forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 269 - Ključ spoznaje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Kontrast 2
Senior Member

2264 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 12/01/2018 : 23:37:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
Ma, gde se srozava?
Posle JA sage idu bar tri jako dobre priče.
A ne znam kako možete ocenjivati ove još neobjavljene, kad ih niste ni čitali?
Povratak nekog - i već je to odmah sranje.
Pa sačekajte bar da izadje, pročitajte - pa onda pljujte.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/01/2018 : 01:31:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Nezahvalni ste, vratite se unatrag i pogledajte kojim je putem išao zagor od trona bogova do povratka u pećinu,čast pojedinim pričama.
JA saga je spasila zagora od sudbine mister noa.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/01/2018 : 07:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
potpis na ova dva posta iznad moga...
Zagor je još uvijek krasan strip...
da nema Kit Tellera najbolji na kioscima,..dobro, tu je i Tex Willer ali jedan je Kralj Darkvuda!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/01/2018 : 07:40:04  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Džedson

quote:
Originally posted by 1Euro




TAko bi čitatelji koji volimo western kupovati samo Western zagora a ostali koji se pale na "marty Misteriju bi mogli kupovati ovakve priče.






Imaš Texa Willera. Teško da te tamo mogu zaskočiti barbapape. Sve western do westerna. Kauboji, indijanci, revolveraši, razbojnici, Meksikanci, kaubojski šeširi, pucnjava, saluni, kaktusi.

Kako nemreš kupovati samo western Zagora, pa nitko te ne sili da kupuješ ove druge. Probereš si kaj ti paše.

Meni je klasični western ubitačno dosadan. U rangu sa mafijaškim i krimi žanrom te ratnim iz 2.svjetskog rata.

Nisam ni deset "Marty Misterija" u životu čitao.




možda ču bi malo kontradiktoran sa svojim postom iznad ovog ali zapeče me pljuvanje po legendi Westerna.. čitao si cijeli Tex Willer serijal ili to samo tako lupneš?
Ćitao si zadnjeg Tex Willera na kioscima?...pročitao si KIŠU?
Nisi?..onda ne laprdajte o dosadi...jedino ako ne3 volite dobre crtače, koje ima u 90% baš najpopularniji strip junak na kioscima u Italiji.mešat Martija i Texa je ko paradajz i bananu...
Tex Willer več dugo nije klasični vesern, ima tu svega,...Mefista,Meteora,Crnog Tigra,fantastike,mistike,povjestnih istina,Castera,..istina ponekad dosadi Nizzi ali čovjek piše več 30 godina Texa...kako očekivat da sve napisano izpadne vrh...
Tex se kreše/kreće i po gradovima u sukubu sa Kineskim sektama...pročitao si UROTU?
najlakše je prdnut TEX JE DOSADAN, Villa je statičan i blablabla, tako to u krug...
a ZAGOR je suho zlato, nema dosade nimalo...
meni su dialogi Texa i Karsona puno duhovitiji od monotonog dialoga Zagora i Čika...
Čiko: Zagore, ja sam gladan!
Zagor:Strpi se još malo, nije dugo da si pojeo cijelog jelena?
Čiko: pa bilo je to pre dva sata...
hihihihi, koje duhovitosti...
a kad Karson poželi pivo i biftek sa brdom krumpiriča-dosada živa!
Nepravedni ste jako..
da uzdignete svog favorita pljujete po kvalitetnijima...
TEX je u Italiji za razliku od Zagora legenda..ko Dilan Dog recimo...
Tex ima preko 150 000 naklade a Zagor se valja na 40 000, par tisuču gore-dole.
Ali Talijani su dosadan narod pa valjda vole dosadne junake, mi smo u regionu živa vatra i volimo dinamične junake...blablabla...
Ljubomorni ste na Texov staff jer uzme sve što vredi?
pa šta? i Barca i Real uzmu sve najbolje, pa jih niko ne optužuje...
Radit na Texu je čast,ponos,dobro plačen posao...
A crtaći su ljudi i oni trebaju prehranit sebe i porodice...
Malo je Ferrija, zapravo više jih nema, vreme romantike i ljubavi do kraja života, nepovratno je otišlo kvragu.
da ne duljim više...pročitajte KIŠU pa kažite da je dosadna prića...
i to priča na 112 stranica a napisao Nizzi u padu inspiracije...e da Zagor ima Nizzija, skidali bi mu šešir..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 13/01/2018 07:46:38
Go to Top of Page

