forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Ključ
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Dwayne_Looney
Advanced Member



6581 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 21/12/2017 : 16:47:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
Kad upalim kompjuter automatski se prvo upali i program utorrent a odmah stiže neko upozorenje tipa "Your Windows licence will expire soon". Ovo prvo sam si garant sam nakačio u neznanju i zanima me kako si to otkačiti, ne bi bilo lijepo da netko vidi sadržaj utorrenta. Ovo srugo, o isticanju Windows licence, mi ide na jetru jer već mjesec dana maltretiraju s tim a što sam god pokušao da uradim nije uspjelo. Kakvo isticanje Windows licence pobogu, ovo mi je četvrti kompjuter, prvi put da se to pojavljuje. Gdje bar saznati datum kad je taj smak svijeta?
Uglavnom, kako se svega toga riješiti?

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 21/12/2017 19:29:26

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 21/12/2017 : 17:40:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Kad upalim kompjuter automatski se prvo upali i program utorrent a odmah stiže neko upozorenje tipa "Your Windows licence will expire soon". Ovo prvo sam si garant sam nakačio u neznanju i zanima me kako si to otkačiti, ne bi bilo lijepo da netko vidi sadržaj utorrenta. Ovo srugo, o isticanju Windows licence, mi ide na jetru jer već mjesec dana maltretiraju s tim a što sam god pokušao da uradim nije uspjelo. Kakvo isticanje Windows licence pobogu, ovo mi je četvrti kompjuter, prvi put da se to pojavljuje. Gdje bar saznati datum kad je taj smak svijeta?
Uglavnom, kako se svega toga riješiti?



Prvo, namjestio si da ti se utorrent upali istovremeno kada ti se upali i kompjuter. To se uvijek može podesiti u postavkama programa.

A za Windows licencu, vjerojatno imaš piratske Windowse. Lako se riješi, Google is your friend.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6581 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 21/12/2017 : 18:34:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
Google uopće nije prijatelj kod toga s licencom... ovaj je slučaj najsličniji mome.

So I have a very strange issue at hand. I am using Windows 10 and did the free upgrade from Windows 7 a while ago. A week or so ago and up until today I have been getting pop ups that say, "Your Windows License Will Expire Soon. You need to activate Windows in Settings."
Fine. So I go into the settings and look for an activation button however I see that it sais
Activation: Windows is activated using your organizations activation service. There is nothing else to click so I have no idea what the issue it. Can someone point me in the right direction because if the settings are showing that Windows is activated why do I keep getting these pop ups and what happens if I do not respond to them soon?

Dakle, prijetnja se pojavljuje dovoljno dugo, mjesec i pol možda, i po 3-4 puta nakon paljenja kompjutera i "cancela", samo mi ide na neku stvar. Da se bar najavljeni istek licence ili kako već hoće dogoditi pa da vidim što će to biti?

loading...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15665 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/12/2017 : 19:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message
Jeste li probali pucati u ekran?
Kao onaj lik iz Sprengsteenove pjesme, (u tv,doduse), 57 channel and nothing on...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6581 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 21/12/2017 : 19:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
A jesam i ja našao gdje ću tražiti rješenje. Prvi je riješen.
Što se tiče drugog problema, s isparavanjem Windows licence, dosta toga ovisi o verziji Windowsa a na stranim forumima gdje odgovaraju očigledno upućeniji ljudi ima mnogo bezuspješnih pokušaja, navodno uputa koje mogu pogoršati stanje i okrnjiti memoriju, udara na ego, kompleksa niže vrijednosti, Microsoft sam nudi rješenja koja ne funkcioniraju kod svakoga tako da ostaje čekati, odgovornost se prebacuje na drugoga itd. itd.

Molim moderatora da zaključa topic.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 21/12/2017 19:28:59
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000