forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 FG 2017 - Finale
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 09/01/2018 : 14:13:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Mrkva, al samo zato što je žensko.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/01/2018 : 19:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Evo i kandidata:

solar
Covjek koji je moderator, pa i pored te mane :D usao je u veliko finale. Ne samo mod, vec je vasim glasovima postao prije nekoliko godina i doktor zagorologije. Uvijek je tu spreman da pomogne forumasima u Bonellijevom pdf sa informacijama kojima raspolaze i najbrzi je kada treba postaviti originalne naslovnice iz Italije.

Mr. Bushido
Covjek-robot. Kao i solar, tako i Bushido pomaze nesebicno drugim forumasima u pruzanju infomacija, sto mnogi kod njega cijene. Mr. Bushido je vec jednom trijumfovao u ovom takmicenju i gazi trenutno prema svojoj drugoj tituli.

Anto
Nepobjedivi ili Anto "Superman", je bukvalno najuspjesniji covjek kada su ova takmicenja u pitanju. Bio je na ovom forumu vec forumas godine, na darkwoodskom je vec 2x trijumfovao, posljednji put prije nekoliko dana. Da li ce darkwoodski forumasi ovog sefa darkwoodskog klana i ovaj put pogurati prema novoj tituli, to cemo da vidimo za nekoliko dana.

Deers
Fan Dylana Doga, ima dobre i kvalitetne postove. U sustini iza nicka stoje dvojica brace, nikada se ne zna koji je koji, pa u slucaju pobjede titulu treba podijeliti na dva dijela.

Mrkva
Pojavila se nadavno i osvojila je muska srcad, momentalno je postala forumasica godine. Ove godine je u predeliminacijskom izboru imala najvise glasova i na dobrom je putu da odbrani titulu.

Mali Mate
...je dobar covjek. Nadam se. Ja se izvinjavam doticnom forumasu, ali stvarno mi je izmaklo njegovo pisanje po forumu, pa bih zamolio nekoga ko ga bolje poznaje da napise koju rijec o ovom covjeku.

teller
Cistokrvni bonellijevac, vise nego bilo koji drugi na forumu. Svoje odusevljenje rendzerima ne krije, takodje i ljubiteljima Fibre je itekako poznat, mada ne bas u najboljem svjetlu.

tinton
Buducnost s.coma (najebali smo). Mladi i simpaticni momak koji se ne ustrucava da kontrira zrelijim forumasima, ako nista drugo onda kontriranja radi. Mnogima je drag, sto dokazuje i njegov ulazak u finalnu borbu.

jaki
Jedan od najpoznatijih forumasa, forum bez njega je tako reci nezamisliv. Prisutan je na raznim temama i ljudi ga postuju kao kvalitetnog forumasa.

dcopic
Dobra dusa. Miroljubivi dcopic je jedan simpaticni momak i veliki ljubitelj stripova svih skola. Nikada ne skrtari na rijecima kada treba napisati mini-recenziju na forumu. Ima tako dobru narav da nikada nije dosao u iskusenje da se zakaci sa nekim drugim forumasem. Mislim da ne postoji covjek koji bi o njemu mogao nesto negativno da kaze.

Dukidule
Noviji forumas, pojavio se nedavno i osvojio je simpatije mnogih forumasa. Moram priznati da mi do sada nije nesto zapao za oko, ali od sada cu da obratim paznju i na ovog momka. Kako fino kazu: "Gdje ima dima, ima i vatre!"
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 09/01/2018 : 19:40:49  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Jaki legenda!

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 09/01/2018 : 19:51:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Dukidule
Noviji forumas, pojavio se nedavno i osvojio je simpatije mnogih forumasa. Moram priznati da mi do sada nije nesto zapao za oko, ali od sada cu da obratim paznju i na ovog momka. Kako fino kazu: "Gdje ima dima, ima i vatre!"

