forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Anketa: Da li bi ste kupovali stripove u boji od..
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

ddeki
Advanced Member



3286 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 02/01/2018 : 18:05:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ddeki a Private Message  Reply with Quote
Poll Question:
Dakle, svi oni koji prate moje radove znaju da imam obojeno nekoliko epizoda u boji koji su do sada objavljeni u Grckoj, a takodje i od Malog Rendzera.



Da li bi ste kupovali ovakva izdanja da neki izdavac sa nasih prostora odluci da ovo objavi?

Choices:

Da
Ne
Nisam siguran


Who Can Vote? Only Members can vote. You need to register or be logged in to vote.

http://ddeki.deviantart.com/gallery/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009518400153

Edited by - ddeki on 02/01/2018 19:07:44

tekumze
New Member

106 Posts

Member since 20/05/2012

Posted - 02/01/2018 : 18:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tekumze a Private Message  Reply with Quote
Pojedinačne epizode (meni najdraže) Malog rendžera bi vrlo rado imao u varianti a la Zagor Libellus ili nekoj slični.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 02/01/2018 : 18:30:50  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Neka zasebna edicija najboljeg od svih junaka u boji i HC-U....zašto ne.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 02/01/2018 : 18:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
@deki
Poll ti nije na members only opciji.
Go to Top of Page

ddeki
Advanced Member



3286 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 02/01/2018 : 18:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ddeki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

@deki
Poll ti nije na members only opciji.


Popravio.

http://ddeki.deviantart.com/gallery/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009518400153
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39123 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 02/01/2018 : 18:50:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja sam stavio da nisam siguran. Ukoliko bi sve islo u boji hronoloski, ne bih sigurno. Ako bi imao neke odabrane price svih junaka, sa malo bolje dizajnirim naslovnicama, sigurno da.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 02/01/2018 : 18:51:18  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
kupovao bi:

-maloga rendžera
-ken parkera
-mister noa

Bleka, Mikija ne bi kupovao, A Zagor i Tex več postoje obojeni a njih kupim jedino od Ludensa....

Kita Telera bi kupovao čak od Libellusa ili bilo kojeg za 20+ eura, a najradije bi vidio da bude što jeftinije ala Ludens, Strip Agent....dok za Mister No ne dam 20+ eura kod Libelusa, dao sam za onaj broj 100 pa nisam spavao dva dana haha,a broju 200 sam se odrekao. Za ken parkera ne bi dao ni 10 eura kod Libelusa za obojenog a rado bi dao Ludensu 3,5 eura npr....

A za Kita Telera 20+ eura- sa zadovoljstvom!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 02/01/2018 : 18:53:28  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
naravno pričam o Best off serijalu....a ne o početnim pričama
Go to Top of Page

ddeki
Advanced Member



3286 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 02/01/2018 : 19:01:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ddeki a Private Message  Reply with Quote
Mozda sam trebao razdvojiti Malog Rendzera od Bleka.....

http://ddeki.deviantart.com/gallery/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009518400153
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 02/01/2018 : 19:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ma ja bih pokupovao sve redom, tresnuo u police pa ‘ko ga šiša!
A pogotovo sve završene-, ali i mini-serijale i isljkučivo kao HC izdanja.
Ako se malo pripazi kako ih se čuva, to ostaje za malu vječnost, a pored toga i super izgleda. ;)

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 02/01/2018 : 19:06:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ja sam stavio da nisam siguran. Ukoliko bi sve islo u boji hronoloski, ne bih sigurno. Ako bi imao neke odabrane price svih junaka, sa malo bolje dizajnirim naslovnicama, sigurno da.



+1

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ddeki
Advanced Member



3286 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 02/01/2018 : 19:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ddeki a Private Message  Reply with Quote
Po meni trebale bi samo odabrane price, ne hronoloski. A sto se tice glasanja to se odnosi samo na ove epizode koje sam do sada obojio.

http://ddeki.deviantart.com/gallery/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009518400153

