forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibrin izdavački plan za 2018./2019.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/12/2017 : 19:49:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Davor2403

Stvarno ima odličnih naslova, ovako na prvu mi izgleda da je taman trećina negdje otprilike za mene, i onda krenu najave i čovjek shvati da ima još puuno zanimljivih naslova koji me na prvu ne vuku i problem nastane po novčanik..

Par primjedbi:

1. Iznenađen sam kako u najavama nema Nošeni vjetrom 3, čini mi se da je rečeno kako će biti ukupno samo 2 albuma?!

2. Nadam se da će se među izdanjima u naredne dvije godine ubaciti i nastavci Bijelog Lame - Legenda o Bijelom Lami i Trećeg Zavjeta - Julius, ako se do tada završe u Francuskoj?!

3. Ima li šanse da ulete na popis i preostale dvije epizode s Maxom Friedmanom iz No pasaran?!

4. Drago mi je da su i dalje tu neki omiljeni autori - Nury, Zidrou, Dorison.. Šteta što u najavama nema još nešto od JIMa (Jedna noć u Rimu) ili Guya Delislea, to bi bio pun pogodak!

5. I zanimljivo, zar je prodaa toliko loša da nema u najavama nastavaka Bosonogog Gena, nema završetka Gospođice Nedirke, nema novih albuma iz svijeta Kopca...?!

6. Nadam se, radi svih onih koji traže, a i nekako ima smisla, jer nastavci tek trebaju izaći, da će se među reprintima naći na kraju mjesta za Aldebaran i Ubojica 1.


1. Kad bude završen, onda će biti objavljen.

2. Ako se završe i ako budu dobri, da.

3. Ima.

4-6. Ne može sve odjednom:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/12/2017 : 19:50:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vid

Kako to, da fale Gluhe laste 4, koje su bile več u planu za 2015/2016. Nadam se, da če barem broj 3 izači u tom razdoblju.


Ovisi o Štefu, a ne o meni. Ako spremi materijale, objavit ću!

Trouble will find me
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 26/12/2017 : 20:14:53  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Svaka cast kome se ovo sve svida...
Meni mozda 1%..ostalo nebi uzeo ni badava zbog obima knjiga i manjka prostora..
Ali ozbiljno ljudi..nek mi secete ono stvar ako bi 99% tog programa uzeo badava...
To nije moj dir bio nit ce bit ikada...
To su stripovi,mozda i dobri ali previse avantgardni i ekscentricni za moj ukus..
Kazem, za moj ukus..nisam znao da sam tako tradicionalan i konzervativan kad su stripovi u pitanju..
Ali,bez ljutnje...veselim se za vas..ja ionako jedva pratim sve klasicno na kioscima,Libellus,SA,VC itd...
Fibra dobro gura i plamti i bez mene...
Ja sam nevazan...
Nula,niko..jedan teller laprdalo zaleden u vremenu i prostoru...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 26/12/2017 20:16:28
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 26/12/2017 : 20:19:54  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
@teller
Svi na forumu znaju tvoje stavove o Fibri i milijun puta si sličan post napisao i zaista ne razumijem zbog čega ponovo provociraš ekipu na ovom topicu!?


Pusti ljude na miru, ni nas nitko ne gnjavi u Bonelli pdf-u.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11583 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 26/12/2017 : 23:26:10  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
A jeste zapeli vala za Eternauta, kao da je nešto posebno.
Ispodprosječno po meni.

Prvi, drugi, treći dio - isti kurac. Sve već viđeno, poznato.

Kao sad novi pronađeni skenovi igraju neku ulogu, novi format, neka razlika - nebitno, po meni.

Kome se svidilo taj je kupio. Sada ću ja prodati staro izdanje da kupim ovo novo.

Možda sam u krivu al ko ga jebe. Moram reagirati...

Have mercy
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/12/2017 : 00:52:25  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
To je pretpostavljam ovo izdanje vec ga je neko kacio na forumu.