😂 Dobar si!
Ma neka tog novog forumaša bolje i dalje u kutku anonimnosti.
Što manje zapada za oko to mu bolje i lakše se diše.
Al’ u svakom slučaju, hvala na onom “momku”. 😉

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 09/01/2018 : 23:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Anto

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 10/01/2018 : 17:01:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Haj‘mo malo da oživimo ovo, da ne pocrka sve do 14.1.
Apeliram na sve koji još nisu glasali da svoj glas daju Mrkvi kako bi je prisilili da se ponovo pojavi na forumu, pa makar samo i s par pobjedničkih riječi branioca titule. 🏆
A kad uđe na forumska vrata, eto, ja osobno ih zatvaram za njom! ;)

Inače, ja ovih mojih par glasova u sekundi dajem onome ‘ko mi vrati Tuttu na forum.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 10/01/2018 : 17:54:05  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Haj‘mo malo da oživimo ovo, da ne pocrka sve do 14.1.
Apeliram na sve koji još nisu glasali da svoj glas daju Mrkvi kako bi je prisilili da se ponovo pojavi na forumu, pa makar samo i s par pobjedničkih riječi branioca titule. 🏆
A kad uđe na forumska vrata, eto, ja osobno ih zatvaram za njom! ;)

Inače, ja ovih mojih par glasova u sekundi dajem onome ‘ko mi vrati Tuttu na forum.



a kaj je s njime

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 10/01/2018 : 18:11:58  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Izvjestaj nakon 48 h:

Ljuta bitka izmedju darkwoodskog klana i romanticara. Ostali su izgleda vec otpisani.


Evo za motivaciju forumasima da nastave glasanje,
najbolji i najpametniji ili najduhovniji postovi glavnih favorita iz 2017:

quote:
Originally posted by anto

he,he...
bitno da je j*ben :)



quote:
Originally posted by Mrkva

Tu je.
Šta je, zar Mrkva nema pravo na godišnji?
Mrkvu netko nazvao "kurvetinom" preko foruma pa se povukla jer je mlada i krhka i boji se sve nešto da nije stvarno kurvetina na kvadrat :). A i ne čita baš stripove u posljednje vrijeme.
Pročitala neke dvije Fibrice, nije to za forumaše dosta. Mrkva piše nešto za novce pa ne moze dostići pisati nešto za forum. Smirite se, polako se bu Mrkva vratila.

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 10/01/2018 : 18:22:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Glasujem za čovjeka koji me prekrstio u Srbina:))

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 10/01/2018 : 18:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

Glasujem za čovjeka koji me prekrstio u Srbina:))


Sawitch nije usao u finale. Grobari se nesto medjusobno zakacili, pa im se izgleda i na forumu glasovi na sve strane rasprsili.
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1206 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 10/01/2018 : 22:06:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
Glas za Antišu, strašnu rakiju donosi na sajam
Od svih kandidata, jedino se još sa tintonom sudario uživo.

Danas ima da se zezam, a za sutra stvarno ne znam.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 10/01/2018 : 23:14:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Solaru moj glas,tijesno pored Ante.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/01/2018 : 23:51:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by Dukidule

Haj‘mo malo da oživimo ovo, da ne pocrka sve do 14.1.
Apeliram na sve koji još nisu glasali da svoj glas daju Mrkvi kako bi je prisilili da se ponovo pojavi na forumu, pa makar samo i s par pobjedničkih riječi branioca titule. 🏆
A kad uđe na forumska vrata, eto, ja osobno ih zatvaram za njom! ;)

Inače, ja ovih mojih par glasova u sekundi dajem onome ‘ko mi vrati Tuttu na forum.



a kaj je s njime



Posljednje sto je napisao prije skoro mjesec dana:

quote:
Originally posted by Tutta



(zaobišao sam čitavu BL)




Twilight Zone!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/01/2018 : 00:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by globinjo

Glasujem za čovjeka koji me prekrstio u Srbina:))


Sawitch nije usao u finale. Grobari se nesto medjusobno zakacili, pa im se izgleda i na forumu glasovi na sve strane rasprsili.


nije to sawitch bio

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 11/01/2018 : 00:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
mrkva
i ne samo zato što je lijepa
nego, stvarno joj svaka čast što ima živaca trpit te uvijene i loše skrivene ulete

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 11/01/2018 : 01:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Pa tako i ovaj tvoj.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 11/01/2018 : 01:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Sad je jasno da Mrkva il Anto osvajaju 2017. Mrkva jest populacija koja kriticno fali na forumu, ona i Varga su stvarno osvjezenje, da osvoji bilo bi bombona, al ipak je Anto napravija najveci posal na forumu, zanemarivsi jedino bonelli sta se nadam da ove, 2018 godine nece. Plus se nadam da ce postat malo vise strog, da ne kazen realan pri recenziranju, tu je Sharner ove godine bija mjerilo po nekom forumskom standardu (njega mi je zao sta nije u uzem krugu). 2017 Anto-va godina, bar po meni (kad ti, Jaki, vec ovoliko zaostajes, sta cu ti ja).

