forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 269 - Ključ spoznaje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Gru
Average Member



817 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 15/01/2018 : 21:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Evo pročitah ovo pa da bacim koji komentar o ovoj epizodi koja je po meni veliko razočaranje. Ova epizoda je trebala biti ne samo finale JA finale, nego je trebala dati i dodatan kraj sagi sa Richterom tako da se kad Zagor poredi stvari na Antartici može mirne duše vratiti doma. Kroz sve ove sveske ispodprosječne JA sage (barem meni) motiv puta u nepozanto je hvatanje Dextera, te ga Zagori uhvati, pa mu ovaj pobjegne, te Zagor stalno u svakoj svesci JA sage spominje Dexterovu izdaju barem dvadeset puta, Zagor kuka, cvili, plače. I kad ga konačno dostigne, ne dogodi se apsolutno ništa ili gotovo ništa, cijelo finale JA sage se svede na (SPOILER:) Mutirana mljevena čutovišta u napuštenom Atlantidskom gradu i reprizu scene "Sedam gradova Cibole" samo ovaj put sa Dexterom i onim tipom iz Baze Drugdje u glavnim ulogama. Da se mene pita to je stvarno premalo, gotovo ništa od očekivanog i stoga je ovo meni razočaranje teže vrste (mada je epizoda vrhunski počela).
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 17/01/2018 : 19:36:25  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Zagor je lijepo naucio atlantidski.steta da on nema veze s tim.onaj dio kad Zagor izgubi svijest me podsjetio na zadnjeg helingena
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000