Izgleda zaista impresivno.
Ja iako imam Eternauta vec jedno dve, tri godine jos uvek ga nisam procitao. Krenuo svidelo mi se, posle sam zapeo negde i nikad ga nisam dovrsio. Mogao bih u skorije vreme da ga se opet latim i krenem od pocetka lepo.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/12/2017 : 04:23:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Eternaut je argentinski simbol otpora, prema korupciji, mafiji, politickim malverzacijama... kad sam bio u Buenos Airesu, ali i okolnim mjestima, puni su ga zidovi, s pripadajucim parolama. Znaci presao je okvire samog stripa. Na stranu sto je meni izvrstan i drag mi je taj odnos crno-bijelih kontrasta, ali to je vrlo vazan strip. I naravno da imam prvu knjigu. I naravno da je necu prodati kad nabavim i ovu drugu. Visekratno sam ga s gustom procitao.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/12/2017 : 05:27:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
E zbog takvih kao Ivan ide ponovo:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/12/2017 : 06:04:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

E zbog takvih kao Ivan ide ponovo:)


Nek ide. Ne vidim tu nista lose, kamoli cudno. To ti je "sugestion to improve", strip ide ponovo, jer ce bolje izgledati. Ko ne voli, nece ni uzet. Kome je to cudno, nece ga imati. Ko se tome iscudava, sto cu mu ja... ono sto ne razumjemo nemojmo ni kritizirati. Sve je vrlo jednostavno.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 27/12/2017 : 07:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko
Možda sam u krivu al ko ga jebe. Moram reagirati...



opusteno, evo ja cu da uzem i drugo izdanje. eternaut se mora podrazati
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 27/12/2017 : 10:24:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
Malo sam pregledavao stare izdavacke planove i naletio na par izdanja koja su najavljivana, ali nisu izasla - pa cisto da zadovoljim svoj OCD, ako netko zna da se nesto kroz godine pricalo o tome, neka samo javi ovdje :)

1.D.R. And Quinch - Moore - Davis
2.Quelques jours avec un menteur - Davodeau
3.Svjetla i sjene - Berardi - Milazzo
4.Čovjek iz Nove Engleske - Battaglia
5.Chaque chose - Neel
6. Port Silver 1 - Macan - Zonjić
7. Grendel - Helycon - Macan - Zonjić
8. 110 pilula - Magnus
9. Pirat Isaac - Blain
10. Sibir - Micheluzzi (za ovo znam da je problem s pravima)


hvala vam unaprijed, vrijedni forumaši i Markose :)

There can be only one, me!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/12/2017 : 10:33:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maddox031

8. 110 pilula - Magnus


Izaslo, samo sto je dio omnibusa: http://www.fibra.hr/katalog/izdanja/orka-specijal-28-omnibus/445/



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 27/12/2017 10:33:58
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 27/12/2017 : 10:36:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
o budale, a jos sam gledao bio omnibus kazalo na previewu, jer znam da su začarane žene tamo, ali samo preskočio jer nije nigdje pisalo 110 xd već slovima, ahaha

hvala poli :D

There can be only one, me!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2017 : 10:39:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
110 pilula je objavljeno u Magnus omnibusu, Port Silver i Grendel Macana i Zonjića autori nisu dovršili. Ovo drugo je odgođeno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 27/12/2017 : 10:43:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
hvala hvala na brzom odgovoru :)

There can be only one, me!
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3071 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 27/12/2017 : 11:26:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
Evo gledam i ja malo detaljnije ove najave pa imam i ja ono jedno pitanje za Marka kad ce


Kad ces da se igras sa djetetom i da spavas

Be yourself; everyone else is already taken.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2017 : 11:44:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Spavanje je precijenjeno:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 27/12/2017 : 13:33:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar
@tellerSvi na forumu znaju tvoje stavove o Fibri i milijun puta si sličan post napisao i zaista ne razumijem zbog čega ponovo provociraš ekipu na ovom topicu!?

Pusti ljude na miru, ni nas nitko ne gnjavi u Bonelli pdf-u.


Ne sekiraj se bez veze. Nije dobro za zdravlje. Znam da si ti Mod i da nesmiješ koristiti tu opciju, ali mislim da 90% ljudi na ovom topicu uopće to ne šljivi niti 1% jer je na Ignoru .
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 27/12/2017 : 14:03:49  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

A jeste zapeli vala za Eternauta, kao da je nešto posebno.
Ispodprosječno po meni.

Prvi, drugi, treći dio - isti kurac. Sve već viđeno, poznato.



Jebiga, i meni bi bilo sve već viđeno da čitam 500 stripova godišnje :P

Eternaut je stilski pomalo arhaičan, vidi se da je izlazio kao novinski strip, epizodičan je, medij stripa je od tog doba evoluirao, da.