Džedson
Average Member



532 Posts

Member since 29/04/2008

Posted - 13/01/2018 : 11:02:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Džedson a Private Message  Reply with Quote
Ma dobri moj telleru. Više puta sam htio napisati da mi vrijedi više jedan teller sa svojim optimizmom nego deset negativaca i umnih kiseliša. Evo sad pišem to. Dosadan mi je klasični kaubojac, što ćeš. Pročitao sam Kišu, ne sjećam se doslovno ničeg. Osim da je padala kiša Ali Malog Rendžera kupujem čim dođu do stotke

I da, ovaj period Zagora što slijedi 590-625 sam čitao, dobar je.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/01/2018 : 11:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Džedson

Ma dobri moj telleru. Više puta sam htio napisati da mi vrijedi više jedan teller sa svojim optimizmom nego deset negativaca i umnih kiseliša. Evo sad pišem to. Dosadan mi je klasični kaubojac, što ćeš. Pročitao sam Kišu, ne sjećam se doslovno ničeg. Osim da je padala kiša Ali Malog Rendžera kupujem čim dođu do stotke

I da, ovaj period Zagora što slijedi 590-625 sam čitao, dobar je.


sve ok...brzo smo na tankoj liniji o ukusima..a o njima...
meni je Tex odličan strip, ne baš svaki ali prosjećno više je dobrih Texova nego Zagora...
A za MR , brzo če stotka, ne brini, držim te za rijeć!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 13/01/2018 11:36:34
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 13/01/2018 : 12:10:17  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Džedson

quote:
Originally posted by 1Euro




TAko bi čitatelji koji volimo western kupovati samo Western zagora a ostali koji se pale na "marty Misteriju bi mogli kupovati ovakve priče.






Imaš Texa Willera. Teško da te tamo mogu zaskočiti barbapape. Sve western do westerna. Kauboji, indijanci, revolveraši, razbojnici, Meksikanci, kaubojski šeširi, pucnjava, saluni, kaktusi.

Kako nemreš kupovati samo western Zagora, pa nitko te ne sili da kupuješ ove druge. Probereš si kaj ti paše.

Meni je klasični western ubitačno dosadan. U rangu sa mafijaškim i krimi žanrom te ratnim iz 2.svjetskog rata.

Nisam ni deset "Marty Misterija" u životu čitao.




