forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Isprani ljudski mozgovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/02/2018 : 16:50:25  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ko ne voli Gitak, k mu se ne diže! :P

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 01/02/2018 : 17:14:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Di su pare imaju par odličnih fora s vremena na vrijeme, ali zbog hiperprodukcije većina njih je dosta loše, a i eventualno dosadi.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 01/02/2018 : 17:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

U globalu, da.
U odnosu na tvoje slikice u vicevima, apsolutno.

Ali nije to najveća glupost u tvom postu, nego apsolutno odbacivanje hrvatskog humora. Ti vjerojatno ni Gitak ne voliš? Ni Smoju? Ni Feral? Ni Večernju školu? Ni Noćnu moru?



Ni Matakovića?

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 01/02/2018 : 17:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Ko to zaziva moju čupavu guzicu?
Ko se to usuđuje?
Ha?

Wtf?
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 01/02/2018 : 19:45:22  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
E da, tintone, zašto si naveo feral, kad je na liberal.hr fino objašnjeno da je feral prno u fenjer zato što nisu uspjeli se nosit s postulatima slobodnog tržišta?

Dakle, da su valjali slobodno tržište bi to prepoznalo i nagradilo?

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/02/2018 : 19:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Feral valja, publika je za kurac ako pod dobar hrvatski humor stavljamo Noćnu moru. Pustiti pijane morone iz lanca i gledati kako će se snaći u eteru je ponos hrvatskog humora?
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 01/02/2018 : 20:06:23  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Feral valja, publika je za kurac ako pod dobar hrvatski humor stavljamo Noćnu moru. Pustiti pijane morone iz lanca i gledati kako će se snaći u eteru je ponos hrvatskog humora?



A objašnjenije ostalog pobrojanog? I nemoj bogati toliko općenito već brani tezu inače bi se mogao steći dojam da eskiviraš...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/02/2018 : 20:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Feral valja, publika je za kurac ako pod dobar hrvatski humor stavljamo Noćnu moru. Pustiti pijane morone iz lanca i gledati kako će se snaći u eteru je ponos hrvatskog humora?



Podcjenjuješ značaj Noćne More, i iskreno, nakon ovog si me dobrano razočarao. Mislio sam da je ovo u duhu neke zajebancije, ali vidim da ti doista ozbiljno želiš popljuvati domaći humor. E jbg, sad mi ideš u isti koš s "intelektualnom kremom sveznalica". Doviđenja i zbogom.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/02/2018 : 20:21:59  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ah, Vice, no problemo. Bilo je samo pitanje trenutka kad će se naši putevi razići. Nisi prvi "južnjak" koji me stavio na ignore jer mi se ne da tolerirati primitivizam. ;)
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/02/2018 : 20:30:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Ah, Vice, no problemo. Bilo je samo pitanje trenutka kad će se naši putevi razići. Nisi prvi "južnjak" koji me stavio na ignore jer mi se ne da tolerirati primitivizam. ;)



Dobro ajde lakše malo...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/02/2018 : 20:31:25  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjusticeforall

quote:
Originally posted by nagor

Feral valja, publika je za kurac ako pod dobar hrvatski humor stavljamo Noćnu moru. Pustiti pijane morone iz lanca i gledati kako će se snaći u eteru je ponos hrvatskog humora?



A objašnjenije ostalog pobrojanog? I nemoj bogati toliko općenito već brani tezu inače bi se mogao steći dojam da eskiviraš...



Pa ne gledam/slušam/čitam to tako da ne mogu u teške analize. Ko da bi me pitao zašto ne volim turbofolk. Zato jer mi se ne sviđa, eto. Mogu samo reći da sam naletio na te "pobrojane" i nije mi sjelo. Ono, neke jubito zajebancije za tinejdžere ili ovo više mainstream za penzionere.

Matakoviću respekt jer je umjetnik. Ali samo zato što je vic nacrtan ne znači da je dobar. Ono, za penzionere taman.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/02/2018 : 20:37:44  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by nagor

Ah, Vice, no problemo. Bilo je samo pitanje trenutka kad će se naši putevi razići. Nisi prvi "južnjak" koji me stavio na ignore jer mi se ne da tolerirati primitivizam. ;)



Dobro ajde lakše malo...



Lakše živi vječno je moj moto. :)
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 01/02/2018 : 20:58:32  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Ne svidja ti se turbofolk...jedina stvar zbog koje nasa omladina jos nije krenula na put bez povratka..
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 01/02/2018 : 21:09:13  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
He-he-he, tek se vratili a već potkuruju...

Btw

quote:
Originally posted by KRAS

Ne svidja ti se turbofolk...jedina stvar zbog koje nasa omladina jos nije krenula na put bez povratka..



E sad ga da ne kažem što i šefa i stanicu...
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1228 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 01/02/2018 : 21:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Ne želim se praviti fin neki..ali koliko ti mozak mora biti ispran da bi pratio Big Sranje? Ako popularnost toga i sličnih "emisija" nisu znak idemo prema propasti, ne znam što je.

Gledam i ja puno sranja, tipa hrpu bezbuđetnih horora koji nemaju skoro nikakvu umjetničku vrijednost, također i hrpu komedije čisto da stavim mozak na pašu i uživam.
Ali ovo mi je sasvim drugačije od toga (bar meni) i stvarno ne shvaćam uživanje u istom. Pokušao sam gledati nekoliko puta, ali očito je da su tamo namjerno birane osobe slabijeg intelekta, pa sam nakon nekoliko minuta okretanja očima, morao prebaciti. Nema tu humora, radnje, eventualno nekakve dobre međuljudske interakcije. Nula.