No, ako ste svjesni pozadine tog stripa, stalno to imate na umu dok ga čitate. Kao što ivanl reče, Eternaut onda prelazi granice stripa, postaje nešto puno veće i ozbiljnije, nešto naspram čega (manje-više svi) ostali stripovi djeluju kao dječja igra. Eternaut ne polemizira samo kroz fikciju borbu dobra i zla, Eternaut jest ta borba, do smrti ako treba. Jurišanje kistom na silu i oružje.

Eternaut je Fela Kuti koji u Lagosu pjeva Zombie, Eternaut je Tiananmen '89., Eternaut je "this machine kills facists", Lorca i no pasaran, cvijet u cijevi topa, crveni fićo pred tenkovima...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/12/2017 : 14:58:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by izivko

A jeste zapeli vala za Eternauta, kao da je nešto posebno.
Ispodprosječno po meni.

Prvi, drugi, treći dio - isti kurac. Sve već viđeno, poznato.



Jebiga, i meni bi bilo sve već viđeno da čitam 500 stripova godišnje :P

Eternaut je stilski pomalo arhaičan, vidi se da je izlazio kao novinski strip, epizodičan je, medij stripa je od tog doba evoluirao, da.

No, ako ste svjesni pozadine tog stripa, stalno to imate na umu dok ga čitate. Kao što ivanl reče, Eternaut onda prelazi granice stripa, postaje nešto puno veće i ozbiljnije, nešto naspram čega (manje-više svi) ostali stripovi djeluju kao dječja igra. Eternaut ne polemizira samo kroz fikciju borbu dobra i zla, Eternaut jest ta borba, do smrti ako treba. Jurišanje kistom na silu i oružje.

Eternaut je Fela Kuti koji u Lagosu pjeva Zombie, Eternaut je Tiananmen '89., Eternaut je "this machine kills facists", Lorca i no pasaran, cvijet u cijevi topa, crveni fićo pred tenkovima...



Bravo druze! Lijepo receno, zaista...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 27/12/2017 : 18:06:57  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dalen

quote:
Originally posted by solar
@tellerSvi na forumu znaju tvoje stavove o Fibri i milijun puta si sličan post napisao i zaista ne razumijem zbog čega ponovo provociraš ekipu na ovom topicu!?

Pusti ljude na miru, ni nas nitko ne gnjavi u Bonelli pdf-u.


Ne sekiraj se bez veze. Nije dobro za zdravlje. Znam da si ti Mod i da nesmiješ koristiti tu opciju, ali mislim da 90% ljudi na ovom topicu uopće to ne šljivi niti 1% jer je na Ignoru .


nek su na ignore..vazno da nisi ti..moj rabljanine...
Ps..istina je uvjek bolna....
Mislis da si lijep,najljepsi..dobar,samo dobar.....a onda ti teller nastavi zrcalo i....krrrccc...ode u paramparcad...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 27/12/2017 18:16:27
Go to Top of Page

hagal
Starting Member



53 Posts

Member since 15/09/2015

Posted - 28/12/2017 : 12:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Send hagal a Private Message  Reply with Quote
Fenomenalan izdavački plan. Stavio sam na papir preko 20 naslova koje bih volio vidjeti na polici. Moji apsolutni favoriti su Eternaut u polegnutom formatu, njegov nastavak, pa 2 nova Xavier Dorisona (Pogrebnik i ovaj Maitre D'Armes, Sword Master kako god). No najviše me oduševilo kad sam vidio da će izaći Djeca kapetana Granta. Nemoguće dobre ilustracije. A di su još Fury, Jim Leejev Batman, Alan Moore i njegove majstorije, Universal War, Plašt i očnjaci... Pa novi Punisheri, Hellboyi... Jedino ne znam što je ovo Calypso? Nije ona Marvelova negativka u pitanju?
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 28/12/2017 : 12:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hagal

Jedino ne znam što je ovo Calypso? Nije ona Marvelova negativka u pitanju?


https://www.bedetheque.com/serie-58037-BD-Calypso-Cosey.html

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1673 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 28/12/2017 : 12:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Spavanje je precijenjeno:)


Istina! U našim godinama, spavanje je gubljenje vremena.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

hagal
Starting Member



53 Posts

Member since 15/09/2015

Posted - 28/12/2017 : 14:05:58  Show Profile Show Extended Profile  Send hagal a Private Message  Reply with Quote
Hvala mr. Bushido! :) I mislio sam da je nešto što nema veze s Marvelom.
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000