forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Oscars / Academy Awards
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/02/2019 : 19:18:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Maleku oscara...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/02/2019 : 08:45:42  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Maleku oscara...


Ja baš suprotno mislim.
Ne samo da je film lošnjikav, bijedno loši dijalozi koji se sastoje većinom od nekoliko riječi, već je i ovaj tip previše glumatao ludilo, nema ni 1% Freddyjeve harizme. Onu protezu su mu trebali bolje napraviti, cijelo se vrijeme mučio s njom, imao sam osjećaj da će mu svakog trenutka ispasti.
O soundtracku ne treba trošiti riječi, Queen je jedna od najkvalitetnijih grupa ikad.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/02/2019 : 08:47:47  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Imam još jednu primjedbu što se tiče Willema Dafoea i njegove uloge Van Gogha. Iako je Dafoe fantastičan, jedan od najboljih glumaca uopšte, kojoj li samo budali pade na pamet da jednog čovjeka, koji je umro sa 37 godina, glumi čovjek koji ima 63?!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 21/02/2019 : 10:21:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Imam još jednu primjedbu što se tiče Willema Dafoea i njegove uloge Van Gogha. Iako je Dafoe fantastičan, jedan od najboljih glumaca uopšte, kojoj li samo budali pade na pamet da jednog čovjeka, koji je umro sa 37 godina, glumi čovjek koji ima 63?!



Kakve veze ima? Dafoe je odličan u toj ulozi, a i kad pogledaš Van Goghove autoportrete prije bi rekao da je imao 63 nego 37.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/02/2019 : 10:45:54  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Pa kako kakve veze ima? Momka, tako reci, od 37 ljeta glumi covjek sa 63. Naravno da je Dafoe odlican, taj bi i Marylin Monroe odlicno skinuo, ali nije to poenta.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/02/2019 : 11:59:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Evo, sasvim tipican minus 37-godisnjak.





Mogaao ga je glumiti i moj pokojni djeda.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 21/02/2019 : 18:14:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Pa kako kakve veze ima? Momka, tako reci, od 37 ljeta glumi covjek sa 63. Naravno da je Dafoe odlican, taj bi i Marylin Monroe odlicno skinuo, ali nije to poenta.



Mišljenja sam da u igranom filmu ne treba robovati povijesnoj točnosti, a još je Dafoe vizualno i više nego odgovarao, tako da za mene tu problema nema.

Dafoe kao Marylin Monroe... To bih volio vidjeti!

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 25/02/2019 : 14:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Odgledao snimku dodjela… ah, vise manje isto sve kao lani.
Zal mi nekako Vigga, redatelj ga bas posteno nahvalio, a on kao flegma vise mu pase ta izjava nego da je dobio kipic.
I nisam dobro razumio izjavu, na kraju jedan nakon zahvale spomenuo Carrie Fisher, a gledao sam onaj dio in memoriam i nije je tamo bilo prikazano slikom, jedino ako nije prosle godine umrla do dodjele. Kad sam vidio Burta Reynoldsa kao da mi dio kinomatografije, poznanik iz djetinjstva otisao.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/02/2019 : 20:27:22  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Cudi me sto je Olivia Colman dobila Oskara, s obzirom da je bjelkinja.
Navijao sam za Glenn Close, jedna od najboljih a bez Oskara. Sramota!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 25/02/2019 : 20:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Drago mi je za "Free Solo", nevjerovatan dokumentarac o nevjerovatnom čovjeku!

Edited by - solar on 25/02/2019 20:49:41
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 25/02/2019 : 21:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Cudi me sto je Olivia Colman dobila Oskara, s obzirom da je bjelkinja.
Navijao sam za Glenn Close, jedna od najboljih a bez Oskara. Sramota!



Meni je Oskar za Oliviu najsvjetlija točka ovogodišnje dodjele. Slažem se za Glenn, odlična je, ali Olivia je jednostavno rasturila i apsolutno zaslužila sve nagrade za ovu ulogu.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 25/02/2019 : 22:50:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Meni je oskar za Maleka najtamnija tačka dodjele. I Bale i Vigo Mortensen su bili bolji, ali je došlo takvo vrijeme da se po svaku cijenu moraju zadovoljiti sve strane.

Colmanova i Ali zasluženo, ovu Reginu King nisam gledao, ali moram da izrazim sumnju (iako na neviđeno) o zasluženosti nagrade jer su obje nominacije za The Favourite u toj kategoriji (sporedna ženska uloga) meni bile za nagradu (ipak Ema Stone malo više).

Očekivao sam Green Book da uzme najbolji film. Nije nezaslužen oskar, za razliku od nekoliko prošlih dodjela, pa je i to neki napredak.

