forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Oscars / Academy Awards
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 08/03/2018 : 21:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Ah, Bushido, nikada zanimljivog forumaša od tebe. Kao zamjena za google možeš poslužiti, ali već sam ti rekao... volio bih koji put čuti tvoje mišljenje o bilo čemu, pošali se koji put, napiši da ti se nešto ne sviđa, sastavi kakav niz rečenica, uvjeri nas da nisi bot. Ovi tvoji poklopac postovi su iritantni.

Lik koji ni o čemu ima mišljenje, lik koji se ne usudi ni pustiti komentar o stripu kojeg je pročitao... ali uvijek se s visoka javlja kao dežurni korektor je jednostavno iritantan lik. Ono, nisi loš, samo si mi malo iritantan. :)


Ok, neka sam iritantan, ali mislim da je to bolje nego da idem braniti jednog šupka.

A Harvey Weinstein je šupak. Ne možeš to uljepšati.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/03/2018 : 22:51:42  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Nisam ga branio. Svi koji i malo prate hollywoodske tračeve znaju da je Harvey jedan od najvećih šupaka u industriji.

Ali doći mu u sobu i ne izaći (a mogla je izaći) kad te počne prisiljivati u nešto što ne želiš nije silovanje odnosno takvu stvar označiti za silovanje je pljunuti u lice svim onim ženama koje su doživjele stvarno silovanje. ;)
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 09/03/2018 : 00:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Nisam ga branio. Svi koji i malo prate hollywoodske tračeve znaju da je Harvey jedan od najvećih šupaka u industriji.

Ali doći mu u sobu i ne izaći (a mogla je izaći) kad te počne prisiljivati u nešto što ne želiš nije silovanje odnosno takvu stvar označiti za silovanje je pljunuti u lice svim onim ženama koje su doživjele stvarno silovanje. ;)


Nekako mi je problematično gradirati ili umanjivati nečiju traumu kada je u pitanju seksualno nasilje. Ne reagiramo svi jednako na traumu, ili ju ne procesuiramo na jednak način. Pogotovo je to problematično činiti kada su u pitanju osobe koje su imale prethodna traumatična iskustva, kao što je slučaj s Rose McGowan.

Da li je pretrpjela seksualno nasilje? Jest. Da li je doživjela traumu? Jest. Ne vidim koja je svrha toga da se njezina trauma umanjuje ili obezvrjeđuje.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins

Edited by - Mr. Bushido on 09/03/2018 00:48:46
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 09/03/2018 : 14:27:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Ja gotivim Rose Mcgowan, ali definitivno si treba presloziti prioritete u glavi, jer nekad ono sto kaze i ono sto cini su u direktnoj suprotnosti.
Jasno mi je zasto je jedna od najglasnijih u #metoo kampanji, i to podrzavam, jer prosla je stvarno veliko sranje u zivotu, ali isto tako je cinjenica da je prihvatila ulogu u filmu dokazanog i osudjenog pedofila koji je silovao 12-godisnjaka na vlastitom filmu. Vrijede li tu principi kojih se drzis uvijek ili samo dok ti netko ne ponudi pare pa onda nije vazno? Nemam pojma, ali mislim da je ipak na zalost ovo drugo.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 09/03/2018 : 16:00:14  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by nagor

Nisam ga branio. Svi koji i malo prate hollywoodske tračeve znaju da je Harvey jedan od najvećih šupaka u industriji.

Ali doći mu u sobu i ne izaći (a mogla je izaći) kad te počne prisiljivati u nešto što ne želiš nije silovanje odnosno takvu stvar označiti za silovanje je pljunuti u lice svim onim ženama koje su doživjele stvarno silovanje. ;)


Nekako mi je problematično gradirati ili umanjivati nečiju traumu kada je u pitanju seksualno nasilje. Ne reagiramo svi jednako na traumu, ili ju ne procesuiramo na jednak način. Pogotovo je to problematično činiti kada su u pitanju osobe koje su imale prethodna traumatična iskustva, kao što je slučaj s Rose McGowan.

Da li je pretrpjela seksualno nasilje? Jest. Da li je doživjela traumu? Jest. Ne vidim koja je svrha toga da se njezina trauma umanjuje ili obezvrjeđuje.



