesto ovih gluma.

P.S. Ne morate me pitati šta ću, sve vaše nažalost imam.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 12/12/2017 18:04:01
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 12/12/2017 : 18:20:30  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
veselim se broju 3 riznice bonelli

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/12/2017 : 18:45:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Na ovom stripu je Gigi Simeoni, bas dobar, za razliku od Nathana kojeg radi malo "isforsirano", ne pazi bas previse, radi jer mora... Strip I prica sasvim o.k. Imam Libellusovo izdanje, al uzecu I ovo jer vidim da C.K. ima nmjeru objaviti cijelu riznicu...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 12/12/2017 : 18:58:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Zapamtio sam samo da je strip dobar a o čemu se uopće radi i scenarij sam zaboravio.

I kakvo je ovo javljanje Agarthia, ugasili ste se i prospite se pepelom umjesto ovih gluma.

P.S. Ne morate me pitati šta ću, sve vaše nažalost imam.



Kako ugasili?
Ja evo vidim, Zagor 4 u najavi:

http://www.agarthicomics.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=324:zagor-4-zuti-gavran&catid=22:najave-zagor&Itemid=117

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 12/12/2017 : 20:26:47  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Od kad je ta najava?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 12/12/2017 : 20:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
Ako nije bilo nekih novosti, taj Zagor 4 je najavljen još u septembru 2013.

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

magnus
Junior Member



Slovenia
340 Posts

Member since 22/08/2004

Posted - 12/12/2017 : 20:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Send magnus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Zapamtio sam samo da je strip dobar a o čemu se uopće radi i scenarij sam zaboravio.

I kakvo je ovo javljanje Agarthia, ugasili ste se i prospite se pepelom umjesto ovih gluma.

P.S. Ne morate me pitati šta ću, sve vaše nažalost imam.



Kako ugasili?
Ja evo vidim, Zagor 4 u najavi:

http://www.agarthicomics.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=324:zagor-4-zuti-gavran&catid=22:najave-zagor&Itemid=117



Today's readers are tomorrow's leaders
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2329 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 12/12/2017 : 21:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by DzekDenijels

Po meni bespotrebno izdanje.
Strip već postoji u izdanju Phoenix press-a i Libellusa, i nije ni blizu rasprodaji...


Da li je do whiskeyja ili ... ali mislim da si zamenio PP sa Agarthi Comics? ;D
Znaci, odgovor izdavaca bi bio "Posto jos nije objavljen u Srbiji". Imamo ga u Hr i BiH, ali to valjda nista ne znaci? Hja, nadam se da su dobro preracunali koliko potenc. kupaca bi mogli imati.


Uhhh...šta čini prepodnevni whiskey.
Imam strip (Agarthijevo izdanje), i toliki je utisak ostavio na mene da ni izdavača nisam zapamtio.
Ili starim, il' je whiskey, ili strip ne vredi ništa.

Carpe diem
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 12/12/2017 : 23:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Od kad je ta najava?


Ma nije stara, mislim da su krenuli prije Ludensa, svakih 5 godina po broj.
Eto, računaj unazad.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/12/2017 : 00:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Koji besramni pokušaj podmićivanja pred očima i tamom...

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 13/12/2017 : 01:15:21  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Koji besramni pokušaj podmićivanja pred očima i tamom...


hajde priznaj da si na pm agarthiju poslao adresu da ti posalju strip.

nego, nesto kontam, mozda ova edicija pomogne i PP da proda koji strip vise, jer ne vjerujem da ce ponavljati sva ona one shot izdanja od PP a iz iste su edicije kao i riznica, pa i da PP napokon ubrza boneli izdanja, adama, lukasa saguara...
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 13/12/2017 : 07:03:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Zar PP nije stavio ključ u bravu, bar što se tiče Bonellija?

loading...
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1583 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 13/12/2017 : 08:00:10  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Zar PP nije stavio ključ u bravu, bar što se tiče Bonellija?


Pa nedavno su izbacili po epizodu A.Wilda i Lukasa.

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 13/12/2017 : 08:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cerichus

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Zar PP nije stavio ključ u bravu, bar što se tiče Bonellija?


Pa nedavno su izbacili po epizodu A.Wilda i Lukasa.



To sam propustio, Saguara 3 nisu već 2 godine?

loading...
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000