Cuaron, scenariji, strani film, animirani film, kamera, muzika, sve očekivano.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/02/2019 : 22:58:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beren

Meni je oskar za Maleka najtamnija tačka dodjele. I Bale i Vigo Mortensen su bili bolji, ali je došlo takvo vrijeme da se po svaku cijenu moraju zadovoljiti sve strane.

Colmanova i Ali zasluženo, ovu Reginu King nisam gledao, ali moram da izrazim sumnju (iako na neviđeno) o zasluženosti nagrade jer su obje nominacije za The Favourite u toj kategoriji (sporedna ženska uloga) meni bile za nagradu (ipak Ema Stone malo više).

Očekivao sam Green Book da uzme najbolji film. Nije nezaslužen oskar, za razliku od nekoliko prošlih dodjela, pa je i to neki napredak.

Cuaron, scenariji, strani film, animirani film, kamera, muzika, sve očekivano.


Konkurencija za mušku glavnu ulogu stravična ove godine. Vigo bi dobio oskara u skoro bilo kojoj drugoj konkurenciji, ali ove godine Malek je morao dobiti oskara.
Malo me iznenadilo toliko oskara za Black Panther. Ako već treba biti Marvelov film, bolji mi je bio Infinity war koji se nije ni spomenuo...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 25/02/2019 23:01:14
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/02/2019 : 22:59:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Maleku oscara...


Dobra prognoza stranče...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 26/02/2019 : 14:01:18  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Oskar je uvijek bio šprdačina od nagrade i ozbiljni filmski radnici i ljubitelji filma uopšte ne bi trebali obraćati pažnju na njega.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 26/02/2019 : 17:48:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Bilo koja nagrada u kojoj je Black Panther nominiran za najbolji film je sprdačina od nagrade, a mogu citirati i swampa pa reći da je šprdačina
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 26/02/2019 : 18:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Š pojačava efekat :D
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 26/02/2019 : 20:55:59  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ma vi ste rasisti! :D
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 27/02/2019 : 22:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Obi-wan

Maleku oscara...


Ja baš suprotno mislim.
Ne samo da je film lošnjikav, bijedno loši dijalozi koji se sastoje većinom od nekoliko riječi, već je i ovaj tip previše glumatao ludilo, nema ni 1% Freddyjeve harizme. Onu protezu su mu trebali bolje napraviti, cijelo se vrijeme mučio s njom, imao sam osjećaj da će mu svakog trenutka ispasti.
O soundtracku ne treba trošiti riječi, Queen je jedna od najkvalitetnijih grupa ikad.





U potpunosti se slažem s napisanim, nažalost
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 04/03/2019 : 08:05:02  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Zelena knjiga... Meni je film dobro napravljen, simpatican je, gledljiv, i to je to. Vec vidjeno. Onako, lijep film za pogledati u nedjeljno popodne, nit smrdi, nit mirise. Takav mi je i Bohemian Rhapsody, lijep i gledljiv, ali nista vise od toga. Nekako sam i ocekivao da ce mi nabolje sjesti Roma i Jorgos Lantimos. Jos moram pogledat Kore-edu.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 04/03/2019 : 09:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango

Zelena knjiga... Meni je film dobro napravljen, simpatican je, gledljiv, i to je to. Vec vidjeno. Onako, lijep film za pogledati u nedjeljno popodne, nit smrdi, nit mirise. Takav mi je i Bohemian Rhapsody, lijep i gledljiv, ali nista vise od toga. Nekako sam i ocekivao da ce mi nabolje sjesti Roma i Jorgos Lantimos. Jos moram pogledat Kore-edu.



Hirokazu je uz bok Lanthimosu i Cuaronu. Uz Noeov Climax, Guadagninovu Suspiriu i Leejev Beoning, po meni sam vrh prošlogodišnje ponude.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2321 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 04/03/2019 : 12:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
A nitko ne spominje libanonski Capharnaum. Čak i emotivniji od Koreede
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 04/03/2019 : 13:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ahaaaaa, pričate o stranim filmovima. A ja mislio da je Shaner zaspao na tipkovnici.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 04/03/2019 : 13:50:54  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Ahaaaaa, pričate o stranim filmovima. A ja mislio da je Shaner zaspao na tipkovnici.



A ti pričaš o hrvatskim, ili?
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 04/03/2019 : 14:01:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan_micic

A nitko ne spominje libanonski Capharnaum. Čak i emotivniji od Koreede



Nisam ga još uspio pogledati, ali na listi je.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.43 seconds. Snitz Forums 2000