Ne umanjuje se ničija tragedija, jer je psihička reakcija na traumu multifaktorijalni produkt koji se ne može egzaktno ni definirati. Međutim, ono što je bitno, kako bi održali red i poštovanje prema žrtvama, jest gradacija seksualnih zločina, koja u konačnici, na sudu i postoji. Prema tome, kada se ta granica krene brisati i kada ucjena seksualnim činom ili ljigavo ponašanje dobije gotovo istu težinu u očima medija i onih koji nečiju karijeru doslovno destruiraju kao i silovanje, dobijemo društveni fenomen zvan "lov na vještice".

Treba biti jako oprezan, Bushido, jer jedno je poštovanje žrtve kao osobe i onog što je pretrpjela, a sasvim drugo distancirana gradacija zločina. Victim blaming je sklizak teren, i paranoično optuživanje nekog da kreće tim putem dovest će samo do još većih problema.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 09/03/2018 : 16:03:45  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Ah, Bushido, nikada zanimljivog forumaša od tebe. Kao zamjena za google možeš poslužiti, ali već sam ti rekao... volio bih koji put čuti tvoje mišljenje o bilo čemu, pošali se koji put, napiši da ti se nešto ne sviđa, sastavi kakav niz rečenica, uvjeri nas da nisi bot. Ovi tvoji poklopac postovi su iritantni.

Lik koji ni o čemu ima mišljenje, lik koji se ne usudi ni pustiti komentar o stripu kojeg je pročitao... ali uvijek se s visoka javlja kao dežurni korektor je jednostavno iritantan lik. Ono, nisi loš, samo si mi malo iritantan. :)



Nisi mi drag, nagore, ono, nimalo, ali se s ovim slažem u potpunosti. I mislim da nismo jedini, samo se ekipa na forumu ovo "boji" reći, možda jer se s vremenom Bushido profilirao u "svetu kravu" foruma i bogovskog znalca, a zapravo nema podatka koji on kaže, a koji ne možeš i sam guglati. Njegovo ispravljanje tek je iritantno. Al eto, dobar je momak...valjda.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/03/2018 : 18:29:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
A baš ste se našli kritizirati pravoga…
Daj bavite se nečim pametnijim, eto npr. guglajte pa pomozite ljudima kada nešto pitaju
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 10/03/2018 : 07:30:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by nagor

Nisam ga branio. Svi koji i malo prate hollywoodske tračeve znaju da je Harvey jedan od najvećih šupaka u industriji.

Ali doći mu u sobu i ne izaći (a mogla je izaći) kad te počne prisiljivati u nešto što ne želiš nije silovanje odnosno takvu stvar označiti za silovanje je pljunuti u lice svim onim ženama koje su doživjele stvarno silovanje. ;)


Nekako mi je problematično gradirati ili umanjivati nečiju traumu kada je u pitanju seksualno nasilje. Ne reagiramo svi jednako na traumu, ili ju ne procesuiramo na jednak način. Pogotovo je to problematično činiti kada su u pitanju osobe koje su imale prethodna traumatična iskustva, kao što je slučaj s Rose McGowan.

Da li je pretrpjela seksualno nasilje? Jest. Da li je doživjela traumu? Jest. Ne vidim koja je svrha toga da se njezina trauma umanjuje ili obezvrjeđuje.



Ne umanjuje se ničija tragedija, jer je psihička reakcija na traumu multifaktorijalni produkt koji se ne može egzaktno ni definirati. Međutim, ono što je bitno, kako bi održali red i poštovanje prema žrtvama, jest gradacija seksualnih zločina, koja u konačnici, na sudu i postoji. Prema tome, kada se ta granica krene brisati i kada ucjena seksualnim činom ili ljigavo ponašanje dobije gotovo istu težinu u očima medija i onih koji nečiju karijeru doslovno destruiraju kao i silovanje, dobijemo društveni fenomen zvan "lov na vještice".

Treba biti jako oprezan, Bushido, jer jedno je poštovanje žrtve kao osobe i onog što je pretrpjela, a sasvim drugo distancirana gradacija zločina. Victim blaming je sklizak teren, i paranoično optuživanje nekog da kreće tim putem dovest će samo do još većih problema.


Naravno, stoji sve što si rekao.