možda ču bi malo kontradiktoran sa svojim postom iznad ovog ali zapeče me pljuvanje po legendi Westerna.. čitao si cijeli Tex Willer serijal ili to samo tako lupneš?
Ćitao si zadnjeg Tex Willera na kioscima?...pročitao si KIŠU?
Nisi?..onda ne laprdajte o dosadi...jedino ako ne3 volite dobre crtače, koje ima u 90% baš najpopularniji strip junak na kioscima u Italiji.mešat Martija i Texa je ko paradajz i bananu...
Tex Willer več dugo nije klasični vesern, ima tu svega,...Mefista,Meteora,Crnog Tigra,fantastike,mistike,povjestnih istina,Castera,..istina ponekad dosadi Nizzi ali čovjek piše več 30 godina Texa...kako očekivat da sve napisano izpadne vrh...
Tex se kreše/kreće i po gradovima u sukubu sa Kineskim sektama...pročitao si UROTU?
najlakše je prdnut TEX JE DOSADAN, Villa je statičan i blablabla, tako to u krug...
a ZAGOR je suho zlato, nema dosade nimalo...
meni su dialogi Texa i Karsona puno duhovitiji od monotonog dialoga Zagora i Čika...
Čiko: Zagore, ja sam gladan!
Zagor:Strpi se još malo, nije dugo da si pojeo cijelog jelena?
Čiko: pa bilo je to pre dva sata...
hihihihi, koje duhovitosti...
a kad Karson poželi pivo i biftek sa brdom krumpiriča-dosada živa!
Nepravedni ste jako..
da uzdignete svog favorita pljujete po kvalitetnijima...
TEX je u Italiji za razliku od Zagora legenda..ko Dilan Dog recimo...
Tex ima preko 150 000 naklade a Zagor se valja na 40 000, par tisuču gore-dole.
Ali Talijani su dosadan narod pa valjda vole dosadne junake, mi smo u regionu živa vatra i volimo dinamične junake...blablabla...
Ljubomorni ste na Texov staff jer uzme sve što vredi?
pa šta? i Barca i Real uzmu sve najbolje, pa jih niko ne optužuje...
Radit na Texu je čast,ponos,dobro plačen posao...
A crtaći su ljudi i oni trebaju prehranit sebe i porodice...
Malo je Ferrija, zapravo više jih nema, vreme romantike i ljubavi do kraja života, nepovratno je otišlo kvragu.
da ne duljim više...pročitajte KIŠU pa kažite da je dosadna prića...
i to priča na 112 stranica a napisao Nizzi u padu inspiracije...e da Zagor ima Nizzija, skidali bi mu šešir..




Nikad nećeš biti zagorolog
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 13/01/2018 : 12:35:01  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Kao što kolega reče. Klasični western je ubitačno dosadan.

I Zagor je najbolji strip na svijetu. Čak bi se moglo zagovarati i da je bolji od Mikija i Tellera. :)
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4268 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 13/01/2018 : 12:44:56  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
ja sam za sad procitao sve od 589 do broja 605 i tu za mene nema dobre price...za dalje videcemo,nadam se da ce biti bolje (hvaljen mortimer i prica posle nje nisu nista posebno,mortimer je detinjast totalno,prva dva pojavljivanja istog su miljama ispred ove na forumima pojedinim hvaljene price
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 13/01/2018 : 13:24:20  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ike666

Aj aj aj... ja udario po Ključu spoznaje, a fanovi lika i djela Bosellija (u Iranu se to zove - "Čuvari revolucije") udarili po meni.
Btw. tko je pažljivije čitao komentare zadnje sage, vidjet će da sam prvu epizodu jako nahvalio (i da, skupa s Bosellijem), do je druga počela kliziti u opasnu glupost, a o trećoj je dovoljno rečeno.
Da se razumijemo, nemam ništa protiv čovjeka, naprotiv ne jednom sam napisao da je talentirani scenarist, ali njegovo davljenje Zagora s Atlantidom mi ne sjeda od prvog dana, a kamoli sada kada je već i hardcore fanovima jasno kuda to ode.
I da - više volim Toninellija nego Bosellija, mislim da je u prosjeku radio bolje epizode, iako i on ima puno loših. Eto - ubijte me :)
jedino šta se mogu složiti da nije suvislo koristiti riječ objektivno i tu se popipam pepelom. Ali dajte ekipa Bosellijevaca opustite se. Ima ljudi kojima je "old school" Zagor bolji, što ne znači da smo u startu intelektualno inferiorni.