Edited by - ddeki on 02/01/2018 19:11:24
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/01/2018 : 19:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Također sam za objavljivanje najboljh priča u boji, nešto slično onome što Libellus radi kod Texa.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

osmo
Average Member

Bosnia and Herzegovina
645 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 02/01/2018 : 19:20:07  Show Profile Show Extended Profile  Send osmo a Private Message  Reply with Quote
Da !
Go to Top of Page

tekumze
New Member

106 Posts

Member since 20/05/2012

Posted - 02/01/2018 : 19:23:09  Show Profile Show Extended Profile  Send tekumze a Private Message  Reply with Quote
1001 i jedna klopka i Ku Klux Klan (Mali randžer) su zbog nostalgije kod mene među boljima epizodama i sa zadovoljstvom bi ih imao u svojoj kolekciji. Rendžera u New Yorku bi verovatno zbog podrške isto nabavio. Naravno ako bi izdanje bilo ok i cijena pristupačna.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39123 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 02/01/2018 : 19:43:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ddeki

Po meni trebale bi samo odabrane price, ne hronoloski. A sto se tice glasanja to se odnosi samo na ove epizode koje sam do sada obojio.



Super. Prica o Velikom Bleku sigurno, Beli Bizon sigurno. Kju Kluks Klan od Kita, sigurno. Na primer Stradanje Aretuze i Snezna kraljica od Mikija bih uzeo, i tako redom. Mozes napraviti svojevrsnu zlatnu seriju pa polako. Meni je jako bitan izgled izdanja pa poradi na naslovnicama.. Onda imas sigurno jednog kupca...
Go to Top of Page

ddeki
Advanced Member



3286 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 02/01/2018 : 20:04:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ddeki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by ddeki

Po meni trebale bi samo odabrane price, ne hronoloski. A sto se tice glasanja to se odnosi samo na ove epizode koje sam do sada obojio.



Super. Prica o Velikom Bleku sigurno, Beli Bizon sigurno. Kju Kluks Klan od Kita, sigurno. Na primer Stradanje Aretuze i Snezna kraljica od Mikija bih uzeo, i tako redom. Mozes napraviti svojevrsnu zlatnu seriju pa polako. Meni je jako bitan izgled izdanja pa poradi na naslovnicama.. Onda imas sigurno jednog kupca...


Ne verujem da bih ja radio i naslovnice. Za ove epizode koje sam bojio od Bleka, Grcki izdavac je sam odabrao i uradio naslovnice za ove epizode. I ne bih ja imao sigurnog kupca vec potencijalni izdavac.

http://ddeki.deviantart.com/gallery/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009518400153
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39123 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 02/01/2018 : 20:12:48  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Pa dobro, ko god. Samo to fali da bude bomba..
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 02/01/2018 : 20:43:58  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
Ovo što si dosad obojio-bih sigurno... Netrebaju ni biti hronološki poredane epizode,nego one najbolje... Ovog Bleka "bijeli bizon" bih uzeo sigurno,a vidio sam i prvi broj Bleka u boji i-nesviđa mi se nimalo... Možda je u pitanju i odabir pravih boja,a za to si ti expert...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 02/01/2018 : 20:45:07  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ne bih.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/01/2018 : 20:48:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ne bih kupovao
ne zanimaju me ni Blek ni Rendžer

ali boje su jako dobre
Go to Top of Page

ddeki
Advanced Member



3286 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 02/01/2018 : 21:02:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ddeki a Private Message  Reply with Quote
Trenutno stanje je:

Da: 18
Ne: 19
Nisam siguran: 7

sto nam za sada vise nego jasno govori da bi jedno ovakvo izdanje kod nas dozivelo pravi fijasko. Tako da mislim ono sto sam i pre mislio a to je da je sansa da neko ovo izda na nasim prostorima ravna nuli. Ovo jedino ima sanse u Grckoj gde su mi objavljene sve epizode od Bleka sto sam iskolorisao i mozda jos negde, ali kod nas sigurno ne, jer tesko da bi neko stampao ovo samo u par primeraka jer je ocigledno neisplativo.

http://ddeki.deviantart.com/gallery/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009518400153
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 02/01/2018 : 21:10:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Mislim da ova anketa nije realan pokazatelj baš jer je otvorena svima. Tko kupuje Tellera vjerujem da će ga s radošću kupovati i u boji. Ovakav bi rezultat dobio i na pitanje "Kupujete li Tellera?". Šta ima Pijani Patak npr. ulaziti i govoriti "Ne bih" kad i ne kupuje ova dva junaka. Isprika Patku ako kupuje, onda njegovo "Ne bih" ima težinu. Ali uglavnom mislim da boja ne bi privukla nove čitatelje kao što ne bi ni odagnala trenutne (jedino cijena može imati ulogu). Nekako mi je super vidjeti Tellera u boji. Evo supermarkov je odgovor iskren. Rekao je ne bi jer to ne čita. Jedino ako si želio saznati bi li boja privukla neke koji ne čitaju ove junake.
Brzo pišem ali nadam se da si me razumio.