Međutim, ovo što se događa proteklih mjeseci ukazalo je na jednu važnu stvar. Postoje različiti oblici seksualnog nasilja, ali bivaju ignorirani zato što ne spadaju u postojeće službene i pravne definicije seksualnog nasilja.

Na primjer, u mnogim se pravnim sustavima silovanje definira kao akt nasilne penetracije spolovilom. Međutim, postoji nekoliko medijski dobro praćenih slučajeva u kojima su okrivljenici oslobođeni ili osuđeni na smiješno male kazne samo zbog manjkavosti pravne definicije. Ili zato što penetracija nije izvršena spolovilom; ili zato što penetracija nije izvršena u vaginu.

I naravno, ako uzmemo u obzir ovakve slučajeve, kada čak ni po pitanju silovanja ne postoji jasna suglasnost, onda ne čudi da netko poput nagora gore može odmahnuti rukom na ono što se dogodilo Rose McGowan i tvrditi da ju je Weinstein samo "nepropisno liznuo".

Općenito postoji jako loša informiranost o tome što spada pod seksualno nasilje; kao i o tome što se smatra neprihvatljivim u međuljudskim odnosima. Na kraju krajeva, zato ovi skandali i jesu izazvali takvu buru u javnosti.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 10/03/2018 : 10:55:02  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ne filozofiraj s tim "pravnim aktovima nasilne penetracije spolovilom" i "lošom informiranošću". Jasno je što je neprihvatljivo i što moralna osoba ne smije raditi. Weinstein nije moralna osoba i zbog toga je Rose morala otići iz sobe nakon što je ovaj počeo s svojim akcijama. Nije ostala pod prisilom, ostala je jer se tako u tom trenutku odlučila iako joj nije bilo do toga da ju ovaj liže. Jasno je zašto je ostala, a ne pobjegla. Problem ovdje nije u tome što mi neki ne znamo što je "neprihvatljivo u međuljudskim odnosima" nego taj što zbog SJW slabića koji u zatvor trpali i ove koji "neprimjereno" pogledaju ženu, nije dozvoljeno ništa reći protiv žena koje preko kreveta namjerno pokušavaju unaprijediti karijeru i onda se 20 godina kasnije sjete da je producent bio ružna ljiga.

Bushido, danas sutra će se neka tvoja stara partnerica sjetiti da nije bila skroz trijezna kad ste se žvalili na fešti. U trenutnoj SJW klimi u kojoj se ne smije ništa reći protiv žena, može te legitimno osuditi za seksualno napastavanje. Sjetit će se da si joj stavio i ruku na stražnjicu. Jesi li spreman u zatvor za to ili u najmanju ruku to da uz tvoje ime zauvijek stoji "seksualni napasnik"?

Vidiš, nije to loša informiranost. To je lov na vještice. ;)
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 11/03/2018 : 20:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Jasno je što je neprihvatljivo i što moralna osoba ne smije raditi.