Vidi ga kako se bljutavo izmotava. Nisi ti nikakav "ljubitelj old school Zagora koji voli Toninellija". Ti si jednostavno mrzitelj kojemu je ta "atlantida" (koja je u Zagoru samo sporedna stvar) izgovor da popljuje sve od Nestalog istraživača na dalje. I dobra ti ova fora s "čuvarima revolucije". Kao, ti si se našao prodavati spike o idol-fanatizmu. Daj, pokrij se.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/01/2018 : 13:43:40  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor
"ljubitelj old school Zagora koji voli Toninellija".



ovo bas zvuci bolesno
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/01/2018 : 13:44:56  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

ja sam za sad procitao sve od 589 do broja 605 i tu za mene nema dobre price...



djubre i dodatna debilizacija zagora

Edited by - kasper on 13/01/2018 13:45:22
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/01/2018 : 13:50:07  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
dok bure ne dobije otkaz nema spasa. okruzio se lizomudima kojo ga vole hvale tapsu pp ramenu. zapravo mu vec sad nema spasa, al mozde ubijanje zagora moze da bude malo dostojanstvenije

Edited by - kasper on 13/01/2018 17:59:05
Go to Top of Page

Džedson
Average Member



532 Posts

Member since 29/04/2008

Posted - 13/01/2018 : 17:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Džedson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor



Vidi ga kako se bljutavo izmotava. Nisi ti nikakav "ljubitelj old school Zagora koji voli Toninellija". Ti si jednostavno mrzitelj kojemu je ta "atlantida" (koja je u Zagoru samo sporedna stvar) izgovor da popljuje sve od Nestalog istraživača na dalje.



Boldano je vidljivo sa Plutona. A i to da nema nikakvog božanskog porijekla, što se zna priviđati drugim paćenicima. Onaj bradati Zagor iz Cibole je sigurno davni Zagorov predak, mada nije eksplicitno rečeno, i zapravo je prepušteno tumačenju čitatelja. Ljudi tog doba nisu nikakvi bogovi već imaju vrlo naprednu tehnologiju. To je čisto zgodan detalj da se pokaže kako Zagor potječe od loze pravednika i junaka. Boss voli te krvne linije (kao i Tolkien), jedna od njegovih čestih rečenica je "njegovim žilama teče krv..." škotska, keltska, apačka, koja već. Uostalom, strip koji je stvorio, Dampyr, se temelji na tome. Slično nešto je radio Roy Thomas u Conanu, kad je davao hintove da je Conan izravni potomak kralja Kula, koji je živio davno prije Conana, a obličjem mu je bio gotovo identičan. Uopće, Boselli je daleko više bio inspiriran Conanom i Robertom E. Howardom (i Lovecraftom) nego "Marty Misterijom".
Go to Top of Page

Džedson
Average Member



532 Posts

Member since 29/04/2008

Posted - 13/01/2018 : 18:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Džedson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by dzoni

ja sam za sad procitao sve od 589 do broja 605 i tu za mene nema dobre price...



djubre i dodatna debilizacija zagora




čekajte kad dođe epizoda sa Egipćanima i duhom iz boce

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/01/2018 : 20:49:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ja čekam povratak djeda mrazova iz epizode božić kalibra 45

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/01/2018 : 20:57:39  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Ja čekam povratak djeda mrazova iz epizode božić kalibra 45



narafski, djedovi su old school
Go to Top of Page

Kontrast 2
Senior Member

2264 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 13/01/2018 : 23:19:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

ja sam za sad procitao sve od 589 do broja 605 i tu za mene nema dobre price...za dalje videcemo,nadam se da ce biti bolje (hvaljen mortimer i prica posle nje nisu nista posebno,mortimer je detinjast totalno,prva dva pojavljivanja istog su miljama ispred ove na forumima pojedinim hvaljene price