EDIT: Naravno da i ja mislim na neku best of ediciju. Krenuti od keca s Tellerom bi bilo teško za moj želudac.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 02/01/2018 21:12:51
Go to Top of Page

ddeki
Advanced Member



3286 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 02/01/2018 : 21:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ddeki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Mislim da ova anketa nije realan pokazatelj baš jer je otvorena svima. Tko kupuje Tellera vjerujem da će ga s radošću kupovati i u boji. Ovakav bi rezultat dobio i na pitanje "Kupujete li Tellera?". Šta ima Pijani Patak npr. ulaziti i govoriti "Ne bih" kad i ne kupuje ova dva junaka. Isprika Patku ako kupuje, onda njegovo "Ne bih" ima težinu. Ali uglavnom mislim da boja ne bi privukla nove čitatelje kao što ne bi ni odagnala trenutne (jedino cijena može imati ulogu). Nekako mi je super vidjeti Tellera u boji. Evo supermarkov je odgovor iskren. Rekao je ne bi jer to ne čita. Jedino ako si želio saznati bi li boja privukla neke koji ne čitaju ove junake.
Brzo pišem ali nadam se da si me razumio.

EDIT: Naravno da i ja mislim na neku best of ediciju. Krenuti od keca s Tellerom bi bilo teško za moj želudac.


Ideja ovg glasanja je bila da potencijalni izdavac vidi kakvo je raspolozenje za izdavanje ovakve edicije u boji, jer do sada nismo imali prilike da kupimo niti jedan broj ovih junaka u boji, koliko je meni poznato.

Ja recimo volim oba ova junaka i kupovao bih u kolor izdanju, nevezano da li su to moji kolori ili neciji drugi.

http://ddeki.deviantart.com/gallery/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009518400153

Edited by - ddeki on 02/01/2018 21:18:31
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 02/01/2018 : 21:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Mislim da ova anketa nije realan pokazatelj baš jer je otvorena svima. Tko kupuje Tellera vjerujem da će ga s radošću kupovati i u boji. Ovakav bi rezultat dobio i na pitanje "Kupujete li Tellera?". Šta ima Pijani Patak npr. ulaziti i govoriti "Ne bih" kad i ne kupuje ova dva junaka. Isprika Patku ako kupuje, onda njegovo "Ne bih" ima težinu. Ali uglavnom mislim da boja ne bi privukla nove čitatelje kao što ne bi ni odagnala trenutne (jedino cijena može imati ulogu). Nekako mi je super vidjeti Tellera u boji. Evo supermarkov je odgovor iskren. Rekao je ne bi jer to ne čita. Jedino ako si želio saznati bi li boja privukla neke koji ne čitaju ove junake.

Brzo pišem ali nadam se da si me razumio.

EDIT: Naravno da i ja mislim na neku best of ediciju. Krenuti od keca s Tellerom bi bilo teško za moj želudac.



Točno za sve napisano. Nije relevantno glasanje jer su glasali oni koji uopće ni ne prate navedene junake u bilo kojem obliku.
Ako se proda Ludensov Mali rendžer u nekom naivnom periodu kako ne bi ovaj ekskluzivni s biranim epizodama.
Ali nije za baciti ni ovih 20-tak potencijalnih kupaca u kratkom roku glasovanja.

Edited by - logo111 on 02/01/2018 21:26:47
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 02/01/2018 : 21:30:57  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Naravno da bi uzimao sve redom Tellera,Bleka,Mikija...najbolje price u koloru perfektnom...
Ja bih uzeo i da nije moj dir, zbog ddekija i njegovog truda i odlicneg rada...kojeg imamo priliku vidjet iz prilozenih tabla...
Nadam se da se neki izdavac ojunaci i izda to u malom tirazu za prefinjene forumase...
Mali tiraz ne znaci da nije dobro..znaci da je pravljen samo za najbolje forumase..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000