Da je to istina, ne bismo sada vodili ovu raspravu.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7427 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 13/03/2018 : 11:57:23  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
TRI PLAKATA IZVAN EBBINGA, MISSOURI
Zapravo je trebalo biti drugačije - prvi film koji sam želio pogledati od ovogodišnjih laureata na Oscarima bio je Shape of Water, ali mi je uvaženi kritičar iz susjedstva - kasapin Dejan Ognjanovic - Cult of Ghoul iskasapio tu želju - unatoč velikom kreditu koji Del Toro ima kod mene od Panovog Labirinta...Tri plakata sam htio samo prevrtiti na brzinu jer baš nemam vremena. Epilog - sad imam još malo manje vremena!
Film mi uistinu nije dozvolio da ga ostavim. Mada mi je djelujovao na momente spor, na kraju sam shvatio da je tempo izvrsno ujednačen i baš pravi za priču, a ja sam možda bio malo previše nestrpljiv radi gore navedenog razloga. Mildred Hayes (Frances McDormand) odluči na svoj način trgnuti iz učmalosti i zaborava istragu o njenoj silovanoj i ubijenoj kćeri - izravno plakatima prozvavši šerifa (Woody Harrelson), a to izazove čitavu lavinu događaja. Pri tome je istraga savršeno sporedna i služi samo kao katalizator analize stanja u mjestu i kako se izravni sudionici nose s tim i drugim pitanjima. Vidi se da su vremena ponešto drugačija u Ebbingu, Missouri od doba kad se Dormandica nosila s klanom u Mississippi u plamenu. Barem tako tvrdi Joan Baez sa "the Night they drove all Dixie down. Ali koliko je situacija (mada Missouri nikad nije bio dijelom Dixie zemalja - uvijek je ostao pod kontrolom Unije, mada su se žestoki sukobi vodili oko te granične države) stvarno drugačija - Crnac više nije "crnčuga", sad je to "obojeni pripadnik" mada i dalje u kontekstu premlaćivanja. Zamjenik šerifa Dixon (Sam Rockwell) najtipičnijniji je predstavnik takvog milieua - mada je proširio svoje nazore i u suštini mu nije bitno koga mlati, važno da mlati. Zajednica u cjelini je ona na koju smo navikli još iz horror filmova od Dracule na ovamo -zatvorena i vjerno se drži politike "netalasanja". Mišljenje većine je jedina istina i Amen. Ali u ovom filmu to je barem dijelom i točno. Jer prozivanje šerifa je glavnoj junakinji, kako ćemo vidjeti, sredstvo da umiri vlastitu savjest. Baš kao što će i Dixon pokušati učiniti isto. Ali nema iskupljenja, barem ne trenutačnog. Put do iskupljenja je put malih koraka, što će oboje naučiti, barem mislim da hoće, a svaki se korak bilježi u Knjizi prometa života, sa završnom bilancom na kraju. I Sam Rockwell je, kao i Frances, odnio oscara i izvedbe im jesu upečatljive, ali Woody Harrelson mi se čini zakinut. On je prozvani šerif, uz to na kraju puta jer boluje od raka, (mada, što je super zapravo, to ne tangira glavnu junakinju) i želio bi riješiti slučaj, želio ga je zapravo i prije zaključiti. Ali nije išlo. Zašto? Zato što, mada oni to ne znaju, riješenje slučaja ne bi riješilo u suštini ništa...ništa od onog što njih stvarno muči, već je cijela ta priča samo izgovor za dalje bauljanje kroz život. No, zato Woody u partiji šaha s Dormandicom vuče potez kojim je matira, nakon što ga više nije bilo. Mali eho Wildera i Bulevara sumraka?. Ako je Wilder i moja konstrukcija, nije ova slijedeća: film vuče izrazite reference na "Don't look Now" Nicholasa Roega (baš kako je Martin McDonagh to učinio i u prthodnom filmu, ne toliko eksplicitno, "In Bruges") - nestala kćerka, grižnja savjesti, Donald Sutherland, nesposobna policija, patuljak....Patuljka nisam mogao preskočiti - jer mi je bio osobno dio najupečatljivije vinjete filma iako gotovo sasvim nebitne za priču (a ne zato što ga glumi Peter Dinklage - iz ultra popularnog serijala Igra prijestolja)...Zaljubljen je u glavnu junakinju, i čak uspije je izvesti na večeru, ali je no go - nema šanse kod nje...zapravo je i ona hipokrit kao i svi njezini sumještani - može on biti ne znam koliko dobar i koristan - osuđen je držati se svog geta...nikad nije dovoljno dobar, već joj je bilo poniženje što je viđena s njim. Film je okrutno fer prema svima - gotovo svima saspe u lice kako stvari funkcioniraju u životu i prije ili kasnije moraš se pomiriti s time i nastaviti dalje. Svako odugovlačenje znači da će lekcija biti skuplja, pa vi birajte.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/03/2018 : 13:15:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Drago mi je da ti se ipak sviđaju i neki moderni filmovi.

Martin McDonagh je strasan redatelj. I onaj njegov kratki film Six Shooter mi se sviđa.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7427 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 13/03/2018 : 15:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Drago mi je da ti se ipak sviđaju i neki moderni filmovi.