Dobro - tebi se nisu svidele, ali većini čitalaca i kupaca jesu.
O ukusima ne vredi raspravljati, ali je većinski - onaj koji se prikačuje uz priču.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 15/01/2018 : 15:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Ej, ljudi, pitanje...
Završio sam JA sagu, odlučio sam odavno da Zagija više neću pratiti poslije toga, ali sad me nešto malo tjera da prelistam neke stare brojeve.
Vidim, spominju se ova 4 kamena, kao ključ spoznaje... Pretpostavljam da je njih Dexter skupljao u epizodama u kojima se pojavljivao i koje su nekako vezane za ovu priču. Ono što meni pada na pamet (nisam redovan čitatelj Zagora, ali dosta toga ipak imam) su ove epizode: Cibola, pa onda ona neka priča u Meksiku s krvavim piramidama, neka s onim duhovima i muzejem (Sumerani), nešto u Africi s negromantima i Cainom, te ono kad idu na Island.
Jesu li ta 4 kamena skupljana po ovim epizodama? Naime, htio bih te 4 priče pročitati, da nekako sve to zaokružim.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 15/01/2018 15:57:27
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 15/01/2018 : 16:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ja nisam pročitao još JA sagu.
Mislim da su poveznice nulta godina darkwooda,epizoda atlantida s cainom,Cibola,krvave piramide i Sumerani.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 15/01/2018 : 16:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Ja nisam pročitao još JA sagu.
Mislim da su poveznice nulta godina darkwooda,epizoda atlantida s cainom,Cibola,krvave piramide i Sumerani.

Valjda bi trebale biti 4 epizode, ako nešto nisam fulao. I mislim da mora biti ona epizoda na Islandu, tamo je Richter nešto našao u pećini, čini mi se, valjda jedan od tih kamenja.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 15/01/2018 : 16:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
dragulj iz dumuzijeva dijadema richter je nabavio u tajni sumerana, iz aztlanove narukvice u krvavim piramidama, lokijev pečat u tronu bogova, a zadnji, iz žezla tin hinan, nam prepričava u istoimenoj epizodi

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 15/01/2018 : 17:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

dragulj iz dumuzijeva dijadema richter je nabavio u tajni sumerana, iz aztlanove narukvice u krvavim piramidama, lokijev pečat u tronu bogova, a zadnji, iz žezla tin hinan, nam prepričava u istoimenoj epizodi



Plaćam ti piće ako te negdje sretnem.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 15/01/2018 : 19:48:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by ike666

Aj aj aj... ja udario po Ključu spoznaje, a fanovi lika i djela Bosellija (u Iranu se to zove - "Čuvari revolucije") udarili po meni.
Btw. tko je pažljivije čitao komentare zadnje sage, vidjet će da sam prvu epizodu jako nahvalio (i da, skupa s Bosellijem), do je druga počela kliziti u opasnu glupost, a o trećoj je dovoljno rečeno.
Da se razumijemo, nemam ništa protiv čovjeka, naprotiv ne jednom sam napisao da je talentirani scenarist, ali njegovo davljenje Zagora s Atlantidom mi ne sjeda od prvog dana, a kamoli sada kada je već i hardcore fanovima jasno kuda to ode.
I da - više volim Toninellija nego Bosellija, mislim da je u prosjeku radio bolje epizode, iako i on ima puno loših. Eto - ubijte me :)
jedino šta se mogu složiti da nije suvislo koristiti riječ objektivno i tu se popipam pepelom. Ali dajte ekipa Bosellijevaca opustite se. Ima ljudi kojima je "old school" Zagor bolji, što ne znači da smo u startu intelektualno inferiorni.



Vidi ga kako se bljutavo izmotava. Nisi ti nikakav "ljubitelj old school Zagora koji voli Toninellija". Ti si jednostavno mrzitelj kojemu je ta "atlantida" (koja je u Zagoru samo sporedna stvar) izgovor da popljuje sve od Nestalog istraživača na dalje. I dobra ti ova fora s "čuvarima revolucije". Kao, ti si se našao prodavati spike o idol-fanatizmu. Daj, pokrij se.



ono kad ti nagor kaze pokrij se, a ti to i napravis

nagi

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 15/01/2018 : 19:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

dok bure ne dobije otkaz nema spasa. okruzio se lizomudima kojo ga vole hvale tapsu pp ramenu. zapravo mu vec sad nema spasa, al mozde ubijanje zagora moze da bude malo dostojanstvenije



Padni mi na grudi

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.8 seconds. Snitz Forums 2000