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 01/02/2018 : 21:18:16  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Nije ni u Saboru puno bolje...

Edited by - wolf on 01/02/2018 21:18:30
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 01/02/2018 : 22:19:35  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

He-he-he, tek se vratili a već potkuruju...

Btw

quote:
Originally posted by KRAS

Ne svidja ti se turbofolk...jedina stvar zbog koje nasa omladina jos nije krenula na put bez povratka..



E sad ga da ne kažem što i šefa i stanicu...



i onog do šefa i još pet metara pruge, znam...
al štaš
da nema turbofolka koji svojom magijom zadržava i ovo malo sirotinje koja bi inače zdimila na zapad ili bi se vremenom pretvorila u zapadne zombije
vidi nam samo dobrog nagora
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/02/2018 : 22:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Zapadni zombiji? Baš dobro ime za neki band. Ono alternativni rock, ne turbofolk. ;)
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/02/2018 : 22:28:18  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Space Marine

Ne želim se praviti fin neki..ali koliko ti mozak mora biti ispran da bi pratio Noćnu moru? Ako popularnost toga i sličnih "emisija" nisu znak idemo prema propasti, ne znam što je.

Gledam i ja puno sranja, tipa hrpu bezbuđetnih horora koji nemaju skoro nikakvu umjetničku vrijednost, također i hrpu komedije čisto da stavim mozak na pašu i uživam.
Ali ovo mi je sasvim drugačije od toga (bar meni) i stvarno ne shvaćam uživanje u istom. Pokušao sam gledati nekoliko puta, ali očito je da su tamo namjerno birane osobe slabijeg intelekta, pa sam nakon nekoliko minuta okretanja očima, morao prebaciti. Nema tu humora, radnje, eventualno nekakve dobre međuljudske interakcije. Nula.



Evo, potpis.
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 01/02/2018 : 22:29:54  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by andjusticeforall

quote:
Originally posted by nagor

Feral valja, publika je za kurac ako pod dobar hrvatski humor stavljamo Noćnu moru. Pustiti pijane morone iz lanca i gledati kako će se snaći u eteru je ponos hrvatskog humora?



A objašnjenije ostalog pobrojanog? I nemoj bogati toliko općenito već brani tezu inače bi se mogao steći dojam da eskiviraš...



Pa ne gledam/slušam/čitam to tako da ne mogu u teške analize. Ko da bi me pitao zašto ne volim turbofolk. Zato jer mi se ne sviđa, eto. Mogu samo reći da sam naletio na te "pobrojane" i nije mi sjelo. Ono, neke jubito zajebancije za tinejdžere ili ovo više mainstream za penzionere.

Matakoviću respekt jer je umjetnik. Ali samo zato što je vic nacrtan ne znači da je dobar. Ono, za penzionere taman.



Pošto je to sočim se ti gaziš uvas?

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 01/02/2018 : 22:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
eh, sad, ispranost mozgova je u toku, jbg, nekom peru nocnom morom, nekom big braderom, nekom politikom, nekom holivudom, nekom domoljubjem..svako je žrtva

jedino su narodnjaci večni
zato sto oslobađaju dušu i tijelo
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/02/2018 : 22:34:45  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
SJWforall, ne razumijem pitanje. Probaj na engleskom. ;)
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/02/2018 : 22:41:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjusticeforall

E da, tintone, zašto si naveo feral, kad je na liberal.hr fino objašnjeno da je feral prno u fenjer zato što nisu uspjeli se nosit s postulatima slobodnog tržišta?

Dakle, da su valjali slobodno tržište bi to prepoznalo i nagradilo?


Krivo.
Slobodno tržište ne nagrađuje ono što valja, nego ono što ljudi žele.
Feral je valjao, ali na slobodnom tržištu je živio neko vrijeme, dok ljudi nisu procijenili da im ne treba.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1228 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 01/02/2018 : 22:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Space Marine

Ne želim se praviti fin neki..ali koliko ti mozak mora biti ispran da bi pratio Noćnu moru? Ako popularnost toga i sličnih "emisija" nisu znak idemo prema propasti, ne znam što je.

Gledam i ja puno sranja, tipa hrpu bezbuđetnih horora koji nemaju skoro nikakvu umjetničku vrijednost, također i hrpu komedije čisto da stavim mozak na pašu i uživam.
Ali ovo mi je sasvim drugačije od toga (bar meni) i stvarno ne shvaćam uživanje u istom. Pokušao sam gledati nekoliko puta, ali očito je da su tamo namjerno birane osobe slabijeg intelekta, pa sam nakon nekoliko minuta okretanja očima, morao prebaciti. Nema tu humora, radnje, eventualno nekakve dobre međuljudske interakcije. Nula.



Evo, potpis.


meni je noćna mora sasvim oke!

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/02/2018 : 22:45:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Ah, Vice, no problemo. Bilo je samo pitanje trenutka kad će se naši putevi razići. Nisi prvi "južnjak" koji me stavio na ignore jer mi se ne da tolerirati primitivizam. ;)


Što je točno, u ovom slučaju, primitivizam?
Nagore, pokušavaš biti snob, ali nemaš pokrića.
Inače, nije ni meni Noćna mora najdraži humor, ali stavljao sam primjere koji su generalno prihvaćeni.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000