Martin McDonagh je strasan redatelj. I onaj njegov kratki film Six Shooter mi se sviđa.





s godinama sam postao manje isključiv...našlo bi ih se nekoliko :)
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 13/03/2018 : 17:38:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
@rommel
jako dobar osvrt na plakate
meni je isprva malo zasmetalo pretvaranje jednog rasista i nasilnika u lik koji do kraja filma doživljava katarzu i postaje ok lik, iako je i dalje rasist i nasilnik
ali ok, to je možda i jedina moja zamjerka ovom sjajnom filmu, ne zato što imam nešto protiv katarze, nego zato što sam se sjetio fatalne nesreće, gdje je to puno bolje napravljeno s likom kojeg glumi matt dillon i koji je isto policajac, rasist i nasilnik, ali ipak u puno manjoj mjeri, pa je njegova katarza realnija i prihvatljivija
ja iskreno ne vjerujem da je moguće da se čovjek koji se ponaša kao lik kojeg glumi sam rockwell može promijeniti, pa mi je to mrvu neuvjerljivo - ali, ok
sve drugo je sjajno i to je daleko najbolji film od nominiranih

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9176 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 13/03/2018 : 18:17:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Ne bih rekao da je lik doživio katarzu. Sva promjena je zapravo preslagivanje unutar lika. Kao što si i rekao on je ista osoba kao i na početku filma.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 13/03/2018 : 23:22:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Ne bih rekao da je lik doživio katarzu. Sva promjena je zapravo preslagivanje unutar lika. Kao što si i rekao on je ista osoba kao i na početku filma.


ne bih se baš složio
zamjenik šerifa je prošao veliki put od bahatog kurčenja i prigluposti, groznog nasilništva pa do toga da učini pravu stvar i čak se ispriča onom dečku kojeg je izbacio kroz prozor
čak je na kraju se i mami usudio proturječiti
u biti mi je na kraju postao čak i simpatičan, što mi nije bilo drago ni ugodno priznati, ali mislim da su autori to i željeli
nemam ja s tim problema, znam puno ljudi koji imaju grozna uvjerenja, ali će ti pomoći i napraviti pravu stvar
isto tako, frances je čvrsto pravedna, ali odluči napraviti glupost i zapaliti policijsku postaju
pa je to nekakav dijalog između likova s kojima se slažeš, ali naprave nešto glupo i likova s kojima se ne slažeš, ali naprave neku ispravnu stvar
ja samo kažem da su možda, možda malo pretjerali sa samom rockwellom, jer nekako ne vjerujem da netko tko izbaci nekoga kroz prozor i tako se priglupo ponaša kao on, može kasnije raditi pozitivne stvari
već sam spomenuo lik matt dillona u fatalnoj nesreći - njegovo iskupljenje je bilo lakše prihvatljivo i ta scena kad on spašava crnkinju koju je nedavno maltretirao mi je bila sjajna
u biti, ova dva filma su slična u svojim postavkama i propitivanjima pozitivno negativnih likova i postupaka i oba su mi odlična

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9176 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 14/03/2018 : 07:23:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Pa i zapaljenje postaje kao i bacanje lika kroz prozor su jednake reakcije. Vođene impulsom a ne razumom. On čini "pravu stvar" jer mu je tako šef rekao odnosno potaknuo. On mu je uzor i nekakva očinska figura, i to je vidljivo od samog početka.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 23/01/2019 : 15:18:37  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
https://oscar.go.com/nominees
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 23/01/2019 : 15:32:08  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Crni panter za najbolji film? Presjajno :D
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 23/01/2019 : 15:48:32  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Da se Spike Lee ne bi opet počeo plakati su uz crnu panteru ubacili i crnog klansmena. Netko će stvarno pomisliti da su oskari politički. :D
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 23/01/2019 : 16:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Jedna od najgorih godina po nominacijama.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/01/2019 : 17:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Zar nije svaka?


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 23/01/2019 : 17:29:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Izrazito mi je drago da je Black Panther dobio toliko nominacija.
E sad da još koju nagradu i osvoji (za glavnu znam da naravno neće).
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 23/01/2019 : 18:44:35  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Da se Spike Lee ne bi opet počeo plakati su uz crnu panteru ubacili i crnog klansmena. Netko će stvarno pomisliti da su oskari politički. :D


Ma na stranu politika i sve, ali Panter je mediokritet teški, čak i među superherojskim filmovima
Spajka nisam toliko odgledao, znam da su mi njegovi 25-i sat i He got game bili solidni, ne znam da li sam još išta njegovo odgledao
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 23/01/2019 : 21:09:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ovi Oscari svake godine sve gori. Jedino sto me ove godine ugodno iznenadilo je veci broj ne-amerikanaca među nominiranima. Znam da je to iz krivih razloga, ali svejedno.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000