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 11/01/2018 : 10:24:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Ccc neće vam Mrkva dati, čemu ti glasovi? Anto je istinski ljubitelj stripa, prati skoro sve (nisam sigur za Amere jer se meni gade pa ne zalazim na te topice), stripovi ga raduju i ostavlja dojmove o pročitanom. E sad što su rijetko kad ocjene lošije možda nije zbog njegova kriterija, možda mu se, blago njemu, 80% pročitanih baš vrlo dopadne.

loading...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 11/01/2018 : 10:43:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Ccc neće vam Mrkva dati, čemu ti glasovi?


A, to je tvoj problem.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 11/01/2018 : 10:51:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Ccc neće vam Mrkva dati, čemu ti glasovi?


A, to je tvoj problem.






Da

loading...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 11/01/2018 : 11:07:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Ccc neće vam Mrkva dati, čemu ti glasovi? Anto je istinski ljubitelj stripa, prati skoro sve (nisam sigur za Amere jer se meni gade pa ne zalazim na te topice), stripovi ga raduju i ostavlja dojmove o pročitanom. E sad što su rijetko kad ocjene lošije možda nije zbog njegova kriterija, možda mu se, blago njemu, 80% pročitanih baš vrlo dopadne.



Pa ne biramo „ljubitelja stripa godine 2017e“ nego valjda forumaša godine?
A to bi mogao postati i ljubitelj samo filmova, knjiga, automobila ili sporta.

Edit:
Meni je dala....
(jedan strip na poklon). ;)

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 11/01/2018 11:08:55
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 11/01/2018 : 11:58:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Ccc neće vam Mrkva dati, čemu ti glasovi? Anto je istinski ljubitelj stripa, prati skoro sve (nisam sigur za Amere jer se meni gade pa ne zalazim na te topice), stripovi ga raduju i ostavlja dojmove o pročitanom. E sad što su rijetko kad ocjene lošije možda nije zbog njegova kriterija, možda mu se, blago njemu, 80% pročitanih baš vrlo dopadne.



Pa ne biramo „ljubitelja stripa godine 2017e“ nego valjda forumaša godine?
A to bi mogao postati i ljubitelj samo filmova, knjiga, automobila ili sporta.

Edit:
Meni je dala....
(jedan strip na poklon). ;)



Naravno da ne i u mom postu naglasak je, osim ovog dijela "prati skoro sve" i na "ostavlja dojmove o pročitanom" a pročita od glupog Zagorova maxija 2 u 1 do raznih Fibri... i zato je po meni forumaš godine

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 11/01/2018 11:59:06
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 11/01/2018 : 13:05:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Za mene je Anto forumaš godine svake godine, ali ove godine glas ide Mrkvi.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 11/01/2018 : 16:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Čini se da će ove godine po prvi put pobijediti netko tko je već osvojio titulu. Anto nas je svojom kampanjom sve posramio, izgleda da je darkvud prejak.

Povlačim kandidaturu, endorsao bih jakija ili Dukija kada bi imali šanse. Sad mi je žao što sam svoj glas potrošio na sebe, a ne na nekoga s više šansi.

Tinton za Forumaša godine 2018.!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 11/01/2018 16:31:48
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 11/01/2018 : 21:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Povlačim kandidaturu, endorsao bih jakija ili Dukija kada bi imali šanse. Sad mi je žao što sam svoj glas potrošio na sebe, a ne na nekoga s više šansi.

E baš ti hvala, ma kao da si ga dodijelio!
Sad bar i ja mogu priznati da sam svoj čuvao u nadi fotofinišu “tinkva”, no jučer, kad vidjeh da prvi dio biješe sabotiran (dabome, mlada snaga se tu koči!) i gotovo bez šanse, olakšao mi se izbor. A da budem iskren - indirektno mi pade i kamen sa srca jer stvarno bi mi se isto raspuklo da sam se morao odlučivati, a kamoli presudno!

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000